Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, pocm είπε:

Εχει πάει κάποια στον Ψαθά???

Εγώ η μόνη φορά που τον είδα ήταν στο Ιασώ την ώρα που με νάρκωναν για τον καθαρισμό από την αποβολή, του έφερναν μια γυναικα που είχε αποβάλει στην 20 εβδομάδα και ήταν 50 χρόνων και περίμενε ακριβως δίπλα μου. Έχω ακούσει ότι είναι καλός αλλά ψυχρός, δε μπορώ να στο πω όμως με σίγουρα.Το είδα από εχθές ότι ρωτούσες αλλά δεν ήθελα να σου πω που δυστυχώς τον γνώρισα. Παλιά αλλά πολύ παλιά συνεργαζοταν με τον μαστρ.... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, pocm said:

Εχει πάει κάποια στον Ψαθά???

Είχα γνωρίσει 2 κοπέλες στο Ιασώ που ήταν με τον Ψαθά. Η μία ήταν από φυσική σύλληψη και η άλλη είχε κάνει εμβρυομεταφορά την ίδια ημέρα με εμένα. Από ό,τι είχα καταλάβει, ήταν ικανοποιημένες. 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα! Είμαι παλιά εδώ, έχω μια κόρη 2 χρονών με δανεικό ωάριο. Προσπαθώ να μπαίνω πότε πότε να μαθαίνω νέα σας, εγώ πήγα στον Κανακά emvryoland και μόνο καλά έχω να πω. Τον γνωρίζει καμία?

  • Μου αρέσει 2

U2Prp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 hours ago, Kalipso1978 said:

Κορίτσια μου καλησπέρα! Είμαι παλιά εδώ, έχω μια κόρη 2 χρονών με δανεικό ωάριο. Προσπαθώ να μπαίνω πότε πότε να μαθαίνω νέα σας, εγώ πήγα στον Κανακά emvryoland και μόνο καλά έχω να πω. Τον γνωρίζει καμία?

Καλημέρα σου Καλυψώ! Εγώ είχα κάνει ένα ραντεβού μαζί του στην αρχή του ταξιδιού μου στην εξωσωματική (με δικό μου υλικό). Τελικά δεν έκανα προσπάθεια μαζί του. Με ενδιαφέρει όμως να μάθω για την εμπειρία σου. Πόσα ωάρια πήρατε από τη δότρια και πόσες βλαστοκύστες είχατε? Πέτυχες με την πρώτη εμβρυομεταφορά? Τί εξετάσεις σου έκανε ο γιατρός?

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Kalipso1978 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! Είμαι παλιά εδώ, έχω μια κόρη 2 χρονών με δανεικό ωάριο. Προσπαθώ να μπαίνω πότε πότε να μαθαίνω νέα σας, εγώ πήγα στον Κανακά emvryoland και μόνο καλά έχω να πω. Τον γνωρίζει καμία?

Καλησπέρα! Σε θυμαμαι! Πως τα πάτε με την κορούλα τώρα που μεγάλωσε;

Link to comment
Share on other sites

On 21/1/2021 at 7:47 ΜΜ, santibel είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου τι κάνετε?, εγω ειμαι στη φαση που μετραω αντιστροφα ως την χοριακη. Βρισκομαι στην 3η μερα εμβρυομεταφορας και ανεβασα δέκατα. Εχει καμια αλλη παρομοια εμπειρία? Εφταιξε κατι στα φαρμακα λετε? Είναι καμια σε παρόμοια φάση με εμένα? 

Καλησπέρα κορίτσι όμορφο...όλα καλά, έκανες χοριακη;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Andri M είπε:

Καλημέρα σου Καλυψώ! Εγώ είχα κάνει ένα ραντεβού μαζί του στην αρχή του ταξιδιού μου στην εξωσωματική (με δικό μου υλικό). Τελικά δεν έκανα προσπάθεια μαζί του. Με ενδιαφέρει όμως να μάθω για την εμπειρία σου. Πόσα ωάρια πήρατε από τη δότρια και πόσες βλαστοκύστες είχατε? Πέτυχες με την πρώτη εμβρυομεταφορά? Τί εξετάσεις σου έκανε ο γιατρός?

6 εμβρυάκια, 20 κάτι λίγο χρονών ξ δότρια. Πέτυχα με την πρώτη και με το παραπάνω, βάλαμε 2 και έπιασα 3! Συμβαίνει αυτο και χρειαστηκε να κανω μειωση, αναγκαστικα και δυστυχως εφυγαν τα 2 που ηταν στον ιδιο σακο. Ο συγκεκριμενος γιατρος καθως ξεραμε το προβλημα που ειχα, εχανα τα εμβρυα λογω χρωμοσωματικων ανωμαλιων δε με εβαλε να κανω καμια εξεταση περα απο τις υποχρεωτικες καρυοτυπο κλπ

  • Μου αρέσει 3

U2Prp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Kalipso1978 είπε:

6 εμβρυάκια, 20 κάτι λίγο χρονών ξ δότρια. Πέτυχα με την πρώτη και με το παραπάνω, βάλαμε 2 και έπιασα 3! Συμβαίνει αυτο και χρειαστηκε να κανω μειωση, αναγκαστικα και δυστυχως εφυγαν τα 2 που ηταν στον ιδιο σακο. Ο συγκεκριμενος γιατρος καθως ξεραμε το προβλημα που ειχα, εχανα τα εμβρυα λογω χρωμοσωματικων ανωμαλιων δε με εβαλε να κανω καμια εξεταση περα απο τις υποχρεωτικες καρυοτυπο κλπ

Μπράβο κορίτσι μου πολύ καλά.. να υποθέσω ότι δεν είχατε θέμα με το σπέρμα έτσι??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


18 ώρες πρίν, Νανα82 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι όμορφο...όλα καλά, έκανες χοριακη;;;

Και δικό μου ερώτημα είναι... Κι εγώ σε αντίστροφη μέτρηση είμαι. Μονίμως οι καλές με τις κακές σκέψεις εναλλάσονται. Θα έπρεπε να μας έχουν σε καταστολή όλες αυτές τις μέρες...:-P

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dream_on είπε:

Και δικό μου ερώτημα είναι... Κι εγώ σε αντίστροφη μέτρηση είμαι. Μονίμως οι καλές με τις κακές σκέψεις εναλλάσονται. Θα έπρεπε να μας έχουν σε καταστολή όλες αυτές τις μέρες...:-P

Ποτε  είναι η χοριακη σου;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dream_on είπε:

Και δικό μου ερώτημα είναι... Κι εγώ σε αντίστροφη μέτρηση είμαι. Μονίμως οι καλές με τις κακές σκέψεις εναλλάσονται. Θα έπρεπε να μας έχουν σε καταστολή όλες αυτές τις μέρες...:-P

Η  καταστολή είναι λίγο, θα χρειαζόταν να μην έχουμε καμία μα καμία επαφή.. είναι λογικό να εναλλάσσονται τα συναισθήματα και οι σκέψεις, όλα όμως θα πάνε πολύ καλά και θα μας γράψεις μια υπέροχη χοριακη!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dream_on said:

Τετάρτη... Ανησυχώ όμως για την κοπέλα παραπάνω. Λογικά θα έχει κάνει τη χοριακή.

Με το καλό να σου έρθει μία μεγάααααλη χοριακή! 

Just now, Andri M said:

Με το καλό να σου έρθει μία μεγάααααλη χοριακή! 

Και στην @santibel , εύχομαι μεγααάλη χοριακή!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...