Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Βρεφικό γάλα frezylac και επιλογή άλλου βιολογικού γάλατος


Helena40

Recommended Posts

Καλησπέρα δεν ξέρω αν ανοιγω το θέμα στη σωστή ενότητα, θα ήθελα την άποψη σας σχετικά με την απόσυρση των γάλατων της φρεζιλακ και την επανακυκλοφορία τους. Προσωπικά δίνω το φρεζιλακ bio έφοσον συμβουλεύτηκα δυο παιδίατρους και μου είπαν πως εφόσον οι παρτίδες αποσύρθηκαν δεν υπρχει θέμα απ την άλλη έχω πολλές αμφιβολίες περί αυτού. Εμπιστευόμουν την εταιρία αρκετά και ρωτώντας φίλους και γνωστούς πάντα μου λεγαν πως και οι ίδιοι διναν το συγκεκριμένο γάλα. Θα ήθελα τη γνώμη σας πάνω σε αυτό το θέμα και επίσης αν κάποιος χρησιμοποιεί κάποιο άλλο βιολογικό γαλα Πρώτης  βρεφικής ηλικίας . Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...