Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

42 minutes ago, alina80 said:

Κοριτσάκια καλησπέρα! Διάβασα στα γρήγορα τα νέα σας γιατί τρέχω με τη δουλειά. 

@ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ βλέπω ευχάριστα νέα από τον γιατρό. 

@Zoe_79K αποθηκεύουμε λίπος για το θηλασμό λέει; Εγώ έχω ήδη μπόλικο! 

Κορίτσια που περνάτε σαλοσπιρ ερώτηση: νομίζω με πειράζει. Λίγο μετά που το παίρνω νιώθω έντονο πόνο χαμηλά αριστερά (δεν ξέρω αν είναι ωοθήκη ή το έντερο) που κρατάει για καμιά ώρα. Δεν είμαι σίγουρη βέβαια αν φταίει το σαλοσπιρ, σήμερα ομως συνειδητοποιήσα ότι με πιάνει λίγο μετά που το παίρνω. 

ετσι λεει ο Βρετανός γιατρός @alina80 μου για το λίπος... χαχαχαχαχα!!  Εμείς θα λεμε ....τα δικα μας! ;-)

Τώρα στα σημαντικά: δεν παίρνω σαλοσπίρ, αλλά και η παιδική ασπιρίνη που μου έδωσαν εμένα να παίρνω κάθε απόγευμα -θεωρητικά είναι το ίδιο. Θα ελεγα να ρωτήσεις σίγουρα τον γιατρό σου, και μάλιστα άμεσα. Και το σαλοσπιρ + η ασπιρίνη μπορεί να προκαλέσουν υπό ορισμένες συνθηκες... από απλές πεπτικές ενοχλήσεις μέχρι και στομαχικές αιμοραγίες. ΔΕΝ στο γραφω γιατί νομίζω ότι σε αφορά, αλλά ο πόνος που περιγράφεις ίσως είναι μια στομαχική ενόχληση σε αρχικό στάδιο. Και το σαλοσπιρ + η ασπιρίνη πρέπει να συνοδεύονται σιγουρα όταν τα παίρνουμε με γάλα ή με αρκετή τροφή, όχι πχ να τα πίνουμε σκέτα με νερο. Γιατί πρέπει να προστατεύουμε το στομάχι μας, όσο μπορούμε. Πάρε τον γιατρό σου οπωσδήποτε να σου πει, και αν θελεις πχ αλλάζεις ωρα σαλοσπιρ, και το τσεκάρεις αν οντως φταιει αυτό. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ !!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 8 λεπτά , Zoe_79K είπε:

ετσι λεει ο Βρετανός γιατρός @alina80 μου για το λίπος... χαχαχαχαχα!!  Εμείς θα λεμε ....τα δικα μας! ;-)

Τώρα στα σημαντικά: δεν παίρνω σαλοσπίρ, αλλά και η παιδική ασπιρίνη που μου έδωσαν εμένα να παίρνω κάθε απόγευμα -θεωρητικά είναι το ίδιο. Θα ελεγα να ρωτήσεις σίγουρα τον γιατρό σου, και μάλιστα άμεσα. Και το σαλοσπιρ + η ασπιρίνη μπορεί να προκαλέσουν υπό ορισμένες συνθηκες... από απλές πεπτικές ενοχλήσεις μέχρι και στομαχικές αιμοραγίες. ΔΕΝ στο γραφω γιατί νομίζω ότι σε αφορά, αλλά ο πόνος που περιγράφεις ίσως είναι μια στομαχική ενόχληση σε αρχικό στάδιο. Και το σαλοσπιρ + η ασπιρίνη πρέπει να συνοδεύονται σιγουρα όταν τα παίρνουμε με γάλα ή με αρκετή τροφή, όχι πχ να τα πίνουμε σκέτα με νερο. Γιατί πρέπει να προστατεύουμε το στομάχι μας, όσο μπορούμε. Πάρε τον γιατρό σου οπωσδήποτε να σου πει, και αν θελεις πχ αλλάζεις ωρα σαλοσπιρ, και το τσεκάρεις αν οντως φταιει αυτό. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ !!! 

Ευχαριστώ πολύ Ζωή μου για την απάντηση. Θα το παρατηρήσω και μέσα στο σκ και τη Δευτέρα θα ρωτήσω το γιατρό. Θα αλλάξω και λίγο να το παίρνω μετά το φαγητό (το παίρνω λίγο πριν γιατί μετά το φαγητό πρέπει να παίρνω τις αντιβιώσεις...αλλά τώρα τελειώνουν αυτές). Ευχαριστώ για τη συμβουλή (γάλα με εμένα δεν παίζει, έχω να πιω από νήπιο).

Πολύ χάπι πάντως φίλες! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alina80 said:

Ευχαριστώ πολύ Ζωή μου για την απάντηση. Θα το παρατηρήσω και μέσα στο σκ και τη Δευτέρα θα ρωτήσω το γιατρό. Θα αλλάξω και λίγο να το παίρνω μετά το φαγητό (το παίρνω λίγο πριν γιατί μετά το φαγητό πρέπει να παίρνω τις αντιβιώσεις...αλλά τώρα τελειώνουν αυτές). Ευχαριστώ για τη συμβουλή (γάλα με εμένα δεν παίζει, έχω να πιω από νήπιο).

Πολύ χάπι πάντως φίλες! 

ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ πάρα πολύ χάπι, ισχυει φιλη μου!!!  ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ παίρνω κι εγώ τόσα πολλά καθημερινά! 

Δηλαδή τωρα που σταμάτησα την αντιβιωση [vibramicin] και την κορτιζόνη [prezolon] που έπαιρνα για 8 ημέρες, τώρα λοιπον παίρνω 19 χαπάκια/ημέρα [ουτροτζεσταν + σικλακούρ+ παιδ. ασπιρίνη] και κάνω και μια αντιπηκτικη ένεση ivor. Aυτά τώρα, λίγο πριν και μετα την εμβρυομεταφορά. ΟΜΩΣ επί της ουσίας έπαιρνα και παίρνω καθημερινά και ακόμα λίγα χαπάκια επιπλέον... χαχαχαχα επειδή έχω θυροειδή [παίρνω επιπλέον και  Τ4 75mg + σελήνιο], κι επειδή εχω και σιδηροπενική αναιμία [παίρνω σιδηρο, eviol -καθημερινά  kαι τα σ/κ παίρνω και β12 + d3]. Εσείς?

ΤΗΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑΣ από χαπάκια!!!! χαχαχαχα  :) ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ :!: :!: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Zoe_79K είπε:

ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ πάρα πολύ χάπι, ισχυει φιλη μου!!!  ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ παίρνω κι εγώ τόσα πολλά καθημερινά! 

Δηλαδή τωρα που σταμάτησα την αντιβιωση [vibramicin] και την κορτιζόνη [prezolon] που έπαιρνα για 8 ημέρες, τώρα λοιπον παίρνω 19 χαπάκια/ημέρα [ουτροτζεσταν + σικλακούρ+ παιδ. ασπιρίνη] και κάνω και μια αντιπηκτικη ένεση ivor. Aυτά τώρα, λίγο πριν και μετα την εμβρυομεταφορά. ΟΜΩΣ επί της ουσίας έπαιρνα και παίρνω καθημερινά και ακόμα λίγα χαπάκια επιπλέον... χαχαχαχα επειδή έχω θυροειδή [παίρνω επιπλέον και  Τ4 75mg + σελήνιο], κι επειδή εχω και σιδηροπενική αναιμία [παίρνω σιδηρο, eviol -καθημερινά  kαι τα σ/κ παίρνω και β12 + d3]. Εσείς?

ΤΗΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑΣ από χαπάκια!!!! χαχαχαχα  :) ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ :!: :!: :rolleyes:

Σε καταλαβαίνω! Παίρνω και εγώ Τ4, χωρίς να έχω θυροειδή -ημουν μέσα στα όρια αλλά το θέλουν να είναι μέχρι 2,5. Συν βιταμίνη d! Κυκλοφορώ με το κουτάκι των παππούδων που λέει την ημέρα/πρωί, μεσημερι/βράδυ! Εγώ που δεν έπαιρνα ούτε ντεπόν! 

Όπως είπες...ας είναι για καλό! 

Άσε που θέλουν και σταθερές ώρες! 

Και για να μην ξεχνιόμαστε, είμαστε μόνο ένα σαββατοκύριακο μακριά από το άνοιγμα της σαμπάνιας! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@alina80 Αλινα μου εμένα η γυνεκολογος μου είπε το σαλοσπιρ να το περνώ όπως τίποτε μετά από το μεσημεριανό φαγητό, γιατί και εγώ το έπαιρνα το πρωί πρίν να εχω φάει. Οπότε ίσως παιζει ρόλο.


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, BettySt είπε:

@alina80 Αλινα μου εμένα η γυνεκολογος μου είπε το σαλοσπιρ να το περνώ όπως τίποτε μετά από το μεσημεριανό φαγητό, γιατί και εγώ το έπαιρνα το πρωί πρίν να εχω φάει. Οπότε ίσως παιζει ρόλο.

Ευχαριστώ πολύ BettySt. Έτσι θα το κάνω από αύριο να δω πως θα πάει. 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, zoel77 said:

Ναι ετσι οπως το λες , σίγουρα νιώθω πιο θετικά , σε σχέση με την δικες περιπτώσεις , απλά λίγο αγχώνομαι ! Θέλω να πιστευώ οτι θα πάνε όλα καλα  στο τέλος ...:wub:

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ, κορίτσια!! Πως πάτε; Πώς πάνε τα κέφια; 

Έχει φοβερό ήλιο, και εμένα σίγουρα πάντα μου έφτιαχνε & μου φτιάχνει τη διάθεση!!!  8-)

@zoel77 μου, ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΆ!!!! ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ! ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ!! Κι άλλωστε, είπαμε, σκεφτόμαστε θετικά!!! :wub:

Η @ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ την είπε πάντως πάλι την ατάκα παλι χαχαχα : στο τελευταίο τρίμηνο "αναπνέεις κ παίρνεις κιλά" ! Καλοοοοοο!! Κι εγώ το εχω ακούσει αυτό! Αλλά ειπαμε, δεν πειράζει, εννοείται ότι προέχει το μωράκι!!  :wink:  

ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ για όλες τις εγκυούλες φίλες να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους, και όσες το επιθυμούν & το σκέφτονται από τωρα... ΦΥΣΙΚΑ και να βάλουν μπροστά και για αδελφάκι!!! Εννοείται!!! 

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΟΟΟΟΛΕΣ!!! :)

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια.Εγω απο χτες εχω φορεσει μαυρες μπλερεζες που λενε.Παω τουαλετα βλεννα με λιγο καφε,ξαναπαω και δυο κηλιδες αιμα.Εκ τοτε τιποτα.Πηρα το πρωι τον γιατρο και μου ειπε ψυχραιμια μεχρι την δευτερα και την χωριακη,αλλα ειμαι χαλια.Τελοσπαντων τι να πω ισως δεν ειναι αυτη η φορα η τυχερη μου.Εν τω μεταξυ δεν παιρνω ουτεπαιδικη ασπιρινη,ουτε σαλοσπιρ,ουτε αντιπηκτικες.Καμια που να ειχε παρομοια εμπειρια,και πως κυλησε?Φιλια πολλα σε ολες.  

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι κορίτσια! 

@Zoe_79K Πάντα να έχεις καλή διάθεση ανεξαρτήτως καιρού -και εμένα με ανεβάζει ο ήλιος. Αν δεν επρεπε να δουλέψω θα χτύπαγα ένα καφεδάκι στην παραλία. 

@NINA78 δύο σταγόνες δεν σημαίνουν απαραίτητα κάτι. Όπως είπε ο γιατρός ψυχραιμία. Εύκολο στα λόγια το ξέρω, δύσκολο στην πράξη. Κάνε κάτι που σε ευχαριστεί μήπως σε βοηθήσει να χαλαρώσεις. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 31 λεπτά , NINA78 είπε:

Καλημερα κοριτσια.Εγω απο χτες εχω φορεσει μαυρες μπλερεζες που λενε.Παω τουαλετα βλεννα με λιγο καφε,ξαναπαω και δυο κηλιδες αιμα.Εκ τοτε τιποτα.Πηρα το πρωι τον γιατρο και μου ειπε ψυχραιμια μεχρι την δευτερα και την χωριακη,αλλα ειμαι χαλια.Τελοσπαντων τι να πω ισως δεν ειναι αυτη η φορα η τυχερη μου.Εν τω μεταξυ δεν παιρνω ουτεπαιδικη ασπιρινη,ουτε σαλοσπιρ,ουτε αντιπηκτικες.Καμια που να ειχε παρομοια εμπειρια,και πως κυλησε?Φιλια πολλα σε ολες.  

Μην απογοητεύεσαι! Είχα καφέ και λίγο αίμα πριν τη χοριακη 2-3 ημέρες και εγώ. Μάλιστα ήμουν σε ένα γάμο και είχα ψιλό χορέψει και κατηγορούσα τον εαυτό μου...Μπορεί να είναι για καλό και να είναι από την εμφύτευση. Να ξεκουραστείς, να παίρνεις τα φάρμακα σου και τη Δευτέρα μια τριψηφια χοριακη!! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , alina80 είπε:

Καλό μεσημέρι κορίτσια! 

@Zoe_79K Πάντα να έχεις καλή διάθεση ανεξαρτήτως καιρού -και εμένα με ανεβάζει ο ήλιος. Αν δεν επρεπε να δουλέψω θα χτύπαγα ένα καφεδάκι στην παραλία. 

@NINA78 δύο σταγόνες δεν σημαίνουν απαραίτητα κάτι. Όπως είπε ο γιατρός ψυχραιμία. Εύκολο στα λόγια το ξέρω, δύσκολο στην πράξη. Κάνε κάτι που σε ευχαριστεί μήπως σε βοηθήσει να χαλαρώσεις. 

Αλινα μου σε ευχαριστω πολυ.Θα πρεπει να μεινω στο κρεβατι.Αλλα αργοτερα θα ερθουν καποιοι φιλοι μας,οποτε καπως θα κυλησει ο χρονος.

πρίν από 16 λεπτά , palmoira είπε:

Μην απογοητεύεσαι! Είχα καφέ και λίγο αίμα πριν τη χοριακη 2-3 ημέρες και εγώ. Μάλιστα ήμουν σε ένα γάμο και είχα ψιλό χορέψει και κατηγορούσα τον εαυτό μου...Μπορεί να είναι για καλό και να είναι από την εμφύτευση. Να ξεκουραστείς, να παίρνεις τα φάρμακα σου και τη Δευτέρα μια τριψηφια χοριακη!! 

Παλμοιρα μου,αληθεια το λες?Μου δινεις  κουραγιο.Να σου πω και εγω χτες πηγα για καφε,δουλεια και μετα τραπεζι στο σπιτι μας(αλλα δεν εκανα και κατι φοβερο,ολα ο συζυγος και το ντελιβερι).Μακαρι,τι να πω,μακαρι να ειναι για καλο!Σε ευχαριστω πολυ.Φιλια

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , NINA78 είπε:

Αλινα μου σε ευχαριστω πολυ.Θα πρεπει να μεινω στο κρεβατι.Αλλα αργοτερα θα ερθουν καποιοι φιλοι μας,οποτε καπως θα κυλησει ο χρονος.

Παλμοιρα μου,αληθεια το λες?Μου δινεις  κουραγιο.Να σου πω και εγω χτες πηγα για καφε,δουλεια και μετα τραπεζι στο σπιτι μας(αλλα δεν εκανα και κατι φοβερο,ολα ο συζυγος και το ντελιβερι).Μακαρι,τι να πω,μακαρι να ειναι για καλο!Σε ευχαριστω πολυ.Φιλια

Αλήθεια στο λέω.Ειχα καφέ βλέννες και μετά και λίγο αίμα Παρασκευή βράδυ ενώ ήμασταν στο γάμο, έμεινα άυπνη όλο το βράδυ για να πάρω πρωί πρωί τηλέφωνο στο κέντρο και τη Δευτέρα πηγα για την πρώτη χοριακη. Μην απογοητεύεσαι λοιπόν ! Ξεκούραση,φάρμακα και αισιοδοξία! Το τρίπτυχο της επιτυχίας! 

  • Μου αρέσει 3

preg.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, NINA78 said:

Αλινα μου σε ευχαριστω πολυ.Θα πρεπει να μεινω στο κρεβατι.Αλλα αργοτερα θα ερθουν καποιοι φιλοι μας,οποτε καπως θα κυλησει ο χρονος.

Παλμοιρα μου,αληθεια το λες?Μου δινεις  κουραγιο.Να σου πω και εγω χτες πηγα για καφε,δουλεια και μετα τραπεζι στο σπιτι μας(αλλα δεν εκανα και κατι φοβερο,ολα ο συζυγος και το ντελιβερι).Μακαρι,τι να πω,μακαρι να ειναι για καλο!Σε ευχαριστω πολυ.Φιλια

@NINA78 μου , ΔΕΝ το βάζουμε κάτω!!! Ετσι δεν είπαμε? :)

Κι εγώ αρχικά με το που διάβασα το post σου, στεναχωρήθηκα λίγο... Δεν στο κρύβω ΟΚ, θα μπορούσε να μη συμβεί. Σε καταλαβαίνω. Όμως, Τ Ι Π Ο Τ Α τελικά δεν είναι σίγουρο για καμία μας!!!! Και ο γιατρός σου ξέρει καλύτερα που είπε ...ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ!!!!, δεν έχει και κάποιο λόγο να μην πει αλήθειες -ξέρεις πως είναι οι γιατροί -δεν εχουν συναισθηματισμούς, ΑΛΛΑ  ....και τα  κορίτσια μας (!!!) όπως η @palmoira ή η @Kalipso1978 που εχουν περισσοτερη εμπειρία από εμένα, κι έχουν αντίστοιχες εμπειρίες να πουν, ήδη σου έδωσαν ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!! ΓΙΑΤΙ τελικά ΤΙΠΟΤΑ δεν άλλαξε ούτε σε εκείνες!!! 

ΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ ΜΑΣ, ΟΜΩΣ, σου ευχομαστε το καλυτερο!! :wub:  ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ η @palmoira & η @Kalipso1978 ήταν αμέσως διπλα μου, και μου εδωσαν πολλή δύναμη!!! ΝΑ' ΝΑΙ ΚΑΛΆ!!! ΚΑΙ ΕΓΩ  είχα ξαφνικά ΟΧΙ μία... αλλά  2-3 καφέ κηλιδες ...αραιά μέσα σε 2 ημέρες, δλδ εκεί που σταματουσαν και έλεγα οκ αυτό ήταν τέλειωσε... έβλεπα την επόμενη κλπ κλπ. Όχι πολλές, 2-3 κηλίδες σε σύνολο 2 ημέρων, συγκεκριμένα την 9-10η ημέρα. Μου είπαν όχι ασπιρίνη -όχι αντιπηκτικη. Αλλά αυτή είναι προληπτική αγωγή προετοιμασίας, δλδ δεν συνετέλεσαν σε αυτό, θεωρώ, οπότε μην στεναχωριέσαι επειδή ....ας πούμε εσυ δεν έχεις τέτοια αγωγή, κι όμως σου συνέβη... Εμένα μου ειπαν να τις κόψω για 1-2 ημέρες, ΚΑΙ ο γιατρός μου ....αύξησε το ουτροτζεσταν!!! ΑΥΤΟ μπορείς να τον ρωτήσεις, αν θα βοηθουσε ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ -εκτός αν ήδη παίρνεις μεγάλη/ικανοποιητική δόση, και δεν κρίνεται απαραίτητο. ΕΚΕΙΝΟΣ ξερει καλύτερα τον οργανισμό μας, και κρίνει, γι αυτό και τον εμπιστευόμαστε. Έτσι δεν είναι;;; ΕΜΕΝΑ πάντως ευτυχως από προχθες βραδυ μου σταματησαν (!!!), έτσι ξαφνκά όπως ήρθαν, και από Παρασκευή είπαμε και ξαναξεκινησα ασπιρίνη + αντιπηκτική. ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!! 

Να προσέξεις, λοιπόν, λιιιιιιγο παραπάνω αυτες τις 1-2 ημέρες που έμειναν, και ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!!! Και να περάσετε όμορφα απόψε, ελπίζω να ΜΗΝ συνεχιστεί η φάση, και ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΆ!!! ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΠΟΛΛΉ ΑΓΑΠΗ!!! :rolleyes:

Και μη ξεχνάς το ΤΡΙΠΤΥΧΟ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ αλά @palmoira Ξεκούραση,φάρμακα και αισιοδοξία!!!! EINAI φοβερη!! Κι εγω το πιστεύω!  :wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , palmoira είπε:

Αλήθεια στο λέω.Ειχα καφέ βλέννες και μετά και λίγο αίμα Παρασκευή βράδυ ενώ ήμασταν στο γάμο, έμεινα άυπνη όλο το βράδυ για να πάρω πρωί πρωί τηλέφωνο στο κέντρο και τη Δευτέρα πηγα για την πρώτη χοριακη. Μην απογοητεύεσαι λοιπόν ! Ξεκούραση,φάρμακα και αισιοδοξία! Το τρίπτυχο της επιτυχίας! 

Ουτε και εγω κοιμηθηκα χτες βραδυ.Κλασικα και εγω πηρα πρωι,πρωι και μου συνεστησαν να συνεχισω φαρμακα και ξεκουραση.Σε ευχαριστω Παλμοιρα μου.Μακαρι να πανε ολα καλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...