Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

15 ώρες πρίν, marina_86 είπε:

Μαίρη μου μάλλον κι εγώ αυτό θα του πω του δικού μου. Ότι ας πάρω πιο ενισχυμένο μαγνήσιο κ μπουσκοπαν. Οκ, τρέμει η μήτρα μου (τρελή κι αυτή σαν κι εμένα!) αλλά δεν έχω πάρει ποτέ ξανά μαγνήσιο. Οπότε πιστεύω θα βοηθήσει...❤️

Φίλη, τρέλα τα προβιοτικα!!!❤️❤️❤️ Καταλαβαίνεις... Χαχαχαχα 

Να τα σταματήσω;;; Με τα προβιοτικα θα κοιμάμαι! Χαχαχαχα 

Εσείς τώρα θα ξανακάνετε δοκιμαστικό κύκλο; Θα πρότεινα να δοκιμάσεις αργινίνη και βιταμίνη Ε. Βοηθάνε πολύ στην ποιότητα ενδομητρίου. Επίσης, ξεκίνα ένα ποτήρι φυσικό χυμό ρόδι την ημέρα και δύο με τρία brazilian nuts. Και τώρα που στα έγραψα, θυμήθηκα να τα ξεκινήσω κι εγώ! Καλά, όχι ότι αυτά κάνουν θαύματα αλλά έχουν βοηθηθεί πολλές γυναίκες. Είδαν δηλαδή διαφορά! Και τέλος πάντων, κακό δεν κάνουν... Όπως και το q10 (200mg). Σε αυτό είναι πολύ υπέρ κ ο γιατρός μου.

Ναι θα ξανακάνουμε, είπε μόλις αδιαθετησω να πάρω τηλ. Πήρα βιταμινη ε από το φαρμακείο και παρήγγειλα και τις άλλες δύο. Μου είπε και ο φαρμακοποιός ότι η q10 στην ουσία βοηθά όλες τις υπόλοιπες βιταμινες που παίρνω να απορροφηθούν καλύτερα. Χυμό Ρόδι παιρνω όταν το θυμάμαι από σούπερ, χωρίς ζάχαρη. Ποια προβιοτικα σου είχε δώσει εσένα? Εμένα μου είχε δώσει intimeo και lactolevure και τα κολπικά eco vag, αλλά μετά καταργήθηκαν και μου έδωσε τα Eva biolact.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 hour ago, Viv37 είπε:

Σε ολες σας ειπαν για,buscopan οι γιατροι αλλα εγω που τον ρωτησα αν,ειναι καλο να παρω τωρα μου ειπε μονο ντεπον κανει. Τιποτα αλλο. Περιεργο....

 

Ααα τοτε τελεια!! Δεν εχεις κανενα λογο ανησυχιας! Πολυ καλα!! Μπραβο!!!

 

Καλε μονο η Θεσσαλονικη; Ολη η Ελλαδα θα κανει ομμμμμμμμμ για παρτη σπυ συντονισμενα!!!!! Να μην πας με μεγαλες προσδοκιες οκ αλλα οχι και με απογοητευση ναι; Κρατα μικρο καλαθι (που θα γεμισει ειμαι σιγουρη) αλλα με θετικη ενεργεια! Εμεις θα ειμαστε μαζι σου το ξερεις♥️♥️♥️

Αχ θελει πολυ ομμμμμμμ η κατασταση χαχαχα! Στελνε εσυ μπεμπεδοσκονη ναι; ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Εσύ όμως μου είπες ότι παίρνεις έτσι κι αλλιώς μαγνήσιο, ε; 

Κρατάω μικρό καλάθι Βιβακι μου γιατί έχω πάθει κι έχω μάθει... Βασικά ούτε καν καλάθι δεν είναι! Ένα μπολάκι κρατάω! Χαχαχαχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Τσα!!! Σας έπιασα σουσουραδιτσες μου!! @Villi κορίτσι μου αγαπημένο. Παμε δυνατά τα τα τα να υποδεχθούμε τα μωράκια μας!! Να είσαι ήρεμη και σίγουρη. Είναι η στιγμή σου. Τι ώρα αύριο;; Για να συντονιστούμε όλες για οοοομμ και ντελαπογκο!! Σε αγαπώ πολύ το ξέρεις και η σκέψη μου θα είναι δίπλα σου για να μη νιώθεις μόνη. @marina_86 θηρίο μου γιουπιιιιι καθαρό το τεστ!!! έτοιμη και ξεσκονισμενη από παντού!!! Καλή αρχή!!! Με κέφι, χαρά και ντελαπογκο!!! Ας είναι μικρό το καλαθάκι που κρατάς λογικό μετά τα χαστούκια και τις ανάποδιες. Θέλω να είσαι χεσμενη από προσμονή και όχι από φοβο. Πάμε δυνατά!!!

@vik80 και εγώ πρώτη φορά το ακούω αυτό που σου είπε ο χαλαρός ελπίζω ο επόμενος κύκλος να πάει καλύτερα. Έχε του εμπιστοσύνη. Άλλοι ίσως προχωρούσαν σε ετ για να αρπάξουν το χρήμα. Είσαι και είμαι στα καλύτερα χέρια!!! @Viv37 κράτα γερά συμπεθέρα λίγο έμεινε και θα ξεκινήσει το ομορφότερο ταξίδι της ζωής σου. Ανυπομονωω να δω χοριακαρα τεράστια και να προετοιμάζεται και επισήμως το συμπεθεριο. @Neli83 διδυμομανουλα μου τα διδυμακια τι κάνουν;; Κουνιούνται λίγο ε;; Παλικάρι είσαι που κουβαλάς 2 ζωουλες μέσα σου

Τα νέα μου...βασικά δεν έχω νέα!!! Έκλεισα στο Έλενα για εξετάσεις αρχικά και μετά βλέπουμε. Για την ώρα φαγητό, βόλτες και αντρουλης!! Σας φιλώ όλες!!!

 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Τσα!!! Σας έπιασα σουσουραδιτσες μου!! @Villi κορίτσι μου αγαπημένο. Παμε δυνατά τα τα τα να υποδεχθούμε τα μωράκια μας!! Να είσαι ήρεμη και σίγουρη. Είναι η στιγμή σου. Τι ώρα αύριο;; Για να συντονιστούμε όλες για οοοομμ και ντελαπογκο!! Σε αγαπώ πολύ το ξέρεις και η σκέψη μου θα είναι δίπλα σου για να μη νιώθεις μόνη. @marina_86 θηρίο μου γιουπιιιιι καθαρό το τεστ!!! έτοιμη και ξεσκονισμενη από παντού!!! Καλή αρχή!!! Με κέφι, χαρά και ντελαπογκο!!! Ας είναι μικρό το καλαθάκι που κρατάς λογικό μετά τα χαστούκια και τις ανάποδιες. Θέλω να είσαι χεσμενη από προσμονή και όχι από φοβο. Πάμε δυνατά!!!

@vik80 και εγώ πρώτη φορά το ακούω αυτό που σου είπε ο χαλαρός ελπίζω ο επόμενος κύκλος να πάει καλύτερα. Έχε του εμπιστοσύνη. Άλλοι ίσως προχωρούσαν σε ετ για να αρπάξουν το χρήμα. Είσαι και είμαι στα καλύτερα χέρια!!! @Viv37 κράτα γερά συμπεθέρα λίγο έμεινε και θα ξεκινήσει το ομορφότερο ταξίδι της ζωής σου. Ανυπομονωω να δω χοριακαρα τεράστια και να προετοιμάζεται και επισήμως το συμπεθεριο. @Neli83 διδυμομανουλα μου τα διδυμακια τι κάνουν;; Κουνιούνται λίγο ε;; Παλικάρι είσαι που κουβαλάς 2 ζωουλες μέσα σου

Τα νέα μου...βασικά δεν έχω νέα!!! Έκλεισα στο Έλενα για εξετάσεις αρχικά και μετά βλέπουμε. Για την ώρα φαγητό, βόλτες και αντρουλης!! Σας φιλώ όλες!!!

 

Χρυσά μου χαίρομαι πάρα πολύ που έκλεισες στο Έλενα, μπράβο κοριτσάκι μου. Έπιασε τόπο το πρήξιμο που σου κάναμε εγώ και κάποιες άλλες που σε αγαπάμε (επίσης) και θελουμε το καλύτερο για εσένα. Να περνάς τέλεια κοριτσι γλυκό. 
Στις 12:00 μου ειπε. 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Τσα!!! Σας έπιασα σουσουραδιτσες μου!! @Villi κορίτσι μου αγαπημένο. Παμε δυνατά τα τα τα να υποδεχθούμε τα μωράκια μας!! Να είσαι ήρεμη και σίγουρη. Είναι η στιγμή σου. Τι ώρα αύριο;; Για να συντονιστούμε όλες για οοοομμ και ντελαπογκο!! Σε αγαπώ πολύ το ξέρεις και η σκέψη μου θα είναι δίπλα σου για να μη νιώθεις μόνη. @marina_86 θηρίο μου γιουπιιιιι καθαρό το τεστ!!! έτοιμη και ξεσκονισμενη από παντού!!! Καλή αρχή!!! Με κέφι, χαρά και ντελαπογκο!!! Ας είναι μικρό το καλαθάκι που κρατάς λογικό μετά τα χαστούκια και τις ανάποδιες. Θέλω να είσαι χεσμενη από προσμονή και όχι από φοβο. Πάμε δυνατά!!!

@vik80 και εγώ πρώτη φορά το ακούω αυτό που σου είπε ο χαλαρός ελπίζω ο επόμενος κύκλος να πάει καλύτερα. Έχε του εμπιστοσύνη. Άλλοι ίσως προχωρούσαν σε ετ για να αρπάξουν το χρήμα. Είσαι και είμαι στα καλύτερα χέρια!!! @Viv37 κράτα γερά συμπεθέρα λίγο έμεινε και θα ξεκινήσει το ομορφότερο ταξίδι της ζωής σου. Ανυπομονωω να δω χοριακαρα τεράστια και να προετοιμάζεται και επισήμως το συμπεθεριο. @Neli83 διδυμομανουλα μου τα διδυμακια τι κάνουν;; Κουνιούνται λίγο ε;; Παλικάρι είσαι που κουβαλάς 2 ζωουλες μέσα σου

Τα νέα μου...βασικά δεν έχω νέα!!! Έκλεισα στο Έλενα για εξετάσεις αρχικά και μετά βλέπουμε. Για την ώρα φαγητό, βόλτες και αντρουλης!! Σας φιλώ όλες!!!

 

Χρυσακι μου με την χρυση καρδια..για ολους εχεις τον καλο λογο! ❤ τα διδυμακια εχουν αρχισει να δηλωνουν παρουσια.. κανε τις εξετασεις σου σιγα σιγα και ολα θα γινουν!! Να χαρεις τις βολτουλες,τον αντρουλη σου!!! Να τον χαρεις τωρα που μπορεις γιατι μετα θα γυαλισει το ματακι απο την στερηση...αααχχχχ... ;-)

  • Μου αρέσει 3

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 3/5/2022 at 1:01 ΜΜ, Condios είπε:

Ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση αστεράκι μου!!!! Αμπούλα πόσιμη εννοείς? Φυσικα και θα το ρωτήσω,,,το σημείωσα ήδη...θα στειλω μηνυμα στη μαία του κιολας και θα σου πω την απαντηση. Οι εξαψεις σε μενα πιστεψε με δεν ειναι απο το μαγνησιο,,αχαχαχαχα,,,,ποσο κάνει μαθαμε? Φιλενάδα γκουγκλαρα λιγο και διαβασα εργασια,,,,η τοκόλυση όπως λέγεται το atosiban ως φαρμακο προτείνεται για ΑΠΤ (ΑΝΤΙΜΕΤΏΠΙΣΗ ή ΑΙΤΙΟΠΑΘΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΟΩΡΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ) κυριως,,,,άρα χμμμμμμ γιατι λεει οτι απαγορευεται κατω απο συγκεκριμενες εβδομαδες η χρηση του....βλεπω να τρωω μουτζα απ'τον κοντο,,,,αχαχαχαχα την περιμενω ηδη κιολας και θα μου πει "σταματα να διαβαζεις μλκιες" ....αχαχαχαχαχα,,,προφανως το ποσιμο μαγνησιο δυο φορες τη μερα επαρκει ,,,ποιος ξερει θα μαθουμε

Η ατοσιμπάνη (atosiban) είναι ένα συνθετικό πεπτίδιο που είναι συναγωνιστικός ανταγωνιστής της ανθρώπινης ωκυτοκίνης στο επίπεδο του υποδοχέα. Σε πρόωρο τοκετό σε ανθρώπους, η ατοσιμπάνη στη συνιστωμένη δοσολογία ανταγωνίζεται τις συστολές της μήτρας και επάγει την ηρεμία (ακινησία) της μήτρας.
 

Γειά σας κοριτσια σε όλεσ τις κοπελες που μου στέλνουν μνμ και όχι, η χοριακη μ η δεύτερη ειναι5403. 1

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Xristina xristina είπε:

Γειά σας κοριτσια σε όλεσ τις κοπελες που μου στέλνουν μνμ και όχι, η χοριακη μ η δεύτερη ειναι5403. 1

Τούρμπο τα έμβρυα Χριστινα. Τι σου λέει ο γιατρός; Δίδυμα; Τρίδυμα; Πρέπει να είναι πολυ ικανοποιημένος. Ποτε με το καλό ο υπέρηχος;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Xristina xristina είπε:

Γειά σας κοριτσια σε όλεσ τις κοπελες που μου στέλνουν μνμ και όχι, η χοριακη μ η δεύτερη ειναι5403. 1

Ελα βρε διδυμομανουλα!!!!! Τελεια!!! Ετοιμασου κι εσυ για κοιλουμπα τεραστια!!! Χαχαχα!!!!

  • Μου αρέσει 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Villi είπε:

Τούρμπο τα έμβρυα Χριστινα. Τι σου λέει ο γιατρός; Δίδυμα; Τρίδυμα; Πρέπει να είναι πολυ ικανοποιημένος. Ποτε με το καλό ο υπέρηχος;;

Δεν μου έχει πει ακόμα κάτι Γι δυδυμα απλά τηβ δετευρα 9 του μήνα θα πάω πάλι για 3η χοριακη, λέτε να ναι διδυμακια; 

πρίν από 13 λεπτά , Neli83 είπε:

Ελα βρε διδυμομανουλα!!!!! Τελεια!!! Ετοιμασου κι εσυ για κοιλουμπα τεραστια!!! Χαχαχα!!!!

Δεν το πιστεύω λέτε να νΙ δίδυμα κορίτσια; ο γιατροσ μου δεν μου είπε ακόμα κάτι αλλά ον ως είναι ικανοποιημένος, και πολύ μαλιστα Παρ πολύ ίσως θέλει να το σιγουρεψει; δεν ξέρω κι εγώ, 

πρίν από 20 λεπτά , Neli83 είπε:

Ελα βρε διδυμομανουλα!!!!! Τελεια!!! Ετοιμασου κι εσυ για κοιλουμπα τεραστια!!! Χαχαχα!!!!

Πόσο πολύ το θέλω να είναι διδυμακια

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Τσα!!! Σας έπιασα σουσουραδιτσες μου!! @Villi κορίτσι μου αγαπημένο. Παμε δυνατά τα τα τα να υποδεχθούμε τα μωράκια μας!! Να είσαι ήρεμη και σίγουρη. Είναι η στιγμή σου. Τι ώρα αύριο;; Για να συντονιστούμε όλες για οοοομμ και ντελαπογκο!! Σε αγαπώ πολύ το ξέρεις και η σκέψη μου θα είναι δίπλα σου για να μη νιώθεις μόνη. @marina_86 θηρίο μου γιουπιιιιι καθαρό το τεστ!!! έτοιμη και ξεσκονισμενη από παντού!!! Καλή αρχή!!! Με κέφι, χαρά και ντελαπογκο!!! Ας είναι μικρό το καλαθάκι που κρατάς λογικό μετά τα χαστούκια και τις ανάποδιες. Θέλω να είσαι χεσμενη από προσμονή και όχι από φοβο. Πάμε δυνατά!!!

@vik80 και εγώ πρώτη φορά το ακούω αυτό που σου είπε ο χαλαρός ελπίζω ο επόμενος κύκλος να πάει καλύτερα. Έχε του εμπιστοσύνη. Άλλοι ίσως προχωρούσαν σε ετ για να αρπάξουν το χρήμα. Είσαι και είμαι στα καλύτερα χέρια!!! @Viv37 κράτα γερά συμπεθέρα λίγο έμεινε και θα ξεκινήσει το ομορφότερο ταξίδι της ζωής σου. Ανυπομονωω να δω χοριακαρα τεράστια και να προετοιμάζεται και επισήμως το συμπεθεριο. @Neli83 διδυμομανουλα μου τα διδυμακια τι κάνουν;; Κουνιούνται λίγο ε;; Παλικάρι είσαι που κουβαλάς 2 ζωουλες μέσα σου

Τα νέα μου...βασικά δεν έχω νέα!!! Έκλεισα στο Έλενα για εξετάσεις αρχικά και μετά βλέπουμε. Για την ώρα φαγητό, βόλτες και αντρουλης!! Σας φιλώ όλες!!!

 

Απογοητευτηκσ στην αρχή αλλά αν το καλοσκεφτείς μπορεί να έχει μια βάση. Μου έκανε εντύπωση ότι καθησε αρκετή ώρα και μου έδειχνε την οθόνη και μου εξηγούσε. Κανεις ποτε δεν το έχει κάνει αυτό. Μακάρι να βελτιωθεί. Είπε ότι είναι αισιόδοξος. Εσύ πότε και πως σκεφτεσαι να προχωρήσεις; συγγνώμη κορίτσι μου αν έχω χάσει κάποιο επεισόδιο. Προσπαθώ και μπαίνω και διαβάζω όσο πιο συχνά γίνεται αλλά τα γεγονότα και οι ιστορίες πάντα με προλαβαίνουν. Άκουσα και το άλλο το κορίτσι μας και πήγα και πήρα τις βιταμινουλες που μου είπε...

2 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Τσα!!! Σας έπιασα σουσουραδιτσες μου!! @Villi κορίτσι μου αγαπημένο. Παμε δυνατά τα τα τα να υποδεχθούμε τα μωράκια μας!! Να είσαι ήρεμη και σίγουρη. Είναι η στιγμή σου. Τι ώρα αύριο;; Για να συντονιστούμε όλες για οοοομμ και ντελαπογκο!! Σε αγαπώ πολύ το ξέρεις και η σκέψη μου θα είναι δίπλα σου για να μη νιώθεις μόνη. @marina_86 θηρίο μου γιουπιιιιι καθαρό το τεστ!!! έτοιμη και ξεσκονισμενη από παντού!!! Καλή αρχή!!! Με κέφι, χαρά και ντελαπογκο!!! Ας είναι μικρό το καλαθάκι που κρατάς λογικό μετά τα χαστούκια και τις ανάποδιες. Θέλω να είσαι χεσμενη από προσμονή και όχι από φοβο. Πάμε δυνατά!!!

@vik80 και εγώ πρώτη φορά το ακούω αυτό που σου είπε ο χαλαρός ελπίζω ο επόμενος κύκλος να πάει καλύτερα. Έχε του εμπιστοσύνη. Άλλοι ίσως προχωρούσαν σε ετ για να αρπάξουν το χρήμα. Είσαι και είμαι στα καλύτερα χέρια!!! @Viv37 κράτα γερά συμπεθέρα λίγο έμεινε και θα ξεκινήσει το ομορφότερο ταξίδι της ζωής σου. Ανυπομονωω να δω χοριακαρα τεράστια και να προετοιμάζεται και επισήμως το συμπεθεριο. @Neli83 διδυμομανουλα μου τα διδυμακια τι κάνουν;; Κουνιούνται λίγο ε;; Παλικάρι είσαι που κουβαλάς 2 ζωουλες μέσα σου

Τα νέα μου...βασικά δεν έχω νέα!!! Έκλεισα στο Έλενα για εξετάσεις αρχικά και μετά βλέπουμε. Για την ώρα φαγητό, βόλτες και αντρουλης!! Σας φιλώ όλες!!!

 

Έκλεισα και εγώ στο Έλενα Τετάρτη 11 μαιου στις 9.00, αντε να δούμε τι θα βγει και από εκεί. Δεν ξέρω καν αν θα ασχοληθούν γιατί εγώ μόνο μια αποβολή έχω. Αλλά δεν πειράζει θα κανω την προσπάθεια μου. Εύχομαι και στο κορίτσι μας να είναι η τυχερή της ετ αύριο, θεέ μου μακάρι.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , vik80 είπε:

Απογοητευτηκσ στην αρχή αλλά αν το καλοσκεφτείς μπορεί να έχει μια βάση. Μου έκανε εντύπωση ότι καθησε αρκετή ώρα και μου έδειχνε την οθόνη και μου εξηγούσε. Κανεις ποτε δεν το έχει κάνει αυτό. Μακάρι να βελτιωθεί. Είπε ότι είναι αισιόδοξος. Εσύ πότε και πως σκεφτεσαι να προχωρήσεις; συγγνώμη κορίτσι μου αν έχω χάσει κάποιο επεισόδιο. Προσπαθώ και μπαίνω και διαβάζω όσο πιο συχνά γίνεται αλλά τα γεγονότα και οι ιστορίες πάντα με προλαβαίνουν. Άκουσα και το άλλο το κορίτσι μας και πήγα και πήρα τις βιταμινουλες που μου είπε...

Έκλεισα και εγώ στο Έλενα Τετάρτη 11 μαιου στις 9.00, αντε να δούμε τι θα βγει και από εκεί. Δεν ξέρω καν αν θα ασχοληθούν γιατί εγώ μόνο μια αποβολή έχω. Αλλά δεν πειράζει θα κανω την προσπάθεια μου. Εύχομαι και στο κορίτσι μας να είναι η τυχερή της ετ αύριο, θεέ μου μακάρι.

Εγώ δεν έχω καμία αποβολή χαχαχα αλλά ότι μπορέσω να κάνω από εξετάσεις για καλό θα είναι. Με ρώτησες για το επόμενο βήμα. Δεν έχω απάντηση. Δεν έχουμε λεφτά ούτε πχ για ένα τεστ παπ. Σκεφτόμασταν να πάρει δανειακι ο άντρας μου για να κάνω την ρημάδα την υστεροσκοπηση και την ετ του τελευταίου μου εμβρύου αλλά δεν βγαίνουν τα κουκιά. 

Για αυτό κανονίστε να πετύχετε όλες!!! Να παιρνω χαρά από εσάς. Το εμβρυακι εκεί είναι και περιμένει. Ας περιμένει όσο χρειαστεί. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/3/2022 at 5:13 PM, Villi said:

Λες μέχρι τον Αύγουστο να είμαστε όλες φουσκωμένες;;; Μακάρι Παναγίτσα μου!!Αλλα δεν καταλαβαίνεις ποσα ομμμμ πρέπει να κάνω γμ την ατυχία μου… τωρα έμαθα οτι απο εβδομάδα ο μπαμπάς μου πρέπει να κάνει ένα σοβαρό χειρουργείο… ολα μαζί. Που εισαι @chitaneta να με παρηγορήσεις, θυμάμαι κι εσύ ενώ περίμενες χοριακή έκανε η μαμά σου χειρουργείο; 

Βιλη μου! Καλά το θυμάσαι!

Θα τα καταφέρεις και με τα δυο μαζι, θα δεις, το δικο σου θα σου δινει δυναμη για τον μπαμπά. Τι να κανουμε μας έτυχαν ολα μαζί...

Να πάνε όλα καλά σου ευχομαι και με την ετ και με το χειρουργείο.

Αύριο δεν ειναι η ετ; σου στελνω πολυ δύναμη και θετικη ενέργεια!

On 5/4/2022 at 10:21 AM, Fili said:

Καλημέρα αγαπημένες!!! Χάθηκα λιγάκι αλλά I am back hehehe

Καλό μήνα να έχουμε με πολλα πολλά ευχάριστα νέα. ❤️❤️❤️

Βιβακι μου γλυκιά ορχιδεα φιλί κι αγκαλίτσα. Περιμένω να πανηγυρίσουμε την τέλεια χοριακη σου!!!! Οοοοοοοοοομμμμμμμμμμμ ❤️❤️❤️❤️

Βιλακι μου γλυκό ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ!!!!!! τι τέλειο ανοιξιάτικο νέο είναι αυτό;!!! Σε δύο μερούλες θα έχεις τ@ παιδακι@ σου. ❤️❤️❤️Ηρεμία, όμορφες σκέψεις. Θα σου στέλνω οοοοοοολη μου τη θετική ενέργεια κ αγάπη. Οοοοοοοοοοομμμμμμ 

Πωωωωω ωωω τέλεια χοριακη!!! Με το καλό Χριστινάκι. ❤️❤️❤️❤️

Χιονουλα!!! Λυπάμαι πολύ ψυχούλα μου για μαμακα σου. Εύχομαι το καλύτερο δυνατό. Αγκαλίτσα μεγαλη

Μαρίνακι μου γλυκό αντε να βγουν τα αποτελέσματα να μάθουμε και τη δική σου ημερομηνία. Χαμός από μπεμοακια το Μάιο! Μαγνήσιο εγώ παίρνω από δεύτερο μήνα πρωί βράδυ το trofocard max κια δεν εχει επηρεάσει καθόλου επισκέψεις στην τουαλέτα. Ίσα ίσα λένε ότι βοηθάει! 

Κατανοητή η ανησυχία και οι σκέψεις σου. Όλες θαρρώ έχουμε βρεθεί λίγο η πολύ στη θέση σου. Αυτή τη φορά έκανες ότι υπήρχε να κάνεις, με υποστήριξη εξαιρετικού γιατρού που σου ταιριάζει και σε αντέχει (χεχχεχε) και εύχομαι να είναι αυτός που θα δει τη χαρά στο πρόσωπο σου μετά τη θετική σου χοριακη. Οοοοοοοοομμμμμμμμ 

Αχ Νελη μου γλυκιά νεραιδουλα μας τα αισθάνεσαι τώρα τα ζουζούνια ήδη!! Δύο είναι καρδούλα μου όποτε τα κιλά υποθέτω είναι νορμάλ. Αυτό με τη μέση είναι θέμα ναι... Σπαθολαδο (βαλσαμολαδο) να βάζεις. Μου το είπε αδερφή μου που είχε θέμα ούτως ή άλλως με μέση. 

Ουφ. Σας διάβασα! Εντάξει σχετικά ήσυχες ησασταν. 

Φιλάκια πολλάααααααα 

Φιλη μου εσυ τι κανεις; πως εισαι; εεις αρχισειβνα το νιωθεις κι εσυ;

Μαγνησιο παιρνεις αναβραζων ή χαπι;

Εμενα δεν μου εχει δωσει ακόμα...να ανησυχω; χεχεε

On 5/4/2022 at 1:36 PM, Viv37 said:

Κοριτσακι μου χαθηκες ναι!!! Ολα καλα; Πώς παει η εγκυμοσυνη;

Σ' ευχαριστω παρα πολυ!!!!!♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Εσυ με τη χορευταρου τη μητρα ισως το χρειαζεσαι. Εγω ειχα ρωτησει το γιατρο μου για το μαγνησιο και μου ειπε οτι θελεις κανε. Αν θελεις παρε αν δε θελεις μην παιρνεις. Χαχαχα

@Xristina xristina ποτε πας για 2η χοριακη;

Λυπαμσι πολυ κοριτσακι μου. Ευχομαι ολα να πανε καλα κσι με τη μαμα♥️

 

Το μαγνησιο δε φερνει δυσκοιλιοτητα Μαρινακι οχι. Εγω εχω διαλυομενα δισκια σε νερο. Παιρνω εδβμω και χρονια γιατι παθσινω πολλες κραμπες. Οποτσ συνεχισα να τα παιρνω και μετα την ετ. Καλυτερα ειναι να τα πινεις βραδυ γιατι βοηθανε στην πςραγωγη μελατονινης για καλυτερο υπνο.

 

Αχ τα γλυκουλια μου!!! Μπραβο κοριτσακι μου! Ειναι και 2 λογικο να φουσκωσες! Λιγο προσοχη με τα κιλσκια και θα εισαι σουπερ!!! 

 

Απο μερα σε μερα λογικα θα βγουν κ αυτα ετσι; Αντε μαζι με τη συμπεθερα σου θα εισαι πανω κατω!! Βασικα ολες καπου εκει ειστε!!!! Μονο η @Villi ειναι κσλο κοριτσι και θα μου κανει παρεα στο κλωσσημα σε 2 μερουλες! Και η @Xristina xristina !!

Ετσι θα πεις στον κοντο. Η Μαρινα φταιει!! Εγω κανονικα τιποτα δε θα ρωτουσα! Χαχαχαχαχα

 

Ολα καλα θα πανε κοριτσακι μου οπως ειχαν παει και τοτε με την chintaneta! Ηρεμη σιγουρα δεν μπορεις να εισαι αλλα τ@ νινακ@ σου θα γραπωθουν στην κοιλιτσα σου και δε θα το κουνησουν απο εκει για 9 μηνες! Εμεις θα κανουμε προσευχουλες και θα στελνουμε θετικη ενεργεια και σε σενα και στον μπαμπακα σου♥️♥️♥️ 

 

Καλά είμαι Βιβη μου, μου περασαν και οι ανακατωσουρες και νιωθω καλά... Το μόνο που δεν περναει είναι το άγχος μην τυχόν συμβει κατι στα ξαφνικα...αν και έχω πολυ λιγοτερο απο πριν αλλά καποιες στιγμες σου έρχεται, ειδικα αν εχει περασει καιρος απο τον τελευταιο υπερηχο... 

Εσύ πως είσαι;

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Εγώ δεν έχω καμία αποβολή χαχαχα αλλά ότι μπορέσω να κάνω από εξετάσεις για καλό θα είναι. Με ρώτησες για το επόμενο βήμα. Δεν έχω απάντηση. Δεν έχουμε λεφτά ούτε πχ για ένα τεστ παπ. Σκεφτόμασταν να πάρει δανειακι ο άντρας μου για να κάνω την ρημάδα την υστεροσκοπηση και την ετ του τελευταίου μου εμβρύου αλλά δεν βγαίνουν τα κουκιά. 

Για αυτό κανονίστε να πετύχετε όλες!!! Να παιρνω χαρά από εσάς. Το εμβρυακι εκεί είναι και περιμένει. Ας περιμένει όσο χρειαστεί. 

Μίλα του να κάνει ο γιατρός ο,τι μπορεί από οικονομικής άποψης. Νομίζω το δικαιούσαι. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chrussa1982 said:

Τσα!!! Σας έπιασα σουσουραδιτσες μου!! @Villi κορίτσι μου αγαπημένο. Παμε δυνατά τα τα τα να υποδεχθούμε τα μωράκια μας!! Να είσαι ήρεμη και σίγουρη. Είναι η στιγμή σου. Τι ώρα αύριο;; Για να συντονιστούμε όλες για οοοομμ και ντελαπογκο!! Σε αγαπώ πολύ το ξέρεις και η σκέψη μου θα είναι δίπλα σου για να μη νιώθεις μόνη. @marina_86 θηρίο μου γιουπιιιιι καθαρό το τεστ!!! έτοιμη και ξεσκονισμενη από παντού!!! Καλή αρχή!!! Με κέφι, χαρά και ντελαπογκο!!! Ας είναι μικρό το καλαθάκι που κρατάς λογικό μετά τα χαστούκια και τις ανάποδιες. Θέλω να είσαι χεσμενη από προσμονή και όχι από φοβο. Πάμε δυνατά!!!

@vik80 και εγώ πρώτη φορά το ακούω αυτό που σου είπε ο χαλαρός ελπίζω ο επόμενος κύκλος να πάει καλύτερα. Έχε του εμπιστοσύνη. Άλλοι ίσως προχωρούσαν σε ετ για να αρπάξουν το χρήμα. Είσαι και είμαι στα καλύτερα χέρια!!! @Viv37 κράτα γερά συμπεθέρα λίγο έμεινε και θα ξεκινήσει το ομορφότερο ταξίδι της ζωής σου. Ανυπομονωω να δω χοριακαρα τεράστια και να προετοιμάζεται και επισήμως το συμπεθεριο. @Neli83 διδυμομανουλα μου τα διδυμακια τι κάνουν;; Κουνιούνται λίγο ε;; Παλικάρι είσαι που κουβαλάς 2 ζωουλες μέσα σου

Τα νέα μου...βασικά δεν έχω νέα!!! Έκλεισα στο Έλενα για εξετάσεις αρχικά και μετά βλέπουμε. Για την ώρα φαγητό, βόλτες και αντρουλης!! Σας φιλώ όλες!!!

 

Γεια σου αγαπημένη! Ωραία που εκλεισες στο Έλενα! Σε πρηξαμε ε; χαχαχαα

Απολαυσε το διάλλειμα που κάνεις όσο μπορείς!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , chitaneta είπε:

Γεια σου αγαπημένη! Ωραία που εκλεισες στο Έλενα! Σε πρηξαμε ε; χαχαχαα

Απολαυσε το διάλλειμα που κάνεις όσο μπορείς!

Και καλά κάνατε!!! Μέχρι να προχωρήσω ας ελέγξω και άλλα για να πάμε ακόμα πιο έτοιμοι!!! Βλέπω τα νέα σου και χαίρομαι. Προχωράει το νινι μας. Λογικό να έχεις άγχος το άγχος θα σταματήσει όταν με το καλό θα το πάρεις στην αγκαλίτσα σου. Ξεκουράσου και απόλαυσε την κοιλίτσα σου και το καλοκαιράκι που έρχεται!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...