Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια πήρα τα αποτελέσματα από τον προεμφυτευτικο... 8 βλαστοκυστες δεν έχουμε καμία καλή, κοντεύω να τρελαθώ πραγματικά.. Ο γιατρός μου είπε μπορεί να είναι τυχαίο, σπάνιο μεν με τόσα έμβρυα... Μετράω κ 5 αποτυχημένες εμβρυομεταφορες... Ζήτησε να κάνουμε κ μια εξέταση fish στο σπέρμα κ να δούμε πως προχωράμε, πόσο κοστίζει ξέρετε? .. Έτυχε σε καμία με τόσες βλαστοκυστες κ αποτυχίες να είναι τυχαίο κ να βρήκε υγιές έμβρυο μετά? 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Daphne259 είπε:

Alina πολλές εγκυούλες έχουν πει για υγρά και πόνους περιόδου και η Μερεντούλα μας πιο πάνω !!!! Κάτι ξέρουν. Δε θέλω τέτοια από τώρα! Σε κατανοώ όσο κανείς αλλά όταν πάει να σε πάρει από κάτω να θυμάσαι ποια είσαι και πόσο δυνατή είσαι! Κι ότι όλα θα πάνε καλά.:-D

Σε ευχαριστώ πολύ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Γεια σας :) σας χαιρετώ όλες κ χαίρομαι με τα καλά νέα!!

Κάναμε χθες ωοληψία, 6 ωάρια ώριμα. 6!!!!! Με ήπια διεγέρση. Που μου δίναν 450 Γκοναλ και μ έστελναν σπίτι μου λέγοντας μου "μην επιμένετε, καλύτερα να σταματήσετε!".

Ότι και να γίνει κοριτσια, αισθάνομαι νηκητρια. Έκανα την προσπάθεια μου. Και την έκανα καλά που μου έλεγαν ότι δε μπορώ. Τώρα ας κάνει η φύση ότι είναι φτιαγμένη να κάνει. 

Το φοβερό; Δεν ξέρω πότε θα μου έρθει, γιατί κάποια στιγμή θα έρθει, αλλά δεν έχω αγχος,μα καθόλου. Καθ όλη τη διαδικασία. Λέω ή μου εβαλαν ζαναξ στις ενέσεις ή έχω κάνει κάποια καλή δουλειά τελικά μ εμένα, μετά από χρόνους άγχους. Αλλά μαλον είναι ότι εμπιστευομαι το γιατρό μου για πρώτη φορά!

Για να δούμε, τι θα γίνει μετά από αυτό το βήμα. Βήμα βήμα το πάμε μέσα μας με τον άντρα μου.

Μια ερώτηση αγαπημένες μου: τα ουτρογκεσταν και τα cyclacur φέρνουν ύπνο ή μου φαίνεται;; Κοιμάμαι όρθια.

Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!!!

Σας σκεφτομαι ολες. 

Φιλιά πολλά.

 

On 10/25/2018 at 9:28 PM, ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ said:

καλώς ήρθατε....:)

Ευχαριστούμε πολύ!

23 hours ago, alina80 said:

e-commerce πες του και κλειστου το ματι

ΧΑ ΧΑ χαχα σωστά.

Σε καταλαβαίνω, προσπάθησε να σκέφτεσαι αλλά πράγματα Αλινα μου, μέχρι μάθεις τ αποτελέσματα. Σου στέλνω θετικές σκέψεις και ένα μεγάλο χαμόγελο! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Lennio τι υπέροχα νέα είναι αυτά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πω, πω, μπράβο κορίτσι!!!!!!!!!! Ακούγεσαι πολύ χαρούμενη και χαίρομαι ακόμα περισσότερο. Εύχομαι όλα να πάνε καλά, να γονιμοποιηθούν τα ωάρια και να γίνουν γερά έμβρυα και μετά γερά μπεμπέ!

Τα ούτρο από το στόμα είναι Λενάκι. Μεγάλη νύστα!

Να μας ενημερώσεις για την εξέλιξη και την εμβρυομεταφορά σου! Καλέ τι τέλεια! 'Ολα μπαίνουν σε μια σειρά. Αλινάκι Τετάρτη αποτέλεσμα  , Πέμπτη η Ζοέλ Ε/Τ και τώρα εσύ μανάρι! Κι έχουμε και φρέσκα φρέσκα τα νέα της Νίνας και της Ζοε! Εντάξει, πάρτυ λέμε, όλα καλά κορίτσια! :razz::razz:

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, lennio said:

Γεια σας :) σας χαιρετώ όλες κ χαίρομαι με τα καλά νέα!!

Κάναμε χθες, 6 ωάρια ώριμα. 6!!!!! Με ήπια διεγέρση. Που μου δίναν 450 Γκοναλ και μ έστελναν σπίτι μου λέγοντας μου "μην επιμένετε, καλύτερα να σταματήσετε!".

Ότι και να γίνει κοριτσια, αισθάνομαι νηκητρια. Έκανα την προσπάθεια μου. Και την έκανα καλά που μου έλεγαν ότι δε μπορώ. Τώρα ας κάνει η φύση ότι είναι φτιαγμένη να κάνει. 

Το φοβερό; Δεν ξέρω πότε θα μου έρθει, γιατί κάποια στιγμή θα έρθει, αλλά δεν έχω αγχος,μα καθόλου. Καθ όλη τη διαδικασία. Λέω ή μου εβαλαν ζαναξ στις ενέσεις ή έχω κάνει κάποια καλή δουλειά τελικά μ εμένα, μετά από χρόνους άγχους. Αλλά μαλον είναι ότι εμπιστευομαι το γιατρό μου για πρώτη φορά!

Για να δούμε, τι θα γίνει μετά από αυτό το βήμα. Βήμα βήμα το πάμε μέσα μας με τον άντρα μου.

Μια ερώτηση αγαπημένες μου: τα ουτρογκεσταν και τα cyclacur φέρνουν ύπνο ή μου φαίνεται;; Κοιμάμαι όρθια.

Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!!!

Σας σκεφτομαι ολες. 

Φιλιά πολλά.

 

Ευχαριστούμε πολύ!

ΧΑ ΧΑ χαχα σωστά.

Σε καταλαβαίνω, προσπάθησε να σκέφτεσαι αλλά πράγματα Αλινα μου, μέχρι μάθεις τ αποτελέσματα. Σου στέλνω θετικές σκέψεις και ένα μεγάλο χαμόγελο! 

Μπράβο Ελένη! Χαίρομαι με τα νέα σου. Συνέχισε έτσι!

Πολύ σημαντικη η καλή ψυχολογία, παίζει μεγάλο ρόλο και ο γιατρός σ'αυτό αλλά και τα καλά αποτελέσματα (μια χαρά είναι 6 ωάρια, ένα θελουμε και καλό!). 

Καλή συνέχεια! Φιλιά!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/26/2018 at 1:46 PM, ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ said:

καλημέρα κορίτσια μου....

απίστευτη μέρα σήμερα σε μας , πήγαμε και παραγγείλαμε την κούνια και την αλλαξιέρα.....στα υπόλοιπα στάθηκα εγκρατής.....ήθελα να κάτσω εκεί μέσα.....

 

Με γειααααα :grin::-D:grin:

4 hours ago, Daphne259 said:

Lennio τι υπέροχα νέα είναι αυτά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πω, πω, μπράβο κορίτσι!!!!!!!!!! Ακούγεσαι πολύ χαρούμενη και χαίρομαι ακόμα περισσότερο. Εύχομαι όλα να πάνε καλά, να γονιμοποιηθούν τα ωάρια και να γίνουν γερά έμβρυα και μετά γερά μπεμπέ!

Τα ούτρο από το στόμα είναι Λενάκι. Μεγάλη νύστα!

Να μας ενημερώσεις για την εξέλιξη και την εμβρυομεταφορά σου! Καλέ τι τέλεια! 'Ολα μπαίνουν σε μια σειρά. Αλινάκι Τετάρτη αποτέλεσμα  , Πέμπτη η Ζοέλ Ε/Τ και τώρα εσύ μανάρι! Κι έχουμε και φρέσκα φρέσκα τα νέα της Νίνας και της Ζοε! Εντάξει, πάρτυ λέμε, όλα καλά κορίτσια! :razz::razz:

Σ ευχαριστώ πολύ πολύ Δάφνη μου!

Ναι εχω χαρεί πάρα πολύ, θα φανεί τι θα γίνει αλλά όπως και να έχει χαίρομαι που κάνω μια προσπάθεια νορμάλ. σωστή, με το γιατρό μου εδώ! Έκανα όλη τη διέγερση στη Γαλλία, υπέρηχους κι αιματολογικές, συντονισμός κι επικοινωνία μέσω βάιμπερ φαντάσου και μέιλ, όλα έγιναν μια χαρά κι ήρθα για την ωοληψία και τα λοιπά! Δεν υπάρχουν εμποδια στην απόταση, όλα γίνονται.

Τα παίρνω από το στόμα τα ουτρο κ θέλω πολύ να κοιμάμαι. Ευκαιρία λοιπόν για ξεκούραση :-P. Από την εμπειρία σας, οι ορμόνες με τη νάρκωση κι όλα αυτά φέρνουν και διάρροια ή την πάτησα πουθενά;

Που μου ήθελα γιαουρτλού και ισκεντέρ καμπάπ, βαρέθηκα τα κρουσάν βλέπετε αχαχαχαχαχα

3 hours ago, inglaterra said:

Μπράβο Ελένη! Χαίρομαι με τα νέα σου. Συνέχισε έτσι!

Πολύ σημαντικη η καλή ψυχολογία, παίζει μεγάλο ρόλο και ο γιατρός σ'αυτό αλλά και τα καλά αποτελέσματα (μια χαρά είναι 6 ωάρια, ένα θελουμε και καλό!). 

Καλή συνέχεια! Φιλιά!

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!

Θα δούμε τη συνέχεια μέρα τη μέρα, ναι. :grin: Πώς τα πας Ιnglaterra; Πολλά φιλιά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 hours ago, alina80 said:

@lennio έξι ωάρια! Τι ωραία νέα! Μπράβο που είσαι χαλαρή με καλή ψυχολογία. Σίγουρα βοηθάει. Η διαροια μπορεί να είναι κ από τη νάρκωση. 

Eυχαριστώ!!

Το μόνο ότι μ έχει πιάσει έντονη ζαλάδα και δεν ξέρω τι να κάνω για να με βοηθήσω, πέρα πό το να μείνω ξαπλωμένη. Θυμάμαι τη μαία του γιατρού που μου ειπε για τα ουτρογκετάν. αν μου φέρουν ζαλάδα, να τα πάρω κολπικά, αλλά νόμιζα ότι έλεγα για τη νύστα. Είχατε εσείς κανονική ζαλάδα από τα ουτρο; Οεο;

Ευχαριστώ:)

Link to comment
Share on other sites

@lennio πάρα πολύ ευχάριστα τα νέα σου , 6 ωάρια είναι πολύ καλό νούμερο , τώρα εύχομαι να γονιμοποιηθούν όσο περισσότερα γίνεται  ..

Είναι σημαντικό που έχεις καλή ψυχοόγία και αυτό βοηθάει πολυ ...

Τα καλύτερα σου εύχομαι ...

Ναι τα χαπάκια , όντως  φέρνουν υπνηλία και λίγο ζαλάδα ....ευκαρία για ξεκουραση όπως ειπες ...

Τα φιλιά μου σ ολες  ...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, lennio είπε:

Γεια σας :) σας χαιρετώ όλες κ χαίρομαι με τα καλά νέα!!

Κάναμε χθες ωοληψία, 6 ωάρια ώριμα. 6!!!!! Με ήπια διεγέρση. Που μου δίναν 450 Γκοναλ και μ έστελναν σπίτι μου λέγοντας μου "μην επιμένετε, καλύτερα να σταματήσετε!".

Ότι και να γίνει κοριτσια, αισθάνομαι νηκητρια. Έκανα την προσπάθεια μου. Και την έκανα καλά που μου έλεγαν ότι δε μπορώ. Τώρα ας κάνει η φύση ότι είναι φτιαγμένη να κάνει. 

Το φοβερό; Δεν ξέρω πότε θα μου έρθει, γιατί κάποια στιγμή θα έρθει, αλλά δεν έχω αγχος,μα καθόλου. Καθ όλη τη διαδικασία. Λέω ή μου εβαλαν ζαναξ στις ενέσεις ή έχω κάνει κάποια καλή δουλειά τελικά μ εμένα, μετά από χρόνους άγχους. Αλλά μαλον είναι ότι εμπιστευομαι το γιατρό μου για πρώτη φορά!

Για να δούμε, τι θα γίνει μετά από αυτό το βήμα. Βήμα βήμα το πάμε μέσα μας με τον άντρα μου.

Μια ερώτηση αγαπημένες μου: τα ουτρογκεσταν και τα cyclacur φέρνουν ύπνο ή μου φαίνεται;; Κοιμάμαι όρθια.

Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!!!

Σας σκεφτομαι ολες. 

Φιλιά πολλά.

 

Ευχαριστούμε πολύ!

ΧΑ ΧΑ χαχα σωστά.

Σε καταλαβαίνω, προσπάθησε να σκέφτεσαι αλλά πράγματα Αλινα μου, μέχρι μάθεις τ αποτελέσματα. Σου στέλνω θετικές σκέψεις και ένα μεγάλο χαμόγελο! 

Λενιω συγχαρητήρια! Εύχομαι να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους!! Σήμερα θα είσαι γενικά σε κατάσταση υπνηλίας λόγω κια της μέθης αλλά και τα ουτροτζεσταν φέρνουν υπνηλία! Δευτέρα θα μάθετε για το πόσα γονιμοποιήθηκαν? Καλή επιτυχία! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, zoel77 said:

@lennio πάρα πολύ ευχάριστα τα νέα σου , 6 ωάρια είναι πολύ καλό νούμερο , τώρα εύχομαι να γονιμοποιηθούν όσο περισσότερα γίνεται  ..

Είναι σημαντικό που έχεις καλή ψυχοόγία και αυτό βοηθάει πολυ ...

Τα καλύτερα σου εύχομαι ...

Ναι τα χαπάκια , όντως  φέρνουν υπνηλία και λίγο ζαλάδα ....ευκαρία για ξεκουραση όπως ειπες ...

Τα φιλιά μου σ ολες  ...

Σ ευχαριστώ!! Πώς τα πας;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, lennio είπε:

Με γειααααα :grin::-D:grin:

Σ ευχαριστώ πολύ πολύ Δάφνη μου!

Ναι εχω χαρεί πάρα πολύ, θα φανεί τι θα γίνει αλλά όπως και να έχει χαίρομαι που κάνω μια προσπάθεια νορμάλ. σωστή, με το γιατρό μου εδώ! Έκανα όλη τη διέγερση στη Γαλλία, υπέρηχους κι αιματολογικές, συντονισμός κι επικοινωνία μέσω βάιμπερ φαντάσου και μέιλ, όλα έγιναν μια χαρά κι ήρθα για την ωοληψία και τα λοιπά! Δεν υπάρχουν εμποδια στην απόταση, όλα γίνονται.

Τα παίρνω από το στόμα τα ουτρο κ θέλω πολύ να κοιμάμαι. Ευκαιρία λοιπόν για ξεκούραση :-P. Από την εμπειρία σας, οι ορμόνες με τη νάρκωση κι όλα αυτά φέρνουν και διάρροια ή την πάτησα πουθενά;

Που μου ήθελα γιαουρτλού και ισκεντέρ καμπάπ, βαρέθηκα τα κρουσάν βλέπετε αχαχαχαχαχα

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!

Θα δούμε τη συνέχεια μέρα τη μέρα, ναι. :grin: Πώς τα πας Ιnglaterra; Πολλά φιλιά.

Να σας πληροφορήσω κυρία Λενιω ότι πλέον είμαστε large brioche a tete! Τι είναι αυτό μου λες? Παντως κρουασάν τέλος!!χαχαχα


preg.png

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, palmoira said:

Να σας πληροφορήσω κυρία Λενιω ότι πλέον είμαστε large brioche a tete! Τι είναι αυτό μου λες? Παντως κρουασάν τέλος!!χαχαχα

Αχαχαχχαχαχα τι απλικασιόν είναιτούτο! Μόνο γαλλική πατισερί; Τέλειο.

Λοιπόν, το μπριός είναι ένα κέικ σαν το τσουρέκι μας χωρίς μαστίχα, που φουσκώνει πολύ κι είναι πεντανόστιμό!!! Το τρώμε πολύ για πρωινό, ζεσταμενο στη φρυγανιέρα. Και μοσχοβολάει.

Το μπριός α τετ, όπου τετ σημαίνει κεφάλι, είναι το κέικ αυτό με μία κορυφη σα μπάλα να φουσκώνει στο κέντρο, αστοκαλομεεκανεςκαιλυσαξα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , lennio είπε:

Σ ευχαριστώ!! Πώς τα πας;

Μέχρι στιγμής είμαι και εγώ σε μια φάση νιρβάνας , πολύ χάπι ...αλλά σε ήρεμη κατάσταση .... εεε την Πέμπτη ένα άγχος θα έχω αλλά θέλω γενικά να είμαι αισιοδοξη και θετική να πανε όλα καλα !!! 

Πότε θα μάθετε για τα ωάρια  ?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , lennio είπε:

Αχαχαχχαχαχα τι απλικασιόν είναιτούτο! Μόνο γαλλική πατισερί; Τέλειο.

Λοιπόν, το μπριός είναι ένα κέικ σαν το τσουρέκι μας χωρίς μαστίχα, που φουσκώνει πολύ κι είναι πεντανόστιμό!!! Το τρώμε πολύ για πρωινό, ζεσταμενο στη φρυγανιέρα. Και μοσχοβολάει.

Το μπριός α τετ, όπου τετ σημαίνει κεφάλι, είναι το κέικ αυτό με μία κορυφη σα μπάλα να φουσκώνει στο κέντρο, αστοκαλομεεκανεςκαιλυσαξα!

Έτσι μου λέει ότι είναι τώρα η Μπέμπα! Χαχαχα


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , lennio είπε:

Eυχαριστώ!!

Το μόνο ότι μ έχει πιάσει έντονη ζαλάδα και δεν ξέρω τι να κάνω για να με βοηθήσω, πέρα πό το να μείνω ξαπλωμένη. Θυμάμαι τη μαία του γιατρού που μου ειπε για τα ουτρογκετάν. αν μου φέρουν ζαλάδα, να τα πάρω κολπικά, αλλά νόμιζα ότι έλεγα για τη νύστα. Είχατε εσείς κανονική ζαλάδα από τα ουτρο; Οεο;

Ευχαριστώ:)

Μπράβο!!!

εγω έπαιρνα μέχρι 6 utrogestan και όλα από το στόμα ...δεν συμπαθιόμαστε με τα κολπικά.....

ζαλαδα δεν είχα....αλλά ήμουν σε μια μόνιμη νιρβάνα.....και καλύτερα έτσι.... γιατί με το άγχος που είχα , την χρειαζόμουν ..

ενα βράδυ , η ανηψιά μου , με ρώτησε αν έχω πιει :P

ολα θα πάνε τέλεια !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...