Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

1 hour ago, alina80 είπε:

Ευχαριστώ πολύ palmoira. Δεν με ενοχλεί, ανησύχησα. Ευχαριστώ (άσχετο, δύο μέρες ξάπλα έχω κολλήσει με το orange is the new black). 

Εγώ έχω κολλήσει με το good wife! 

  • Μου αρέσει 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Καλησπέρα σας όμορφες 

ήρθαμε από το γιατρό , όλα δόξα τω θεω μια χαρά . Η μπουμπού ματς έφτασε τα 1320 γραμμ. Ξανά στις 2-11-18. Αισίως κλείσαμε κ την 28η εβδομάδα , αν και υπερηχο γραφικά είμαστε κατά 5 μέρες μεγαλύτερες....

 Αύριο θα έρθει η κολλητή μου , καλλιτεχνική φύση , να βάλουμε την μπορντουρα στους τοίχους του δωματίου της...Την Πέμπτη , θα  πάμε και για τα επιπλάκια της ....σιγά σιγά θα ετοιμαστούμε...

Υγ...τρελό κόλλημα με το how to get away with a murder....έλεγα στον άντρα μου , πρόσεχε κακομοίρη μου , μπορώ να διάπραξω το τέλειο έγκλημα !!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

On 21/10/2018 at 10:43 ΠΜ, alina80 είπε:

Καλημέρα Δάφνη μου. Ευχαριστώ πολύ. 31 Οκτωβρίου η χοριακή. 

Καλημέρα σε όλες! Μια όμορφη Κυριακή να έχουμε. 

Αλίνα, κι εσένα γιορτινό το αποτέλεσμα, με το Halloween!  Θα είναι scary good το αποτέλεσμα της χοριακής!  :P

@palmoira τρελαίνομαι για good wife! Το χω δει κι αυτό και το the good fight! Να τα δεις όλα σερί!

Λεννιώ μου το σημαντικότερο είναι ότι τα έχεις όλα ξεκαθαρισμένα και συνειδητοποιημένα στο μυαλό σου.  Με αυτόν τον τρόπο όλα αντιμετωπίζονται καλύτερα και οι αποφάσεις είναι σωστότερες.

Εγώ κορίτσια πήγα για ΠΑΠ και καλλιέργεια να είμαι σίγουρη ότι είμαι οκ. Κι απλά κάνω υπομονή κι εύχομαι να πάνε όλα καλά...Αν και φοβάμαι τρομακτικά.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Daphne259 είπε:

Αλίνα, κι εσένα γιορτινό το αποτέλεσμα, με το Halloween!  Θα είναι scary good το αποτέλεσμα της χοριακής!  :P

@palmoira τρελαίνομαι για good wife! Το χω δει κι αυτό και το the good fight! Να τα δεις όλα σερί!

Λεννιώ μου το σημαντικότερο είναι ότι τα έχεις όλα ξεκαθαρισμένα και συνειδητοποιημένα στο μυαλό σου.  Με αυτόν τον τρόπο όλα αντιμετωπίζονται καλύτερα και οι αποφάσεις είναι σωστότερες.

Εγώ κορίτσια πήγα για ΠΑΠ και καλλιέργεια να είμαι σίγουρη ότι είμαι οκ. Κι απλά κάνω υπομονή κι εύχομαι να πάνε όλα καλά...Αν και φοβάμαι τρομακτικά.

Να μην φοβάσαι, όλα θα πάνε καλά! (Scary good? Δίδυμα;:grin:). 

@palmoira αγαπημένο  Good wife

@ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ μεγαλώνει η μπουμπού σας. Και ορθώς εκπαιδευτικές...μια μικρή αμφιβολία δεν έβλαψε ποτέ κανέναν σύζυγό!

(Την αμαρτία μου θα την πω, ένα τσιγάρο θα το ήθελα)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Daphne259 said:

Αλίνα, κι εσένα γιορτινό το αποτέλεσμα, με το Halloween!  Θα είναι scary good το αποτέλεσμα της χοριακής!  :P

@palmoira τρελαίνομαι για good wife! Το χω δει κι αυτό και το the good fight! Να τα δεις όλα σερί!

Λεννιώ μου το σημαντικότερο είναι ότι τα έχεις όλα ξεκαθαρισμένα και συνειδητοποιημένα στο μυαλό σου.  Με αυτόν τον τρόπο όλα αντιμετωπίζονται καλύτερα και οι αποφάσεις είναι σωστότερες.

Εγώ κορίτσια πήγα για ΠΑΠ και καλλιέργεια να είμαι σίγουρη ότι είμαι οκ. Κι απλά κάνω υπομονή κι εύχομαι να πάνε όλα καλά...Αν και φοβάμαι τρομακτικά.

Σ ευχαριστω πολύ για τα καλά σου λόγια Δάφνη μου. Επέτρεψε μου να σου πω να μη φοβάσαι! :) Αποφασισε να μη φοβάσαι. Όλα πάνε καλά. Μόνο για πράγματα που φανταζόμαστε, φοβόμαστε. Όχι για την πραγματικότητα.Εμεις κάνουμε ότι πρέπει κορίτσια και μετά ότι κάνει η φύση. 

Σας φιλώ πολύ όλες και α, ξέχασα να σας πω.... ερχομαστεέεεεεεεεεεε.

Μπονζουρ.

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , lennio είπε:

Σ ευχαριστω. Να μη φοβάσαι! :) Αποφασισε να μη φοβάσαι. Όλα πάνε καλά. Μόνο για πράγματα που φανταζόμαστε, φοβόμαστε. Όχι για την πραγματικότητα.Εμεις κάνουμε ότι πρέπει κορίτσια και μετά ότι κάνει η φύση. 

Σας φιλώ πολύ όλες και α, ξέχασα να σας πω.... ερχομαστεέεεεεεεεεεε.

Μπονζουρ.

μεγάλη αλήθεια.....μόνο για τα πράγματα που φανταζόμαστε , φοβόμαστε....το μυαλό μας  , πολλές φορές , άσχημα παιχνίδια παίζει.....σου μιλάω εκ πείρας....

με το καλό να έρθετε....καλό ταξίδι να έχετε....

 

καλημέρα όμορφες......

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια ..

Πως είστε?   Οι εγκυούλες διαβάζω μια χαρά , μεγαλώνεται και φυσικά σιγά σιγά ξεκινάει η  όμορφη προετοιμασία για τα πραγματάκια τους !

ΟΙ φρέσκες εγκυούλες πως τα πάτε @Zoe_79K  @NINA78

Συνηδοιπόρε μου @alina80 μια χαρά σε βρίσκω , ξεκούραση ....την έχω ξεκινήσει και εγω την σειρά και θα δω τα υπόλοιπα όταν θα είμαι και εγω ξάπλα 

@lennio με το καλο να μας έρθεις και παλι !

@Daphne259 καταλαβαίνω πως νιώθεις ...είναι λογικό , αλλά από εδω και πέρα , μόνο θετικές σκέψεις και θα δεις πως όλα θα πάνε καλα ...θα συμφωνήσω με τα κοριτσια ..το μυαλό μας τα κάνει όλα ...

Τα δικά μου νέα είναι ότι την παρασκευή πάω για υπέρηχο και εκεί θα μαθω πότε θα βάλουμε τα εμβρυάκια μας ...

Σας φιλώ  γλυκά...:wub:

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ said:

μεγάλη αλήθεια.....μόνο για τα πράγματα που φανταζόμαστε , φοβόμαστε....το μυαλό μας  , πολλές φορές , άσχημα παιχνίδια παίζει.....σου μιλάω εκ πείρας....

με το καλό να έρθετε....καλό ταξίδι να έχετε....

 

καλημέρα όμορφες......

Σ ευχαριστω!!!! <3 Καλή μας μέρα και πόσο χάρηκα για τα νέα σου!!!

43 minutes ago, zoel77 said:

Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια ..

Πως είστε?   Οι εγκυούλες διαβάζω μια χαρά , μεγαλώνεται και φυσικά σιγά σιγά ξεκινάει η  όμορφη προετοιμασία για τα πραγματάκια τους !

ΟΙ φρέσκες εγκυούλες πως τα πάτε @Zoe_79K  @NINA78

Συνηδοιπόρε μου @alina80 μια χαρά σε βρίσκω , ξεκούραση ....την έχω ξεκινήσει και εγω την σειρά και θα δω τα υπόλοιπα όταν θα είμαι και εγω ξάπλα 

@lennio με το καλο να μας έρθεις και παλι !

@Daphne259 καταλαβαίνω πως νιώθεις ...είναι λογικό , αλλά από εδω και πέρα , μόνο θετικές σκέψεις και θα δεις πως όλα θα πάνε καλα ...θα συμφωνήσω με τα κοριτσια ..το μυαλό μας τα κάνει όλα ...

Τα δικά μου νέα είναι ότι την παρασκευή πάω για υπέρηχο και εκεί θα μαθω πότε θα βάλουμε τα εμβρυάκια μας ...

Σας φιλώ  γλυκά...:wub:

Με το καλό !!! Να χαρείς πολύ στον υπέρηχο! Μερσι :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Εγώ έχω κολλήσει με το good wife! 

Παλμοιρα θα ειναι το επομενο που θα δω.Σε εμπιστευομαι,γιατι ειναι πολλες οι ανατροπες στο how to get away with a murder!Φιλακια πολλα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κόρες!

4 ώρες πρίν, zoel77 είπε:

α δικά μου νέα είναι ότι την παρασκευή πάω για υπέρηχο και εκεί θα μαθω πότε θα βάλουμε τα εμβρυάκια μας .

Ζοέλ μου έναν ωραίο όπως τον θέλει ο γιατρός υπέρηχο να έχετε την Παρασκευή! Και σύντομα το επόμενο βήμα.

5 ώρες πρίν, lennio είπε:

ερχομαστεέεεεεεεεεεε

Με το καλό (αφού έρχεστε υποθέτω μεγάλωσαν τα ωοθυλάκια!). 

 

5 ώρες πρίν, lennio είπε:

Μόνο για πράγματα που φανταζόμαστε, φοβόμαστε. Όχι για την πραγματικότητα.

Προσυπογράφω! Την πραγματικότητα την αντιμετωπίζουμε (και αν μη τι άλλο όλες εδώ μέσα το έχουμε αποδείξει στους εαυτούς μας). 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, zoel77 είπε:

Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια ..

Πως είστε?   Οι εγκυούλες διαβάζω μια χαρά , μεγαλώνεται και φυσικά σιγά σιγά ξεκινάει η  όμορφη προετοιμασία για τα πραγματάκια τους !

ΟΙ φρέσκες εγκυούλες πως τα πάτε @Zoe_79K  @NINA78

Συνηδοιπόρε μου @alina80 μια χαρά σε βρίσκω , ξεκούραση ....την έχω ξεκινήσει και εγω την σειρά και θα δω τα υπόλοιπα όταν θα είμαι και εγω ξάπλα 

@lennio με το καλο να μας έρθεις και παλι !

@Daphne259 καταλαβαίνω πως νιώθεις ...είναι λογικό , αλλά από εδω και πέρα , μόνο θετικές σκέψεις και θα δεις πως όλα θα πάνε καλα ...θα συμφωνήσω με τα κοριτσια ..το μυαλό μας τα κάνει όλα ...

Τα δικά μου νέα είναι ότι την παρασκευή πάω για υπέρηχο και εκεί θα μαθω πότε θα βάλουμε τα εμβρυάκια μας ...

Σας φιλώ  γλυκά...:wub:

Ζοελ77 ολα καλα πανε,αν εξαιρεσεις για αλλη μια φορα λιγο αιματακι και ανησυχια λιγοτερη,μιας και την παρασκευη ειδαμε οτι δεν προερχεται απο τραχηλο.Μου εδωσε μαγνησιο ο γιατρος και μπουσκοπαν.Βεβαια μια αγωνια την εχω να ειναι καλα και τα δυο τα ζουζουνακια και να ακουσουμε καρδουλες.Ευχομαι με το καλο να γινει ο υπερηχος την παρασκευη και συντομα να γινεις και εσυ εγκυουλα με ενα η και με δυο μπεμπε!Φιλακια πολλα 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένες! Ευχαριστώ πολύ πολύ για την συμπαράσταση. Και οι φίλες/φίλοι μου είναι όλες/όλοι μαζί μου και με εμψυχώνουν αλλά κακά τα ψέματα αν δεν έχεις ζήσει κάτι στο πετσί σου, δεν το κατανοείς 100%. Τις δυσκολίες κατά την διάρκεια όλης της προσπάθειας αυτής μόνο εμείς οι ίδιες την βιώνουμε.  Μετά από τόσες αποτυχίες και στενοχώριες καμιά φορά η αισιοδοξία ξεθωριάζει κι ο φόβος είναι πολύ δυνατός για αυτό σας είπα ότι φοβάμαι.  Φοβάμαι ότι ίσως δεν μου συμβεί ποτέ κάτι καλό επειδή έμαθα στα άσχημα. Είναι το ρημάδι το μυαλό που είπατε. Και μιλάω γενικότερα.  Αλλά επειδή εσείς εδώ είστε όλες αγωνίστριες και νικήτριες με κάνετε να θέλω να βγω κι εγώ νικήτρια, με εμπνέετε και σας ευχαριστώ.

Αλίνα μου δίδυμα ναι. Γιατί όχι? :grin:   Είδες το Νινάκι? Νίνα μου θέλω πλήρη περιγραφή όταν ακούσεις τις καρδούλες, κλαίω που κλαίω εύκολα, θα πλαντάξω.  Ζοελ μου πλησιάζεις κι εσύ την ευτυχία, τί όμορφα, όλα θα πάνε τέλεια!  Σε ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση....

Λεννιώ!  Ου λα λα! Ελα και φέρε τα πάνω κάτω! Καλή επιτυχίααααααααααααααα!

Κοκκινομάλλα μου θα είσαι υπέροχη μαμά στη μπουμπού σου όχι μόνο ως μητέρα αλλά και ως πρότυπο γυναίκας, το πιστεύω ακράδαντα.

Σας φιλώ όλες!:wub:

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Daphne259 είπε:

Αγαπημένες! Ευχαριστώ πολύ πολύ για την συμπαράσταση. Και οι φίλες/φίλοι μου είναι όλες/όλοι μαζί μου και με εμψυχώνουν αλλά κακά τα ψέματα αν δεν έχεις ζήσει κάτι στο πετσί σου, δεν το κατανοείς 100%. Τις δυσκολίες κατά την διάρκεια όλης της προσπάθειας αυτής μόνο εμείς οι ίδιες την βιώνουμε.  Μετά από τόσες αποτυχίες και στενοχώριες καμιά φορά η αισιοδοξία ξεθωριάζει κι ο φόβος είναι πολύ δυνατός για αυτό σας είπα ότι φοβάμαι.  Φοβάμαι ότι ίσως δεν μου συμβεί ποτέ κάτι καλό επειδή έμαθα στα άσχημα. Είναι το ρημάδι το μυαλό που είπατε. Και μιλάω γενικότερα.  Αλλά επειδή εσείς εδώ είστε όλες αγωνίστριες και νικήτριες με κάνετε να θέλω να βγω κι εγώ νικήτρια, με εμπνέετε και σας ευχαριστώ.

Αλίνα μου δίδυμα ναι. Γιατί όχι? :grin:   Είδες το Νινάκι? Νίνα μου θέλω πλήρη περιγραφή όταν ακούσεις τις καρδούλες, κλαίω που κλαίω εύκολα, θα πλαντάξω.  Ζοελ μου πλησιάζεις κι εσύ την ευτυχία, τί όμορφα, όλα θα πάνε τέλεια!  Σε ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση....

Λεννιώ!  Ου λα λα! Ελα και φέρε τα πάνω κάτω! Καλή επιτυχίααααααααααααααα!

Κοκκινομάλλα μου θα είσαι υπέροχη μαμά στη μπουμπού σου όχι μόνο ως μητέρα αλλά και ως πρότυπο γυναίκας, το πιστεύω ακράδαντα.

Σας φιλώ όλες!:wub:

Και εγώ εύκολα τα μπηγω Δάφνη και για αυτό το μόνο που θα πω είναι ότι ο μόνος αγώνας που χάνεται είναι αυτός που δεν δίνεται! Ο φόβος είναι λογικός. Οι αγωνιστές προχωράνε μπροστά παρόλο που φοβούνται. Τα μάτια στο στόχο και δεν είναι μακριά. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχω μια ερώτηση... Από την ώρα μου μιλήσατε με τον γιατρό σας πόσο καιρό σας πήρε να βρεθεί η δωτρια και να προετοιμάσετε τον εαυτό σας για να δεχτείτε τα ωαριακια??

 

On 22/10/2018 at 6:34 ΜΜ, alina80 είπε:

 

@alina80

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Dggs είπε:

Κορίτσια έχω μια ερώτηση... Από την ώρα μου μιλήσατε με τον γιατρό σας πόσο καιρό σας πήρε να βρεθεί η δωτρια και να προετοιμάσετε τον εαυτό σας για να δεχτείτε τα ωαριακια??

 

@alina80

Αμέσως Dggs. Δεν χρειάστηκε να περιμένω καθόλου. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...