Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, NINA78 είπε:

Κοριτσια καλημερα.Με πολυ συγκινηση,αλλα και συγκρατημενα σας λεω οτι το αποτελεσμα ηταν θετικο και ειναι 109!Επαναλαμβανω την χωριακη την Τεταρτη.Ζοε79 περιμενω να σε εχω μαζι μου σε αυτην την χαρα! Σας ευχαριστω πολυ-πολυ για ολα και αληθεια πιστευω οτι μονον εσεις μπορειτε να νοιωσετε ολη αυτη την πληθωρα των συναισθηματων που αισθανομαι αυτην την στιγμη.Την αγαπη μου σε ολες σας. 

Συγχαρητήρια! Μπράβο εύχομαι σε μερικούς μήνες να έχεις αγκαλιά το μωρό σου!! 

2 ώρες πρίν, zoel77 είπε:

Κοριτσάρα μου τέλεια νέα!!Είσαι εγκυουλα....Τώρα να ξεκουράζεσαι και με το καλό η επαναληπτική χοριακη!!!

Αναμένουμε και την @Zoe_79K

Τα δικά μου νέα, είναι ότι από τα 7 ωαρια που πήραμε, έμειναν 5 άριστες βλαστοκύτταρα και είμαι πολυ χαρούμενη!!!

Μπράβο και σε εσένα! Με το καλό η εμβρυομεταφορα!

πρίν από 37 λεπτά , lennio είπε:

Κοριτσιαααα συγχαρητήριαααα όλε όλε γιουπιιιι!! Πολλή χαρά. Με το καλό να διπλασιαστούν! Σας στέλνω τον ευρωπαϊκό αέρα που ζήτησε η PALMOIRA μας και μπιεντό και η σαμπάνια :):):)

Βρέχει μωρά!!Γιουπι γιουπι γιουπι! 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

@NINA78 και @Zoe_79K Συγχαρητήρια! Καλούς διπλασιασμούς και ούτε ένα τόσο δα συννεφάκι από εδώ και μπρος! 

@zoel77 Μπράβο κορίτσι! Με το καλό η έμβρυομεταφορα! 

Τους ακούτε τους φελλούς από τις σαμπάνιες έτσι;

Εμένα μου είπε 11 το ενδομήτριο και ότι είναι καλό. Θελει να με ξαναδεί το Σάββατο. Είμαι 8η μέρα που ξεκίνησα τα φάρμακα. Τι λέτε εσείς; Καλό είναι το 11;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , alina80 είπε:

@NINA78 και @Zoe_79K Συγχαρητήρια! Καλούς διπλασιασμούς και ούτε ένα τόσο δα συννεφάκι από εδώ και μπρος! 

@zoel77 Μπράβο κορίτσι! Με το καλό η έμβρυομεταφορα! 

Τους ακούτε τους φελλούς από τις σαμπάνιες έτσι;

Εμένα μου είπε 11 το ενδομήτριο και ότι είναι καλό. Θελει να με ξαναδεί το Σάββατο. Είμαι 8η μέρα που ξεκίνησα τα φάρμακα. Τι λέτε εσείς; Καλό είναι το 11;

Σε ευχαριστουμε πολυ Αλινα.Μακαρι να πανε ολα σουπερ.Τους φελους τους ακουμε,και καλυπτομαστε κιολας μην φαμε και κανενα στο ματι!.Λοιπον το ενδομητριο σου ειναι σουπερ,φαντασου οτι με 7,5-8 και γινεται εμφυτευση.Καλη επιτυχια λοιπον και με το καλο να υποδεχτεις τα μωρακια σου

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Zoe_79K είπε:

ΠΟΛΛΆ ΠΟΛΛΆ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και στις 2 σας!!!  :wink:

Μεγάλο μπράβο και στη @zoel77 αλλά και στη  @NINA78 μας!!! 

Κορίτσια, και εγω έχω ΚΑΛΑ ΝΕΑ να πω με πολλή χαρά και με μεγάλη αυτοσυγκράτηση και ελπίδα ότι.... όλα να πάνε καλα, σας λέω ότι με πηραν τώρα και μου είπαν το νουμερο: 993,7. Είναι θετικο, είπαν. Δεν μπορώ να το πιστεψω, το εγραψα σε χαρτί την ωρα που μου μιλούσαν στο τηλέφωνο -για να καταλάβετε.

Θα επαναλάβω την χοριακή την Πέμπτη, και μου ειπαν να αυξήσω μέχρι τότε τα cyclacur. 

 ΑΡΑ έστω και συγκρατημένα, χαιρόμαστε προς στιγμήν @NINA78 μου!!! Και οι δυο μας έχουν καλά νέα!!! :) :)  Και ολη η παρέα μας, βέβαια, χαίρεται με τα δικά μας καλά νέα μέχρι τώρα!! 

ΟΟΟΟΟΟΛΕΣ  σάς ευχαριστω για τα όμορφα μηνύματά σας! ΚΙ ΕΧΕΤΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ!! :wub:

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ, κορίτσια!!! Σε όποια φάση κι αν βρίσκεται η καθε μιας, ας γινει το ΚΑΛΥΤΕΡΟ!  

 

 

Συγχαρητήρια! Μπράβο μπράβο μπράβο! Να έχεις μια ο,οργή τελειομηνη εγκυμοσυνη!

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , alina80 είπε:

@NINA78 και @Zoe_79K Συγχαρητήρια! Καλούς διπλασιασμούς και ούτε ένα τόσο δα συννεφάκι από εδώ και μπρος! 

@zoel77 Μπράβο κορίτσι! Με το καλό η έμβρυομεταφορα! 

Τους ακούτε τους φελλούς από τις σαμπάνιες έτσι;

Εμένα μου είπε 11 το ενδομήτριο και ότι είναι καλό. Θελει να με ξαναδεί το Σάββατο. Είμαι 8η μέρα που ξεκίνησα τα φάρμακα. Τι λέτε εσείς; Καλό είναι το 11;

Λογικά πολύ καλό , εγω πάντα είχα μέτριο , την 1η εμβρυομεταφορα την εκανα με 8,2 ( που παλινδρομησε) κ την 2η με 8,6 που πετύχαμε την μπεμπουλα....

ολα καλά λοιπόν :)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 24 λεπτά , ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ είπε:

Λογικά πολύ καλό , εγω πάντα είχα μέτριο , την 1η εμβρυομεταφορα την εκανα με 8,2 ( που παλινδρομησε) κ την 2η με 8,6 που πετύχαμε την μπεμπουλα....

ολα καλά λοιπόν :)

Ευχαριστώ πολύ Κοκκινομάλλα μου. Μου δίνεις πολύ κουράγιο -μαζι με τα ευχάριστα που είχαμε σήμερα. 2 στα 2 μεγάλη επιτυχία! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Ευχαριστώ πολύ Κοκκινομάλλα μου. Μου δίνεις πολύ κουράγιο -μαζι με τα ευχάριστα που είχαμε σήμερα. 2 στα 2 μεγάλη επιτυχία! 

Λογικά από εβδομάδα θα σαι έτοιμη για εμβρυομεταφορα :):)

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ είπε:

Λογικά από εβδομάδα θα σαι έτοιμη για εμβρυομεταφορα :):)

 

Έτσι τα έχει σχεδιάσει ο γιατρός. Στο τέλος της επόμενης βδομάδας! Η αλήθεια είναι ότι έχω αγχωθει λιγάκι περισσότερο από όσο πίστευα. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alina80 said:

@NINA78 και @Zoe_79K Συγχαρητήρια! Καλούς διπλασιασμούς και ούτε ένα τόσο δα συννεφάκι από εδώ και μπρος! 

@zoel77 Μπράβο κορίτσι! Με το καλό η έμβρυομεταφορα! 

Τους ακούτε τους φελλούς από τις σαμπάνιες έτσι;

Εμένα μου είπε 11 το ενδομήτριο και ότι είναι καλό. Θελει να με ξαναδεί το Σάββατο. Είμαι 8η μέρα που ξεκίνησα τα φάρμακα. Τι λέτε εσείς; Καλό είναι το 11;

ΜΠΡΑΒΟ @alina80 !!! 

Πολύ χαίρομαι και με τα δικά σου νέα, κι εύχομαι ΌΛΑ να σου πάνε τέλεια! Δε ξέρω πολλά από νούμερα κλπ για το ενδομήτριο, αλλά για να το λένε τα άλλα κορίτσια... ΣΙΓΟΥΡΑΑΑΑΑΑ κάτι ξέρουν!!! χαχαχα ;-) Τα έχουν περάσει εκείνες, τα ξέρουν  καλύτερα, εμπιστεύομαι κι εγώ πολύ την γνώμη τους!!!! 

ΠΟΛΛΆ ΠΟΛΛΆ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ κι απο εμένα στις εγκυουλες της παρεας μας, και στη @Kalipso1978 , και στη @merenda1980 , και στην @palmoira και στην @ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ για τα όμορφα λόγια τους, και πολλές ευχές τους για κάθε ΚΑΛΟ για τις μπεμπούλες τους!! Φοβερό, ε; Και οι 4 ...με κοριτσάκια!!!  Να ναι καλα! 

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΊΑ και σε εσένα & στα ΔΙΚΑ ΣΟΥ επόμενα βήματα [πολυ σύντομα μακάρι!!!!, όπως τα λέει και η ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ μας!],  θα περιμένουμε νέα σου [ΦΥΣΙΚΑ!!!!] αλλά και στη @zoel77 και στη  @lennio στα ραντεβού τους με τους γιατρούς & την πορεια που θα ακουλουθήσουν!!! 

ΜΑΚΑΡΙ κι εγώ να έχω καλά νέα να σας πω στις επαναληπτικές εξετάσεις την Πέμπτη, όπως και η @NINA78 την Τετάρτη!!

ΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!! :)    ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΘΕΤΙΚΆ, ΚΑΙ ....ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!! χαχαχα Οσο γίνεται...., τέλοσπαντων!!! Σε καταλαβαίνω, όμως σκέψου: ολα θα πάνε καλά!!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Χα χα χααα να σας πω τον συνειρμό που μόλις εκανα...

- ειμαι η πρώτη που έμεινε έγκυος , από όλα τα κορίτσια εδώ , κ με αντίξοες συνθήκες , στο μήνα μου μπαίνω 10-12-2018

- είμαι η μεγαλύτερη .....εντάξει δεν μου φαίνεται :-D

-  ξεκίνησα το σερί των μπεμπών ( μάλλον δεν το έγραψα σωστά....)

θα ακολουθήσετε κ τα επόμενα κορίτσια

 

σας φιλώ :)

  • Μου αρέσει 7
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 23 λεπτά , Zoe_79K είπε:

ΜΠΡΑΒΟ @alina80 !!! 

Πολύ χαίρομαι και με τα δικά σου νέα, κι εύχομαι ΌΛΑ να σου πάνε τέλεια! Δε ξέρω πολλά από νούμερα κλπ για το ενδομήτριο, αλλά για να το λένε τα άλλα κορίτσια... ΣΙΓΟΥΡΑΑΑΑΑΑ κάτι ξέρουν!!! χαχαχα ;-) Τα έχουν περάσει εκείνες, τα ξέρουν  καλύτερα, εμπιστεύομαι κι εγώ πολύ την γνώμη τους!!!! 

ΠΟΛΛΆ ΠΟΛΛΆ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ κι απο εμένα στις εγκυουλες της παρεας μας, και στη @Kalipso1978 , και στη @merenda1980 , και στην @palmoira και στην @ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ για τα όμορφα λόγια τους, και πολλές ευχές τους για κάθε ΚΑΛΟ για τις μπεμπούλες τους!! Φοβερό, ε; Και οι 4 ...με κοριτσάκια!!!  Να ναι καλα! 

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΊΑ και σε εσένα & στα ΔΙΚΑ ΣΟΥ επόμενα βήματα [πολυ σύντομα μακάρι!!!!, όπως τα λέει και η ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ μας!],  θα περιμένουμε νέα σου [ΦΥΣΙΚΑ!!!!] αλλά και στη @zoel77 και στη  @lennio στα ραντεβού τους με τους γιατρούς & την πορεια που θα ακουλουθήσουν!!! 

ΜΑΚΑΡΙ κι εγώ να έχω καλά νέα να σας πω στις επαναληπτικές εξετάσεις την Πέμπτη, όπως και η @NINA78 την Τετάρτη!!

ΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!! :)    ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΘΕΤΙΚΆ, ΚΑΙ ....ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!! χαχαχα Οσο γίνεται...., τέλοσπαντων!!! Σε καταλαβαίνω, όμως σκέψου: ολα θα πάνε καλά!!! 

Ευχαριστώ πολύ Ζωή. 

Τα δικά σου τα νέα είναι τα καλά! Και τη. Τετάρτη θα είναι ακόμα καλύτερα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ είπε:

Χα χα χααα να σας πω τον συνειρμό που μόλις εκανα...

- ειμαι η πρώτη που έμεινε έγκυος , από όλα τα κορίτσια εδώ , κ με αντίξοες συνθήκες , στο μήνα μου μπαίνω 10-12-2018

- είμαι η μεγαλύτερη .....εντάξει δεν μου φαίνεται :-D

-  ξεκίνησα το σερί των μπεμπών ( μάλλον δεν το έγραψα σωστά....)

θα ακολουθήσετε κ τα επόμενα κορίτσια

 

σας φιλώ :)

Κοκκινομαλλα ολε,ολε,ολε!Με το καλο να ερθει η μπεμπουλα!!!Οσο για τις συνθηκες,ασε θυμαμαι το συμβαν,αλλα παει περασε.Οσο για  τα χρονια-κρυβε λογια και χρονια..χιχιχι.Και αν αναφερεσαι στις μπεμπες(Θελω και εγω,οποιος ακουει εκει πανω).Φιλακια πολλα και σε αγαπαμε πολυ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ είπε:

Χα χα χααα να σας πω τον συνειρμό που μόλις εκανα...

- ειμαι η πρώτη που έμεινε έγκυος , από όλα τα κορίτσια εδώ , κ με αντίξοες συνθήκες , στο μήνα μου μπαίνω 10-12-2018

- είμαι η μεγαλύτερη .....εντάξει δεν μου φαίνεται :-D

-  ξεκίνησα το σερί των μπεμπών ( μάλλον δεν το έγραψα σωστά....)

θα ακολουθήσετε κ τα επόμενα κορίτσια

 

σας φιλώ :)

Πολύ ωραία τα λες! Είσαι το γούρι του θέματος! (Πολύ θέλω και εγώ κοριτσάκι αλλά προσπαθώ να μην είμαι πλεονεκτησα. Μωρό να ναι...χαχαχα). 

Άντε καλέ που είσαι η πιο μεγάλη...στα ίδια είμαστε όλες. Εσύ ειδικά με τα κόκκινα μαλλιά σου και τι φακιδούλες σου...κοριτσόπουλο κανονικό!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , NINA78 είπε:

Κοκκινομαλλα ολε,ολε,ολε!Με το καλο να ερθει η μπεμπουλα!!!Οσο για τις συνθηκες,ασε θυμαμαι το συμβαν,αλλα παει περασε.Οσο για  τα χρονια-κρυβε λογια και χρονια..χιχιχι.Και αν αναφερεσαι στις μπεμπες(Θελω και εγω,οποιος ακουει εκει πανω).Φιλακια πολλα και σε αγαπαμε πολυ! 

Κάποιος μας συμπαθεί Νινα μου εκεί πάνω .....εμας τις πιο ταλαιπωρημένες ...

πρίν από 8 λεπτά , NINA78 είπε:

Κοκκινομαλλα ολε,ολε,ολε!Με το καλο να ερθει η μπεμπουλα!!!Οσο για τις συνθηκες,ασε θυμαμαι το συμβαν,αλλα παει περασε.Οσο για  τα χρονια-κρυβε λογια και χρονια..χιχιχι.Και αν αναφερεσαι στις μπεμπες(Θελω και εγω,οποιος ακουει εκει πανω).Φιλακια πολλα και σε αγαπαμε πολυ! 

Και εγώ πολύ.....και όλα θα πάνε καλά ....

πρίν από 3 λεπτά , alina80 είπε:

Πολύ ωραία τα λες! Είσαι το γούρι του θέματος! (Πολύ θέλω και εγώ κοριτσάκι αλλά προσπαθώ να μην είμαι πλεονεκτησα. Μωρό να ναι...χαχαχα). 

Άντε καλέ που είσαι η πιο μεγάλη...στα ίδια είμαστε όλες. Εσύ ειδικά με τα κόκκινα μαλλιά σου και τι φακιδούλες σου...κοριτσόπουλο κανονικό!

Άμα βρεθείς στα μέρη μου να σε κεράσω.... χα χα. Χαααα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, alina80 είπε:

@NINA78 και @Zoe_79K Συγχαρητήρια! Καλούς διπλασιασμούς και ούτε ένα τόσο δα συννεφάκι από εδώ και μπρος! 

@zoel77 Μπράβο κορίτσι! Με το καλό η έμβρυομεταφορα! 

Τους ακούτε τους φελλούς από τις σαμπάνιες έτσι;

Εμένα μου είπε 11 το ενδομήτριο και ότι είναι καλό. Θελει να με ξαναδεί το Σάββατο. Είμαι 8η μέρα που ξεκίνησα τα φάρμακα. Τι λέτε εσείς; Καλό είναι το 11;

Συνοδηπορε μου μια χαρά είναι το ενδομήτριο!!

Και εγώ ξέρω ότι το θέλουν πάνω από 8 , και που είναι οκ δηλ για να προχωρήσεις!!Με το καλό λοιπόν και η εμβρυομεραφορα!!

Όλα θα πάνε καλά για όλες μας!!είναι το γούρι όντως η κοκκινομάλλα, και μην ακούω για ηλικίες...πιπινια είμαστε όλες!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...