Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 14 λεπτά , Villi είπε:

Κι εγω εχω ακούσει για έμβρυα έξι ημερών, να μην ανησυχείς, ας γίνουν κι αυτά βλαστοκύστες με το καλό να εχετε τέσσερις, και τα υπόλοιπα θα σου τα πει και ο γιατρός σου. Εμένα δεν μου ειπε για αριθμό εμβρύων στην ετ, αλλά δεν νομίζω να μου πει για ένα, βέβαια θα δούμε. Μήπως παίζει ρόλο η ηλικία της λήπτριας, εσύ εισαι μικρή και ίσως γιαυτό το λέει. Σε κάθε περίπτωση ότι κι αν αποφασίσετε, το γεγονός ότι προτιμάει να βάλει ένα, πέρα απο το επιστημονικό κομμάτι που σου είπε,  δείχνει και μια σιγουριά και μια αισιοδοξία βρε παιδί μου.  

Τωρα που το λεε αυτο δεν το ειχα σκεφτει! Χαχαχα! Ι

Οπως και να χει θα το σκεφτουμε μεχρι εκεινη την ωρα και βλεπουμε. Παντως βρηκε κ αυτοε ατομο να θεσει διλημμα. Εγω θελω 2 βδομαδες για να αποφασισω αναμεσα σε 2 παντελονια που μου αρεσουν. Πφφφ χαχαχα

  • Χαχα 9
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 44 λεπτά , Viv37 είπε:

Κοριτσακι μου για τα αυτοκολλητα αφημε το τηλ σου και λεγε τους οτι ειναι μεγαλη αναγκη και να σε παρουν αν βρουν. Εγω ετσι βρηκα. Τωρα ολοι λενε οτι ειναι πολυ δυσκολο και οτι τα 25αρια τα βρισκουν ευκολοτερα.

Τα σημερινα νεα μου: 2 βλαστοκυστες εξαιρετικης ποιοτητας η μια πιο μεγαλη η αλλη πιο μικρη. Οι αλλες 2 ειπε οτι ειναι ενα βημα πριν γινουν βλαστοκυστες γι αυτο θα τις αφησουν και σημερα και θα γινουν κ αυτες μαλλον λεει. Σας εχει τυχει εσας βλαστοκυστη 6 ημερων; Τι ειναι αυτο παλι; Πρωτοτυπησα; Επισης ο γιατρος τους ειπε να τα καταψυξουν το καθενα μονο του γιατι θελει να εχουμε την επιλογη νσ βαλουμε ενα. Αχ παλι με μπερδεψε. Ενα ή δυο; Δυσκολη αποφαση! Ουφ....

@Villi μου καλη επιτυχια! Πολυ ωραια νεα!!!! Απ' οτι εχω καταλαβει ο συγκεκριμενος γιατρος σιγουρα θα βρηκε μια κουκλα δοτρια σαν εσενα.

Αρα αυτος ο δοκιμαστικος θα ειναι ο τελευταιος κ μετα θα ξεκινησεις κανονικα ετσι; 

Εσενα σε ρωτησε 2 ή 1; Ή το θεωρει αυτονοητο οτι θα βαλεις 2;

 

Τι ωραια!!! Κ εγω εχω διαβασει για 6 ημερων..ας τα καταψυξει ενα ενα αλλα θα μεταφερεις οτι θελεις εσυ..δεν επρεπε να σε φοβησει...εννοειται ρωτανε ποσα θες να βαλεις..σκεψου το ηρεμα με τον αντρουλη σου!

πρίν από 10 λεπτά , MELINASP είπε:

Αντε με το καλό αγάπη μ!!! Όλα καλά θα ναι!! 

Αμήν παναγία μου!!! ♥️ 

Αντε μπράβο ρε κορίτσι μου τέλεια πάνε όλα καλό αυτό χωριστά γτ αν θεέ βάζεις ένα αν θες βάζεις δύο! 

Έχεις καιρό να το σκεφτείς! Για τα άλλα το έχω ακούσει κ εγώ να γινεται

 

 

Κορίτσια μόλις με πήρε ο παπαθαν.. Αρχίζει να ψάχνει δοτρια!!!!!! 

ΑΓΧΩΘΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! 

του λέω προϋποθέσεις να σ πω;; μ λέει ξέρω εγώ άσε με χαχαχαχαχχα

Μου είπε για δότη συνεργάζεται με fertlab το ξέρετε; 

Μιλαμε παμε τρενο!!!!! Ολεεε!!!!!! Ξερει αυτος!!! Μεχρι κ εγω που δεν τον ξερω,τον εμπιστευομαι!!! 

  • Ευχαριστώ 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , MELINASP είπε:

Αντε με το καλό αγάπη μ!!! Όλα καλά θα ναι!! 

Αμήν παναγία μου!!! ♥️ 

Αντε μπράβο ρε κορίτσι μου τέλεια πάνε όλα καλό αυτό χωριστά γτ αν θεέ βάζεις ένα αν θες βάζεις δύο! 

Έχεις καιρό να το σκεφτείς! Για τα άλλα το έχω ακούσει κ εγώ να γινεται

 

 

Κορίτσια μόλις με πήρε ο παπαθαν.. Αρχίζει να ψάχνει δοτρια!!!!!! 

ΑΓΧΩΘΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! 

του λέω προϋποθέσεις να σ πω;; μ λέει ξέρω εγώ άσε με χαχαχαχαχχα

Μου είπε για δότη συνεργάζεται με fertlab το ξέρετε; 

Τελειαα!!!!!!!!!!!!!Κι εγω ετσι ειχα αγχωθει οταν μπηκαμε στη λιστα!! Θα βρει την καλυτερη! Τωρα υπομονη ομμμμμμμ μεχρι να βρεθει και σε λιγο θα ξεκινησεις κ εσυ! ♥️♥️♥️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , MELINASP είπε:

Κορίτσια μόλις με πήρε ο παπαθαν.. Αρχίζει να ψάχνει δοτρια!!!!!! 

ΑΓΧΩΘΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! 

 του λέω προϋποθέσεις να σ πω;; μ λέει ξέρω εγώ άσε με χαχαχαχαχχα

Άλλος πιστολέρο αυτός … μπράβο Μελινα. Άρα με αυτόν θα προχωρήσεις τελικά ; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Viv37 είπε:

Τελειαα!!!!!!!!!!!!!Κι εγω ετσι ειχα αγχωθει οταν μπηκαμε στη λιστα!! Θα βρει την καλυτερη! Τωρα υπομονη ομμμμμμμ μεχρι να βρεθει και σε λιγο θα ξεκινησεις κ εσυ! ♥️♥️♥️

Καλέ δεν με ρώτησε τίποτα του λέω καλέ να σου πω τι θέλω να μ μοιάζει κλπ μ λέει άσε με ξέρω εγώ. Τώρα το να μ μοιάζει δεν θα πρέπει να δώσω φώτο κλπ; 

πρίν από 15 λεπτά , Villi είπε:

Άλλος πιστολέρο αυτός … μπράβο Μελινα. Άρα με αυτόν θα προχωρήσεις τελικά ; 

Καλέ τρόμαξα δεν το περίμενα χαχαχαχαχαχα κοίτα από όσο ξέρω εκείνος τα δανεικά τα κάνει με Κουρτ.. Οπότε και οι δύο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , MELINASP είπε:

Καλέ δεν με ρώτησε τίποτα του λέω καλέ να σου πω τι θέλω να μ μοιάζει κλπ μ λέει άσε με ξέρω εγώ. Τώρα το να μ μοιάζει δεν θα πρέπει να δώσω φώτο κλπ; 

Αχ Μελινα γελάω, σορυ, γελάω μονη μου, κάνω εικόνα  να δίνω φωτο στον Κουρ.  Αχχ, αν ο γιατρός σου είναι στυλ Κουρ, σώθηκες. Εγώ ήθελα να τον πνίξω σήμερα. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα πραγματικά Φωτιά αααααα!!! Μια μια παρακαλώ να ετοιμάζεται για πετυχημένη ετ❤️❤️❤️❤️ 

@MELINASPκαι μενα πάντως ο καλουλης κούκλος όταν τον ρώτησα πως είναι η δοτρια σφίγγα ο άτιμος. Δίνει εγκυμοσύνη μου είπε μόνο. Α ναι στην αρχή μου είπε δεν έχω ιδέα!! Τεσπα

Γερο να ναι και όλα καλά. 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Villi είπε:

Αχ Μελινα γελάω, σορυ, γελάω μονη μου, κάνω εικόνα  να δίνω φωτο στον Κουρ.  Αχχ, αν ο γιατρός σου είναι στυλ Κουρ, σώθηκες. Εγώ ήθελα να τον πνίξω σήμερα. 

Και εγώ γελάω με εσένα γιατί έχω βρεθεί πολλές φορές στη θέση σου χαχαχα!!! Άντε αγάπη μου φτάνει κ εσένα η σειρά σου!!! Πάντως εμείς που έχουμε τρία μου είπε εξαρχής ότι θα βάλουμε 2 στην πρώτη ετ για να έχω μεγαλύτερες πιθανότητες.  @MELINASP τι φωτογραφία βρε να δώσεις;; Χαρτί και καλαμάρι θα σε περιγράψει στον Κουρ... Αφού είναι και γιατρός σου ο παπαθ..δεν έχεις να φοβασαι τίποτα. Άσε που κανονικά θα πρέπει να σε πάρει δωρεάν. Θα του πούμε γιατρέ τόσες κοπέλες σε συστήνουν η μία στην άλλη δεν βαζεις μια προσφορά τύπου στις 5 δωρεές η 6η δώρο;  @Viv37 μου έχω εξτασιαστει με τα νέα σου!! Δόξα το Θεό όλα πήγαν σούπερ!! Έχεις όλο τον καιρό να σκεφτείς ψύχραιμα με τον άντρα σου πόσα θα μεταφέρετε. Είμαι σίγουρη ότι θα πάρετε την καλύτερη απόφαση..είδες πάντως εναλλαγή συναισθημάτων ε; Για ποτέ βρέθηκε για ποτέ έχετε έτοιμες βλαστοκυστες για πότε θα πας και εσύ για ετ. @Condios να δεις που με το που πάρεις τα υπέροχα αποτελέσματα των εξετάσεων σου θα προχωρήσεις και εσύ μπαμ μπαμ!! Και κάτι μου λέει θα πας χέρι χέρι με την συμπεθέρα σου!!

Και καταλήγω στο εξής συμπέρασμα..όλα πάνε κατ' ευχήν για όλες μας!! 

πρίν από 5 λεπτά , Fili είπε:

Χαχαχαχαχα πραγματικά Φωτιά αααααα!!! Μια μια παρακαλώ να ετοιμάζεται για πετυχημένη ετ❤️❤️❤️❤️ 

@MELINASPκαι μενα πάντως ο καλουλης κούκλος όταν τον ρώτησα πως είναι η δοτρια σφίγγα ο άτιμος. Δίνει εγκυμοσύνη μου είπε μόνο. Α ναι στην αρχή μου είπε δεν έχω ιδέα!! Τεσπα

Γερο να ναι και όλα καλά. 

Όλοι μουγγα στη στρουγγα τελικά ε; Πέρα όμως από την περιέργειά μου ίσως είναι καλύτερα που δεν ξέρω πως είναι εμφανισιακά. Έπαθα που έπαθα ένα κοκομπλοκο μόλις έμαθα την ηλικία της. Αν ήξερα περισσότερα ίσως λέω ίσως να κολλάγε ο εγκέφαλος μου .βέβαια ότι θα ήθελα να ξέρω περισσότερα είναι άλλο κομμάτι αυτό. Δεν ξέρω αν έγινα κατανοητή χαχαχα γιατί έτσι πως τα γράφω ούτε εγώ βγάζω νόημα. Είναι μια μέλλουσα μαμά σε παραλήρημα χαχαχα

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Τι γίνεται εδώ καλε??! Πετάει το team λεμεεε!! Είχα να μπω μέρες γτ πήγα ταξιδακι στην Αγγλία και σας έχασα!!! Σούπερ νέα βλέπω!! Χαίρομαι για όλες σας!!! :D❤️

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Neli83 είπε:

Τι ωραια!!! Κ εγω εχω διαβασει για 6 ημερων..ας τα καταψυξει ενα ενα αλλα θα μεταφερεις οτι θελεις εσυ..δεν επρεπε να σε φοβησει...εννοειται ρωτανε ποσα θες να βαλεις..σκεψου το ηρεμα με τον αντρουλη σου!

Μιλαμε παμε τρενο!!!!! Ολεεε!!!!!! Ξερει αυτος!!! Μεχρι κ εγω που δεν τον ξερω,τον εμπιστευομαι!!! 

Μακάρι βρε κορίτσι μ με το ποδαρικό που μας έκανες!! ♥️ 

1 hour ago, Villi είπε:

Αχ Μελινα γελάω, σορυ, γελάω μονη μου, κάνω εικόνα  να δίνω φωτο στον Κουρ.  Αχχ, αν ο γιατρός σου είναι στυλ Κουρ, σώθηκες. Εγώ ήθελα να τον πνίξω σήμερα. 

Σου ζήτησε φώτο;;; 

Τι σ έκανε καλέ χαχαχαα; 

πρίν από 11 λεπτά , Fili είπε:

Χαχαχαχαχα πραγματικά Φωτιά αααααα!!! Μια μια παρακαλώ να ετοιμάζεται για πετυχημένη ετ❤️❤️❤️❤️ 

@MELINASPκαι μενα πάντως ο καλουλης κούκλος όταν τον ρώτησα πως είναι η δοτρια σφίγγα ο άτιμος. Δίνει εγκυμοσύνη μου είπε μόνο. Α ναι στην αρχή μου είπε δεν έχω ιδέα!! Τεσπα

Γερο να ναι και όλα καλά. 

Εσύ είχες ζητήσει να σ μοιάζει; 

Όπως λες γερό κ τίποτα άλλο!!! 

πρίν από 11 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Και εγώ γελάω με εσένα γιατί έχω βρεθεί πολλές φορές στη θέση σου χαχαχα!!! Άντε αγάπη μου φτάνει κ εσένα η σειρά σου!!! Πάντως εμείς που έχουμε τρία μου είπε εξαρχής ότι θα βάλουμε 2 στην πρώτη ετ για να έχω μεγαλύτερες πιθανότητες.  @MELINASP τι φωτογραφία βρε να δώσεις;; Χαρτί και καλαμάρι θα σε περιγράψει στον Κουρ... Αφού είναι και γιατρός σου ο παπαθ..δεν έχεις να φοβασαι τίποτα. Άσε που κανονικά θα πρέπει να σε πάρει δωρεάν. Θα του πούμε γιατρέ τόσες κοπέλες σε συστήνουν η μία στην άλλη δεν βαζεις μια προσφορά τύπου στις 5 δωρεές η 6η δώρο;  @Viv37 μου έχω εξτασιαστει με τα νέα σου!! Δόξα το Θεό όλα πήγαν σούπερ!! Έχεις όλο τον καιρό να σκεφτείς ψύχραιμα με τον άντρα σου πόσα θα μεταφέρετε. Είμαι σίγουρη ότι θα πάρετε την καλύτερη απόφαση..είδες πάντως εναλλαγή συναισθημάτων ε; Για ποτέ βρέθηκε για ποτέ έχετε έτοιμες βλαστοκυστες για πότε θα πας και εσύ για ετ. @Condios να δεις που με το που πάρεις τα υπέροχα αποτελέσματα των εξετάσεων σου θα προχωρήσεις και εσύ μπαμ μπαμ!! Και κάτι μου λέει θα πας χέρι χέρι με την συμπεθέρα σου!!

Και καταλήγω στο εξής συμπέρασμα..όλα πάνε κατ' ευχήν για όλες μας!! 

Όλοι μουγγα στη στρουγγα τελικά ε; Πέρα όμως από την περιέργειά μου ίσως είναι καλύτερα που δεν ξέρω πως είναι εμφανισιακά. Έπαθα που έπαθα ένα κοκομπλοκο μόλις έμαθα την ηλικία της. Αν ήξερα περισσότερα ίσως λέω ίσως να κολλάγε ο εγκέφαλος μου .βέβαια ότι θα ήθελα να ξέρω περισσότερα είναι άλλο κομμάτι αυτό. Δεν ξέρω αν έγινα κατανοητή χαχαχα γιατί έτσι πως τα γράφω ούτε εγώ βγάζω νόημα. Είναι μια μέλλουσα μαμά σε παραλήρημα χαχαχα

Αααα εγώ νόμιζα θα δώσω φώτο χαχαχαχα την τυφλά μ δεν ξερω

πρίν από 3 λεπτά , Annaforyou είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Τι γίνεται εδώ καλε??! Πετάει το team λεμεεε!! Είχα να μπω μέρες γτ πήγα ταξιδακι στην Αγγλία και σας έχασα!!! Σούπερ νέα βλέπω!! Χαίρομαι για όλες σας!!! :D❤️

Καλώς το κορίτσι μας καλά έκανες πως πέρασε;;; 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , MELINASP είπε:

Μακάρι βρε κορίτσι μ με το ποδαρικό που μας έκανες!! ♥️ 

Σου ζήτησε φώτο;;; 

Τι σ έκανε καλέ χαχαχαα; 

Εσύ είχες ζητήσει να σ μοιάζει; 

Όπως λες γερό κ τίποτα άλλο!!! 

Αααα εγώ νόμιζα θα δώσω φώτο χαχαχαχα την τυφλά μ δεν ξερω

Καλώς το κορίτσι μας καλά έκανες πως πέρασε;;; 

Πέρασα σούπερ!! Τέλεια!!! :D❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Annaforyou είπε:

Πέρασα σούπερ!! Τέλεια!!! :D❤️

Μας έλειψες!!! Αλλά αφού ήσουν εκδρομουλα σε συγχωρώ!!! Χαίρομαι που πέρασες τέλεια. Έτσι ανανέωση και ξεκούραση. Τι πιο ωραίο!!

1 ώρα πρίν, MELINASP είπε:

Μακάρι βρε κορίτσι μ με το ποδαρικό που μας έκανες!! ♥️ 

Σου ζήτησε φώτο;;; 

Τι σ έκανε καλέ χαχαχαα; 

Εσύ είχες ζητήσει να σ μοιάζει; 

Όπως λες γερό κ τίποτα άλλο!!! 

Αααα εγώ νόμιζα θα δώσω φώτο χαχαχαχα την τυφλά μ δεν ξερω

Καλώς το κορίτσι μας καλά έκανες πως πέρασε;;; 

Μην ανησυχείς αφού πας συστημένη από συνεργάτη του. Εμένα πάλι αφού θυμήθηκε να μου πει να κατεβάσω την μάσκα πάλι καλά!!θα το δεις και μόνη σου...είναι τόσο χαλαρός και ήρεμος που θα σε βγάλει από τα ρούχα σου χαχαχα. Τον αγαπάω όμως γιατί χωρίς πολλά πολλά ξέρει πάρα πολύ καλά τι κάνει.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Viv37 said:

Κοριτσακι μου για τα αυτοκολλητα αφημε το τηλ σου και λεγε τους οτι ειναι μεγαλη αναγκη και να σε παρουν αν βρουν. Εγω ετσι βρηκα. Τωρα ολοι λενε οτι ειναι πολυ δυσκολο και οτι τα 25αρια τα βρισκουν ευκολοτερα.

Τα σημερινα νεα μου: 2 βλαστοκυστες εξαιρετικης ποιοτητας η μια πιο μεγαλη η αλλη πιο μικρη. Οι αλλες 2 ειπε οτι ειναι ενα βημα πριν γινουν βλαστοκυστες γι αυτο θα τις αφησουν και σημερα και θα γινουν κ αυτες μαλλον λεει. Σας εχει τυχει εσας βλαστοκυστη 6 ημερων; Τι ειναι αυτο παλι; Πρωτοτυπησα; Επισης ο γιατρος τους ειπε να τα καταψυξουν το καθενα μονο του γιατι θελει να εχουμε την επιλογη νσ βαλουμε ενα. Αχ παλι με μπερδεψε. Ενα ή δυο; Δυσκολη αποφαση! Ουφ....

@Villi μου καλη επιτυχια! Πολυ ωραια νεα!!!! Απ' οτι εχω καταλαβει ο συγκεκριμενος γιατρος σιγουρα θα βρηκε μια κουκλα δοτρια σαν εσενα.

Αρα αυτος ο δοκιμαστικος θα ειναι ο τελευταιος κ μετα θα ξεκινησεις κανονικα ετσι; 

Εσενα σε ρωτησε 2 ή 1; Ή το θεωρει αυτονοητο οτι θα βαλεις 2;

 

Καλή αρχή και με το καλό να έρθει το μωράκι/α σου:)!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Και εγώ γελάω με εσένα γιατί έχω βρεθεί πολλές φορές στη θέση σου χαχαχα!!! Άντε αγάπη μου φτάνει κ εσένα η σειρά σου!!! Πάντως εμείς που έχουμε τρία μου είπε εξαρχής ότι θα βάλουμε 2 στην πρώτη ετ για να έχω μεγαλύτερες πιθανότητες.  @MELINASP τι φωτογραφία βρε να δώσεις;; Χαρτί και καλαμάρι θα σε περιγράψει στον Κουρ... Αφού είναι και γιατρός σου ο παπαθ..δεν έχεις να φοβασαι τίποτα. Άσε που κανονικά θα πρέπει να σε πάρει δωρεάν. Θα του πούμε γιατρέ τόσες κοπέλες σε συστήνουν η μία στην άλλη δεν βαζεις μια προσφορά τύπου στις 5 δωρεές η 6η δώρο;  @Viv37 μου έχω εξτασιαστει με τα νέα σου!! Δόξα το Θεό όλα πήγαν σούπερ!! Έχεις όλο τον καιρό να σκεφτείς ψύχραιμα με τον άντρα σου πόσα θα μεταφέρετε. Είμαι σίγουρη ότι θα πάρετε την καλύτερη απόφαση..είδες πάντως εναλλαγή συναισθημάτων ε; Για ποτέ βρέθηκε για ποτέ έχετε έτοιμες βλαστοκυστες για πότε θα πας και εσύ για ετ. @Condios να δεις που με το που πάρεις τα υπέροχα αποτελέσματα των εξετάσεων σου θα προχωρήσεις και εσύ μπαμ μπαμ!! Και κάτι μου λέει θα πας χέρι χέρι με την συμπεθέρα σου!!

Και καταλήγω στο εξής συμπέρασμα..όλα πάνε κατ' ευχήν για όλες μας!!

Μόνο υπέροχα είναι τα νέα εδώ και να συνεχίσουν να είναι εύχομαι για όλες,,,το ποδαράκι της @Neli83 μας ήταν σαν το γοβάκι της Σταχτοπούτας,,,μια μια θα μεταμορφωνόμαστε σε μανουλες!!!!!!! Αναμενομενο τα διδυμακια τηςνα είναι σούπερ κινητικά,,,,χορεύουν στο Ρυθμό της μπεμπεδιλας που σκορπάνε!!!!! 

@Viv37 & @Chrussa1982 χέρι χέρι ,,,πόδι πόδι,,,μπεμπέ μπεμπέ εσείς οι δύο!!!!! Τα νέα φανταστικά και συνεχίζετε,,,,οοοοοοομμμμμμμ

@marina_86 που είσαι???????? Εσύ λογικά είσαι για πασχαλινα αυγουλάκια μου φαίνεται σα χρονικό διάστημα ε??? Να περάσει σίγουρα ένας κύκλος απ'τη λαπαρο-υστερο και στην έναρξη του επόμενου σου είπε για ετ? 

 @MELINASP θεωρητικά ζητάνε φωτογραφίες,,, αλλά αν οι γιατροί είναι τόσο αστέρια και θυμούνται πρόσωπα και χαρακτηριστικά τί να πω?!?!?! 

Τώρα που μπήκες στο χορό και εσύ,,, όλα θα πάνε σούπερ.

@Fili πόσο οοοομμμμμμ έχεις ρίξει και πάνε όλα οοοοομμμμμ ρε φίλη? ! ? ! 

@Villi μου και εσύ κοντά σιμα ε ε ε έρχονται τα μπεμπέ !!!!!!! 

Και πάμε δυνατά τα τα τα,,,, @silvy22 & @chitaneta αγκαλίτσες πολλές

@Annaforyou ζωαρα φιλενάδα ,,,, πόσο ωραία τα ταξίδια ,,,, μπράβο σας!!!! 

 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...