Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

7 ώρες πρίν, Smaro79 είπε:

ΑΜΗ 1.32 pmol πριν ένα χρόνο οπότε φέτος μάλλον θα κλαίω αν κάνω, ο χαλαρός δεν ζήτησε να κάνω αλλά θα παω μόνη μου να κάνω άλλη μια την Τρίτη.  Καμία εξειδικευμενη εξεταση δεν έχω κάνει κ ο γιατρός επίσης δεν ζήτησε κάτι. Ναι 4 προσπάθειες έχω κάνει όλες αρνητικο αποτέλεσμα.  Εσύ σε ποιον γιατρό είσαι? Αν δεν κάνω λάθος, ακόμα σας μπερδεύω, είσαι σε αναμονή ετ? Αν ναι με το καλό να υποδεχτείς τα σποράκια σου. Καλή συνέχεια στον αγώνα όλων μας.

H AMH σου δεν είναι κακή. Κάνε όμως ακόμη μία για σιγουριά. Εγώ είμαι Θεσσαλονίκη... Οπότε κ ο γιατρός μου εδώ είναι... Περιμένω να κάνω ετ όταν προετοιμαστώ επιτέλους. Τέλος πάντων δεν είναι ότι το βιάζομαι κι όλας. Μετά από δύο αρνητικά με δωρεά μου έχει μείνει ένα τραύμα όσο κ να πεις....

3 ώρες πρίν, Condios είπε:

Φίλη να το κάνεις τότε αν είναι να ηρεμήσει η μήτρα δεν είν'καθόλου κακό θα πω εγώ,,,μη σου πω θα ρωτήσω και εγώ τον κοντό για αυτό....γιατί από συσπάσεις δόξα το Θεό και εγώ μπόλικες...

Ξέρεις πως λέγεται και κάθε πότε εφαρμόζεται,,,πριν την ετ κτλ κτλ???

Θα τον ρωτήσω ακριβώς πώς λέγεται και θα το σημειώσω για να στο πω... ❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Βιλακι μου γλυκό, τι όμορφα και αισιόδοξα νέα είναι αυτά!!! Πάμε δυνατά τα τα και με μπόλικο ντελαπογκο να υποδεχτεί τα μωράκια σου. Να υποθέσω θα βάλετε 2; Για πες τι άλλο σου είπε ο χαλαρός; Πώς νιώθεις;;  Να πάνε όλα καλά εύχομαι. Που θα πάνε είμαι σίγουρη. Έκανες πολλά βήματα προσεκτικά, περιμένεις κ εσύ πόσο καιρό εξάλλου. Να είναι η τυχερή σου προσπάθεια αγαπούλα, να χαρείς κ εσύ και ο μπαμπακας σου. Και μαζί σου και όλες εμείς. Συντονιζομαστε 6/5 για οοοοομμμμμμ και θετική ενέργεια. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Βιλακι μου γλυκό, τι όμορφα και αισιόδοξα νέα είναι αυτά!!! Πάμε δυνατά τα τα και με μπόλικο ντελαπογκο να υποδεχτεί τα μωράκια σου. Να υποθέσω θα βάλετε 2; Για πες τι άλλο σου είπε ο χαλαρός; Πώς νιώθεις;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Chrussa1982 είπε:

Βιλακι μου γλυκό, τι όμορφα και αισιόδοξα νέα είναι αυτά!!! Πάμε δυνατά τα τα και με μπόλικο ντελαπογκο να υποδεχτεί τα μωράκια σου. Να υποθέσω θα βάλετε 2; Για πες τι άλλο σου είπε ο χαλαρός; Πώς νιώθεις;;  Να πάνε όλα καλά εύχομαι. Που θα πάνε είμαι σίγουρη. Έκανες πολλά βήματα προσεκτικά, περιμένεις κ εσύ πόσο καιρό εξάλλου. Να είναι η τυχερή σου προσπάθεια αγαπούλα, να χαρείς κ εσύ και ο μπαμπακας σου. Και μαζί σου και όλες εμείς. Συντονιζομαστε 6/5 για οοοοομμμμμμ και θετική ενέργεια. 

Χρυσααααα μου, που είσαι ρε παιδί??  Σε ευχαριστώ, ναι δυο θα βάλουμε. Εντάξει  μη φανταστείς οτι πετάω πάνω σε ένα ροζ συννεφάκι, καμία σχέση, είμαι πολυ μαγκωμένη. Το μόνο που ξέρω είναι ότι θέλω πάρα πολύ να γίνω μαμά και  εύχομαι να σταθούμε  τυχεροί  αυτή τη φορά. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, Viv37 είπε:

@Xristina xristina εχουμε νεα για τη χοριακη σου κοριτσακι μου;

Κορίτσια καλή. Ερεσσ πολλές πολλές σήμερα θα σας πω τα νέα δεν πήγα εχθές επειδή ήταν κλειστά μακάρι να είναι όλα καλα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα  μανουλες με τα χρυσά  αυγά...μανουλες που προσπαθούν ακομα  κ μανουλες που θα γεννήσουν σε λίγο ...

Να ευχηθω χρόνια  πολλα χριστος Ανέστη κ καθε υγεία  στην καθεμια σας....το φως να ανοιξει τις ψυχες σας κ μα σας χαρίσει αυτό  που λαχταρατε....

Να ξανα ευχηθω Καλο μηνα με υγεια  κ καλη σεζον σε ολες κ ολους...

Χαθηκα πολύ  .....εχει ανοιξει η σεζον  εδω κ τρέχουμε  ολιγον τι....Ο κοκοβιος μεγαλώνει  εχει κλείσει  τα 2 κ μας τρελενει...ειναι ενας σιφουνας μικρος αλλα την λατρευω  πολύ...

Να ευχηθω στις καινουργιες φιλες μας που  μπηκαν στην παρέας  μας να ειναι δυνατες κ τιποτα δεν ειναι ακατόρθωτο...μανουλες να γίνουν  ολες τους.

Βιλακι μ...5 βλαστοκύστες..μπραβο σ αγαπη μ...εκει ειναι το μωρακι σ κ θα ειναι με την πρωτη φορα....περίμενες καιρο κ αξιζεις  πολλα...περιμενουμε με αγωνια την μεταφορά  σ...να κοιτας μπροστά κ θα τα καταφέρεις κ εσυ..

μαρινα μ...σε τι σταδιο εισται??? πως εισαι αγαπη μ???  ολα καλα??? να έχεις  πιστη θα νικησεις κ εσυ ...

ανουλιους φιλια στον μονακριβο σ αντρα...φαε κωλι κ απο μενα...παντα υγεια ολοι σας...

μαιρη χαθηκαμε εμεις...στειλε μ την μικρη μ ελειψε πολύ....

Αχ κοριτσια ξερω ξεχναω πολλες...να με συγχωρήτε...Ολεα οι ευχές μ ειναι για ολες  σας...

Ναι θυμαστε να χαμογελάτε κανει καλο...να εχετε πιστη δύναμη  κ αντοχες πολλες....Τα χρυσα αυγα ειναι διπλα σας κ θα σας κανουν μανουλες..

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ...

 

  • Μου αρέσει 10
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Xristina xristina είπε:

Κορίτσια καλή. Ερεσσ πολλές πολλές σήμερα θα σας πω τα νέα δεν πήγα εχθές επειδή ήταν κλειστά μακάρι να είναι όλα καλα

Κορίτσια έκανα την, χοριακη και τώρα περιμένουμε στο τρίωρο θα ξέρω εγώ και όλα τα κορίτσι τα καλα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 48 λεπτά , Xristina xristina είπε:

Κορίτσια έκανα την, χοριακη και τώρα περιμένουμε στο τρίωρο θα ξέρω εγώ και όλα τα κορίτσι τα καλα

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου μια μεγάλη χοριακη εύχομαι 

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Condios είπε:

Ξέρεις πως λέγεται και κάθε πότε εφαρμόζεται,,,πριν την ετ κτλ κτλ???

Αυτό δεν είναι κάτι σύνηθες, δηλαδή δεν το έχω ξανακούσει. Συμπέρανα ότι πρόκειται για μαγνήσιο που χορηγείται ενδοφλεβίως, επειδή όταν είχα ρωτήσει τον εξωσωματιστή μου για τη λήψη μαγνησίου προ της εμβρυομεταφοράς για να μην κάνει συσπάσεις η μήτρα μου είχε πει ότι έρευνες έχουν δείξει πλέον ότι μόνο σε ενδοφλέβια μορφή μπορεί να έχει κάποια επίδραση το μαγνήσιο. Εγώ π.χ. δεν πήρα μαγνήσιο ούτε στην εγκυμοσύνη, κάτι που δεν είναι το σύνηθες, οι περισσότεροι γυναικολόγοι δίνουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...