Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

Μανούλες Μαΐου 2019


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα!!! @smaro30 είμαι 12 εβδομάδων κ 3ων ημερών τώρα... μην κάνεις αρνητικές σκέψεις...καταλαβαίνω ότι αγχώνεσαι λόγω της προηγούμενης εμπειρία ς σου αλλά κάθε εγκυμοσύνη κ τοκετός είναι διαφορετικά...σχετικά με τον θηλασμό μην σε αγχώνει τόσο...το θέμα είναι να έχουμε γερά μωράκια κ χαρούμενα κ δυνατές χαρούμενες μανουλες να τα φροντίσουν...ίσως μέρα την πρώτη σου γέννα να πέρασες μια μορφή επιλοχίας κατάθλιψης? Εάν παρατηρήσεις τα ίδια σημαδια ζητά βοήθεια από κάποιον ειδικό... @marirene μια ενόχληση όπως λες κι εγώ την είχα αλλά ήταν τέτοια η χαρά μου που δεν καταλάβαινα τίποτα... @N_sasa σου εύχομαι σύντομα μια θετική χοριακη κ μια υπέροχη εγκυμοσυνη! Κι εγώ είχα πρησμένο κι ευαίσθητο στήθος από τις πρώτες μέρες κ που κ που πονάκια περιόδου ....την επανάληψη της χοριακης την ζητούν για να βλέπουν πόσο ανεβαίνει ..συνήθως στις 48 ώρες το αποτέλεσμα διπλασιάζεται κι αυτό μας δείχνει ότι προχωρά καλά μια εγκυμοσύνη...τώρα όσα σου γράφω τα λέω εμπειρικά...συμβουλεύσου τον γιατρό σου...και μην αγχωθεις εάν δεν είναι ακριβώς η διπλάσια τιμή ...στο περίπου διπλασιάζεται...εμένα μου ζήτησε να επαναλάβω την χοριακη 3 φορές...ανά 2 μέρες...μετά με έβλεπε στον υπέρηχο κάθε εβδομάδα κ δεν χρειάστηκε να κάνω άλλες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 181
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

11 hours ago, N_Sasa said:

Κορίτσια....Ποιος κοιμάται Σήμερα???

Γιατί κάποιοι γιατροί ζητούν επανάληψη χοριακης μετά από 2 μέρες?

 

Μπορεί την μια μέρα να είσαι...Και μετά από 2 μέρες Όχι???

 

Καλημέρα,

Κοιτάνε την επανάληψη της χοριακής, κατα πόσο ανεβαίνει. Λένε ότι πρέπει να διπλασιάζεται ανα 2 ημέρες. Πήγες για το τεστ;;;; Καλά αποτελέσματα!!!! Εύχομαι να έχουμε θετικά νέα!!!

2 hours ago, dimitra2222 said:

Κορίτσια καλημέρα!!! @smaro30 είμαι 12 εβδομάδων κ 3ων ημερών τώρα... μην κάνεις αρνητικές σκέψεις...καταλαβαίνω ότι αγχώνεσαι λόγω της προηγούμενης εμπειρία ς σου αλλά κάθε εγκυμοσύνη κ τοκετός είναι διαφορετικά...σχετικά με τον θηλασμό μην σε αγχώνει τόσο...το θέμα είναι να έχουμε γερά μωράκια κ χαρούμενα κ δυνατές χαρούμενες μανουλες να τα φροντίσουν...ίσως μέρα την πρώτη σου γέννα να πέρασες μια μορφή επιλοχίας κατάθλιψης? Εάν παρατηρήσεις τα ίδια σημαδια ζητά βοήθεια από κάποιον ειδικό... @marirene μια ενόχληση όπως λες κι εγώ την είχα αλλά ήταν τέτοια η χαρά μου που δεν καταλάβαινα τίποτα... @N_sasa σου εύχομαι σύντομα μια θετική χοριακη κ μια υπέροχη εγκυμοσυνη! Κι εγώ είχα πρησμένο κι ευαίσθητο στήθος από τις πρώτες μέρες κ που κ που πονάκια περιόδου ....την επανάληψη της χοριακης την ζητούν για να βλέπουν πόσο ανεβαίνει ..συνήθως στις 48 ώρες το αποτέλεσμα διπλασιάζεται κι αυτό μας δείχνει ότι προχωρά καλά μια εγκυμοσύνη...τώρα όσα σου γράφω τα λέω εμπειρικά...συμβουλεύσου τον γιατρό σου...και μην αγχωθεις εάν δεν είναι ακριβώς η διπλάσια τιμή ...στο περίπου διπλασιάζεται...εμένα μου ζήτησε να επαναλάβω την χοριακη 3 φορές...ανά 2 μέρες...μετά με έβλεπε στον υπέρηχο κάθε εβδομάδα κ δεν χρειάστηκε να κάνω άλλες...

αχ είμαστε πολύ κοντά!!! Είμαι 12 εβδομάδων και 1 ημέρας!!! Ναι δεν ξέρω σίγουρα πέρασα ενα σοκ όταν ήρθε το μωρό. Αισθάνομαι τόσο άσχημα που το ομολογώ αλλά στην αρχή νόμιζα ότι δεν το ήθελα, δεν μπορώ να το εξηγήσω. Δεν ήθελα να πάθει κάτι κακό βέβαια, την φρόντιζα κανονικά και με το παραπάνω αλλά σε κάθε ευκαιρία που μπορούσα την άφηνα να την πάρει αγκαλιά ο πατέρας της ή η γυναίκα που την προσέχει. Μετά από 20 ημέρες συνήλθα και ο γιατρός μου είπε ότι λέγονται baby blues. Ναι προσπαθώ αυτή τη φορά να σκέφτομαι θετικά, εξάλλου έχω και την εμπειρία από την πρώτη οπότε ίσως είμαι πιο έτοιμη.... 

Άσχετο πολύ χαίρομαι που είμαστε σχεδόν μαζί!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια !!!  Είστε όλες μανούλες Μαΐου;; εγώ μόλις πήρα χοριακη 3000 οπότε με ένα απλό υπολογισμό μάλλον είμαι μανούλα Ιουλίου! Με τράβηξε το πρώτο θέμα π πρόλαβα Κ διάβασα εδώ..  διότι Κ εγώ έχω μια αντάρτισσα 12 μηνων.. Κ εγώ αγχωθεί πολύ πως θα τα καταφερω.. Κ το χειρότερο.. φοβάμαι μήπως με στερηθεί.  . Μήπως δε μπορώ στα πρώτα της βηματάκια να ειμαι σε όλα δίπλα της .. Να της προσφέρω όσα θέλω.. Κ τώρα στην εγκυμοσυνη Κ μετά με το νέο μωρό.. φοβάμαι μη νιώσει ότι απομακρύνεται η μανούλα της.. όλη μέρα κλαίω με αυτές τις σκέψεις.. αντί να χαίρομαι για το νέο μέλος..  διότι είμαστε μόνοι με τον άντρα μου ο οποίος συνεχώς λειπει λόγω δουλειάς.. καμία βοήθεια εγώ..  μόνη στην Αθήνα.. ακούγομαι αχάριστη;;  φφφ... Σήμερα έχω γιατρό πρώτη φορά να δούμε πως πάει.. 

 

 

 

 

 

 


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , N_Sasa είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά είναι ΑΡΝΗΤΙΚΉ!:sad:.

Αποτυχία και η Δεύτερη εξωσωματικη!

 

Λυπάμαι πολύ, ελπίζω η επόμενη φορά να είναι κ η τυχερή σου!!!

πρίν από 7 λεπτά , Rena87 είπε:

Γεια σας κορίτσια !!!  Είστε όλες μανούλες Μαΐου;; εγώ μόλις πήρα χοριακη 3000 οπότε με ένα απλό υπολογισμό μάλλον είμαι μανούλα Ιουλίου! Με τράβηξε το πρώτο θέμα π πρόλαβα Κ διάβασα εδώ..  διότι Κ εγώ έχω μια αντάρτισσα 12 μηνων.. Κ εγώ αγχωθεί πολύ πως θα τα καταφερω.. Κ το χειρότερο.. φοβάμαι μήπως με στερηθεί.  . Μήπως δε μπορώ στα πρώτα της βηματάκια να ειμαι σε όλα δίπλα της .. Να της προσφέρω όσα θέλω.. Κ τώρα στην εγκυμοσυνη Κ μετά με το νέο μωρό.. φοβάμαι μη νιώσει ότι απομακρύνεται η μανούλα της.. όλη μέρα κλαίω με αυτές τις σκέψεις.. αντί να χαίρομαι για το νέο μέλος..  διότι είμαστε μόνοι με τον άντρα μου ο οποίος συνεχώς λειπει λόγω δουλειάς.. καμία βοήθεια εγώ..  μόνη στην Αθήνα.. ακούγομαι αχάριστη;;  φφφ... Σήμερα έχω γιατρό πρώτη φορά να δούμε πως πάει.. 

 

 

 

 

 

 

Πρώτα απ' όλα συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου... Σε καταλαβαίνω πως αισθάνεσαι γιατί κ εγώ το ίδιο σκεφτόμουν στην αρχή αν κ εμένα η κόρη μου όταν έμαθα ότι είμαι έγκυος ήταν 22 μηνών. Θα είναι δύσκολο στην αρχή αλλά πολλές το έχουν περάσει κ στο τέλος λένε ότι είναι ωραία που μεγαλώνουν μαζί..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , mama16 είπε:

Λυπάμαι πολύ, ελπίζω η επόμενη φορά να είναι κ η τυχερή σου!!!

Πρώτα απ' όλα συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου... Σε καταλαβαίνω πως αισθάνεσαι γιατί κ εγώ το ίδιο σκεφτόμουν στην αρχή αν κ εμένα η κόρη μου όταν έμαθα ότι είμαι έγκυος ήταν 22 μηνών. Θα είναι δύσκολο στην αρχή αλλά πολλές το έχουν περάσει κ στο τέλος λένε ότι είναι ωραία που μεγαλώνουν μαζί..

Ευχαριστώ κορίτσι μου! Μακάρι απλά εμένα τώρα μου φαίνονται όλα βουνό.. 

Επίσης θηλάζω..  Η μικρή έχει αλλεργία στην πρωτεΐνη αγελαδινού γάλακτος Κ εμείς τώρα θα ξεκινήσουμε διαδικασία μέσω του θηλασμού να φάω εγώ γλκ για να δούμε πως θα πάει.. αυτό θέλει σίγουρα 2μηνο.. Κ ο γυναικολόγος μου έδωσε τις επόμενες 15 μερες να έχω κόψει το θηλασμό  . . Πράγμα ακατόρθωτο για τη μικρή μου..  άλλα Κ τρομερά δύσκολο με την αλλεργία... Έχω πελαγωσει..


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rena87 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου! Μακάρι απλά εμένα τώρα μου φαίνονται όλα βουνό.. 

Επίσης θηλάζω..  Η μικρή έχει αλλεργία στην πρωτεΐνη αγελαδινού γάλακτος Κ εμείς τώρα θα ξεκινήσουμε διαδικασία μέσω του θηλασμού να φάω εγώ γλκ για να δούμε πως θα πάει.. αυτό θέλει σίγουρα 2μηνο.. Κ ο γυναικολόγος μου έδωσε τις επόμενες 15 μερες να έχω κόψει το θηλασμό  . . Πράγμα ακατόρθωτο για τη μικρή μου..  άλλα Κ τρομερά δύσκολο με την αλλεργία... Έχω πελαγωσει..

Αν θες ψαξτο με το θηλασμό, έχω ακούσει ότι δεν υπάρχει πρόβλημα να θηλάζεις ενώ είσαι έγκυος αλλά πολλοί γυναικολόγοι το αγνοούν.. Εκτός βέβαια αν συντρέχει κάποιος λόγος πχ συσπάσεις, αποκόλληση κλπ.. Δοκίμασε σιγά σιγά να της δώσεις κ ξένο υποαλλεργικο γάλα για να συνηθίσει.. Βέβαια μακάρι να της περάσει η αλλεργία!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rena87 said:

Γεια σας κορίτσια !!!  Είστε όλες μανούλες Μαΐου;; εγώ μόλις πήρα χοριακη 3000 οπότε με ένα απλό υπολογισμό μάλλον είμαι μανούλα Ιουλίου! Με τράβηξε το πρώτο θέμα π πρόλαβα Κ διάβασα εδώ..  διότι Κ εγώ έχω μια αντάρτισσα 12 μηνων.. Κ εγώ αγχωθεί πολύ πως θα τα καταφερω.. Κ το χειρότερο.. φοβάμαι μήπως με στερηθεί.  . Μήπως δε μπορώ στα πρώτα της βηματάκια να ειμαι σε όλα δίπλα της .. Να της προσφέρω όσα θέλω.. Κ τώρα στην εγκυμοσυνη Κ μετά με το νέο μωρό.. φοβάμαι μη νιώσει ότι απομακρύνεται η μανούλα της.. όλη μέρα κλαίω με αυτές τις σκέψεις.. αντί να χαίρομαι για το νέο μέλος..  διότι είμαστε μόνοι με τον άντρα μου ο οποίος συνεχώς λειπει λόγω δουλειάς.. καμία βοήθεια εγώ..  μόνη στην Αθήνα.. ακούγομαι αχάριστη;;  φφφ... Σήμερα έχω γιατρό πρώτη φορά να δούμε πως πάει.. 

 

 

 

 

 

 

Καταρχήν συγχαρήτηρια!!! Και όχι δεν ακούγεσαι καθόλου αχάριστη! Αυτές είναι ανησυχίες που μάλλον οι περισότερες έχουμε. Η μικρή μας είναι 2 χρονών και όταν γεννηθεί το δεύτερο θα είναι σχεδόν 3 ας πούμε. Από την στιγμή που έμαθα ότι είμαι έγκυος παρατηρώ τον εαυτό μου να της δίνω περισότερες αγκαλιές και να προσπαθώ να κάνω πιο πολλά πράγματα μαζί γιατι φοβάμαι ότι τον πρώτο καιρό θα με στερηθεί. Προσπαθώ να την προετοιμάσω, ξέρει πως η μαμά περιμένει μπεμπέ (όπως το λέει), έχουμε πάρει παραμυθάκια και έρχεται στον γιατρό μαζί μας αλλά ξέρω πως θα της είναι σοκ. Σκέφτομαι όμως ότι επιτέλους θα έχει μια παρέα, ένα αδερφάκι να μεγαλώσουν μαζί και αργότερα να παίζουν. Για εμένα είναι βασικό να μάθει να μοιράζεται όχι μόνο υλικά αγαθά αλλά και την αγάπη των γονιών!!! Να πάνε όλα καλά σκέφτομαι και όλα θα γίνουν!!! Με το καλό τα μωράκια μας!

Link to comment
Share on other sites

@N_Sasa λυπάμαι για το αρνητικό αποτέλεσμα... εύχομαι σύντομα να έχεις το πολυπόθητο αποτέλεσμα!

@Rena87 συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη! είναι λογικό να έχεις αγχωθεί γιατί πρακτικά είναι αρκετά δύσκολο να διαχειριστείς 2 μωρά... ειδικά όταν δεν υπάρχει βοήθεια από κάποιον. εξοπλίσου με υπομονή! ίσως στην αρχή να είναι πιο δύσκολα που θα είναι βρέφος και θα σε χρειάζεται συνέχεια... θέλει πολύ χρόνο να συνηθίσει το πρώτο παιδάκι τις νέες συνθήκες...  σίγουρα όμως αξίζει! πιστεύω όμως ότι ποτέ τα παιδιά δεν στερούνται την αγάπη των γονιών τους ούτε μοιράζεται. θα καταλάβεις ότι όπως νιώθεις ακριβώς για το πρώτο σου παιδί έτσι θα νιώσεις και για το 2ο...


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, mama16 είπε:

Λυπάμαι πολύ, ελπίζω η επόμενη φορά να είναι κ η τυχερή σου!!!

Πρώτα απ' όλα συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου... Σε καταλαβαίνω πως αισθάνεσαι γιατί κ εγώ το ίδιο σκεφτόμουν στην αρχή αν κ εμένα η κόρη μου όταν έμαθα ότι είμαι έγκυος ήταν 22 μηνών. Θα είναι δύσκολο στην αρχή αλλά πολλές το έχουν περάσει κ στο τέλος λένε ότι είναι ωραία που μεγαλώνουν μαζί..

Ευχαριστώ κορίτσι μου! Μακάρι απλά εμένα τώρα μου φαίνονται όλα βουνό.. 

Επίσης θηλάζω..  Η μικρή έχει αλλεργία στην πρωτεΐνη αγελαδινού γάλακτος Κ εμείς τώρα θα ξεκινήσουμε διαδικασία μέσω του θηλασμού να φάω εγώ γλκ για να δούμε πως θα πάει.. αυτό θέλει σίγουρα 2μηνο.. Κ ο γυναικολόγος μου έδωσε τις επόμενες 15 μερες να έχω κόψει το θηλασμό  . . Πράγμα ακατόρθωτο για τη μικρή μου..  άλλα Κ τρομερά δύσκολο με την αλλεργία... Έχω πελαγωσει βρε κορίτσια..


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 ώρες πρίν, Rena87 είπε:

Γεια σας κορίτσια !!!  Είστε όλες μανούλες Μαΐου;; εγώ μόλις πήρα χοριακη 3000 οπότε με ένα απλό υπολογισμό μάλλον είμαι μανούλα Ιουλίου! Με τράβηξε το πρώτο θέμα π πρόλαβα Κ διάβασα εδώ..  διότι Κ εγώ έχω μια αντάρτισσα 12 μηνων.. Κ εγώ αγχωθεί πολύ πως θα τα καταφερω.. Κ το χειρότερο.. φοβάμαι μήπως με στερηθεί.  . Μήπως δε μπορώ στα πρώτα της βηματάκια να ειμαι σε όλα δίπλα της .. Να της προσφέρω όσα θέλω.. Κ τώρα στην εγκυμοσυνη Κ μετά με το νέο μωρό.. φοβάμαι μη νιώσει ότι απομακρύνεται η μανούλα της.. όλη μέρα κλαίω με αυτές τις σκέψεις.. αντί να χαίρομαι για το νέο μέλος..  διότι είμαστε μόνοι με τον άντρα μου ο οποίος συνεχώς λειπει λόγω δουλειάς.. καμία βοήθεια εγώ..  μόνη στην Αθήνα.. ακούγομαι αχάριστη;;  φφφ... Σήμερα έχω γιατρό πρώτη φορά να δούμε πως πάει.. 

 

 

 

 

 

 

συγχαρητηρια ρενα μου!να χαιρεσαι το κοριτσακι σας κ με το καλο κ το νεο μελος!

ολα καλα στον γιατρο;

με τον θηλασμο ψαξ'το,δ ειναι απαραιτητο να αποθηλασεις

ολα γινονται.ο πρωτος χειμωνας θα ειναι λιγο δυσκολος,αλλα θα βρειτε τους ρυθμους σας.κ μετα θα ερθει κ η αποζημιωση με το να βλεπεις τα παιδακια σου να παιζουν παρεουλα

αυτο ισχυει γενικα με οσες περιμενουν μωρακι κ εχουν κ ενα μικρο που θα γινει μεγαλο αδερφακι

με το καλο τα μωρακια σας!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα και από εμένα έχω καιρό να μπω δεν είχα και πολύ χρόνο.ευχομαι τα καλύτερα για όλες.τωρα που σας γράφω είμαι στο νοσοκομείο:sad:.ειμαι 12 εβδομάδων και 2 ημέρες.και χτες τα ξημερώματα είχα αιμορραγία ήρθα αρχών αυτών στο νοσοκομείο η αιμορραγία σταμάτησε έχω κάτι καφέ κηλίδες αλλά σήμερα έχω κάτι πονακια αριστερά και χαμηλά στην κοιλιά.ακομη δεν περσε γιατρός "αθάνατο ελληνικό δημόσιο επαρχιακό νοσοκομείο"μόνο το πρωί πέρασαν και τώρα κάνεις...τεςπα επειδή μόνο όταν το περνάς μπορείς να νιώσεις γι'αυτό ήθελα να το η μοιραστώ σας.ελπιζω αν και νιώθω φόβο να πάνε όλα καλά.και για όλες το εύχομαι.

 

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, D-na είπε:

Κορίτσια καλησπέρα και από εμένα έχω καιρό να μπω δεν είχα και πολύ χρόνο.ευχομαι τα καλύτερα για όλες.τωρα που σας γράφω είμαι στο νοσοκομείο:sad:.ειμαι 12 εβδομάδων και 2 ημέρες.και χτες τα ξημερώματα είχα αιμορραγία ήρθα αρχών αυτών στο νοσοκομείο η αιμορραγία σταμάτησε έχω κάτι καφέ κηλίδες αλλά σήμερα έχω κάτι πονακια αριστερά και χαμηλά στην κοιλιά.ακομη δεν περσε γιατρός "αθάνατο ελληνικό δημόσιο επαρχιακό νοσοκομείο"μόνο το πρωί πέρασαν και τώρα κάνεις...τεςπα επειδή μόνο όταν το περνάς μπορείς να νιώσεις γι'αυτό ήθελα να το η μοιραστώ σας.ελπιζω αν και νιώθω φόβο να πάνε όλα καλά.και για όλες το εύχομαι.

 

Τώρα διάβασα το μνμ σου... Ελπίζω να πάνε όλα καλά με το μωράκι σου κ τώρα που σ γράφω να έχει σταματήσει τελείως το αίμα.. θα περιμένουμε νεότερα..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Smaro30 η ψυχολογία μιας μανουλες που μόλις έχει γεννήσει είναι περίεργη...οι ορμόνες κάνουν πάρτυ...αλλά δεν σημαίνει ότι επειδή ήταν έτσι την πρώτη φορά θα είναι το ίδιο και τώρα...επικεντρωσου στα θετικά χωρίς αρνητικές σκέψεις κι όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου... @N_sasa ότι Και νά πω ξέρω ότι είναι δύσκολο να αλλάξει η ψυχολογία σου αλλά έχε πίστη...και θα έρθει...σίγουρα θα έρθει ένα μωράκι στην αγκαλιά σας! @Rena87 θα βρειτε τους ρυθμούς σας και θα τα καταφέρεις...είμαι σίγουρη πως η αγάπη σου θα διπλασιαστεί και όχι μόνο...με το καλό! Σε σχέση με το θηλασμό ζητά τη γνώμη και συμβούλου θηλασμού μήπως σου δώσει πρακτικές πληροφορίες που μπορεί να βοηθήσουν...ο αποθηλασμος για εμάς ήταν μια δύσκολη διαδικασία που ήθελε χρόνο...όσο μπορείς κάντο σταδιακά... @vikib ευχαριστούμε για τις συμβουλές ... @D-na πως είσαι? Η αιμοραγια ξεκίνησε στο άσχετο η είχες κάποιο πέσιμο κούραση η κάτι που νομίζεις ότι επηρέασε...ελπίζω όλα να είναι καλά και για σένα και για το μικρό σου μωράκι! Γράψε μας νέα σου όταν μπορείς...

 

Link to comment
Share on other sites

On ‎16‎/‎11‎/‎2018 at 8:45 ΜΜ, D-na είπε:

Κορίτσια καλησπέρα και από εμένα έχω καιρό να μπω δεν είχα και πολύ χρόνο.ευχομαι τα καλύτερα για όλες.τωρα που σας γράφω είμαι στο νοσοκομείο:sad:.ειμαι 12 εβδομάδων και 2 ημέρες.και χτες τα ξημερώματα είχα αιμορραγία ήρθα αρχών αυτών στο νοσοκομείο η αιμορραγία σταμάτησε έχω κάτι καφέ κηλίδες αλλά σήμερα έχω κάτι πονακια αριστερά και χαμηλά στην κοιλιά.ακομη δεν περσε γιατρός "αθάνατο ελληνικό δημόσιο επαρχιακό νοσοκομείο"μόνο το πρωί πέρασαν και τώρα κάνεις...τεςπα επειδή μόνο όταν το περνάς μπορείς να νιώσεις γι'αυτό ήθελα να το η μοιραστώ σας.ελπιζω αν και νιώθω φόβο να πάνε όλα καλά.και για όλες το εύχομαι.

 

Γεια σας κορίτσια! καλή εβδομάδα!

@D-na πώς είσαι σήμερα? ελπίζω να έχει σταματήσει η αιμοραγία, να είσαι σπίτι σου με την κοιλίτσα σου και να ξεκουράζεσαι...


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...