Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Sofoulis είπε:

Ε, καλά τώρα!!!! Είχα έμπνευση!!! Χαχαχχαχααα

Καλή επιτυχία!!! Με το καλό να γονιμοποιηθούν και να προχωρήσουν!!!

Καλά δεν το συζητώ το είπες κ το έκανες. Ότι θα μου κανεις πρόβλεψη κ θα πέσεις μέσα. Εισαι η επίτιμος αστρολόγος μου!

Εσυ τι νέα Σοφακι; Σε ποιον άλλον γιατρό σκέφτεστε να κλείσετε ραντεβού;

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Mary H είπε:

Καλά δεν το συζητώ το είπες κ το έκανες. Ότι θα μου κανεις πρόβλεψη κ θα πέσεις μέσα. Εισαι η επίτιμος αστρολόγος μου!

Εσυ τι νέα Σοφακι; Σε ποιον άλλον γιατρό σκέφτεστε να κλείσετε ραντεβού;

Έχω ραντεβού τη Δευτέρα με έναν αλλο γιατρό γιατί ο Μαστρ... Μας βγήκε μουφα! Να πάνε όλα καλά και θα σας πω!!! Τι κάνουν τα μωράκια???

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Έχω ραντεβού τη Δευτέρα με έναν αλλο γιατρό γιατί ο Μαστρ... Μας βγήκε μουφα! Να πάνε όλα καλά και θα σας πω!!! Τι κάνουν τα μωράκια???

Α ωραία θα περιμένουμε! Τα μωράκια είναι οκ κ μεγαλώνουν. 2,5 εκατοστά γιναμε

  • Μου αρέσει 5

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Rafaelatarzan είπε:

θερια να σκασω εγω κ που σαι ακόμα.

Ναι Καλε τεράστια όσο μια ελιά Χαχαχα! Αν μοιάσουν κ τον μπαμπά θα έχουν δυο μέτρα πόδι. Με καρούλι θα τα μαζεύουμε τα μακρυναρια :mrgreen:

Just now, Sofoulis είπε:

Αχ τι καλά!!!!! Πότε πάμε για αυχενική?

Έκλεισα τη 12 η εβδομαδαεβδομάδα

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ναι Καλε τεράστια όσο μια ελιά Χαχαχα! Αν μοιάσουν κ τον μπαμπά θα έχουν δυο μέτρα πόδι. Με καρούλι θα τα μαζεύουμε τα μακρυναρια :mrgreen:

χαχαχαχαχαχα...μεγάλη ειναι κ η ελια σε αυτο το στάδιο.ετοιμασου για δέντρα εσύ...αν βγαλεις μακριναρια ετοιμάσου να βλέπεις πρώτα αυτά κ μετα τα πατουσια τους μέσα απο κοιλιά...εκει να σε δω τι θα κανεις 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

χαχαχαχαχαχα...μεγάλη ειναι κ η ελια σε αυτο το στάδιο.ετοιμασου για δέντρα εσύ...αν βγαλεις μακριναρια ετοιμάσου να βλέπεις πρώτα αυτά κ μετα τα πατουσια τους μέσα απο κοιλιά...εκει να σε δω τι θα κανεις 

Μάλλον στον υπερηχο το μεσαίο δάκτυλο θα μου δείξουν! Γιατί εξολόθρευαν τα αλλά 4 έμβρυα και στρογγυλοκαθήσαν στο ενδομήτριο!  Σατανικό σχέδιο μιλάμε. Σας τη φέραμε ολους θα λενε:mrgreen:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ναι Καλε τεράστια όσο μια ελιά Χαχαχα! Αν μοιάσουν κ τον μπαμπά θα έχουν δυο μέτρα πόδι. Με καρούλι θα τα μαζεύουμε τα μακρυναρια :mrgreen:

Έκλεισα τη 12 η εβδομαδαεβδομάδα

Μπράβο Μαιρουλα μου με.το καλό!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Δεν ειχες πάει άσχημα αν σκεφτείς ότι βλαστοκυστες προχωρούν τα μισά όποτε νορμαλ ήταν αλλά δεν ειχες τις ιδανικές γονιμοποιήσει για να φτάσουν για Τρίτη φορα

9 ώρες πρίν, Papaki@ είπε:

τα κατάφερες ομως κορίτσι μου σωστά? διδυμάκια δεν περιμένεις? αρα ήταν καλά και τυχερα!

αλήθεια στην πρώτη ή στην δευτερη ετ?

Ναι,δίδυμα,αλλα δεν πετυχα εκει. Πήγα μετα Αθηνα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Sofoulis είπε:

Έχω ραντεβού τη Δευτέρα με έναν αλλο γιατρό γιατί ο Μαστρ... Μας βγήκε μουφα! Να πάνε όλα καλά και θα σας πω!!! Τι κάνουν τα μωράκια???

Για που λέτε; Γενικως θέλεις δανεικά και να βρεις γιατρο που να συμφωνήσει και να προχωρήσετε μαζι;


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Εχω χαθεί, ντροπή μου, και έχω χάσει και τα νέα σας (ακόμα πιο ντροπή μου). Ελπίζω να προλάβω να διαβάσω προς τα πίσω (δύσκολο). Καλά αποτελέσματα σε όσες είναι στην προσπάθεια και καλή εγκυμοσύνη στις γκαστρούλες. 

Δύσκολα τα πράγματα με μωρό και δουλειά αλλά οφείλω να πω ότι το ότι γύρισα στη δουλειά μου έκανε πολύ καλό εμένα. Το γράφω γιατί από παντού υπάρχει πίεση στις μαμάδες για αυτό το θεμα, και πολλές φορές νιώθουμε τύψεις ακριβως επειδή επηρεαζόμαστε ή νιώθουμε τύψεις που δεν έχουμε τύψεις που είμαστε στη δουλειά. Και εκνευριζομαι γιατί κανένας δεν ρωτάει τον άντρα μου αν δεν νιώθει καλά που είναι στη δουλειά και όχι με το μωρό. Το αντίθετο θα έλεγα, λέμε μπράβο στους πατεράδες που δουλεύουν πολύ για να παρέχουν στα παιδιά τους . Οποία θέλει λοιπόν να δουλέψει να το κάνει χωρίς να αφήνει κανέναν να την επηρεάζει. 

Σας φιλώ γλυκά

  • Μου αρέσει 10
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Για που λέτε; Γενικως θέλεις δανεικά και να βρεις γιατρο που να συμφωνήσει και να προχωρήσετε μαζι;

Γενικά ο Μαστρ. Μας είπε ψέματα ότι τα ωάρια μου είναι καλά μόνο και μόνο για να κάνω και μια διέγερση μαζί του...οπότε τα δανικά είναι μονόδρομος για μένα!!! Απ' όλα όσα μου είχε πει ο Καραγ...ήταν το μόνο σωστο! 

Τώρα θα πάμε με άλλο γιατρό...τη Δευτέρα έχω ραντεβού μαζί του!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εχω χαθεί, ντροπή μου, και έχω χάσει και τα νέα σας (ακόμα πιο ντροπή μου). Ελπίζω να προλάβω να διαβάσω προς τα πίσω (δύσκολο). Καλά αποτελέσματα σε όσες είναι στην προσπάθεια και καλή εγκυμοσύνη στις γκαστρούλες. 

Δύσκολα τα πράγματα με μωρό και δουλειά αλλά οφείλω να πω ότι το ότι γύρισα στη δουλειά μου έκανε πολύ καλό εμένα. Το γράφω γιατί από παντού υπάρχει πίεση στις μαμάδες για αυτό το θεμα, και πολλές φορές νιώθουμε τύψεις ακριβως επειδή επηρεαζόμαστε ή νιώθουμε τύψεις που δεν έχουμε τύψεις που είμαστε στη δουλειά. Και εκνευριζομαι γιατί κανένας δεν ρωτάει τον άντρα μου αν δεν νιώθει καλά που είναι στη δουλειά και όχι με το μωρό. Το αντίθετο θα έλεγα, λέμε μπράβο στους πατεράδες που δουλεύουν πολύ για να παρέχουν στα παιδιά τους . Οποία θέλει λοιπόν να δουλέψει να το κάνει χωρίς να αφήνει κανέναν να την επηρεάζει. 

Σας φιλώ γλυκά

Καλημέρα! Η επιστροφή στη δουλειά θεωρώ ότι είναι λυτρωτική για τις μανούλες που επι ένα χρόνο λειτουργούν συμβιωτικα με το παιδι . Τώρα είναι η στιγμή της παράλληλης συνύπαρξης και της αυτονομίας και ανεξαρτησίας. Κάνει καλό και στο παιδι στη μετάβαση του σ συτο το στάδιο, κάνει καλό και στη μαμά που κάνει κάτι για τον εαυτό της κ την εξέλιξη της. Ευτυχισμένη μαμά σημαίνει κ χαρούμενο μωρό. Οι τύψεις είναι λογικό να υπάρχουν αλλά είναι καλό σιγά σιγά να φεύγουν όταν επεξεργαζόμαστε τα οφέλη της επιστροφής στην εργασία. Όλα καλά θα πανε!

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...