Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

3 hours ago, Ελισώ said:

Σε ευχαριστώ πολύ!! Ότι καλύτερο και σε σένα εύχομαι,συγνώμη μα δεν θυμάμαι την ιστορία σου.

Καλα αποτελεσματα κσι καλη προετοιμασια για να υποδεχτεις τα μωρακια σου! Σε ποιο κεντρο εισαι;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Blondie 2020 είπε:

Καλα αποτελεσματα κσι καλη προετοιμασια για να υποδεχτεις τα μωρακια σου! Σε ποιο κεντρο εισαι;

Σε ευχαριστώ πολύ!

Στο Ιακ με γιατρό τον Σφακ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Ελισώ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!

Στο Ιακ με γιατρό τον Σφακ

Ξέρεις καθόλου τι πρωτοκολλο θα ακολουθήσεις; Φυσικό, τεχνητό;Είμαστε στον ίδιο γιατρό, στο ίδιο κέντρο.. 

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Ελισώ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Πλησιάζει και η ώρα μου σιγά σιγά . Έκανα υστεροσκόπηση, βρέθηκε η δότρια , έγινε η ωοληψία, πήραμε 9 αυγουλάκια εκ των οποίων τα 7 γονιμοποιήθηκαν . Περιμένω τις επόμενες ημέρες να μάθω πόσα έφτασαν σε βλαστοκύστες. Απο ότι υπολογίζω μέσα Φλεβάρη θα γίνει η εμβρυομεταφορά. Ελπίζω να πάνε όλα καλά Καλή επιτυχία σε όλες μας. 

Καλησπέρα! Καλή επιτυχία και καλή αρχή ευχομαι! Φαίνεται ότι πήγαν όλα καλά και θα έχετε πιστεύω τουλαχιστον 4 βλαστοκυστες

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!! Έστω καθυστερημένα σας εύχομαι καλή χρονιά ! Καλή επιτυχία στα κορίτσια που ετοιμάζονται για προσπάθεια. Να χαίρεστε τα μωράκια σας οι μανούλες. Εύχομαι αυτός ο χρόνος να μας φέρει όμορφα γεγονότα και ότι μας στέρησαν τα προηγούμενα χρόνια...

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , anoulious είπε:

Ξέρεις καθόλου τι πρωτοκολλο θα ακολουθήσεις; Φυσικό, τεχνητό;Είμαστε στον ίδιο γιατρό, στο ίδιο κέντρο.. 

Θα ακολουθήσω φυσικό κύκλο. Σου εύχομαι καλή επιτυχία,γνωρίζω την ιστορία σου. Όλα θα πάνε καλά,να το πιστέψεις!

@MaryH Μαίρη μου σε ευχαριστώ. Πώς είναι η ζωή με την μικρούλα. Πολλά φιλάκια να της δώσεις 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ είπε:

Θα ακολουθήσω φυσικό κύκλο. Σου εύχομαι καλή επιτυχία,γνωρίζω την ιστορία σου. Όλα θα πάνε καλά,να το πιστέψεις!

@MaryH Μαίρη μου σε ευχαριστώ. Πώς είναι η ζωή με την μικρούλα. Πολλά φιλάκια να της δώσεις 

Ευχαριστώ πολύ. Φυσικό και μετά την οvitrelle μάλλον κανονικά φάρμακα; Καλή επιτυχιααα. Εγώ κρατάω μικρο καλάθι.. Και για να το ελαφρυνω λίγο.. Διαβάζω από 31 Ιανουαρίου ανάδρομος Ερμής.. Για 20 ημέρες. Εκείνες τις ημέρες περιμένω και εγώ να αδιαθετησω.. Μονόλογουσα.. Ωραια.. Και μου λέει ο άντρας μου. Μια χαρα, όταν ήτανε κανονικός αυτος ο Ερμής όλο ακυρωναμε, τώρα που θα είναι ανάδρομος εμείς θα πάμε καλα.. Ότι να ναι... 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Ευχαριστώ πολύ. Φυσικό και μετά την οvitrelle μάλλον κανονικά φάρμακα; Καλή επιτυχιααα. Εγώ κρατάω μικρο καλάθι.. Και για να το ελαφρυνω λίγο.. Διαβάζω από 31 Ιανουαρίου ανάδρομος Ερμής.. Για 20 ημέρες. Εκείνες τις ημέρες περιμένω και εγώ να αδιαθετησω.. Μονόλογουσα.. Ωραια.. Και μου λέει ο άντρας μου. Μια χαρα, όταν ήτανε κανονικός αυτος ο Ερμής όλο ακυρωναμε, τώρα που θα είναι ανάδρομος εμείς θα πάμε καλα.. Ότι να ναι... 

Κι εγώ κρατάω μικρό καλάθι και καλά κάνουμε για να είναι μεγαλύτερη η χαρά.Περιμένω και την βιοψία μου με αγωνία, να δώ πώς είμαι απο υπερπλασία που είχα διαγνωστεί.

Έχω καλό προαίσθημα για σένα, όλα θα πάνε καλά. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Ελισώ είπε:

Κι εγώ κρατάω μικρό καλάθι και καλά κάνουμε για να είναι μεγαλύτερη η χαρά.Περιμένω και την βιοψία μου με αγωνία, να δώ πώς είμαι απο υπερπλασία που είχα διαγνωστεί.

Έχω καλό προαίσθημα για σένα, όλα θα πάνε καλά. 

Μακάρι και ευχομαι το ίδιο και για σένα. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Ελισώ είπε:

Θα ακολουθήσω φυσικό κύκλο. Σου εύχομαι καλή επιτυχία,γνωρίζω την ιστορία σου. Όλα θα πάνε καλά,να το πιστέψεις!

@MaryH Μαίρη μου σε ευχαριστώ. Πώς είναι η ζωή με την μικρούλα. Πολλά φιλάκια να της δώσεις 

Θα της δώσω! 

Εχει πολύ κούραση και τρέξιμο αλλά και πολλή χαρα!

Χαιρομαι πολύ που κορίτσια όπως εσυ που έχουν ταλαιπωρηθεί με εξωσωματικές και χρονοβόρες διαδικασίες , παίρνουν την απόφαση να στραφούν στα ξένα ωάρια, και γίνονται όλα τόσο γρήγορα, όλα λειτουργούν ρολόι.Και υπάρχει τόση χαρα!

Βεβαια κάποιες φορές δεν πάνe όλα τόσο καλά με την πρωτη, όπως στη δίκη μου περίπτωση που χρειάστηκε τρεις ετ για να έχω μωρο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MaryH είπε:

Θα της δώσω! 

Εχει πολύ κούραση και τρέξιμο αλλά και πολλή χαρα!

Χαιρομαι πολύ που κορίτσια όπως εσυ που έχουν ταλαιπωρηθεί με εξωσωματικές και χρονοβόρες διαδικασίες , παίρνουν την απόφαση να στραφούν στα ξένα ωάρια, και γίνονται όλα τόσο γρήγορα, όλα λειτουργούν ρολόι.Και υπάρχει τόση χαρα!

Βεβαια κάποιες φορές δεν πάνe όλα τόσο καλά με την πρωτη, όπως στη δίκη μου περίπτωση που χρειάστηκε τρεις ετ για να έχω μωρο

Χάρη σε κορίτσια εδώ πήρα πιο εύκολα την απόφαση και σας ευχαριστώ όλες σας.

Ανυπομονώ για την εμβρυομεταφορά και είναι η πρώτη στην οποία δεν θα έχω άγχος, αισθάνομαι ότι αργά η γρήγορα θα πετύχω κι εγώ . Αύριο μεσημέρι θα μάθω το πόσες βλαστοκύστες θα μας περιμένουν. Είμαι πολύ χαρούμενη!!

 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ είπε:

Χάρη σε κορίτσια εδώ πήρα πιο εύκολα την απόφαση και σας ευχαριστώ όλες σας.

Ανυπομονώ για την εμβρυομεταφορά και είναι η πρώτη στην οποία δεν θα έχω άγχος, αισθάνομαι ότι αργά η γρήγορα θα πετύχω κι εγώ . Αύριο μεσημέρι θα μάθω το πόσες βλαστοκύστες θα μας περιμένουν. Είμαι πολύ χαρούμενη!!

 

Το κυριοτερο ειναι οτι δεν θα εχεις αγχος για κακη ποιοτητα εμβρυων και παλινδρομες. Καμια σχεση.Αυτο δεν το ενιωσα ποτε. Με το που ειδα τη χοριακη ημουν χαλαρη. Και στους δυο ,μεγαλους υπερηχους, το ιδιο χαλαρη ημουν. Παρολο που το ενα εμβρυακι δεν προχωρησε. Αυτο εγινε λογω   διαφραγματος και διδυμης κυησης μου ειπανε και οχι λογω του εμβρυου

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου τι κάνετε?, εγω ειμαι στη φαση που μετραω αντιστροφα ως την χοριακη. Βρισκομαι στην 3η μερα εμβρυομεταφορας και ανεβασα δέκατα. Εχει καμια αλλη παρομοια εμπειρία? Εφταιξε κατι στα φαρμακα λετε? Είναι καμια σε παρόμοια φάση με εμένα? 

  • Μου αρέσει 5

1iRrp3.png?WKdQoeYE9HgWp2.png?bynEc7PS
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, santibel said:

Καλησπερα κοριτσια μου τι κάνετε?, εγω ειμαι στη φαση που μετραω αντιστροφα ως την χοριακη. Βρισκομαι στην 3η μερα εμβρυομεταφορας και ανεβασα δέκατα. Εχει καμια αλλη παρομοια εμπειρία? Εφταιξε κατι στα φαρμακα λετε? Είναι καμια σε παρόμοια φάση με εμένα? 

Καλη επιτυχια με μια τεραστια χοριακη! Ισως κ να εισαι η πρωτη εγκυουλα της χρονιας του γκρουπ μας;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Καλη επιτυχια με μια τεραστια χοριακη! Ισως κ να εισαι η πρωτη εγκυουλα της χρονιας του γκρουπ μας;;

Σ ευχαριστώ πολυ γλυκεια μου! Μακαρι παναγιτσα μου απο το στομα σπυ και στου θεου αυτι!! :):):)

  • Μου αρέσει 2

1iRrp3.png?WKdQoeYE9HgWp2.png?bynEc7PS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...