Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω Κ εγώ ότι δεν το δικαιουσε. Απτήν στιγμή που έχεις παντρευτεί έτσι Κ αλλιώς τα φορολογικά ειναι κοινά άσχετα αν κάνετε χωριστή δήλωση το ότι φαίνετε γάμος ειναι το ίδιο πράγμα. Απλά πληρώνει ο καθένας τα δικά του μερίδια στο τέλος στα υπόλοιπα είναι το ίδιο . 

      και γω αυτό νομίζω αλλά η κοπέλα στο 1555 μου είπε είναι ανεξάρτητο και την ρώτησα και 2 φορες ! θα με πάρουν εκείνοι είπαν! απ ότι ξέρω μόνο το κυοφορίας ,το λοχείας, και μετά αν κάνω το 9μηνο δικαιουμαι

       

       

       

       

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

2 hours ago, Eleni nik said:

Γειά σας.. Θα ήθελα γνώμες από κοπέλες που έχουν κάνει εξωσωματικη με δωρεά ωαρίων... Για γιατρό και κέντρο εξωσωματικής στην Αθήνα! 

Καλησπέρα σου, εμένα με παρακολουθεί ο Αλεξανδρος Κούρτης, μέσω του Παπαθανάκου (γυναικολόγος). Ακόμη δεν έχω κάνει εμβρυομεταφορά. Έχουμε 4 βλαστολύστες έτοιμες στην κατάψυξη. Σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένη.

Η προηγούμενη προσπάθεια ήταν με τον Ζερβομανωλάκη στο Ιασώ και δεν έμεινα καθόλου ευχαρηστημένη. Πήραμε 2 βλαστολύστες κακής ποιότητας. Ήταν πανάκριβος και δεν μας πρόσεξε καθόλου.

Just now, Andri M said:

Καλησπέρα σου, εμένα με παρακολουθεί ο Αλεξανδρος Κούρτης, μέσω του Παπαθανάκου (γυναικολόγος). Ακόμη δεν έχω κάνει εμβρυομεταφορά. Έχουμε 4 βλαστολύστες έτοιμες στην κατάψυξη. Σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένη.

Η προηγούμενη προσπάθεια ήταν με τον Ζερβομανωλάκη στο Ιασώ και δεν έμεινα καθόλου ευχαρηστημένη. Πήραμε 2 βλαστολύστες κακής ποιότητας. Ήταν πανάκριβος και δεν μας πρόσεξε καθόλου.

Ο Κούρτης συνεργάζεται με το μαιευτήριο Μητέρα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , Eleni nik είπε:

Καλημέρα.. Που βρίσκεται ο Κουρτης;; Για τον Τσιριγωτη ακούω καλά λόγια... Εσύ έχεις ακούσει κάτι για αυτόν τον γιατρό; 

Ο Τσιρι.... έχει δώσει πολλές εγκυμοσύνες με ξένα ωάρια. Όσον αφορά τη συμπεριφορά του όμως , μπες και διάβασε στο καφέ εξωσωματικης 2020 , στις χθεσινές αναρτήσεις.,Έφριξα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH είπε:

Ο Τσιρι.... έχει δώσει πολλές εγκυμοσύνες με ξένα ωάρια. Όσον αφορά τη συμπεριφορά του όμως , μπες και διάβασε στο καφέ εξωσωματικης 2020 , στις χθεσινές αναρτήσεις.,Έφριξα....

Άλλο αυτό. Εκεί φέρθηκε έτσι για να τους πουλήσει ωάρια. Κάνει επιθετικό μάρκετινγκ. Αν πας συνειδητοποιημένη, φέρεται καλά, απλώς θα σου φανεί κάπως "ιδιόρρυθμος". 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 13/1/2021 at 1:50 ΜΜ, νικηαντωνια81 είπε:

Μήπως να πάω κι εγω με δωρεά ρε κορίτσια; Είμαι 40 χρονών.

η ηλικία δεν παιζει ρολο  αγαπη μ..στα δανεικα  μπορείς να πας οποτε θες εσυ ...εγω πηγα  στα 38 μ ενψ ήξερα το πρόβλημα μ απο τα 34.....κακος κ εγω που δεν πηγα  πιο νωρίς....

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Troia είπε:

Άλλο αυτό. Εκεί φέρθηκε έτσι για να τους πουλήσει ωάρια. Κάνει επιθετικό μάρκετινγκ. Αν πας συνειδητοποιημένη, φέρεται καλά, απλώς θα σου φανεί κάπως "ιδιόρρυθμος". 

Αυτό δεν δικαιολογεί την προσβλητική συμπεριφορά του. Εχει όμως επιτυχίες στα δανεικά. Δεν ξερω, ο δικός μου ντοκ ήταν κύριος δεν υπήρχε περίπτωση να μιλήσει έτσι. Μπορεί να εννοούσε το ίδιο πραγμα με τον Τσιρι...; αλλά είναι ο τρόπος και ο σεβασμός. Άλλο να λεμε αλήθειες κι άλλο να φερομαστε λες και μιλάμε στην Τρουμπα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

On 13/1/2021 at 2:15 ΜΜ, alexandra82 είπε:

Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια σε αυτο το θεμα....Συνηθως που και που γραφω στο καφε.

Διαβαζοντας σας μου δωσατε πολυ δυναμη και με βοηθησατε να παρω πιο γρηγορα την αποφαση να προχωρησω σε δωρεα και εγω.

Η ηλικια μου ειναι βεβαια μικρη 38,αλλα με τρεις αποτυχημενες εξωσωματικες,ενδομητριωση σε μεγαλο βαθμο,ορμονες χαλια και AMH,και αφαιρεση και τις δυο σαλπιγγες λογω υδροσαλπιγγων.....αποφασισαμε με τον αντρα μου να προχωρησω σε δωρεα.

Ραντεβου εχω τελος του μηνα με το κεντρο για να μου μιλησουν για ολη την διαδικασια....

θα θελα να μου πειτε τι να προσεξω,τι να ζητησω?

φοβαμαι οτι ισως δεν τα καταφερω ουτε και με αυτον τον τροπο,με ποιανει πολλες φορες η απογοητευση.....

Σας ευχαριστω ολες και αντλω πολυ δυναμη για αυτο που εχετε κανει και αλλες που τα εχουν καταφερει.....

κ γψ στα 38 πέτυχα  με δωρεά κ ποις εχω μια κόρη  που  χρονιζει οπου να ναι.η ηλιξια δεν παιζει  ρολο  έχουμε  μικρότερες εδω μεσα στα 34 πχ που αυτή  ρην στιγμή  έχει  2δυμα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

κ γψ στα 38 πέτυχα  με δωρεά κ ποις εχω μια κόρη  που  χρονιζει οπου να ναι.η ηλιξια δεν παιζει  ρολο  έχουμε  μικρότερες εδω μεσα στα 34 πχ που αυτή  ρην στιγμή  έχει  2δυμα

Να σε ρωτησω πετυχες με την πρωτη με δωρεα?

Σε ποιο κεντρο και ποιον γιατρο τα καταφερες?(νομιζω επιτρεπεται να λεμε για επιτυχιες)

Να σου ζησει κοριτσι μου.....ειχες προσπαθησει και με δικα σου αλλα δεν?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Troia είπε:

Άλλο αυτό. Εκεί φέρθηκε έτσι για να τους πουλήσει ωάρια. Κάνει επιθετικό μάρκετινγκ. Αν πας συνειδητοποιημένη, φέρεται καλά, απλώς θα σου φανεί κάπως "ιδιόρρυθμος". 

Πως θα μπω εκεί που λες;; είμαι καινούρια εδώ κ δεν ξέρω πώς μπορώ να το βρω.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου, έχουμε 5 βλαστοκύστες. 2 5ΑΑ, 1 5 ΒΒ και 2 νεαρές αλλά πολύ καλές μου είπανε. 1ΑΑ.

Θεωρείτε ότι τις 1 τις κράτησαν για να έχουμε "πολλές"; Άραγε θα έχουν εξέλιξη; Έχει κάποια εμπειρία ανάλογη;

Όπως και να έχει είμαι χαρούμενη γιατί είχαμε πολύ άσχημο σπέρμα και την ημέρα που θα γινόταν βιοψία όσχεου έδωσε καλύτερο δείγμα,όχι τέλειο, οπότε την γλυτώσαμε.

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ είπε:

Κορίτσια μου, έχουμε 5 βλαστοκύστες. 2 5ΑΑ, 1 5 ΒΒ και 2 νεαρές αλλά πολύ καλές μου είπανε. 1ΑΑ.

Θεωρείτε ότι τις 1 τις κράτησαν για να έχουμε "πολλές"; Άραγε θα έχουν εξέλιξη; Έχει κάποια εμπειρία ανάλογη;

Όπως και να έχει είμαι χαρούμενη γιατί είχαμε πολύ άσχημο σπέρμα και την ημέρα που θα γινόταν βιοψία όσχεου έδωσε καλύτερο δείγμα,όχι τέλειο, οπότε την γλυτώσαμε.

Σου εύχομαι ότι καλύτερο ,πραγματικά!!! Μίλησες με το γιατρό σου για τις 1ΑΑ;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Νανα82 είπε:

Σου εύχομαι ότι καλύτερο ,πραγματικά!!! Μίλησες με το γιατρό σου για τις 1ΑΑ;

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου. Αμέσως επικοινώνησα με τον γιατρό μου, με email όμως, οπότε δεν είπαμε πολλά. Είναι ευχαριστημένος μου είπε. 

Ο θεός βοηθός για όλες μας!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου. Αμέσως επικοινώνησα με τον γιατρό μου, με email όμως, οπότε δεν είπαμε πολλά. Είναι ευχαριστημένος μου είπε. 

Ο θεός βοηθός για όλες μας!!

Καλησπέρα. Είναι πολύ καλά. Να μην το σκέφτεσαι καθόλου. Εμείς στο ίδιο κέντρο με νεαρή δότρια, σπέρμα φυσιολογικό, 80εκατ με 2 ημέρες μόνο αποχη και dfi ελεγμένο αρκετά καλό και πήραμε 4 βλαστοκυστες..Καλη επιτυχίααα ολόψυχα. 

Just now, Ελισώ είπε:

Κορίτσια μου, έχουμε 5 βλαστοκύστες. 2 5ΑΑ, 1 5 ΒΒ και 2 νεαρές αλλά πολύ καλές μου είπανε. 1ΑΑ.

Θεωρείτε ότι τις 1 τις κράτησαν για να έχουμε "πολλές"; Άραγε θα έχουν εξέλιξη; Έχει κάποια εμπειρία ανάλογη;

Όπως και να έχει είμαι χαρούμενη γιατί είχαμε πολύ άσχημο σπέρμα και την ημέρα που θα γινόταν βιοψία όσχεου έδωσε καλύτερο δείγμα,όχι τέλειο, οπότε την γλυτώσαμε.

Α.. Και η 1ΑΑ είναι πολύ πιθανόν όταν τις ξεπαγωσουν να αναπτυχθούν.. Αυτό συμβαίνει συνήθως.. Να ρωτήσω δεν σας εξυπηρέτησε η Αν-Μαρ στο κέντρο; Έχει φυγει; 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...