Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 27 λεπτά , Xristina xristina είπε:

Κορίτσια σήμερα μετά από δεκα ημέρες εμβρυομεταφορα ενώ δεν ει α καθόλου πόνους στην κοιλιά μου σήμερα νιωθ  ότι κοντεύω να μου έρθει π...... Σ, ενω είναι να κάνω χοριακη την 1 Μαΐου να ανησυχώ λέτε; ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ δεν σας είπα, 

Καλημερα καλημέρα. Καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σου αλλά δυστυχώς απάντηση δεν υπάρχει .. 1η Μαΐου βέβαια ειναι αύριο, οπότε λιιιιγο υπομονή και αύριο θα ξέρεις. Έφαγες το γάιδαρο τόσες μέρες δεν έμεινε πολύ. Καλή επιτυχία με μια μεγάλη χοριακή. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

14 ώρες πρίν, Villi είπε:

Βρε που να παει, που θα βρει καλύτερα ?? Εκει θα μείνει, no worries. Δεν ξέρω που μένεις αλλά όπως έχει πει επανειλλημένα η @marina_86 στο γεννεσις στην Πυλαία βγάζουν τη χοριακή σε δυο ώρες και την Κυριακή. Όπως νιώθεις ❤️
Καλά με τσάκισε ο γιατρός σου… αν το σημαντικότερο όλων ειναι η ψυχική ηρεμία την κάτσαμε τη βάρκα (για εμένα μιλάω). 

Θεσσαλονικη ειμαι κ εγω αλλα ο γιαυρος δεν ειπε καν Κυριακη. Ειπε κατευθειαν 9 του μηνος και συνηθως μονος του μου λεει να πηγαινω στο γεννεσις για να τα βγαζουν νωρις. Οποτε θα παω τη Δευτερα. Μια μερουλα ειναι δεν πειραζει. 

Αχ ναι κοριτσακι ειναι οντως το σημαντικοτερο. Το καταλαβαινω οτι τωρα με αυτο που περνας με τον μπαμπα σου πρεπει να ειναι τρομερα δυσκολο για την ψυχολογια σου (αληθεια πώς ειναι;) αλλα τουλαχιστον τις μερες της ετ προσπαθησε να το αποστασιοποιησεις λιγο και να αφοσοιωθεις στ@ μωρακ@ σου αν γινεται♥️♥️♥️

Κι εσυ @marina_86 εχεις ταλαιπωρηθει πολυ αλλα να σκεφτεσαι οτι τωρα αυτη τη φορα που τα ελεγξες ολα θα τα καταφερεις! Μην επικεντρωνεσαι στο παρελθον και τις προηγουμενες αποτυχιες. Οπως λεει και η αγαπημενη σου συμπεθερα ποσω κοιταμε μονο για να παρκαρουμε! 

Βεβαια αυτα που λεω προφανως τα ξερετε κι προφανως τα προσπαθειτε. Αλλα ισως αν τα ακουτε πολλες φορες και απο εμας να καταφερουν να τρυπωσιυν στο μυαλο σας πιο πολυ και να παρουν πρωτη θεση στις σκεψεις σας. 

Εγω σας σκεφτομαι και σας αγαπω και στελνω με τη σειρα μου μπολικη θετικη ενεργεια για να πανε ολα καλα ακομα και αν δεν καταφερετε να ειστε ηρεμες♥️♥️♥️

@Condios μου αγαπημενη οντως συγκινηση μεγαλη! Και απο τη διαδικασια και το εμβρυακι που ειδα να μπαινει στο ενδομητριο μου αλλα και απο την αγαπη που ενιωσα απο σας. Θα το ξαναπω. Δεν ξερω τι θα εκανα χωρις εσας. Να παλι με πηραν τα ζουμια ουφ!!!

Ομμμμμμμμμμμμμ

 

12 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Kαλως το δεχτηκες το μπεμπακι σου! Καλη ξεκουραση και ομμμμμ, να μεινει στην κοιλιτσα. Ειτε αγχωνεσαι ειτε οχι, αν ειναι δυνατο το μωρο θα γαντζωθει, οποτε χαλαρωσε κ ολα καλα θα πανε

Μακαρι Μαιρουλα μου! Σ' ευχαριστω πολυ! Ευχομαι η μπεμπεδοσκονη απο την μπεμπουλα σου να πιασει τοπο♥️

12 ώρες πρίν, Ελισάβετ καπ 2 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου με το καλό το εμβρυακι σου να γίνει ένα γερό μωράκι και να το πάρετε σε εννέα μήνες αγκαλίτσα. Θα αντέξεις ρε θηρίο μια μέρα παρά πάνω; εγώ θα πήγαινα Σάββατο χα χα χα χα χα. 

Ευχαριατω αγαπη μου! Ειμαι στρατιωτακι σ αυτα τα θεματα χαχαχα! Αφου ειπε Δευτερα Δευτερα θα παω. Καο σε 20 μέρες να νου ελεγε θα το τηρουσα κατα γραμμα! 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Villi είπε:

Καλημερα καλημέρα. Καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σου αλλά δυστυχώς απάντηση δεν υπάρχει .. 1η Μαΐου βέβαια ειναι αύριο, οπότε λιιιιγο υπομονή και αύριο θα ξέρεις. Έφαγες το γάιδαρο τόσες μέρες δεν έμεινε πολύ. Καλή επιτυχία με μια μεγάλη χοριακή. 

Ξέρεις τι λένε ε; ότι η ουρά είναι η πιο δύσκολη... 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Fili είπε:

Χμμμ Μαρίνακι εμένα γιατρός μου είχε πει δυο τρεις μέρες χαλαρά κ ήσυχα. Όχι ξαπλωμένη αλλά σπιτάκι. Κι αυτό έκανα κι εγώ. Καναπέ, βιβλίο μουσικουλα. Ένα φαγητό που ετοίμαζα κι τπτ άλλο. Μετά πήγαινα κι εγώ στη δουλειά και μου έκανε καλό να φεύγω λιγο από το σπιτι. Έβαζα απλά ένα ραντεβού τη μέρα κι όχι παραπάνω (πωλήτρια εξωτερική οπότε κανονικά στη γύρα). Ο καλουλης μου είχε πει ότι Αγγλία σου λένε από δεύτερη μέρα συνέχισε κανονικά ότι έκανες, απλά εδώ είμαστε της πρόληψης (έτσι το έθεσε). Ότι σε κάνει να νιώθεις καλύτερα θα πω εγώ. Κι εγώ δεν ήθελα κ δεν το είπα στη δουλειά. Μετά την αυχενική το ανακοινώσα (σεντόνι εσύ, σεντόνι απάντηση κι εγώ χαχχαχαχαχα) 

Με το καλό καρδούλα μου. Ηρεμία κι απολαυσε χαδακια στην κοιλιτσα κι όμορφες σκεψεις❤️❤️❤️❤️ οοοοοοοοομμμμμμμμ 

Ευχαριστω Φιλακι! Ο τροπος που τα λες ολα παντα με ηρεμει παντως. Εχεις μια αυρα θετικη και ηρεμη βρε παιδι μου. Εισαι ατομο που θελει ο αλλος να εχει διπλα του σε μια,δυσκολη στιγμη αλλα και στις χαρες♥️♥️♥️♥️♥️

Ομμμμμμμμμ

11 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Εγώ έκανα χοριακη Κυριακή του Πάσχα στο Γεννεσις Πυλαία!

Αληθεια; Ανυπομονουσες ε; Κοιτα ηταν τοσο μεγαλη μερα που δε θα μπορουσες να παρεις αρνητικο αποτελεσμα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Xristina xristina είπε:

Κορίτσια σήμερα μετά από δεκα ημέρες εμβρυομεταφορα ενώ δεν ει α καθόλου πόνους στην κοιλιά μου σήμερα νιωθ  ότι κοντεύω να μου έρθει π...... Σ, ενω είναι να κάνω χοριακη την 1 Μαΐου να ανησυχώ λέτε; ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ δεν σας είπα, 

Καλημερα! Η τελευταια μερα ειναι η χειροτερη,δεν περναει με τιποτα! Να μην σκεφτεσαι τιποτα μεχρι αυριο που θα κανεις την χοριακη..!υπομονη κοριτσι μου!! 

  • Μου αρέσει 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 49 λεπτά , Xristina xristina είπε:

Κορίτσια σήμερα μετά από δεκα ημέρες εμβρυομεταφορα ενώ δεν ει α καθόλου πόνους στην κοιλιά μου σήμερα νιωθ  ότι κοντεύω να μου έρθει π...... Σ, ενω είναι να κάνω χοριακη την 1 Μαΐου να ανησυχώ λέτε; ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ δεν σας είπα, 

Αυτο που ξεχασα να πω κοριτσακι μου ειναι οτι ο γιατρος μου τονισε να μην ψαχνω να βρω συμπτωματα. Λεει οτι ολες το κανουν αλλα δεν εχει κανενα νοημα γιατι το ιδιο συμπτωμα μπορει να σημαινει κατι κακο και κατι καλο. Πχ λιγο ροζ ή καφε αιματακι μπορει να σημαινει οτι σκαβει τα τοιχωματα για να βρει τη θεση του ή οτι κατι δεν παει καλα. Πονοι περιοδου μπορει να σημαινουν οτι επιασε (η κολλητη μου ετσι και επιασε 2δυμα μαλιστα) ή μπορει να σημαινουν οτι δεν επιασε. Εγω εχω πονους περιοδου παο χθες που ηταν η ετ αλλα τους αγνοω γιατι δεν εχει νοημα να σκεφτομαι τι μπορει να σημαινουν. Εγω λεω να ηρεμησεις και να κανεις υπομονη μεχρι την πρωτομαγια! Εφτασε! Μια μερουλα εμεινε! Θα περιμενουμε να ακουσουμε τα ευχαριστα αποτελεσματα σου ♥️♥️♥️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Viv37 είπε:

Αυτο που ξεχασα να πω κοριτσακι μου ειναι οτι ο γιατρος μου τονισε να μην ψαχνω να βρω συμπτωματα. Λεει οτι ολες το κανουν αλλα δεν εχει κανενα νοημα γιατι το ιδιο συμπτωμα μπορει να σημαινει κατι κακο και κατι καλο. Πχ λιγο ροζ ή καφε αιματακι μπορει να σημαινει οτι σκαβει τα τοιχωματα για να βρει τη θεση του ή οτι κατι δεν παει καλα. Πονοι περιοδου μπορει να σημαινουν οτι επιασε (η κολλητη μου ετσι και επιασε 2δυμα μαλιστα) ή μπορει να σημαινουν οτι δεν επιασε. Εγω εχω πονους περιοδου παο χθες που ηταν η ετ αλλα τους αγνοω γιατι δεν εχει νοημα να σκεφτομαι τι μπορει να σημαινουν. Εγω λεω να ηρεμησεις και να κανεις υπομονη μεχρι την πρωτομαγια! Εφτασε! Μια μερουλα εμεινε! Θα περιμενουμε να ακουσουμε τα ευχαριστα αποτελεσματα σου ♥️♥️♥️

Ευχαριστώ πολύ πολύ μακάρι να μας πάνε όλα καλα

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Viv37 said:

Ευχαριστω Φιλακι! Ο τροπος που τα λες ολα παντα με ηρεμει παντως. Εχεις μια αυρα θετικη και ηρεμη βρε παιδι μου. Εισαι ατομο που θελει ο αλλος να εχει διπλα του σε μια,δυσκολη στιγμη αλλα και στις χαρες♥️♥️♥️♥️♥️

Ομμμμμμμμμ

Αληθεια; Ανυπομονουσες ε; Κοιτα ηταν τοσο μεγαλη μερα που δε θα μπορουσες να παρεις αρνητικο αποτελεσμα

Ήτανε η μέρα που έπρεπε να γίνει...

Νομίζω 12ημε βλαστοκυστες...Δεν ήθελα να πάω από την αγωνία μου,αλλά μετα έφευγε πολύ..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Neli83 είπε:

Καλημερα! Η τελευταια μερα ειναι η χειροτερη,δεν περναει με τιποτα! Να μην σκεφτεσαι τιποτα μεχρι αυριο που θα κανεις την χοριακη..!υπομονη κοριτσι μου!! 

Μία ερώτηση βρε κορίτσι α μου όλο αυτό το διάστημα είχα πολλά υγρά τι μπορεί να είναι λέτε από τα φάρμακα; γιατι σε όλες τις προηγούμενες δεν είχα τιποτα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Xristina xristina είπε:

Μία ερώτηση βρε κορίτσι α μου όλο αυτό το διάστημα είχα πολλά υγρά τι μπορεί να είναι λέτε από τα φάρμακα; γιατι σε όλες τις προηγούμενες δεν είχα τιποτα

Μπορει να ειναι απο τα φαρμακα..να σου πω δεν θυμαμαι αν σε αυτη τη φαση ειχα πολλα υγρα..μετα ειχα σιγουρα...

  • Μου αρέσει 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Viv37 είπε:

Θεσσαλονικη ειμαι κ εγω αλλα ο γιαυρος δεν ειπε καν Κυριακη. Ειπε κατευθειαν 9 του μηνος και συνηθως μονος του μου λεει να πηγαινω στο γεννεσις για να τα βγαζουν νωρις. Οποτε θα παω τη Δευτερα. Μια μερουλα ειναι δεν πειραζει. 

Αχ ναι κοριτσακι ειναι οντως το σημαντικοτερο. Το καταλαβαινω οτι τωρα με αυτο που περνας με τον μπαμπα σου πρεπει να ειναι τρομερα δυσκολο για την ψυχολογια σου (αληθεια πώς ειναι;) αλλα τουλαχιστον τις μερες της ετ προσπαθησε να το αποστασιοποιησεις λιγο και να αφοσοιωθεις στ@ μωρακ@ σου αν γινεται♥️♥️♥️

Κι εσυ @marina_86 εχεις ταλαιπωρηθει πολυ αλλα να σκεφτεσαι οτι τωρα αυτη τη φορα που τα ελεγξες ολα θα τα καταφερεις! Μην επικεντρωνεσαι στο παρελθον και τις προηγουμενες αποτυχιες. Οπως λεει και η αγαπημενη σου συμπεθερα ποσω κοιταμε μονο για να παρκαρουμε! 

Βεβαια αυτα που λεω προφανως τα ξερετε κι προφανως τα προσπαθειτε. Αλλα ισως αν τα ακουτε πολλες φορες και απο εμας να καταφερουν να τρυπωσιυν στο μυαλο σας πιο πολυ και να παρουν πρωτη θεση στις σκεψεις σας. 

Εγω σας σκεφτομαι και σας αγαπω και στελνω με τη σειρα μου μπολικη θετικη ενεργεια για να πανε ολα καλα ακομα και αν δεν καταφερετε να ειστε ηρεμες♥️♥️♥️

@Condios μου αγαπημενη οντως συγκινηση μεγαλη! Και απο τη διαδικασια και το εμβρυακι που ειδα να μπαινει στο ενδομητριο μου αλλα και απο την αγαπη που ενιωσα απο σας. Θα το ξαναπω. Δεν ξερω τι θα εκανα χωρις εσας. Να παλι με πηραν τα ζουμια ουφ!!!

Ομμμμμμμμμμμμμ

 

Μακαρι Μαιρουλα μου! Σ' ευχαριστω πολυ! Ευχομαι η μπεμπεδοσκονη απο την μπεμπουλα σου να πιασει τοπο♥️

Ευχαριατω αγαπη μου! Ειμαι στρατιωτακι σ αυτα τα θεματα χαχαχα! Αφου ειπε Δευτερα Δευτερα θα παω. Καο σε 20 μέρες να νου ελεγε θα το τηρουσα κατα γραμμα! 

Μπράβο κορίτσι μου καλό αυτό!!! Άρα να φανταστώ ούτε τεστ θα κάνεις; που για μένα να μην κάνεις καλύτερα. Εύχομαι μια τεράστια χοριακη λοιπόν την Δευτέρα. Εμείς σου στέλνουμε πολύ θετική ενέργεια και φιλάκια 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Viv37 είπε:

Θεσσαλονικη ειμαι κ εγω αλλα ο γιαυρος δεν ειπε καν Κυριακη. Ειπε κατευθειαν 9 του μηνος και συνηθως μονος του μου λεει να πηγαινω στο γεννεσις για να τα βγαζουν νωρις. Οποτε θα παω τη Δευτερα. Μια μερουλα ειναι δεν πειραζει. 

Αχ ναι κοριτσακι ειναι οντως το σημαντικοτερο. Το καταλαβαινω οτι τωρα με αυτο που περνας με τον μπαμπα σου πρεπει να ειναι τρομερα δυσκολο για την ψυχολογια σου (αληθεια πώς ειναι;) αλλα τουλαχιστον τις μερες της ετ προσπαθησε να το αποστασιοποιησεις λιγο και να αφοσοιωθεις στ@ μωρακ@ σου αν γινεται♥️♥️♥️

Κι εσυ @marina_86 εχεις ταλαιπωρηθει πολυ αλλα να σκεφτεσαι οτι τωρα αυτη τη φορα που τα ελεγξες ολα θα τα καταφερεις! Μην επικεντρωνεσαι στο παρελθον και τις προηγουμενες αποτυχιες. Οπως λεει και η αγαπημενη σου συμπεθερα ποσω κοιταμε μονο για να παρκαρουμε! 

Βεβαια αυτα που λεω προφανως τα ξερετε κι προφανως τα προσπαθειτε. Αλλα ισως αν τα ακουτε πολλες φορες και απο εμας να καταφερουν να τρυπωσιυν στο μυαλο σας πιο πολυ και να παρουν πρωτη θεση στις σκεψεις σας. 

Εγω σας σκεφτομαι και σας αγαπω και στελνω με τη σειρα μου μπολικη θετικη ενεργεια για να πανε ολα καλα ακομα και αν δεν καταφερετε να ειστε ηρεμες♥️♥️♥️

@Condios μου αγαπημενη οντως συγκινηση μεγαλη! Και απο τη διαδικασια και το εμβρυακι που ειδα να μπαινει στο ενδομητριο μου αλλα και απο την αγαπη που ενιωσα απο σας. Θα το ξαναπω. Δεν ξερω τι θα εκανα χωρις εσας. Να παλι με πηραν τα ζουμια ουφ!!!

Ομμμμμμμμμμμμμ

 

Μακαρι Μαιρουλα μου! Σ' ευχαριστω πολυ! Ευχομαι η μπεμπεδοσκονη απο την μπεμπουλα σου να πιασει τοπο♥️

Ευχαριατω αγαπη μου! Ειμαι στρατιωτακι σ αυτα τα θεματα χαχαχα! Αφου ειπε Δευτερα Δευτερα θα παω. Καο σε 20 μέρες να νου ελεγε θα το τηρουσα κατα γραμμα! 

Βιβη μου καλώς το δέχτηκες το εμβυακι σου. Εύχομαι να στεριώσει στην κοιλίτσα σου κ να μείνει 9 μήνες!!! Χαϊδεύε εσύ τωρα, χαλάρωσε κ κανε πολλά ομμμμμμ!!!! :grin:

:x:x

On 28/4/2022 at 5:23 ΜΜ, Villi είπε:

Βιβη μου αν σου πω οτι χάθηκες μια μερα και ανησύχησα μην έτυχε πάλι καμία στραβή θα το πιστέψεις?? Με το καλό κοριτσάκι μου  αύριο, ολα να πανε τέλεια. Τι ωρα θα πατε;; Σε εσένα δεν θα στείλουμε βρε θετική ενέργεια; Στο πιο γλυκό παιδί της παρέας μας; Πολυ πολυ καλή επιτυχία❤️❤️❤️

Μπραβο κορίτσι για τις  5 βλαστοκυστες!!!! Εύχομαι εμια ή δύο από αυτές να είναι τ@ μωρακι@ σού :x

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Condios είπε:

Πάντα κάθομαι σπίτι ,,,, και πάλι συσπάσεις κάνω,,, οπότε πάλι σπίτι θα κάτσω,,,μη σου πω σκέφτομαι να μείνω και Αθήνα ως τη χοριακη να μην ταξιδέψω μπας και αλλάξει το γούρι .... Θα συμφωνήσω με την ορχιδέα μας,,, στρες δε θέλει αλλά μεγάλη κουβέντα και αυτό το ρημαδι ....

Συμπεθέρα, τις προάλλες που μιλούσα με τον γιατρό μου και συζητούσαμε και για τη γουργουριστη μήτρα μου και τα έντερα μου, μου είπε κάτι. Μου είπε για έναν ενδοφλέβιο ορό που βάζουν σε γυναίκες με έντονες συσπάσεις στην εγκυμοσύνη. Όπως το κατάλαβα εγώ αυτός ο όρος ουσιαστικά ηρεμεί το ενδομήτριο και σταματάει τις συσπάσεις. Πέρα από μπουσκοπαν κ μαγνήσιο δηλαδή. Το έχεις καθόλου υπόψιν; Εσένα τι σου πρότεινε ο μάγος; Γιατί κι εμένα με απασχολεί κάπως αυτό ...

21 ώρες πρίν, Ελισάβετ καπ 2 είπε:

Θα αντέξεις ρε θηρίο μια μέρα παρά πάνω; εγώ θα πήγαινα Σάββατο χα χα χα χα χα. 

Καλέ, η @Viv37 δεν θ' αντέξει; Εδώ άντεξε να περιμένει έναν χρόνο για τη δοτρια και με το ζόρι είπε ένα κιχ! Χαχαχα Μιλάμε για την προσωποποίηση του ζεν! 

9 ώρες πρίν, Xristina xristina είπε:

Κορίτσια σήμερα μετά από δεκα ημέρες εμβρυομεταφορα ενώ δεν ει α καθόλου πόνους στην κοιλιά μου σήμερα νιωθ  ότι κοντεύω να μου έρθει π...... Σ, ενω είναι να κάνω χοριακη την 1 Μαΐου να ανησυχώ λέτε; ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ δεν σας είπα, 

Καλά αποτελέσματα γλυκούλα μου! Καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου! Οι πόνοι περιόδου μπορεί να είναι κ θετικό σημάδι!❤️ Σε κάθε περίπτωση, λίγες ώρες έμειναν!!! Πάνε κάπου που βγάζουν γρήγορα τ' αποτελέσματα...

9 ώρες πρίν, Viv37 είπε:

 Αφου ειπε Δευτερα Δευτερα θα παω. Καο σε 20 μέρες να νου ελεγε θα το τηρουσα κατα γραμμα! 

Κλαίω! :lol::lol::lol: Είσαι θεά!❤️

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, marina_86 said:

Συμπεθέρα, τις προάλλες που μιλούσα με τον γιατρό μου και συζητούσαμε και για τη γουργουριστη μήτρα μου και τα έντερα μου, μου είπε κάτι. Μου είπε για έναν ενδοφλέβιο ορό που βάζουν σε γυναίκες με έντονες συσπάσεις στην εγκυμοσύνη. Όπως το κατάλαβα εγώ αυτός ο όρος ουσιαστικά ηρεμεί το ενδομήτριο και σταματάει τις συσπάσεις. Πέρα από μπουσκοπαν κ μαγνήσιο δηλαδή. Το έχεις καθόλου υπόψιν; Εσένα τι σου πρότεινε ο μάγος; Γιατί κι εμένα με απασχολεί κάπως αυτό ...

Καλέ, η @Viv37 δεν θ' αντέξει; Εδώ άντεξε να περιμένει έναν χρόνο για τη δοτρια και με το ζόρι είπε ένα κιχ! Χαχαχα Μιλάμε για την προσωποποίηση του ζεν! 

Καλά αποτελέσματα γλυκούλα μου! Καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου! Οι πόνοι περιόδου μπορεί να είναι κ θετικό σημάδι!❤️ Σε κάθε περίπτωση, λίγες ώρες έμειναν!!! Πάνε κάπου που βγάζουν γρήγορα τ' αποτελέσματα...

Κλαίω! :lol::lol::lol: Είσαι θεά!❤️

Σοβαρά γουργοριζει και εσένα πολύ η κοιλιά σου;Από το έντερο δεν είναι αυτό;Έχει σχέση με τα γυναικολογικά;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , marina_86 είπε:

Συμπεθέρα, τις προάλλες που μιλούσα με τον γιατρό μου και συζητούσαμε και για τη γουργουριστη μήτρα μου και τα έντερα μου, μου είπε κάτι. Μου είπε για έναν ενδοφλέβιο ορό που βάζουν σε γυναίκες με έντονες συσπάσεις στην εγκυμοσύνη. Όπως το κατάλαβα εγώ αυτός ο όρος ουσιαστικά ηρεμεί το ενδομήτριο και σταματάει τις συσπάσεις. Πέρα από μπουσκοπαν κ μαγνήσιο δηλαδή. Το έχεις καθόλου υπόψιν; Εσένα τι σου πρότεινε ο μάγος; Γιατί κι εμένα με απασχολεί κάπως αυτό ...

Καλέ, η @Viv37 δεν θ' αντέξει; Εδώ άντεξε να περιμένει έναν χρόνο για τη δοτρια και με το ζόρι είπε ένα κιχ! Χαχαχα Μιλάμε για την προσωποποίηση του ζεν! 

Καλά αποτελέσματα γλυκούλα μου! Καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου! Οι πόνοι περιόδου μπορεί να είναι κ θετικό σημάδι!❤️ Σε κάθε περίπτωση, λίγες ώρες έμειναν!!! Πάνε κάπου που βγάζουν γρήγορα τ' αποτελέσματα...

Κλαίω! :lol::lol::lol: Είσαι θεά!❤️

Φίλη θεωρώ ότι εννοεί τα intralipids,,,,που και καλά βοηθάνε ,,, αν είναι αυτά τα κάνεις νομίζω μία ώρα πριν την ετ ή κάτι τέτοιο,,, τίποτα δεν είπε ο κοντός ,,,ακόμα,,,έχω καιρό να τα συζητήσω αυτά. Αλλά και εγώ θεωρώ ότι το έντερο είναι που είναι υπερκινητικό και σε σένα και παρασύρει και τη μήτρα σε συσπάσεις.  Ρώτησε τον όμως πως λέγεται ο όρος ,,,κάνει κάνα 250€ νομίζω?!?! Πολλά φιλάκια και μεγάλη τεράστια αγκαλιά ,,,λογικά αυτή τη βδομάδα θα πάρεις πάλι αποτέλεσμα ε????? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...