Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, anoulious είπε:

Καλησπέρα. Είναι πολύ καλά. Να μην το σκέφτεσαι καθόλου. Εμείς στο ίδιο κέντρο με νεαρή δότρια, σπέρμα φυσιολογικό, 80εκατ με 2 ημέρες μόνο αποχη και dfi ελεγμένο αρκετά καλό και πήραμε 4 βλαστοκυστες..Καλη επιτυχίααα ολόψυχα. 

Α.. Και η 1ΑΑ είναι πολύ πιθανόν όταν τις ξεπαγωσουν να αναπτυχθούν.. Αυτό συμβαίνει συνήθως.. Να ρωτήσω δεν σας εξυπηρέτησε η Αν-Μαρ στο κέντρο; Έχει φυγει; 

Ευχαριστώ κορίτσι μου. Ενώ με την Άννα Μαρία πρωτομιλήσαμε, την επόμενη φορά που πήγα δεν ήταν εκεί, την τελευταία ήταν. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

2 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

η ηλικία δεν παιζει ρολο  αγαπη μ..στα δανεικα  μπορείς να πας οποτε θες εσυ ...εγω πηγα  στα 38 μ ενψ ήξερα το πρόβλημα μ απο τα 34.....κακος κ εγω που δεν πηγα  πιο νωρίς....

Σύμφωνοι αλλά θα δώσω κι άλλο χρόνο.

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ελισώ είπε:

Κορίτσια μου, έχουμε 5 βλαστοκύστες. 2 5ΑΑ, 1 5 ΒΒ και 2 νεαρές αλλά πολύ καλές μου είπανε. 1ΑΑ.

Θεωρείτε ότι τις 1 τις κράτησαν για να έχουμε "πολλές"; Άραγε θα έχουν εξέλιξη; Έχει κάποια εμπειρία ανάλογη;

Όπως και να έχει είμαι χαρούμενη γιατί είχαμε πολύ άσχημο σπέρμα και την ημέρα που θα γινόταν βιοψία όσχεου έδωσε καλύτερο δείγμα,όχι τέλειο, οπότε την γλυτώσαμε.

Πολύ ωραία καλή επιτυχία ευχομαι!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ελισώ είπε:

Κορίτσια μου, έχουμε 5 βλαστοκύστες. 2 5ΑΑ, 1 5 ΒΒ και 2 νεαρές αλλά πολύ καλές μου είπανε. 1ΑΑ.

Θεωρείτε ότι τις 1 τις κράτησαν για να έχουμε "πολλές"; Άραγε θα έχουν εξέλιξη; Έχει κάποια εμπειρία ανάλογη;

Όπως και να έχει είμαι χαρούμενη γιατί είχαμε πολύ άσχημο σπέρμα και την ημέρα που θα γινόταν βιοψία όσχεου έδωσε καλύτερο δείγμα,όχι τέλειο, οπότε την γλυτώσαμε.

αχ εχω χαρεί πολυ με τα νέα σου!! Με το καλο!!!! ερχονται τα μπεμπακια

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, θα ήθελα να ρωτήσω εάν κάποια από εσάς μετά από αποβολή είχε απορρυθμιστεί ο κύκλος της; Απέβαλα πριν 2 μήνες και πλέον αδιαθετώ πριν τις 26 μέρες που ήταν πριν ο κύκλος μου, σήμερα αδιαθέτησα στις 17 ημέρες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Dream_on said:

Καλημέρα, καλή εβδομάδα σε όλες! Έχω να εμφανιστώ πολύ καιρό! Σήμερα έκανα έμβρυομεταφορά και κάθομαι ξάπλα! Σε 9 μέρες θα έχω το αποτέλεσμα! Έχω καλό προαίσθημα! Συντονιστειτε μαζί μου κοριτσάρες για να γίνει το θαύμα! 

 Μια τεραστια χοριακη σου ευχομαι! Ποσες βλαστοκυστες πηρες;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dream_on είπε:

Καλημέρα, καλή εβδομάδα σε όλες! Έχω να εμφανιστώ πολύ καιρό! Σήμερα έκανα έμβρυομεταφορά και κάθομαι ξάπλα! Σε 9 μέρες θα έχω το αποτέλεσμα! Έχω καλό προαίσθημα! Συντονιστειτε μαζί μου κοριτσάρες για να γίνει το θαύμα! 

καλησπερα και καλη εβδομαδα μια τεραστια χοριακη σου ευχομαι!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dream_on είπε:

Καλημέρα, καλή εβδομάδα σε όλες! Έχω να εμφανιστώ πολύ καιρό! Σήμερα έκανα έμβρυομεταφορά και κάθομαι ξάπλα! Σε 9 μέρες θα έχω το αποτέλεσμα! Έχω καλό προαίσθημα! Συντονιστειτε μαζί μου κοριτσάρες για να γίνει το θαύμα! 

Καλά αποτελεσματα αααα!! Με μια χοριακαραααα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dream_on είπε:

Καλημέρα, καλή εβδομάδα σε όλες! Έχω να εμφανιστώ πολύ καιρό! Σήμερα έκανα έμβρυομεταφορά και κάθομαι ξάπλα! Σε 9 μέρες θα έχω το αποτέλεσμα! Έχω καλό προαίσθημα! Συντονιστειτε μαζί μου κοριτσάρες για να γίνει το θαύμα! 

Καλή εβδομάδα!! Σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να έχεις μία τεράστια χοριακή!!!Καλή επιτυχία!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 27 λεπτά , Dream_on είπε:

Καλημέρα, καλή εβδομάδα σε όλες! Έχω να εμφανιστώ πολύ καιρό! Σήμερα έκανα έμβρυομεταφορά και κάθομαι ξάπλα! Σε 9 μέρες θα έχω το αποτέλεσμα! Έχω καλό προαίσθημα! Συντονιστειτε μαζί μου κοριτσάρες για να γίνει το θαύμα! 

Μια τεράστια τεράστια χοριακη σου εύχομαι!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Dream_on είπε:

Καλημέρα, καλή εβδομάδα σε όλες! Έχω να εμφανιστώ πολύ καιρό! Σήμερα έκανα έμβρυομεταφορά και κάθομαι ξάπλα! Σε 9 μέρες θα έχω το αποτέλεσμα! Έχω καλό προαίσθημα! Συντονιστειτε μαζί μου κοριτσάρες για να γίνει το θαύμα! 

Όλα να πάνε τέλεια κορίτσι μου κ σε 9 μέρες να μάθεις τα πιο όμορφα νέα της ζωής σου..!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dream_on είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! Όλες μας να έχουμε το αποτέλεσμα που επιθυμούμε, έστω κι αν είναι μετά από πολύ ταλαιπωρία! Σας φιλώ!!

Καλή εμφύτευση να έχεις κούκλα μου! Ευχομαι να είναι αυτή η τυχερή σου ετ και να αφήσεις πίσω τα ασχημα! Θυμησε μας σε ποιο γιατρό εισαι τώρα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dream_on είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! Όλες μας να έχουμε το αποτέλεσμα που επιθυμούμε, έστω κι αν είναι μετά από πολύ ταλαιπωρία! Σας φιλώ!!

Καλή εμφύτευση κοριτσάρα κ μια χορταστική χοριακή!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...