Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

16 ώρες πρίν, Villi είπε:

Χρυσααααα μου, που είσαι ρε παιδί??  Σε ευχαριστώ, ναι δυο θα βάλουμε. Εντάξει  μη φανταστείς οτι πετάω πάνω σε ένα ροζ συννεφάκι, καμία σχέση, είμαι πολυ μαγκωμένη. Το μόνο που ξέρω είναι ότι θέλω πάρα πολύ να γίνω μαμά και  εύχομαι να σταθούμε  τυχεροί  αυτή τη φορά. 

Ολες σου το ευχομαστε Βιλλακι μας και θα γινει♥️♥️♥️

6 ώρες πρίν, Xristina xristina είπε:

Κορίτσια καλή. Ερεσσ πολλές πολλές σήμερα θα σας πω τα νέα δεν πήγα εχθές επειδή ήταν κλειστά μακάρι να είναι όλα καλα

Αχ μας κρατανε σε αγωνια!!!! 

 

2 ώρες πρίν, Xristina xristina είπε:

1148,8 κοριτσιαααα

1148,8 η χωρική μουυυυυ

Καλε τι νουμεραρα ειναι αυτη;; Διδυμαρες!!!!!!!!!!!!!!Μπραβο σου κοριτσακι μου!!!!!!!!!! Τι υπεροχα νεα! Τι ωραια που μπηκε ο μηνας!!!!

Στειλω μου μπολικη μπεμπεδοσκονη για τις 9 Μαιου που ειναι η σειρα μου♥️♥️♥️♥️

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 30/4/2022 at 11:29 ΠΜ, Viv37 είπε:

Θεσσαλονικη ειμαι κ εγω αλλα ο γιαυρος δεν ειπε καν Κυριακη. Ειπε κατευθειαν 9 του μηνος και συνηθως μονος του μου λεει να πηγαινω στο γεννεσις για να τα βγαζουν νωρις. Οποτε θα παω τη Δευτερα. Μια μερουλα ειναι δεν πειραζει. 

Αχ ναι κοριτσακι ειναι οντως το σημαντικοτερο. Το καταλαβαινω οτι τωρα με αυτο που περνας με τον μπαμπα σου πρεπει να ειναι τρομερα δυσκολο για την ψυχολογια σου (αληθεια πώς ειναι;) αλλα τουλαχιστον τις μερες της ετ προσπαθησε να το αποστασιοποιησεις λιγο και να αφοσοιωθεις στ@ μωρακ@ σου αν γινεται♥️♥️♥️

Κι εσυ @marina_86 εχεις ταλαιπωρηθει πολυ αλλα να σκεφτεσαι οτι τωρα αυτη τη φορα που τα ελεγξες ολα θα τα καταφερεις! Μην επικεντρωνεσαι στο παρελθον και τις προηγουμενες αποτυχιες. Οπως λεει και η αγαπημενη σου συμπεθερα ποσω κοιταμε μονο για να παρκαρουμε! 

Βεβαια αυτα που λεω προφανως τα ξερετε κι προφανως τα προσπαθειτε. Αλλα ισως αν τα ακουτε πολλες φορες και απο εμας να καταφερουν να τρυπωσιυν στο μυαλο σας πιο πολυ και να παρουν πρωτη θεση στις σκεψεις σας. 

Εγω σας σκεφτομαι και σας αγαπω και στελνω με τη σειρα μου μπολικη θετικη ενεργεια για να πανε ολα καλα ακομα και αν δεν καταφερετε να ειστε ηρεμες♥️♥️♥️

@Condios μου αγαπημενη οντως συγκινηση μεγαλη! Και απο τη διαδικασια και το εμβρυακι που ειδα να μπαινει στο ενδομητριο μου αλλα και απο την αγαπη που ενιωσα απο σας. Θα το ξαναπω. Δεν ξερω τι θα εκανα χωρις εσας. Να παλι με πηραν τα ζουμια ουφ!!!

Ομμμμμμμμμμμμμ

 

Μακαρι Μαιρουλα μου! Σ' ευχαριστω πολυ! Ευχομαι η μπεμπεδοσκονη απο την μπεμπουλα σου να πιασει τοπο♥️

Ευχαριατω αγαπη μου! Ειμαι στρατιωτακι σ αυτα τα θεματα χαχαχα! Αφου ειπε Δευτερα Δευτερα θα παω. Καο σε 20 μέρες να νου ελεγε θα το τηρουσα κατα γραμμα! 

Bιβη μου υπομονη. Λιγες μέρες μεινανε μονο μέχρι τη χοριακη. Ολα καλα θα πανε πιστευω

On 29/4/2022 at 8:34 ΜΜ, Villi είπε:

Βρε που να παει, που θα βρει καλύτερα ?? Εκει θα μείνει, no worries. Δεν ξέρω που μένεις αλλά όπως έχει πει επανειλλημένα η @marina_86 στο γεννεσις στην Πυλαία βγάζουν τη χοριακή σε δυο ώρες και την Κυριακή. Όπως νιώθεις ❤️
Καλά με τσάκισε ο γιατρός σου… αν το σημαντικότερο όλων ειναι η ψυχική ηρεμία την κάτσαμε τη βάρκα (για εμένα μιλάω). 

Βιλυ με το καλο να πατε για ετ να υποδεχτεις τα μπεμπε σου

3 ώρες πρίν, Xristina xristina είπε:

Σας ευχαριστώ όλες σας κοριτσια

 

 

Συγχαρηρτηρια για την υπεροχη χοριακη σου!

9 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

Καλημερα  μανουλες με τα χρυσά  αυγά...μανουλες που προσπαθούν ακομα  κ μανουλες που θα γεννήσουν σε λίγο ...

Να ευχηθω χρόνια  πολλα χριστος Ανέστη κ καθε υγεία  στην καθεμια σας....το φως να ανοιξει τις ψυχες σας κ μα σας χαρίσει αυτό  που λαχταρατε....

Να ξανα ευχηθω Καλο μηνα με υγεια  κ καλη σεζον σε ολες κ ολους...

Χαθηκα πολύ  .....εχει ανοιξει η σεζον  εδω κ τρέχουμε  ολιγον τι....Ο κοκοβιος μεγαλώνει  εχει κλείσει  τα 2 κ μας τρελενει...ειναι ενας σιφουνας μικρος αλλα την λατρευω  πολύ...

Να ευχηθω στις καινουργιες φιλες μας που  μπηκαν στην παρέας  μας να ειναι δυνατες κ τιποτα δεν ειναι ακατόρθωτο...μανουλες να γίνουν  ολες τους.

Βιλακι μ...5 βλαστοκύστες..μπραβο σ αγαπη μ...εκει ειναι το μωρακι σ κ θα ειναι με την πρωτη φορα....περίμενες καιρο κ αξιζεις  πολλα...περιμενουμε με αγωνια την μεταφορά  σ...να κοιτας μπροστά κ θα τα καταφέρεις κ εσυ..

μαρινα μ...σε τι σταδιο εισται??? πως εισαι αγαπη μ???  ολα καλα??? να έχεις  πιστη θα νικησεις κ εσυ ...

ανουλιους φιλια στον μονακριβο σ αντρα...φαε κωλι κ απο μενα...παντα υγεια ολοι σας...

μαιρη χαθηκαμε εμεις...στειλε μ την μικρη μ ελειψε πολύ....

Αχ κοριτσια ξερω ξεχναω πολλες...να με συγχωρήτε...Ολεα οι ευχές μ ειναι για ολες  σας...

Ναι θυμαστε να χαμογελάτε κανει καλο...να εχετε πιστη δύναμη  κ αντοχες πολλες....Τα χρυσα αυγα ειναι διπλα σας κ θα σας κανουν μανουλες..

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ...

 

Που εισαι βρε παλιοσειρα, χαχα! Χαθηκαμε! Σου εστειλα φωτο με την μικρη μου

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια! Καλό μήνα να έχουμε με ευχάριστα νέα!

Χάθηκα για λιγο αλλά σας διαβαζω απο εχτές και μόνο ωραία νέα βλέπω!

@Viv37 μου, αν και καθυστερημένα, καλώς το δέχτηκες το μικρουλι σου! Επιτελους ε; εύχομαι απο δω κι περα να πανε ολα καλά και να εχεις μια θετικοτατη χοριακη σύντομα!!! Σου στέλνω θετική ενέργεια, φιλιά πολλά!!

@Villi μου τι ωραία νέα κι απο σένα!!! 5 βλαστοκυστες και σύντομα η ετ! Με το καλό! Καταλαβαίνω το άγχος σου πολύ καλά, αλλά θα τα καταφέρεις αυτη τη φορά! Φιλιά πολλά και σε σένα!

@Xristina xristina συγχαρητήρια για την χοριακη σου! Τι νουμεραρα!!! σου εύχομαι να πανε όλα καλά απο εδω και πέρα!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , chitaneta είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια! Καλό μήνα να έχουμε με ευχάριστα νέα!

Χάθηκα για λιγο αλλά σας διαβαζω απο εχτές και μόνο ωραία νέα βλέπω!

@Viv37 μου, αν και καθυστερημένα, καλώς το δέχτηκες το μικρουλι σου! Επιτελους ε; εύχομαι απο δω κι περα να πανε ολα καλά και να εχεις μια θετικοτατη χοριακη σύντομα!!! Σου στέλνω θετική ενέργεια, φιλιά πολλά!!

@Villi μου τι ωραία νέα κι απο σένα!!! 5 βλαστοκυστες και σύντομα η ετ! Με το καλό! Καταλαβαίνω το άγχος σου πολύ καλά, αλλά θα τα καταφέρεις αυτη τη φορά! Φιλιά πολλά και σε σένα!

@Xristina xristina συγχαρητήρια για την χοριακη σου! Τι νουμεραρα!!! σου εύχομαι να πανε όλα καλά απο εδω και πέρα!

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου, μακάρι να πάνε όλα όλα καλά και σε σένα ευχομε όλα τα καλά!!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, chitaneta είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια! Καλό μήνα να έχουμε με ευχάριστα νέα!

Χάθηκα για λιγο αλλά σας διαβαζω απο εχτές και μόνο ωραία νέα βλέπω!

@Viv37 μου, αν και καθυστερημένα, καλώς το δέχτηκες το μικρουλι σου! Επιτελους ε; εύχομαι απο δω κι περα να πανε ολα καλά και να εχεις μια θετικοτατη χοριακη σύντομα!!! Σου στέλνω θετική ενέργεια, φιλιά πολλά!!

@Villi μου τι ωραία νέα κι απο σένα!!! 5 βλαστοκυστες και σύντομα η ετ! Με το καλό! Καταλαβαίνω το άγχος σου πολύ καλά, αλλά θα τα καταφέρεις αυτη τη φορά! Φιλιά πολλά και σε σένα!

@Xristina xristina συγχαρητήρια για την χοριακη σου! Τι νουμεραρα!!! σου εύχομαι να πανε όλα καλά απο εδω και πέρα!

Τι κανείς πως είσαι ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, Xristina xristina είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου, μακάρι να πάνε όλα όλα καλά και σε σένα ευχομε όλα τα καλά!!!!!! 

Μπραβο κορίτσι μου.τελειο νούμερο.αντε καλοί διπλασιασμόι κ καλή εγκυμοσυνη.σου εύχομαι ο,τι καλύτερο.να το χαρείς!

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Xristina xristina είπε:

1148,8 κοριτσιαααα

 

Φοβερό νούμερο!!!!❤️ Μπράβο κοριτσάκι μου! Όλα να πάνε καλά από εδώ κ πέρα! Καλή αρχή στο ταξίδι σου!

20 ώρες πρίν, Troia είπε:

Αυτό δεν είναι κάτι σύνηθες, δηλαδή δεν το έχω ξανακούσει. Συμπέρανα ότι πρόκειται για μαγνήσιο που χορηγείται ενδοφλεβίως, επειδή όταν είχα ρωτήσει τον εξωσωματιστή μου για τη λήψη μαγνησίου προ της εμβρυομεταφοράς για να μην κάνει συσπάσεις η μήτρα μου είχε πει ότι έρευνες έχουν δείξει πλέον ότι μόνο σε ενδοφλέβια μορφή μπορεί να έχει κάποια επίδραση το μαγνήσιο. Εγώ π.χ. δεν πήρα μαγνήσιο ούτε στην εγκυμοσύνη, κάτι που δεν είναι το σύνηθες, οι περισσότεροι γυναικολόγοι δίνουν.

Μάλιστα... Θα ρωτήσω κ θα σας πω τι είναι ακριβώς. Πάντως όσον αφορά στο μαγνήσιο ο εξωσωματιστης σου ήταν αρνητικός; Γι'αυτό δεν σου έδωσε καθόλου; Η αλήθεια είναι ότι εγώ δεν έχω πάρει ποτέ, σε καμία ετ μαγνήσιο. Πιστεύω όμως ότι είναι πιθανό να το χρειάζομαι...

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ανθη7 είπε:

Μπραβο κορίτσι μου.τελειο νούμερο.αντε καλοί διπλασιασμόι κ καλή εγκυμοσυνη.σου εύχομαι ο,τι καλύτερο.να το χαρείς!

Ευχομε το καλύτερο σε όλες σα, ευ, αριστω πολύ πολυ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Xristina xristina είπε:

1148,8 κοριτσιαααα

1148,8 η χωρική μουυυυυ

Καλημέρα καλημέρα και συγχαρητήριααααααααααα τί τέλειο νούμερο,,,,γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιι,,,,και ντελαπόνγκο και αρίμπα αρίμπα και οοοοομμμμμμμ,,,,να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου κορίτσι μου,,,,,!!!!!!!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Condios είπε:

Καλημέρα καλημέρα και συγχαρητήριααααααααααα τί τέλειο νούμερο,,,,γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιι,,,,και ντελαπόνγκο και αρίμπα αρίμπα και οοοοομμμμμμμ,,,,να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου κορίτσι μου,,,,,!!!!!!!!!!! 

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ πολυ

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...