Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Fleabag είπε:

Μαίρη,προγεστερονη παίρνεις ακομα; Εγω μεχρι τέλους ενα utro τη μερα.

Μόλις κλείσω τρίμηνο νομίζω τα σταματαω

Just now, Sofoulis είπε:

Κορίτσια ανακοίνωση...συζητήσαμε με τον άντρα μου( τώρα είμαστε στο.καραβι και γυρίζουμε πίσω...) Και αποφασίσαμε να πάμε με δανικά αλλά όχι στο Μαστρομηνα..γιατί τα λεφτά που μας ζήτησε είναι πολλά και τα έμβρυα πολύ λίγα! Το που θα πάμε θα σας το σε λίγες μόνο μερουλες...

Καλό ταξίδι! Ποσά έμβρυα δηλαδή; Εννοείται ρωτήστε κι αλλου


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Sofoulis είπε:

Κορίτσια ανακοίνωση...συζητήσαμε με τον άντρα μου( τώρα είμαστε στο.καραβι και γυρίζουμε πίσω...) Και αποφασίσαμε να πάμε με δανικά αλλά όχι στο Μαστρομηνα..γιατί τα λεφτά που μας ζήτησε είναι πολλά και τα έμβρυα πολύ λίγα! Το που θα πάμε θα σας το σε λίγες μόνο μερουλες...

Ποσα χρηματα σου ζητησε κ για ποσες βλαστοκυστες; Εμενα μου ειχε πει 4000€ κ δεν ειχε μιλησει για εμβρυα..

Κ 4000€ μου ειχε πει κ ο Ψαθας.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Μόλις κλείσω τρίμηνο νομίζω τα σταματαω

Καλό ταξίδι! Ποσά έμβρυα δηλαδή; Εννοείται ρωτήστε κι αλλου

Μου είπε 2 άριστες βλαστοκυστες .... Και ότι μείνει...δεν υπάρχει περίπτωση να συνεχίσω μαζί του!

Just now, Tsini είπε:

Ποσα χρηματα σου ζητησε κ για ποσες βλαστοκυστες; Εμενα μου ειχε πει 4000€ κ δεν ειχε μιλησει για εμβρυα..

Κ 4000€ μου ειχε πει κ ο Ψαθας.

5000 για δύο άριστες βλαστοκυστες και ότι μείνει....προσέξτε λόγια γιατρού αυτά και όταν του είπαμε αν μπορεί να κάνει κάτι καλύτερο μας είπε τι να σας κοχω...ένα πεντακοσαρικο, δεν βγαίνω...

  • Χαχα 3
  • Μπερδεμένη/-ος 2
  • Λυπημένη/-ος 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Μου είπε 2 άριστες βλαστοκυστες .... Και ότι μείνει...δεν υπάρχει περίπτωση να συνεχίσω μαζί του!

5000 για δύο άριστες βλαστοκυστες και ότι μείνει....προσέξτε λόγια γιατρού αυτά και όταν του είπαμε αν μπορεί να κάνει κάτι καλύτερο μας είπε τι να σας κοχω...ένα πεντακοσαρικο, δεν βγαίνω...

Ιιιιιιιι πλάκα μας κάνει;;;;; Και που ξέρεις αν πιάσεις σίγουρα μ αυτές τις βλαστοκυστες; Εμενα μου είχε πει τουλάχιστον με 4-5 βλαστοκυστες είμαστε ικανοποιημένοι! Αυτοι οι μεγαλογιατροί τελικά είναι οι χειρότεροι...

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Μου είπε 2 άριστες βλαστοκυστες .... Και ότι μείνει...δεν υπάρχει περίπτωση να συνεχίσω μαζί του!

5000 για δύο άριστες βλαστοκυστες και ότι μείνει....προσέξτε λόγια γιατρού αυτά και όταν του είπαμε αν μπορεί να κάνει κάτι καλύτερο μας είπε τι να σας κοχω...ένα πεντακοσαρικο, δεν βγαίνω...

Σιγα ρε φτωχοπαιδο επρεπε να του πεις!! Θα σου δωσουμε ενα 20 ευρω να πιεις μια μπυρα!

  • Χαχα 10

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sofoulis είπε:

Μου είπε 2 άριστες βλαστοκυστες .... Και ότι μείνει...δεν υπάρχει περίπτωση να συνεχίσω μαζί του!

5000 για δύο άριστες βλαστοκυστες και ότι μείνει....προσέξτε λόγια γιατρού αυτά και όταν του είπαμε αν μπορεί να κάνει κάτι καλύτερο μας είπε τι να σας κοχω...ένα πεντακοσαρικο, δεν βγαίνω...

Για τα λεφτά οκ, άντε πες αυτη ειναι η τιμη του. Το πως θα ειναι άριστες δεν αντιλαμβάνομαι πως το προεξοφλεί και πως θα ειναι ειναι μονο δυο; Υπάρχει και ενα σπερμα στην τελική που ειναι αστάθμητος παράγοντας.

  • Μου αρέσει 4

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ιιιιιιιι πλάκα μας κάνει;;;;; Και που ξέρεις αν πιάσεις σίγουρα μ αυτές τις βλαστοκυστες; Εμενα μου είχε πει τουλάχιστον με 4-5 βλαστοκυστες είμαστε ικανοποιημένοι! Αυτοι οι μεγαλογιατροί τελικά είναι οι χειρότεροι...

Να σου πω την αλήθεια κι εγώ. Δεν το περίμενα να.μας μιλήσει έτσι... Και φυσικά να μας πει αυτά τα πράγματα...πραγματικα πάθαμε σόκ!

Just now, eleni17 είπε:

Σιγα ρε φτωχοπαιδο επρεπε να του πεις!! Θα σου δωσουμε ενα 20 ευρω να πιεις μια μπυρα!

Χαχαχχαχααα μα, θα του άξιζε!

Just now, Καντι είπε:

Για τα λεφτά οκ, άντε πες αυτη ειναι η τιμη του. Το πως θα ειναι άριστες δεν αντιλαμβάνομαι πως το προεξοφλεί και πως θα ειναι ειναι μονο δυο; Υπάρχει και ενα σπερμα στην τελική που ειναι αστάθμητος παράγοντας.

Δεν ξέρω, εγώ πιστεύω ότι προσπάθησε να μας αποθαρρύνει για να πάμε σε διέγερση...γιατί είπε ότι στη διέγερση θα μας κάνει καλύτερη τιμή γιατι μπορεί!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Δε βγαινω μανα μου,ΔΕ ΒΓΑΙΝΩ!!! πολυ πλακα εχει..... Προστιθεται αλλος ενας λογος που δεν συνεχισα μ αυτον... Ο Σφακ μου ειπε να περιμενω 4-5 βλαστοκυστες.. Απο ιακεντρο βεβαια μου ειαν πει οτι ειμαι απαισιοδοξη οταν τους ειπα "τι γινεται αν παρουμε  4 βλαστοκυστες;". Αποψε με ενημερωσαν πως απο τη δοτρια που ειχε σημερα ωολ. πηραμε 10 ωριμα ωαρια. Αυριο θα ξερω ποσα γονιμοποιηθηκαν.... Ουφ!!! Κ το σαββατο αισιως ποσες βλαστοκυστες... Εχω χ@ιστει απο τον φοβο μου....

  • Μου αρέσει 7
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsini είπε:

Δε βγαινω μανα μου,ΔΕ ΒΓΑΙΝΩ!!! πολυ πλακα εχει..... Προστιθεται αλλος ενας λογος που δεν συνεχισα μ αυτον... Ο Σφακ μου ειπε να περιμενω 4-5 βλαστοκυστες.. Απο ιακεντρο βεβαια μου ειαν πει οτι ειμαι απαισιοδοξη οταν τους ειπα "τι γινεται αν παρουμε  4 βλαστοκυστες;". Αποψε με ενημερωσαν πως απο τη δοτρια που ειχε σημερα ωολ. πηραμε 10 ωριμα ωαρια. Αυριο θα ξερω ποσα γονιμοποιηθηκαν.... Ουφ!!! Κ το σαββατο αισιως ποσες βλαστοκυστες... Εχω χ@ιστει απο τον φοβο μου....

Άντε με δέκα βλαστοκυστες ευχομαι κορίτσι μου!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsini είπε:

Δε βγαινω μανα μου,ΔΕ ΒΓΑΙΝΩ!!! πολυ πλακα εχει..... Προστιθεται αλλος ενας λογος που δεν συνεχισα μ αυτον... Ο Σφακ μου ειπε να περιμενω 4-5 βλαστοκυστες.. Απο ιακεντρο βεβαια μου ειαν πει οτι ειμαι απαισιοδοξη οταν τους ειπα "τι γινεται αν παρουμε  4 βλαστοκυστες;". Αποψε με ενημερωσαν πως απο τη δοτρια που ειχε σημερα ωολ. πηραμε 10 ωριμα ωαρια. Αυριο θα ξερω ποσα γονιμοποιηθηκαν.... Ουφ!!! Κ το σαββατο αισιως ποσες βλαστοκυστες... Εχω χ@ιστει απο τον φοβο μου....

Για να ξεχ€στεις να σου πω ότι εμείς από 10 ωάρια πήραμε 6 βλαστοκυστες. Ικανοποιημένη θα εισαι η παλι φοβάσαι;

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Tsini είπε:

Δε βγαινω μανα μου,ΔΕ ΒΓΑΙΝΩ!!! πολυ πλακα εχει..... Προστιθεται αλλος ενας λογος που δεν συνεχισα μ αυτον... Ο Σφακ μου ειπε να περιμενω 4-5 βλαστοκυστες.. Απο ιακεντρο βεβαια μου ειαν πει οτι ειμαι απαισιοδοξη οταν τους ειπα "τι γινεται αν παρουμε  4 βλαστοκυστες;". Αποψε με ενημερωσαν πως απο τη δοτρια που ειχε σημερα ωολ. πηραμε 10 ωριμα ωαρια. Αυριο θα ξερω ποσα γονιμοποιηθηκαν.... Ουφ!!! Κ το σαββατο αισιως ποσες βλαστοκυστες... Εχω χ@ιστει απο τον φοβο μου....

Μπράβο 10 ωάρια  τέλεια μακάρι να προχωρήσουν όλα! 

Εμας αύριο είναι η ωοληψια!

  • Μου αρέσει 2

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Μπράβο 10 ωάρια  τέλεια μακάρι να προχωρήσουν όλα! 

Εμας αύριο είναι η ωοληψια!

Με το καλο!!!! Ευχομαι να μας πανε ολα καλα σε ολες!! Και το 2020 να ειναι διδυμοχρονια!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsini είπε:

@Καντι σε ευχαριστω!!!! Μακαρι να πανε καλα τα πραγματα!!! 

@Mary H μονο ικανοποιημενη;;;; Φοβαμαι να το σκεφτω.. να το πιστεψω... Τα παντα!!!

Σκέφτομαι αν δεν είχα τόσες βλαστοκυστες τώρα τα πράγματα θα ήταν αλλιώς δεν θα ήμουν έγκυος ακόμη κ με 4 θα τα είχα παρατήσει. Τότε μόλις ακουσα ότι είχανε 6 γελασα κ λέω τι να τις κάνουμε τόσες ομάδα θα κάνουμε; Δεν περίμενα βέβαια ότι θα χρησιμεύσει κ η τελευταία :mrgreen:. Σου ευχομαι ολόψυχα να πας ακόμη καλύτερα πάνω από 6

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...