Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 15 λεπτά , chitaneta είπε:

Διαταγές γιατρού! Για κάθε ενδεχόμενο να είμαι κοντά στην Αθήνα για ασφάλεια...

Πάντως είναι πολύ αυστηρός τελικά.  Στην εξωσωματική ήταν πολύ χαλαρός και δεν με άγχωσε ποτέ, τώρα μου έρχεται να τον πνίξω με όλες τις απαγορεύσεις. Δεν του το είχα. 

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 ώρα πρίν, vik80 είπε:

Οχι δεν ξέρω αν έχει βρει δοτρια, αλλά για να μου είπε πάμε να προχωρήσουμε, κάτι δεν θα έχει υπόψιν του:; δεν έχω κάνει καμιά εξεταση η τίποτα από χαρτουρα. Μου τα έδωσε 9η μερα του κύκλου μαζι με cyclacur. Θα ξαναπάω αύριο να με δει. 

Δεν ξέρω τί έχει υπόψιν του,,,ρώτησε τον αύριο να είναι πιο ξεκάθαρο και σε εσάς. Καλά στα έδωσε για να δει πως θα αντιδράσει το ενδομήτριο και με τα αυτοκόλλητα. Όλα για καλό !!!!! 

πρίν από 58 λεπτά , chitaneta είπε:

Διαταγές γιατρού! Για κάθε ενδεχόμενο να είμαι κοντά στην Αθήνα για ασφάλεια...

Ναι έχουμε βρει που θα μείνουμε...μια γνωστη μάς νοικιαζει το σπιτι της για αρχή(κι άλλα έξοδα...) και μετά ίσως να μας δωσουν ενα σπίτι χωρις νοίκι.

Ας ευχηθούμε να με αφήσει να φευγω που και που και κατα αρχην να πηγαινουν ολα καλά με την εγκυμοσύνη...

Εσύ τρέχα για την εργασία σου γιατι μετά κομμενα αυτά χαχαχα

Όλα θα βρουν το δρόμο τους ,,,εσύ να είσαι καλά και το μπεμπέ και θα έρθουν όλα ήρεμα. Εγώ ναι,, τρέχουμε τώρα τρέχουμε χαχαχαχαχα αμήν Παναγία μου. 

πρίν από 40 λεπτά , Villi είπε:

Πάντως είναι πολύ αυστηρός τελικά.  Στην εξωσωματική ήταν πολύ χαλαρός και δεν με άγχωσε ποτέ, τώρα μου έρχεται να τον πνίξω με όλες τις απαγορεύσεις. Δεν του το είχα. 

Ναι ε????? Χμμμμμ από χαλαρός αυστηρός λοιπόν,,,,για καλό όμως τα λένε οι άνθρωποι,,,αστούς να τα λένε και κανείς ότι μπορείς συζητώντας το μαζί του . 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Condios είπε:

Χμμμμ καταλαβαινω ναι ηταν ψηλα σχετικα,,,,υπερηχογραφικα είδε κυστη ή δεν κανατε υπερηχο?,,το δικο μου ερωτημα ειναι καθε ποτε θα σε βλεπει τωρα και αν πχ την 10η μερα πεσει η Ε2 ειναι οκ να σε ξεκινησει τοτε προετοιμασια ενδομητριου? δεν εχω ιδεα για τις μικρες αρβεκαπ για να σε βοηθησω παραπανω,,εγώ "τρωω" κατευθειαν την 3,75 και ο επομενος κυκλος ειναι παντα αψογος. 

Παρασκευή που θα την ξαναδώ θα είναι η 7η μέρα και είπε θα με δει κ με υπέρηχο λογικά. Τι να σου πω... Κι εγώ δεν έχω ξανακάνει τις μικρές αρβεκαπ και δεν ξέρω. Μια φορά κι εγώ τη μεγάλη είχα κάνει... Τώρα μετά πότε θα με ξαναδεί δεν έχω ιδέα γιατί είναι η πρώτη προετοιμασία μαζί του. Αχ, με βλέπω να με πιάνουν τα διαολια μου μέχρι το τέλος και θα τρομάξει το μάτι του! Χαχαχα

Απλά αν δεν πέσει μέχρι την Παρασκευή, δεν ξέρω τι θα κάνουμε. Θα σταματήσω τις αρβεκαπ και θα μου πει πάλι να ξανακάνω τον άλλον μήνα; Γιατί θα του πω τι είναι οι αρβεκαπ χριστιανέ μου, στραγάλια; Αχ, γίνεται μια φορά να κάνω μια προετοιμασία λίγο σμουθι;;; Ημαρτον κ έλεος!!! 

Τώρα αν πέσει, ε λογικά θα με ξεκινήσει προετοιμασία. Μου είπε ότι όσο παίρνω τις αρβεκαπ ο κύκλος δεν μετράει κανονικά. Πχ εγώ μπορεί να λέω ότι η Παρασκευή θα είναι η έβδομη μέρα, αλλά δεν είναι. Θα ξεκινήσει να μετράει από τη στιγμή που θα βάλω σικλακουρ. Καλά, εννοείται ότι όλα αυτά θα τα ξαναδιευκρινισω. Μη σου πω θα τα ζητήσω να μου τα δώσει κ γραπτώς!!! Χαχαχα

Συμπεθέρα μου, τον Ιούλιο;;;; Αχ, αγαπημένη μου σου εύχομαι τόσο δυνατά ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!! ❤️❤️❤️ 

 

ΥΓ. Εν τω μεταξύ μου λεει γιατί αγχώνεσαι; Δεν έχεις αρβεκαπ; Να σου γράψω; Λέω όχι γιατρέ! Έλεος κι εσύ. Δεν αγχώνομαι γιατί μου τελειώνουν οι αρβεκαπ. Ειπαμε είμαι τρελή αλλά όχι κ τόσο!!!:lol::lol:

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, marina_86 είπε:

Παρασκευή που θα την ξαναδώ θα είναι η 7η μέρα και είπε θα με δει κ με υπέρηχο λογικά. Τι να σου πω... Κι εγώ δεν έχω ξανακάνει τις μικρές αρβεκαπ και δεν ξέρω. Μια φορά κι εγώ τη μεγάλη είχα κάνει... Τώρα μετά πότε θα με ξαναδεί δεν έχω ιδέα γιατί είναι η πρώτη προετοιμασία μαζί του. Αχ, με βλέπω να με πιάνουν τα διαολια μου μέχρι το τέλος και θα τρομάξει το μάτι του! Χαχαχα

Απλά αν δεν πέσει μέχρι την Παρασκευή, δεν ξέρω τι θα κάνουμε. Θα σταματήσω τις αρβεκαπ και θα μου πει πάλι να ξανακάνω τον άλλον μήνα; Γιατί θα του πω τι είναι οι αρβεκαπ χριστιανέ μου, στραγάλια; Αχ, γίνεται μια φορά να κάνω μια προετοιμασία λίγο σμουθι;;; Ημαρτον κ έλεος!!! 

Τώρα αν πέσει, ε λογικά θα με ξεκινήσει προετοιμασία. Μου είπε ότι όσο παίρνω τις αρβεκαπ ο κύκλος δεν μετράει κανονικά. Πχ εγώ μπορεί να λέω ότι η Παρασκευή θα είναι η έβδομη μέρα, αλλά δεν είναι. Θα ξεκινήσει να μετράει από τη στιγμή που θα βάλω σικλακουρ. Καλά, εννοείται ότι όλα αυτά θα τα ξαναδιευκρινισω. Μη σου πω θα τα ζητήσω να μου τα δώσει κ γραπτώς!!! Χαχαχα

Συμπεθέρα μου, τον Ιούλιο;;;; Αχ, αγαπημένη μου σου εύχομαι τόσο δυνατά ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!! ❤️❤️❤️ 

 

ΥΓ. Εν τω μεταξύ μου λεει γιατί αγχώνεσαι; Δεν έχεις αρβεκαπ; Να σου γράψω; Λέω όχι γιατρέ! Έλεος κι εσύ. Δεν αγχώνομαι γιατί μου τελειώνουν οι αρβεκαπ. Ειπαμε είμαι τρελή αλλά όχι κ τόσο!!!:lol::lol:

Καλημέρα καλημέρα... αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι οι μικρές αρβεκαπ λειτουργούν άμεσα προφανώς σε καταστολή. Επίσης να σου πω πως φίλη μου έκανε ετ 26η μέρα του κύκλου και τώρα κρατάει τη μπεμπουλα της 6 μηνών πια , άρα όντως δεν παίζει ρόλο η έναρξη των σικλακουρ. Βέβαια ακόμα και αν δεν διορθωθεί κλαιν ένας μήνας ακόμα,δε μπορείς να κάνεις εσύ κάτι ...αν και καλύτερα να περιμένεις την Παρασκευή και έχει ο Θεός. 

Επίσης για το άγχος επίσης έχω να σου πω ότι δεν επηρεάζει την επιτυχία γιατί άλλη φίλη μου πιο τεζα αγχωμενη δεν υπήρχε ,,πήγε εξαιρετικά και επίσης κρατάει τη μπέμπα της αγκαλιά,,,άρα φίλη κορίτσι θα κάνεις και εσύ χαχαχχαχαχ και εγώ και όσες είμαστε αγχώδεις (που δεν ξέρω και πολλές που να μην είναι εδώ που τα λέμε ) αχαχαχαχαχ 

Γερά μωρά να έρθουν,,, κοντά είμαστε ,,,το νιώθω!!!!!!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

On 24/5/2022 at 1:57 ΜΜ, Neli83 είπε:

@Condios μου!! Καλα ειμαστε!! Ο μπαμπας τρελαμενος με τα μωρα,εχουμε και φωτο απο την β επιπεδου!! Εγω βρηκα μια φιλη μου 7 μηνων,εγω 5 μηνων..κι εγω ειχα μεγαλυτερη κοιλια!!! Αυτα ηταν τα ευχαριστα.. τωρα στην β επιπεδου ειχαμε μια ενδειξη στην καρδια του αγοριου που μπορει να σημαινει down..την πεμπτη θα παω στον γιατρο να συζητησουμε..λογικα δεν ειναι τιποτα αλλα μια ανησυχια την εχω...

Νελακι σημερα πας στο γιατρο; Ενημερωσε μας οταν θα εχεις νεα. Ειμαι σιγουρη οτι δε θα ειναι τιποτα σημαντικο ♥️♥️♥️

On 24/5/2022 at 3:39 ΜΜ, vik80 είπε:

Κορες μου καλες και αγαπημένες. Επανέρχομαι με νέα. Ξεκινήσαμε τον δεύτερο δοκιμαστικό κύκλο με κουρ. Πριν λίγες μέρες. Με cyclacur κλασικα. Πήγα την 8η μέρα που έπαιρνα τα cyclacur, με είδε. Ενδομήτριο 8mm. Διαστρωματωση καλή, κανένα σχόλιο αυτή τη φορά. Αν θυμάστε στον προηγούμενο κυκλο, τον πρωτο μου, είχε κάνει κάποιες παρατηρήσεις για κενά στη διαστρωματωση, είπε 70% από αυτό που θα ήθελε να δει για να προχωρήσει σε εμβρυομεταφορα. Είχε πει ότι με τις πολλές παρεμβάσεις και αντιβιωσεις και πάλι καλά είμαστε. Πήρα και τις βιταμινουλες που μου πρότεινε και το κορίτσι μου το καλό εδώ ( ε, q10, αργινινη), τη d και τα προβιοτικα τα συνέχισα κανονικα. Τώρα μου λέει είμαστε καλά.  Πάμε για εμβρυομεταφορα τον άλλο μήνα? Σοκ εγώ! Δεν ήμουν προετοιμασμενη. Του λέω Ιούλιο μήπως? Συμφωνήσαμε. Είμαι πολύ χαρούμενη. Θα ξαναπάω την Πέμπτη να με δει. Βέβαια δεν έχουμε συζητήσει τίποτε για διαδικαστικά, πχ εξετασεις η χαρτιά που χρειάζονται. Δεν είμαστε και παντρεμενοι εμείς, άρα κάποια συμβολαιογραφικη πράξη θα χρειάζεται πάλι φαντάζομαι. Ακούω γνώμες...

 

Μπραβο σου κοριτσι μου! Πολυ ωραια νεα!!! Για τη χαρτουρα μην αγχωνεσαι. Θα σας τα πει ολα ο γιατρος. Τωρα αλλαξε και ο νομος και ισως να μη χρειαζεστε τιποτα αλλα τσεκαρετε το. Καλη επιτυχια!!!!!! Θα εισαι η μανουλα Ιουλιου♥️

 

On 24/5/2022 at 3:45 ΜΜ, Xenia222 είπε:

@aggel-mak πολύ σε ευχαριστώ! Πήρα τηλέφωνο τώρα , θα λειτουργεί μου είπε. Να είσαι καλά!!!

Ξενια μου πρεπει να πας στο ιδιο κεντρο που εκανες και την αλλη χοριακη. Το ξερεις ετσι;

 

On 24/5/2022 at 4:37 ΜΜ, vik80 είπε:

Το ξέρω μωρε γμτ ότι στενοχωριεμαι πολύ και καμιά φορά υπερβάλλω και φέρνω την καταστροφή. Αλλά ρε παιδιά, από την αρχή πάντα πίστευα ότι ο οργανισμός μας χρειάζεται να τον αφήσεις να αυτοδιορθωθει, πιστεύω πολύ στη φύση και την δύναμη του γυναικείου οργανισμού. Τώρα πως άφησα να μου κάνουν τοσες παρεμβασεις, τι να πω; υπερβολική εμπιστοσύνη σε γιατρούς. Μακάρι αυτή η φορά να είναι η τελευταία που ασχολούμαστε με εξετασεις, γιατρούς και τα συναφή. Θα ρωτήσω την Πέμπτη τα διαδικαστικά. Ομάδα αίματος τον ενδιαφέρει αραγε; εμείς είμαστε και οι δύο Α+

Φυσικο ειναι και να στεναχωριεσαι και να τα σκεφτεσαι ολα 100 φορες. Δεν ειναι ευκολο ολο αυτο. Το θετικο ειναι οτι τωρα ολα πανε καλα. Το οαρελθον μην το σκεφτεσαι. Οπως λεει η αγαπημενη μας @Condios πισω κοιταμε μονο για να παρκαρουμε :)

Και βεβαια τον ενδιαφερει η ομαδα αιματος! Καλο ειναι να εχει ιδια η συμβατη η δοτρια! Η δικια μας εχει ασχετη και μη συμβατη και με τους 2 μας και με αγχωνει αυτο

On 24/5/2022 at 5:46 ΜΜ, marina_86 είπε:

@vik80 πολύ ωραία τα νέα σου!!! Δεν θυμόμουν ότι βρήκατε ήδη δοτρια. Έχεις δηλαδή έτοιμα εμβρυακια;;; 

Κορίτσια εγώ σε άλλα νέα έχουν σπάσει τα νεύρα μου λίγο... Ξεκίνησα αρβεκαπ (τις οποίες τις συνεχίζω) αλλά επειδή η e2 για κάποιον περίεργο λόγο βγήκε λίγο ανεβασμένη, θα συνεχίσω αρβεκαπ και θα ξανακάνω εξετάσεις την Παρασκευή... Και αναλόγως θα δούμε κ θα πράξουμε... Αυτή τη διαρκή αναμονή δεν την μπορώ. Μονίμως κάτι περιμένω. Αν έβαζα έναν τίτλο στα τελευταία δύο χρόνια θα ήταν "Περιμένοντας"!!! :wacko:  Τέλος πάντων... Αυτό που θέλω να πω στον γιατρό (αν κ ελπίζω ότι κι αυτός θα το σκεφτεί) είναι ότι δεν θέλω σε καμία περίπτωση να προχωρήσουμε σε ετ αν δεν είναι 100% σίγουρος για τον κύκλο. Προτιμώ να κάνουμε τον Σεπτέμβριο, παρά τώρα αν υπάρχει θέμα. Αυτός βέβαια μου είπε ότι είναι συνηθισμένο και να μην αγχώνομαι αφού παίρνω αρβεκαπ... Μάλλον είχα μια κύστη και θέλουμε να φύγει πρώτα. 

Σε καταλαβαινω Μαρινακι μου που κουραστηκες με τοσο περιμενε. Φυσικο ειναι. Ομως τωρα εισαι στην τελικη ευθεια. Με την αρβεκαπ ολα θα φτιαξουν και ο κυκλος σου θα ειναι τελειος. Ετσι κ αλλιως ο γιατρος σε εχει παρει απο φοβο και αποκλειεται να ξεκινησετε αν οντως ολα δεν ειναι τελεια! Ποιος σε ακουει μετα που θα του κανεις διαλεξη χαχαχα!

Καλα κανεις και δε θελεις να χασεις το κακοκαιρι σου! Αρκετα εχουμε χασει μ αυτη τη διαδικασια! Να κοιταζουμε και τη ζωουλα μας λιγο γιατι μπορει να μας καταπιει το τερας της εξωσωματικης!

Λιγο υπομονη ακομα μαναρι μου και πλησιαζει η μερα που θα γινεις μανουλα! Σου στελνω τεραστια αγκαλια ♥️♥️♥️♥️♥️

On 24/5/2022 at 5:59 ΜΜ, Fistiki είπε:

Κοριτσια ποσο χαιρομαι για εσας που διαναζω οτι επιμενετε και τα καταφερνετε στο τελος.

Μακαρι να τα καταφερουμε και ολες οι υπολοιπες συντομα.

Παντως δεν ηξερα οτι για δοτρια υπαρχει αναμονη γενικα. Στην αθηνα ξερετε αν ειναι μεγαλη? Δλδ για οκτωβριο που σκεφτομαστε εμεις θα πρεπει να το αναφερουμε απο τωρα? 

Θα περιμενω βεβαια πρωτα να δουμε τι θα δειξει κ αυτη τη φορα ο προεμφυτευτικος κ βλεπουμε..

Εννοειται απο τωρα! Ας τη βτουν τη δοτρια και προχωρατε οποτε ειστε ετοιμοι

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

23 ώρες πρίν, marina_86 είπε:

Τη δεύτερη μέρα της περιόδου μου έκανα και ήταν ήδη 112... Οι υπόλοιπες ορμόνες μια χαρα. Οπότε συνέχισα αρβεκαπ και περιμένουμε να δούμε αν πέσει την Παρασκευή που θα ξανακάνω. Παίρνω τις μικρές αρβεκαπ και τις συνεχίζω για να κρατάμε κοιμισμένες τις ωοθήκες και να έχουμε παγωμένο τον κύκλο. Αχ, μέχρι κ στον ύπνο μου το είδα αγαπημένη. Ουσιαστικά θέλει να πέσει για να μου ξεκινήσει τα σικλακουρ και να σταματήσει τις αρβεκαπ, γιατί αν μου έδινε τώρα σικλακουρ θα μου ανέβαινε πολύ γρήγορα , πριν προλάβει να παχύνει κ να ετοιμαστεί ικανοποιητικά. Μάλλον είχα καμία κύστη απ' ότι μου είπε. Τώρα εγώ αυτά κατάλαβα, δεν ξέρω αν κάτι δεν κατάλαβα καλά... 

Οι αρβεκαπ κανουν πολυ καλη δουλεια αγαπη. Θα σπυ την κατεβασουν μια χαρα. Μην ανησυχεις. Καλα εισαο αφου βλεπεις αυτα στον υπνο σου. Εγω που εβλεπα οτι μου την επεφτε ο γιατρος και γουσταρα κιολας τι να πω;! Μπλιαξ!!! Χαχαχαχαχα

23 ώρες πρίν, vik80 είπε:

Πεθαίνω για τις απαντήσεις σου όμως... τρελαινομαι. Το καλύτερο δεν σας το είπα. Πηγαίνω μου κάνει υπέρηχο με βλέπει μου λέει Όλα καλά να προετοιμαζόμαστε σιγά-σιγά για την εμβρυομεταφορά παθαίνω εγώ ένα σοκ και του λέω Γιατρέ τον άλλο μήνα? μου λέει Ναι του λέω μπορούμε να το κάνουμε το μεθεπόμενο?Μου λέει Ωραία να το κάνουμε να κάνουμε και μία τρίτη δοκιμαστική για να μαστε και άψογα αλλά Είμαστε σε καλό επίπεδο. Και πώς μου ήρθε εκείνη την ώρα και τον ρωτάω εμένα η κοπέλα που με έστειλε εδώ μου είπε ότι της δίνατε και κάτι αυτοκόλλητα οιστρογόνων, μου λέει ναι της έδινα Γιατί τα χρειαζόταν,εσένα δεν σου έδωσα γιατί δεν χρειαζόσουν.Αλλά αφού με προκαλείς Θα σου τα δώσω να ξέρεις μου λέει ότι ειναι σε έλλειψη.θέλω Μου λέει Από αύριο να ξεκινήσεις να βάζεις και αυτοκόλλητα του λέω τα χρειάζομαι? κακό μου λέει δεν θα σου κάνουνε Δεν πειράζει. Παιδιά πώς την πάτησα έτσι δεν ξαναμιλάω δεν ξαναρωτάω τίποτα... τώρα έχω βάλει αυτοκόλλητα και έχει πρηστεί και η κοιλίτσα μου. 

On 24/5/2022 at 11:15 ΜΜ, Neli83 είπε:

Ετσι μου λενε ολοι!!! Οτι ετσι θα ειναι οταν γεννηθουν!! Ειναι μουρλια τα μουτρακια τους!!! Ελπιζω να εχεις δικιο...νομιζω θα ειχαμε ενδειξεις απο την αυχενικη αν ηταν κατι..

Τι ωραια Βιλακι μου!!! Την αλλη βδομαδα θα ακουσεις τον πιο ομορφο ηχο!!! ❤❤❤

Αχ ποσο θα ηθελα να τη δω αυτη τη φωτογραφια!!!!! Ειμαι σιγουρη οτι ειναι κουκλακια ζωγραφιστα και υπεροχα!!

 

On 25/5/2022 at 12:02 ΜΜ, chitaneta είπε:

Αγαπημένη condios, όχι είμαι στο Πήλιο επιτελους στο σπιτακι μας...με την αδεια του γιατρου χαχα. Και εχουμε χαλια σήμα...τώρα για να καταλάβεις που γραφω ειμαι στο σπίτι ενος γείτονα...

Είμαι τελεια εδώ, εχω βρει ξανα τον εαυτό μου ανάμεσα στις πρασιναδες και τα αηδονακια!

Αλλά 7 Ιουνίου εχω τη β επιπέδου Αθήνα και μετά μπορεί να μην με ξαναφησει να φυγω μακριά... Ας ειναι όλα καλά και θα το κανουμε κι αυτό!

Εσύ καλη μου τι κάνεις; απολαμβανεις την ανοιξουλα;

 

Νέλλη μου πιστεύω οτι ολα καλά θα ειναι με τον μπεμπουλη. Αχ αυτες οι εξετάσεις...εγώ την λεω ιερα εξέταση, τα ψαχνουν όλα κι ολο και κατι θα μας πουν να μας τρομάξουν! Εγω σε 2 εβδομάδες την έχω...

Η κοιλιτσα σου σούπερ!

Φιλιά πολλά

Μπράβο! Μια χαρά τα νέα σου!

Ναι θα χρειαστείτε μια συμβολαιογραφικη πράξη ή συμφωνητικό συμβίωσης. Θα σας στο ζητησουν απο την κλινικη που είστε

Καλή μου Μαρίνα έχεις όλο το δίκιο υου κόσμου...αυτό το περίμενε είναι εξοντωτικό!

Αλλά τώρα μοιάζει να πλησιάζει η μέρα σου κι αν ο γιατρός λέει να μην ανησυχείς δεν θα είναι τίποτα

Οπως και να έχει θα τα κάνετε όλα προσεκτικά για να είναι ο κυκλος μια χαρά!

Λίγο ακόμα υπομονη και έφτασες!

Μπράβο Βιλλη μου!!! Να είσαι χαρούμενη! Σου αξίζει αυτή η χαρά πολύ πολύ! 

Κοριτσακι μου πολυ χαιρομαι που επιστρεψατε στη βαση σας επιτελους και που νιωθεις τοσο καλα! Ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα και στη δικη σου εξεταση! Θα περιμενουμε νεα! Μεχρι τοτε απολαυσε καθαρο αερα ♥️♥️♥️

 

23 ώρες πρίν, vik80 είπε:

Πεθαίνω για τις απαντήσεις σου όμως... τρελαινομαι. Το καλύτερο δεν σας το είπα. Πηγαίνω μου κάνει υπέρηχο με βλέπει μου λέει Όλα καλά να προετοιμαζόμαστε σιγά-σιγά για την εμβρυομεταφορά παθαίνω εγώ ένα σοκ και του λέω Γιατρέ τον άλλο μήνα? μου λέει Ναι του λέω μπορούμε να το κάνουμε το μεθεπόμενο?Μου λέει Ωραία να το κάνουμε να κάνουμε και μία τρίτη δοκιμαστική για να μαστε και άψογα αλλά Είμαστε σε καλό επίπεδο. Και πώς μου ήρθε εκείνη την ώρα και τον ρωτάω εμένα η κοπέλα που με έστειλε εδώ μου είπε ότι της δίνατε και κάτι αυτοκόλλητα οιστρογόνων, μου λέει ναι της έδινα Γιατί τα χρειαζόταν,εσένα δεν σου έδωσα γιατί δεν χρειαζόσουν.Αλλά αφού με προκαλείς Θα σου τα δώσω να ξέρεις μου λέει ότι ειναι σε έλλειψη.θέλω Μου λέει Από αύριο να ξεκινήσεις να βάζεις και αυτοκόλλητα του λέω τα χρειάζομαι? κακό μου λέει δεν θα σου κάνουνε Δεν πειράζει. Παιδιά πώς την πάτησα έτσι δεν ξαναμιλάω δεν ξαναρωτάω τίποτα... τώρα έχω βάλει αυτοκόλλητα και έχει πρηστεί και η κοιλίτσα μου. 

Πηγαινες γυρευοντας κ εσυ!! Χαχαχα! Υπομονη λιγο ακομα και η κοιλια σου θα ειναι φπυσκωμενη γιατι μεσα θα εχει τ@ μωρακ@ σου!!♥️♥️

 

22 ώρες πρίν, Villi είπε:

@Condios σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι, μακάρι να πάνε όλα καλά. Εσείς για πότε λέτε;; Πριν τον Αύγουστο ή καλό Σεπτέμβρη ;;

Μεγαλούτσικη η Ε2,  άντε να δούμε και μεθαύριο ποσο θα είναι. 

@Viv37 έκανες ραντεβού με το γιατρό σου;; Ή απο την παραζάλη μου το είπες και το έχασα. Βάλατε ένα πρόγραμμα;;;  Με την αιματολόγο που θα πήγαινες τι έγινε;; Τίποτα δεν μας λες πχια …. 

Χαχαχα! Βιλλακι μου εσυ τωρα και τιποτα να μη θυμασαι δικαιολογεισαι! Χαχαχα! Αλλα οχι δε σας ειπα τα νεοτερα. Περιμενα να βγουν και οι εξετασεις μου και μετα.

Εγω λοιπον ειπα στο γιατρο να το αφησουμε για τον Ιουνιο για να προλαβω να παω στην αιματολογο. Πηγα και σ αυτην και εχουμε 2ο ραντεβου την Τριτη για να δουμε τα αποτελεσματα των εξετασεων. Η CPK μου βγηκε στο θεο και την ξαναεκανα σημερα, αλλα επειδη αρχισα γυμναστικη παλι ειπαν οτι τωρα θα βγει ακομα πιο πανω. Ελπιζω να μην εινσι κατι αυτο. Αρχες Ιουνιου θα μου ερθει παλι περιοδος και θα ξαναρχισουμε αν ολα ειναι καλα προετοιμασια για ετ. Ο γοατρος μου δεν ξερει οτι πηγα στην αιματολογο και φοβαμαι λιγο να του το πω αλλα φοβαμαι πιο πολυ το φρυδι της @Fili οποτε θα του το ξεφουρνισω οταν παω για ραντεβου χαχαχα!

Οποτε Τριτη θα ξερω περισσοτερα

22 ώρες πρίν, Condios είπε:

Ολα θα συνεχισουν εξαιρετικά καλά,,,,,να είσαι σίγουρη,,,,αυτο το μπεμπέ σε διάλεξε για να είσαι η μανουλιτσα του,,,,τελος!!!!!!!! Εμείς φιλη στη 18η μερα των σικλακουρ του επομενου μηνα κανουμε αρβεκαπ (κανω βασικα αλλα βαζω και το στεφανι μου μεσα χαχαχα) και οταν αδιαθετησω καλο Ιουλιο μετριεμαι σε ορμονες και αν δουλεψε η καταστολή θα ξεκινησω για προετοιμασια ενδομητριου , και αν μας κανει τη χαρη το ενδομητριο θα την κανουμε θεωρω το αργοτερο ως 20 ιουλιου την ετ. 

Ρε αγαπη μπερδευτηκα. Εσυ γιατι θα κανεις αρβεκαπ; Τι να καταστειλεις;; 

 

21 ώρες πρίν, vik80 είπε:

Οχι δεν ξέρω αν έχει βρει δοτρια, αλλά για να μου είπε πάμε να προχωρήσουμε, κάτι δεν θα έχει υπόψιν του:; δεν έχω κάνει καμιά εξεταση η τίποτα από χαρτουρα. Μου τα έδωσε 9η μερα του κύκλου μαζι με cyclacur. Θα ξαναπάω αύριο να με δει. 

Αν ειχε βρει δοτρια ια σας ελεγε για να παει το αμορε σου να δωσει σπερμα. Χμμμμ τι να εχει στο μυαλο του αραγε...

 

20 ώρες πρίν, chitaneta είπε:

Διαταγές γιατρού! Για κάθε ενδεχόμενο να είμαι κοντά στην Αθήνα για ασφάλεια...

Ναι έχουμε βρει που θα μείνουμε...μια γνωστη μάς νοικιαζει το σπιτι της για αρχή(κι άλλα έξοδα...) και μετά ίσως να μας δωσουν ενα σπίτι χωρις νοίκι.

Ας ευχηθούμε να με αφήσει να φευγω που και που και κατα αρχην να πηγαινουν ολα καλά με την εγκυμοσύνη...

Εσύ τρέχα για την εργασία σου γιατι μετά κομμενα αυτά χαχαχα

Δεν πειραζει κοριτσακι μου. Λιγη υπομονη και συντομα το νινι σας θα τρεχει στον καθαρο αερα του Πηλιου

18 ώρες πρίν, marina_86 είπε:

Παρασκευή που θα την ξαναδώ θα είναι η 7η μέρα και είπε θα με δει κ με υπέρηχο λογικά. Τι να σου πω... Κι εγώ δεν έχω ξανακάνει τις μικρές αρβεκαπ και δεν ξέρω. Μια φορά κι εγώ τη μεγάλη είχα κάνει... Τώρα μετά πότε θα με ξαναδεί δεν έχω ιδέα γιατί είναι η πρώτη προετοιμασία μαζί του. Αχ, με βλέπω να με πιάνουν τα διαολια μου μέχρι το τέλος και θα τρομάξει το μάτι του! Χαχαχα

Απλά αν δεν πέσει μέχρι την Παρασκευή, δεν ξέρω τι θα κάνουμε. Θα σταματήσω τις αρβεκαπ και θα μου πει πάλι να ξανακάνω τον άλλον μήνα; Γιατί θα του πω τι είναι οι αρβεκαπ χριστιανέ μου, στραγάλια; Αχ, γίνεται μια φορά να κάνω μια προετοιμασία λίγο σμουθι;;; Ημαρτον κ έλεος!!! 

Τώρα αν πέσει, ε λογικά θα με ξεκινήσει προετοιμασία. Μου είπε ότι όσο παίρνω τις αρβεκαπ ο κύκλος δεν μετράει κανονικά. Πχ εγώ μπορεί να λέω ότι η Παρασκευή θα είναι η έβδομη μέρα, αλλά δεν είναι. Θα ξεκινήσει να μετράει από τη στιγμή που θα βάλω σικλακουρ. Καλά, εννοείται ότι όλα αυτά θα τα ξαναδιευκρινισω. Μη σου πω θα τα ζητήσω να μου τα δώσει κ γραπτώς!!! Χαχαχα

Συμπεθέρα μου, τον Ιούλιο;;;; Αχ, αγαπημένη μου σου εύχομαι τόσο δυνατά ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!! ❤️❤️❤️ 

 

ΥΓ. Εν τω μεταξύ μου λεει γιατί αγχώνεσαι; Δεν έχεις αρβεκαπ; Να σου γράψω; Λέω όχι γιατρέ! Έλεος κι εσύ. Δεν αγχώνομαι γιατί μου τελειώνουν οι αρβεκαπ. Ειπαμε είμαι τρελή αλλά όχι κ τόσο!!!:lol::lol:

Μαρινακι εγω οταν ειχα βγαλει κυστη εκανα τη μεγαλη την αρβεκαπ λαο δε χασαμε τον κυκλο. Συμεχισαμε κανονικα απλως αλλαξε λιγο τα cyclacur για μα γινει ωορηξια οποτε μας βολευει. Εσενα γιατι σου ειπε τος μικρες; Ειναι το ιδιο με τη μεγαλη; Δεν εχω καταλαβει. Οπως και να χει ομως τωρα θα σε βρει σουπερ. Θα δεις! 

Αν και νομιζω οτι οταν θα πλησιαζει ο καιρος για ετ θα σε πιασει αγχος και θα θελεις να το τρεναρεις κ αλλο. Κανονισε! Τον Ιουλιο το αργοτερο με τη συμπεθερα σου!!

5 ώρες πρίν, Condios είπε:

Καλημέρα καλημέρα... αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι οι μικρές αρβεκαπ λειτουργούν άμεσα προφανώς σε καταστολή. Επίσης να σου πω πως φίλη μου έκανε ετ 26η μέρα του κύκλου και τώρα κρατάει τη μπεμπουλα της 6 μηνών πια , άρα όντως δεν παίζει ρόλο η έναρξη των σικλακουρ. Βέβαια ακόμα και αν δεν διορθωθεί κλαιν ένας μήνας ακόμα,δε μπορείς να κάνεις εσύ κάτι ...αν και καλύτερα να περιμένεις την Παρασκευή και έχει ο Θεός. 

Επίσης για το άγχος επίσης έχω να σου πω ότι δεν επηρεάζει την επιτυχία γιατί άλλη φίλη μου πιο τεζα αγχωμενη δεν υπήρχε ,,πήγε εξαιρετικά και επίσης κρατάει τη μπέμπα της αγκαλιά,,,άρα φίλη κορίτσι θα κάνεις και εσύ χαχαχχαχαχ και εγώ και όσες είμαστε αγχώδεις (που δεν ξέρω και πολλές που να μην είναι εδώ που τα λέμε ) αχαχαχαχαχ 

Γερά μωρά να έρθουν,,, κοντά είμαστε ,,,το νιώθω!!!!!!

Αυτο με το αγχος και τα κοριτσια δεν το ηξερα αλλα πολυ μ αρεσει!!!!!

 

πρίν από 25 λεπτά , anoulious είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Συγχαρητήρια στις προσφατες εγκυουλες και καλή συνέχεια στα άλλα κορίτσια που ειναι στον αγώνα!Λοιπόν είναι μέρες που σκεφτόμουν κάτι που διαπίστωσα.Ποσο σημαντικό ρόλο παίζει η ψυχολογία! Ολοι μου το ελεγαν,εγώ μέσα μου δεν το πολυπιστευα να πω την αλήθεια ..Έκανα αυτές τις μέρες καμπύλη σακχαρου (η 3η στη ζωή μου)..Δεν ήτανε ποτε καλύτερη,καμμία σχέση με τις καμπύλες που είχα κάνει όταν προσπαθούσαμε για το νινι!Φυσιολογικοτατη!Προς το παρόν ούτε χάπι που έπαιρνα προ εγκυμοσύνης!Ακόμη και οι εξετάσεις στο Νοσοκομείο ,οι ανοσολογικες,είναι πολύ καλές!Ποτέ δεν είχα τέτοιες τιμές μετά τη θεραπεία πριν γεννήσω..Ο γιατρός μου το είχε αποκλείσει να έχω ποτέ τέτοιες τιμές!Είναι δυνατόν;Εδώ φίλοι μου λένε ότι άλλαξε το πρόσωπο μου..

Έχουνε μείνει ένα σωρό γυναικες έγκυες με άγχος.Για τη διαδικασία προφανώς και ήμουν στα κάγκελα και φουλ απαισιόδοξη.Αλλα εκείνη την εποχή δεν είχα άλλη πηγή αγχους..Λόγω ευπαθους ομάδας και κοβιντ ,δεν πήγαινα μήνες στη δουλειά..Είμαι πολύ αγχωδης στη δουλειά.Ειχα ξεχασει και που δουλεύω..Κυριολεκτικά..Και ήτανε η μόνη φορά που έμεινα έγκυος .

Άρα ενα μικρο συμπέρασμα από εμένα.Δωστε χρονο στον ευατο σας, κακομαθετε τον εαυτό σας,πάρτε άδεια αν μπορείτε.Καντε ευχάριστα πράγματα..Συγνώμη για το σεντονι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Τι ωραια! Τωρα που εχεις το νινι σου αγκαλιτσα σου δινει δυναμη και ενεργεια και το αγχος κανει φτερα! Εχεις απολυτο δικιο σ αυτο που λες! Αν και,νομιζω οτι ολες εδω μεσα αν δεν κρατησουμε το παιδακι μας αγκαλια δε θα ηρεμησουμε αλλα πρεπει να μας κακομαθουμε λιγο! ♥️♥️♥️

Κοριτσια 1000 συγγνωμη! Αυτο ειναι το μεγαλυτερο σεντονι που εχω γραψει ποτε!!!! Ειχα να μπω 3 μερες και μαζευτηκαν!!!!! 

Εδω τα καλα σεντονια! Υπερδιπλα εξαιρετικης ποιοτητας:lol:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

@Viv37 και εγω την ιδια απορια ειχα και οταν καλεσα τη μαια και την ειπα και "καμμενη" αχαχαχαχαχα,,,,αλλά,,,μου ειπε ,,,επειδή δεν έχω τωρα ωοθηκες να παραγονται οι ορμονες που πρεπει ,,,,οι υπολοιπες ορμονες ειναι πολυ ψηλά (στο Θεό ειπε συγκεκριμενα) και αν δεν κατασταλθούν δεν εχουμε επιτυχη εμφύτευση,,,,αντιλαμβάνεσαι οτι με επεισε και ηρεμησα και την εχω ηδη σπιτι την αρβεκαπ. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Viv37 είπε:

Νελακι σημερα πας στο γιατρο; Ενημερωσε μας οταν θα εχεις νεα. Ειμαι σιγουρη οτι δε θα ειναι τιποτα σημαντικο ♥️♥️♥️

Μπραβο σου κοριτσι μου! Πολυ ωραια νεα!!! Για τη χαρτουρα μην αγχωνεσαι. Θα σας τα πει ολα ο γιατρος. Τωρα αλλαξε και ο νομος και ισως να μη χρειαζεστε τιποτα αλλα τσεκαρετε το. Καλη επιτυχια!!!!!! Θα εισαι η μανουλα Ιουλιου♥️

 

Ξενια μου πρεπει να πας στο ιδιο κεντρο που εκανες και την αλλη χοριακη. Το ξερεις ετσι;

 

Φυσικο ειναι και να στεναχωριεσαι και να τα σκεφτεσαι ολα 100 φορες. Δεν ειναι ευκολο ολο αυτο. Το θετικο ειναι οτι τωρα ολα πανε καλα. Το οαρελθον μην το σκεφτεσαι. Οπως λεει η αγαπημενη μας @Condios πισω κοιταμε μονο για να παρκαρουμε :)

Και βεβαια τον ενδιαφερει η ομαδα αιματος! Καλο ειναι να εχει ιδια η συμβατη η δοτρια! Η δικια μας εχει ασχετη και μη συμβατη και με τους 2 μας και με αγχωνει αυτο

Σε καταλαβαινω Μαρινακι μου που κουραστηκες με τοσο περιμενε. Φυσικο ειναι. Ομως τωρα εισαι στην τελικη ευθεια. Με την αρβεκαπ ολα θα φτιαξουν και ο κυκλος σου θα ειναι τελειος. Ετσι κ αλλιως ο γιατρος σε εχει παρει απο φοβο και αποκλειεται να ξεκινησετε αν οντως ολα δεν ειναι τελεια! Ποιος σε ακουει μετα που θα του κανεις διαλεξη χαχαχα!

Καλα κανεις και δε θελεις να χασεις το κακοκαιρι σου! Αρκετα εχουμε χασει μ αυτη τη διαδικασια! Να κοιταζουμε και τη ζωουλα μας λιγο γιατι μπορει να μας καταπιει το τερας της εξωσωματικης!

Λιγο υπομονη ακομα μαναρι μου και πλησιαζει η μερα που θα γινεις μανουλα! Σου στελνω τεραστια αγκαλια ♥️♥️♥️♥️♥️

Εννοειται απο τωρα! Ας τη βτουν τη δοτρια και προχωρατε οποτε ειστε ετοιμοι

Βιβακι μου πηγα στο γιατρο..εκτος απο το ασβεστωμα στην καρδια ειναι και κατι στον εγκεφαλο του μωρου,που δεν καταλαβα τι ειναι γιατι φρικαρα εκεινη την ωρα,αλλα μου ειπε δεν ειναι τιποτα κι αυτο... επειδη συζητησαμε αρκετα το κακο σεναριο και να βρουμε τρισωμια με εξεταση αιματος ή αμνιο τι θα κανω που εχω μπει στο 6ο? Αν σταματησω το ενα εμβρυο μπορει να παρασειρει και το αλλο ή να προκαλεσει προωρο τοκετο.. ετσι αποφασισα οτι δεν προκειται να κανω κακο στα παιδακια μου,ουτε θα το ψαξω αλλο...

  • Μου αρέσει 5

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 5/25/2022 at 7:20 PM, Villi said:

Πάντως είναι πολύ αυστηρός τελικά.  Στην εξωσωματική ήταν πολύ χαλαρός και δεν με άγχωσε ποτέ, τώρα μου έρχεται να τον πνίξω με όλες τις απαγορεύσεις. Δεν του το είχα. 

Δεν σα αφήνει να κουνηθεις ρουπι ε;

Εγω να δεις που πρεπει να κατεβω Αθήνα! Τι να κάνουμε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Συγχαρητήρια στις προσφατες εγκυουλες και καλή συνέχεια στα άλλα κορίτσια που ειναι στον αγώνα!Λοιπόν είναι μέρες που σκεφτόμουν κάτι που διαπίστωσα.Ποσο σημαντικό ρόλο παίζει η ψυχολογία! Ολοι μου το ελεγαν,εγώ μέσα μου δεν το πολυπιστευα να πω την αλήθεια ..Έκανα αυτές τις μέρες καμπύλη σακχαρου (η 3η στη ζωή μου)..Δεν ήτανε ποτε καλύτερη,καμμία σχέση με τις καμπύλες που είχα κάνει όταν προσπαθούσαμε για το νινι!Φυσιολογικοτατη!Προς το παρόν ούτε χάπι που έπαιρνα προ εγκυμοσύνης!Ακόμη και οι εξετάσεις στο Νοσοκομείο ,οι ανοσολογικες,είναι πολύ καλές!Ποτέ δεν είχα τέτοιες τιμές μετά τη θεραπεία πριν γεννήσω..Ο γιατρός μου το είχε αποκλείσει να έχω ποτέ τέτοιες τιμές!Είναι δυνατόν;Εδώ φίλοι μου λένε ότι άλλαξε το πρόσωπο μου..

Έχουνε μείνει ένα σωρό γυναικες έγκυες με άγχος.Για τη διαδικασία προφανώς και ήμουν στα κάγκελα και φουλ απαισιόδοξη.Αλλα εκείνη την εποχή δεν είχα άλλη πηγή αγχους..Λόγω ευπαθους ομάδας και κοβιντ ,δεν πήγαινα μήνες στη δουλειά..Είμαι πολύ αγχωδης στη δουλειά.Ειχα ξεχασει και που δουλεύω..Κυριολεκτικά..Και ήτανε η μόνη φορά που έμεινα έγκυος .

Άρα ενα μικρο συμπέρασμα από εμένα.Δωστε χρονο στον ευατο σας, κακομαθετε τον εαυτό σας,πάρτε άδεια αν μπορείτε.Καντε ευχάριστα πράγματα..Συγνώμη για το σεντονι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Αγάπη μου γλυκιά , κορίτσι μου καλό , σου αξίζουν τα χίλια καλά του κόσμου !!! Έτσι ευτυχισμένη να είσαι πάντα , να χαίρεσαι το αγοράκι σου !!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , chitaneta είπε:

Δεν σα αφήνει να κουνηθεις ρουπι ε;

Εγω να δεις που πρεπει να κατεβω Αθήνα! Τι να κάνουμε;

Γεια σας κορίτσια εγώ αισίως είναι 14w 5d. Εγώ διάβαζα εγώ που λέτε τον Κούρτη χαλαρό και μου έχει κάνει εντύπωση για να κάνει την ετ με πέθανε μέχρι να βρούμε το τέλειο ενδομήτριο και δώστου arvekap και εξετάσεις κτλ. Τώρα στην εγκυμοσύνη πολύ προσεκτικός άλλες φίλες μου που είναι σε άλλους κουκουρουκου από την πρώτη μέρα βόλτες. Να πω καλή δύναμη σε όλες μας και τα καλύτερα έρχονται.

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Condios είπε:

@Viv37 και εγω την ιδια απορια ειχα και οταν καλεσα τη μαια και την ειπα και "καμμενη" αχαχαχαχαχα,,,,αλλά,,,μου ειπε ,,,επειδή δεν έχω τωρα ωοθηκες να παραγονται οι ορμονες που πρεπει ,,,,οι υπολοιπες ορμονες ειναι πολυ ψηλά (στο Θεό ειπε συγκεκριμενα) και αν δεν κατασταλθούν δεν εχουμε επιτυχη εμφύτευση,,,,αντιλαμβάνεσαι οτι με επεισε και ηρεμησα και την εχω ηδη σπιτι την αρβεκαπ. 

Ααα καταλαβα. Τελεια τοτε!

 

1 ώρα πρίν, Neli83 είπε:

Βιβακι μου πηγα στο γιατρο..εκτος απο το ασβεστωμα στην καρδια ειναι και κατι στον εγκεφαλο του μωρου,που δεν καταλαβα τι ειναι γιατι φρικαρα εκεινη την ωρα,αλλα μου ειπε δεν ειναι τιποτα κι αυτο... επειδη συζητησαμε αρκετα το κακο σεναριο και να βρουμε τρισωμια με εξεταση αιματος ή αμνιο τι θα κανω που εχω μπει στο 6ο? Αν σταματησω το ενα εμβρυο μπορει να παρασειρει και το αλλο ή να προκαλεσει προωρο τοκετο.. ετσι αποφασισα οτι δεν προκειται να κανω κακο στα παιδακια μου,ουτε θα το ψαξω αλλο...

Και πολυ καλα εκανες κατα τη γνωμη μου. Ομως επειδη εσυ εισαι η πρωτη εγκυουλα της παρεας φετος, η νεραιδουλα μας εμεις θα,στειλουμε ολη μας τη θετικη ενεργεια και νοητα χαδακια στα ζουζουνακια σπυ καο αγκαλιες σ εσενα αν και ειμαι αογουρη οτι ολα θα πανε καλα στο τελος και το παλικαρακι σου θα βγει υγιεστατο♥️♥️♥️

@Villi αληθεια ειναι αυστηρος; Τι οδηγοες σου εχει δωσει;

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, thalasa said:

Αγάπη μου γλυκιά , κορίτσι μου καλό , σου αξίζουν τα χίλια καλά του κόσμου !!! Έτσι ευτυχισμένη να είσαι πάντα , να χαίρεσαι το αγοράκι σου !!! 

Ευχαριστώ πολύ!Ξέρω ότι χαίρεσαι πραγματικα!Όλες περιμένουμε και είμαστε σίγουρες ότι  και τα δικά σου ευχάριστα θα είναι πολύ σύντομα. Ο κόπος σου δε θα πάει χαμένος!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Βιβακι μου πηγα στο γιατρο..εκτος απο το ασβεστωμα στην καρδια ειναι και κατι στον εγκεφαλο του μωρου,που δεν καταλαβα τι ειναι γιατι φρικαρα εκεινη την ωρα,αλλα μου ειπε δεν ειναι τιποτα κι αυτο... επειδη συζητησαμε αρκετα το κακο σεναριο και να βρουμε τρισωμια με εξεταση αιματος ή αμνιο τι θα κανω που εχω μπει στο 6ο? Αν σταματησω το ενα εμβρυο μπορει να παρασειρει και το αλλο ή να προκαλεσει προωρο τοκετο.. ετσι αποφασισα οτι δεν προκειται να κανω κακο στα παιδακια μου,ουτε θα το ψαξω αλλο...

μπραβο σ...τα μωρα σ ειναι αυτα που ειναι κ ειναι καλα...κραταμε οτι ειπε ο ντοκ..." κ αυτο δεν ειναι τιποτα " αυτο μετραει  κ μονο...τα φιλια μ στα αγγελούδια  σ

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...