Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Και επειδή δεν ψάχνω καθόλου για συμπτώματα :D και επειδή δεν έχω κανένα έχω κολλήσει εδώ και 3 μέρες με την θερμοκρασία του σώματος οπότε και να βάλω θερμόμετρο έχω 37 με 37.2 . Είναι ένα πιθανό σημάδι η με τριγυρνάει γρίπη :shock::confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Thia1985 είπε:

Χαχαχα

Ναι, ισχυει

Μακάρι... Εύχομαι να τα καταφέρω αν κι αν δεν τα καταφέρω το πήρα απόφαση θα πάω με δοτρια

με οτι κ να πας εινια το ίδιο....μάνα θα γίνεις να ρο θυμάσαι...κ συ κ ολες μας.

Just now, ba_lily είπε:

Και επειδή δεν ψάχνω καθόλου για συμπτώματα :D και επειδή δεν έχω κανένα έχω κολλήσει εδώ και 3 μέρες με την θερμοκρασία του σώματος οπότε και να βάλω θερμόμετρο έχω 37 με 37.2 . Είναι ένα πιθανό σημάδι η με τριγυρνάει γρίπη :shock::confused:

δεν ξερω απο θερμοκρασία....αλλα έχε πίστη...πλησιάζουν πι μερες για ενα θετικό..  στο ευχομαι απο καρδιά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily είπε:

Και επειδή δεν ψάχνω καθόλου για συμπτώματα :D και επειδή δεν έχω κανένα έχω κολλήσει εδώ και 3 μέρες με την θερμοκρασία του σώματος οπότε και να βάλω θερμόμετρο έχω 37 με 37.2 . Είναι ένα πιθανό σημάδι η με τριγυρνάει γρίπη :shock::confused:

Για να μην ασχολείσαι θα σου πω το εξής. Εγω είχα θερμοκρασία 36 και κάτι δεν είχα καθόλου συμπτώματα μα καθόλου δεν είχε πρηστεί το στήθος μόνο λίγο οι θηλές κ είχα δίδυμα . Όποτε Αστο δεν βγάζεις ακρη...

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Mary οι θηλές είναι σύμπτωμα! Η φίλη μου από αυτό κατάλαβε ότι ήταν έγκυος, στις δύο προηγούμενες προσπάθειες πριν πιάσει τη μικρή δεν είχε πρησμένες θηλές! 

εγω κοριτσια δε είχα τίποτα απ την αρχη...το χω ξαναπεί άλλωστε...ειμαι 7 μηνων κ το βυζι  νουνερο δεν μεγάλωσε...αχαχααχα εμεινα ετσι μανταρίνι.    αχχαχαχαχα αχαχαχαχ

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Papaki@ ολα καλα θα πανε!!! Μια χαρα!! Κ εμενα 10 εδωσε! Το σαββατο θα ξερω για βλαστοκυστες... Εσενα ποτε θα σου πουν;

@ba_lily σου ευχομαι μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ χοριακη!!! Το σαββατο δεν θα την κανεις;

@Thia1985 μακαρι να πετυχεις τωρα κ να μην μπαινεις σε αλλες φασαριες :wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsini είπε:

@Papaki@ ολα καλα θα πανε!!! Μια χαρα!! Κ εμενα 10 εδωσε! Το σαββατο θα ξερω για βλαστοκυστες... Εσενα ποτε θα σου πουν;

@ba_lily σου ευχομαι μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ χοριακη!!! Το σαββατο δεν θα την κανεις;

@Thia1985 μακαρι να πετυχεις τωρα κ να μην μπαινεις σε αλλες φασαριες :wub:

Ναι το Σάββατο. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsini είπε:

@Papaki@ ολα καλα θα πανε!!! Μια χαρα!! Κ εμενα 10 εδωσε! Το σαββατο θα ξερω για βλαστοκυστες... Εσενα ποτε θα σου πουν;

@ba_lily σου ευχομαι μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ χοριακη!!! Το σαββατο δεν θα την κανεις;

@Thia1985 μακαρι να πετυχεις τωρα κ να μην μπαινεις σε αλλες φασαριες :wub:

Εμένα Δευτέρα θα μου πουν! Πότε θα προχωρήσεις σε εμβρυομεταφορα?


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Εμένα Δευτέρα θα μου πουν! Πότε θα προχωρήσεις σε εμβρυομεταφορα?

Πρεπει να κανω κ υστεροσκοπηση πρωτα κ αν βγει καλη,λογικα φεβρουριο!! Εσυ θα πας κατευθειαν;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsini είπε:

Πρεπει να κανω κ υστεροσκοπηση πρωτα κ αν βγει καλη,λογικα φεβρουριο!! Εσυ θα πας κατευθειαν;

άντε κοριτσια μ ..περιμένουμε μαζί σας...να  απολαύσετε ολες τις στιγμές κ το καβε βήμα ότι κ να ειναι αυτό...γιατί ολσ αυτά σας πιο κοντά στα μωρά σας.

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Tsini είπε:

Πρεπει να κανω κ υστεροσκοπηση πρωτα κ αν βγει καλη,λογικα φεβρουριο!! Εσυ θα πας κατευθειαν;

Όλα καλά θα πανε

Κι εγώ αύριο ψιλοφοβαμαι... Λέω θα ναι καλο το ωάριο? Θα γονιμοποιηθει? Θα γίνει βλαστοκυστη?? Ουφ

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsini είπε:

Πρεπει να κανω κ υστεροσκοπηση πρωτα κ αν βγει καλη,λογικα φεβρουριο!! Εσυ θα πας κατευθειαν;

Λογικά θα με δει ο γιατρός μόλις αδιαθετησω να δούμε ότι όλα είναι οκ.. γιατί έχει να με δει από τον Ιούλιο, γενικά δεν είχα πολύ παχύ ενδομήτριο 7 με 7,5 αλλά πριν 1 χρόνο 


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Λογικά θα με δει ο γιατρός μόλις αδιαθετησω να δούμε ότι όλα είναι οκ.. γιατί έχει να με δει από τον Ιούλιο, γενικά δεν είχα πολύ παχύ ενδομήτριο 7 με 7,5 αλλά πριν 1 χρόνο 

Πόσο χρονών είσαι παπάκι? 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Λογικά θα με δει ο γιατρός μόλις αδιαθετησω να δούμε ότι όλα είναι οκ.. γιατί έχει να με δει από τον Ιούλιο, γενικά δεν είχα πολύ παχύ ενδομήτριο 7 με 7,5 αλλά πριν 1 χρόνο 

το ενδομητριο φτιάχνει...μην ανησυχείς καθόλου...εγω ξεκίνησα με 4 φανατασου.. κ ολα οκ πήγε...στην μετά φορά μ ήταν 10 κ.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Όλα καλά θα πανε

Κι εγώ αύριο ψιλοφοβαμαι... Λέω θα ναι καλο το ωάριο? Θα γονιμοποιηθει? Θα γίνει βλαστοκυστη?? Ουφ

Ειναι μεγαλο αγχος αυτο!! Μονο να ευχομαστε κ να ελπιζουμε μπορουμε,τιποτε αλλο!!! Και με αγωνια θα περιμενουμε νεα σου !!

@Papaki@ Με cyclacur δεν παχαινει;; Επισης εχω ακουσει οτι κ prp βοηθαει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...