Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, winspert είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ Κατερινάκι μου...Με ενοχλει η κοιλια μου,τη νιωθω κ περιεργα αλλα με εχει επηρεάσει σε μεση κ πλατη...Θα διορθωθεί αλλα δεν επιστρεφουν ποτε οι κοιλιακοι στην προτερη κατάσταση...Εν τω μεταξύ στην καισαρικη τους ανοιγουν τους κοιλιακους οποτε κατι τα κιλα κατι η εγχείρηση,διαλυθηκα....

Τι να πω βρε κοριτσακι μου...υπομονη!!!Ασ' τα να πανε...για αποσυρση μας βλεπω ολες!!Εμενα ποναει ολο μου το σωμα με τον μπεμπη, εκτος απο την κοιλια...οποτε καταλαβαινω ποσο ενοχλητικο μπορει να ειναι να την νιωθεις κι αυτη περιεργα!!


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, katerinaki 86 είπε:

Τι να πω βρε κοριτσακι μου...υπομονη!!!Ασ' τα να πανε...για αποσυρση μας βλεπω ολες!!Εμενα ποναει ολο μου το σωμα με τον μπεμπη, εκτος απο την κοιλια...οποτε καταλαβαινω ποσο ενοχλητικο μπορει να ειναι να την νιωθεις κι αυτη περιεργα!!

Χαχαχα,αυτο ακριβώς...Ποναει οοοολο το σωμα....Ναι μωρε,θα περασει..Χαλαλι τους...Αλλα να μην πούμε κ εμεις λιγο τον πονο μας;;;:lol:

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

 @marioula1234 γρήγορα περαατικά και στο σπίτι σας!

Κι εγώ πονάω ολόκληρη. Από αυχένα-λαιμό και κάτω. Με εξαίρεση τις φορές που έχω πονοκέφαλο ή όταν τρώω καμιά κουτουλιά που πονάω ολόκληρη! Χεχε

  • Χαχα 2

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

 @marioula1234 γρήγορα περαατικά και στο σπίτι σας!

Κι εγώ πονάω ολόκληρη. Από αυχένα-λαιμό και κάτω. Με εξαίρεση τις φορές που έχω πονοκέφαλο ή όταν τρώω καμιά κουτουλιά που πονάω ολόκληρη! Χεχε

Χαχαχα,παρομοιως....Για παραδειγμα σημερα με ποναει ολη μερα το κεφαλι μου....


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια γειά κι από μας. Ευτυχώς γλιτώσαμε τη βρογχιολιτιδα, είναι ήδη καλύτερα η μπέμπα. Τρέχω να κανονίσω τη βάφτιση, κλείσαμε για Μάρτιο και ετοιμασίες φουλ. Όσον αφορά τα υπόλοιπα, κι εμείς τα ίδια, έχει αρχίσει τις τσιριδες, και γενικά είναι πολύ επικοινωνιακο μωρό, μιλάει όλη μέρα χαχαχα. Από ύπνο και συμπεριφορα είναι άψογη. Το βράδυ την ταΐζω στις 12 και το πηγαίνει σερί μέχρι 8.30-9 το πρωί. Και μέσα στη μέρα παίζει πολύ στο γυμναστήριο και στο κρεβατάκι της, δεν είναι γκρινιάρα. Έχει αρχίσει κι εμένα να κάνει αυτό που λέτε με το στήθος, να το τραβάει προς τα έξω. Εν τω μεταξύ μέχρι τώρα όταν έτρωγε δεν έδινε σημασία σε τίποτα άλλο, τώρα τελευταία όταν ακούει θόρυβο κοιτάζει γύρω γύρω, η αν με βλέπει να μιλάω με κανέναν γελάει και τρέχουν τα γάλατα χαχαχαχα! 

Είχα ένα θέμα με το στήθος μου 3 μέρες, πέθανα στον πόνο, έκλαιγα και θήλαζα. Ο πόνος ήταν εσωτερικός, σα να το είχα χτυπήσει, και είχε κοκκινησει, έκανα και δέκατα 2 μέρες, φοβήθηκα για μαστίτιδα, άρχισα κομπρεσες κτλ και σήμερα είμαι καλύτερα! 

Αυτά τα λίγα από εμάς, τι κάνετε εσείς; πως είστε; 

  • Μου αρέσει 2

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! 

Το πρώτο ταξίδι με αεροπλάνο στέφθηκε με επιτυχία! κοιμηθηκε ,,"μίλησε"... θήλασε στην απογειώση κ προσγείωση...Τυραννια τα τζιμπραγκαλα όμως.

Μουχλαααααα λέμε ρε ! Που Σάι Ελλαδιτσα με τον ήλιο σου μωρεεεε

 

  • Μου αρέσει 7

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Το πρώτο ταξίδι με αεροπλάνο στέφθηκε με επιτυχία! κοιμηθηκε ,,"μίλησε"... θήλασε στην απογειώση κ προσγείωση...Τυραννια τα τζιμπραγκαλα όμως.

Μουχλαααααα λέμε ρε ! Που Σάι Ελλαδιτσα με τον ήλιο σου μωρεεεε

 

Μπράβο κοριτσακι μου....Καλα να περασετε!!!!Ελλαδα κ παλι Ελλάδα,ε;;;;

7 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Κορίτσια γειά κι από μας. Ευτυχώς γλιτώσαμε τη βρογχιολιτιδα, είναι ήδη καλύτερα η μπέμπα. Τρέχω να κανονίσω τη βάφτιση, κλείσαμε για Μάρτιο και ετοιμασίες φουλ. Όσον αφορά τα υπόλοιπα, κι εμείς τα ίδια, έχει αρχίσει τις τσιριδες, και γενικά είναι πολύ επικοινωνιακο μωρό, μιλάει όλη μέρα χαχαχα. Από ύπνο και συμπεριφορα είναι άψογη. Το βράδυ την ταΐζω στις 12 και το πηγαίνει σερί μέχρι 8.30-9 το πρωί. Και μέσα στη μέρα παίζει πολύ στο γυμναστήριο και στο κρεβατάκι της, δεν είναι γκρινιάρα. Έχει αρχίσει κι εμένα να κάνει αυτό που λέτε με το στήθος, να το τραβάει προς τα έξω. Εν τω μεταξύ μέχρι τώρα όταν έτρωγε δεν έδινε σημασία σε τίποτα άλλο, τώρα τελευταία όταν ακούει θόρυβο κοιτάζει γύρω γύρω, η αν με βλέπει να μιλάω με κανέναν γελάει και τρέχουν τα γάλατα χαχαχαχα! 

Είχα ένα θέμα με το στήθος μου 3 μέρες, πέθανα στον πόνο, έκλαιγα και θήλαζα. Ο πόνος ήταν εσωτερικός, σα να το είχα χτυπήσει, και είχε κοκκινησει, έκανα και δέκατα 2 μέρες, φοβήθηκα για μαστίτιδα, άρχισα κομπρεσες κτλ και σήμερα είμαι καλύτερα! 

Αυτά τα λίγα από εμάς, τι κάνετε εσείς; πως είστε; 

Πολυ ωραία...Καλες ετοιμασιες...Εμεις λεμε για αρχες Ιουνίου...Μπραβο το κοριτσάκι σου,ωραια συμπεριφορά...Εχουν πλακα γιατί εχουν αρχίσει κ κανουν μαγκιτσες...Ωχ,ταλαιοωρηθηκες λιγο με το στηθος,παλι καλα που το προλαβες...Εμεις καλα είμαστε,λιγο τον ενοχλουν τα ουλα του,καποιες φορές πιο έντονα...Κατα τ άλλα ειμαι ερωτευμένη με το αγορακι μου....αυτο....


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

 

29 minutes ago, tsilona said:

Καλημέρα κορίτσια! 

Το πρώτο ταξίδι με αεροπλάνο στέφθηκε με επιτυχία! κοιμηθηκε ,,"μίλησε"... θήλασε στην απογειώση κ προσγείωση...Τυραννια τα τζιμπραγκαλα όμως.

Μουχλαααααα λέμε ρε ! Που Σάι Ελλαδιτσα με τον ήλιο σου μωρεεεε

 

Καλά να περάσετε!!! Να το απολαύσετε και να έρθετε μετά να απολαύσετε και τον ήλιο! 

 

Εμείς σήμερα γίναμε 4ων μηνών!!!!

Απίστευτο μου φαίνεται....

  • Μου αρέσει 2

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Κορίτσια γειά κι από μας. Ευτυχώς γλιτώσαμε τη βρογχιολιτιδα, είναι ήδη καλύτερα η μπέμπα. Τρέχω να κανονίσω τη βάφτιση, κλείσαμε για Μάρτιο και ετοιμασίες φουλ. Όσον αφορά τα υπόλοιπα, κι εμείς τα ίδια, έχει αρχίσει τις τσιριδες, και γενικά είναι πολύ επικοινωνιακο μωρό, μιλάει όλη μέρα χαχαχα. Από ύπνο και συμπεριφορα είναι άψογη. Το βράδυ την ταΐζω στις 12 και το πηγαίνει σερί μέχρι 8.30-9 το πρωί. Και μέσα στη μέρα παίζει πολύ στο γυμναστήριο και στο κρεβατάκι της, δεν είναι γκρινιάρα. Έχει αρχίσει κι εμένα να κάνει αυτό που λέτε με το στήθος, να το τραβάει προς τα έξω. Εν τω μεταξύ μέχρι τώρα όταν έτρωγε δεν έδινε σημασία σε τίποτα άλλο, τώρα τελευταία όταν ακούει θόρυβο κοιτάζει γύρω γύρω, η αν με βλέπει να μιλάω με κανέναν γελάει και τρέχουν τα γάλατα χαχαχαχα! 

Είχα ένα θέμα με το στήθος μου 3 μέρες, πέθανα στον πόνο, έκλαιγα και θήλαζα. Ο πόνος ήταν εσωτερικός, σα να το είχα χτυπήσει, και είχε κοκκινησει, έκανα και δέκατα 2 μέρες, φοβήθηκα για μαστίτιδα, άρχισα κομπρεσες κτλ και σήμερα είμαι καλύτερα! 

Αυτά τα λίγα από εμάς, τι κάνετε εσείς; πως είστε; 

Μια χαρα η μπεμπουλα κι απο συνηθειες και απο υπνο!!Ευτυχως γλιτωσε κι εκεινη τη βρογχιολιτιδα κι εσυ τη μαστιτιδα, οποτε ολα καλα!!Κι εμενα παντως τωρα που πολλες φορες με δαγκωνει, εχει αρχισει να με ενοχλει η δεξια θηλη, οπως στην αρχη...θελω να πιστευω οτι θα προσαρμοστουν στα τραβηγματα και στις δαγκωνιες και δε θα εχουμε προβλημα!!

4 ώρες πρίν, tsilona είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Το πρώτο ταξίδι με αεροπλάνο στέφθηκε με επιτυχία! κοιμηθηκε ,,"μίλησε"... θήλασε στην απογειώση κ προσγείωση...Τυραννια τα τζιμπραγκαλα όμως.

Μουχλαααααα λέμε ρε ! Που Σάι Ελλαδιτσα με τον ήλιο σου μωρεεεε

 

Τελειααα!!!Καλα να περασετε!!!Ασε, γιατι κι εμας σημερα ολο βρεχει...


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 27/1/2020 at 1:05 ΠΜ, gogouli_ είπε:

Κορίτσια γειά κι από μας. Ευτυχώς γλιτώσαμε τη βρογχιολιτιδα, είναι ήδη καλύτερα η μπέμπα. Τρέχω να κανονίσω τη βάφτιση, κλείσαμε για Μάρτιο και ετοιμασίες φουλ. Όσον αφορά τα υπόλοιπα, κι εμείς τα ίδια, έχει αρχίσει τις τσιριδες, και γενικά είναι πολύ επικοινωνιακο μωρό, μιλάει όλη μέρα χαχαχα. Από ύπνο και συμπεριφορα είναι άψογη. Το βράδυ την ταΐζω στις 12 και το πηγαίνει σερί μέχρι 8.30-9 το πρωί. Και μέσα στη μέρα παίζει πολύ στο γυμναστήριο και στο κρεβατάκι της, δεν είναι γκρινιάρα. Έχει αρχίσει κι εμένα να κάνει αυτό που λέτε με το στήθος, να το τραβάει προς τα έξω. Εν τω μεταξύ μέχρι τώρα όταν έτρωγε δεν έδινε σημασία σε τίποτα άλλο, τώρα τελευταία όταν ακούει θόρυβο κοιτάζει γύρω γύρω, η αν με βλέπει να μιλάω με κανέναν γελάει και τρέχουν τα γάλατα χαχαχαχα! 

Είχα ένα θέμα με το στήθος μου 3 μέρες, πέθανα στον πόνο, έκλαιγα και θήλαζα. Ο πόνος ήταν εσωτερικός, σα να το είχα χτυπήσει, και είχε κοκκινησει, έκανα και δέκατα 2 μέρες, φοβήθηκα για μαστίτιδα, άρχισα κομπρεσες κτλ και σήμερα είμαι καλύτερα! 

Αυτά τα λίγα από εμάς, τι κάνετε εσείς; πως είστε; 

Αγάπη μου τέλεια που γλυτώσατε τα χειρότερα και είναι καλά το μωράκι σας ❤️ κλείσαμε κ εμείς για βάφτιση 16 Αυγούστου 5 η ώρα πολύ μαρεσει η ημερομηνία μας :)

Χθες αφαιρέσαμε όλα μας τα ράμματα κορίτσια μου και την Παρασκευή ταξιδεύουμε για το νησάκι μας ❤️ ❤️ 

  • Μου αρέσει 6

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Penny... είπε:

Κορίτσια τι κάνετε ; χάθηκαμε ρε γαμωτο ποιες έχετε κανει τεστ παπ;

Εγω έκανα όταν πήγα για έλεγχο 2 μήνες μετά τον τοκετό κορίτσι μου! 

8 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

Αγάπη μου τέλεια που γλυτώσατε τα χειρότερα και είναι καλά το μωράκι σας ❤️ κλείσαμε κ εμείς για βάφτιση 16 Αυγούστου 5 η ώρα πολύ μαρεσει η ημερομηνία μας :)

Χθες αφαιρέσαμε όλα μας τα ράμματα κορίτσια μου και την Παρασκευή ταξιδεύουμε για το νησάκι μας ❤️ ❤️ 

Μπράβο ρε Μαριουλα, αντε με το καλο στο σπιτάκι σας! Πάει κι αυτό! Πως είναι τα ζουζούνια σου; 

5 ώρες πρίν, tsilona είπε:

Η άχρηστη πληροφορία της ημέρας! 

Στο Λονδίνο έχει Μικέλ.χαχαχαχαχχαχαχα

Πως περνάς εκεί στα ξένα; 


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...