Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Penny... είπε:

κοριτσια μου την Τεταρτη μπαινω για χειρουργειο χολης λαπαροσκοπικα ευχηθητε μου καλη τυχη !!!!

Καλη επιτυχια αγαπη μου! Ολα θα πανε καλα, μη φοβασαι τιποτα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

3 ώρες πρίν, Penny... είπε:

κοριτσια μου την Τεταρτη μπαινω για χειρουργειο χολης λαπαροσκοπικα ευχηθητε μου καλη τυχη !!!!

Καλη επιτυχία κοριτσακι μου....Κ γρήγορη ανάρρωση!!!!


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Penny... είπε:

κοριτσια μου την Τεταρτη μπαινω για χειρουργειο χολης λαπαροσκοπικα ευχηθητε μου καλη τυχη !!!!

Εχω κανει με λαπαροσκοπηση αλλου ειδουα χειρουργεια..δςν ποναει καθολου..

Να πανε ολα καλα..

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Penny... είπε:

Βασικα εχω χεστει αλλα τι να κανουμε χαχαχαχαχαχαχαχα

χαχαχα...οχι βρε σου λεω ειναι μια χαρα!Θα προσεξεις λιγο τη διατροφη σου μετα και θα αναρρωσεις πολυ συντομα...θα το δεις!!


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

On 1/10/2020 at 6:16 AM, marioula1234 said:

 

 

 

 

 

 

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες πολύ πολύ για το ενδιαφέρον σας❤️ η επέμβαση αποτί είπε ο γιατρός πήγε πολύ πολύ καλά τα αυτάκια θα τα δούμε την Τρίτη που θα κάνουμε αλλαγή κ θα βγάλει ο γιατρός τις γάζες...Η επέμβαση από μια ώρα που κρατά συνήθως εμάς κράτησε σχεδων 3 ώρες δεν ήταν τόσο απλό φαίνεται... Πρέπει να μείνω δύο εβδομάδες ακόμα στην Αθήνα.. Μια για να αφαιρέσει τις γάζες κ ακόμη μια για να αφαιρέσει τα ράμματα... Το κακό είναι που χάνει σχολείο... Προς έκπληξη μου ο μικρός δεν πονάει καθολουυυυ! Καθόλου όμως! Τι χαρά κ αυτή το είχα άγχος γιατί μια γνωστή μου που έκανε κ εκείνη ωτοπλαστικη στα 37 της υπέφερε... Η μπέμπα μαρτυρισε όσο έλειπα δεν ήθελε να φάει ούτε να κοιμηθει εκλαιγε όλη μέρα μετά κόπο και βασάνων έπινε 20-20μλ γάλα μου... Ευτυχώς κάναμε την επέμβαση πρωί και βγήκαμε βράδυ δεν μείναμε μέσα κ τη νύχτα... Καμία συγχηση δεν έπαθε η μικρή με τις θηλές που το είχα άγχος... Όλα καλά δόξα το Θεό!!! 

Κρίμα για τη μπεμπούλα αλλά ευτυχώς δεν χρειάστηκε να μείνετε βραδυ. Τελείωσε κιόλας ήδη οπότε μια χαρά! Με το καλό να βγάλετε τα ράμματα και να πάτε σπίτι σας!

On 1/10/2020 at 10:41 PM, winspert said:

Ναι,καλο είναι το αντρακι μου...Απο υψος ειναι λιγο πανω απο το μέσο όρο κ απο βαρος λιγο κατω...Μου ειπε να κανουμε σε κανα μήνα κ το επομενο κ να μου δωσει κ ενα ποσιμο...Κ εχετε παρει εσεις;Ειναι για τις γαστρεντεριτιδες μου ειπε προεραιτικο αλλα λεω να το παρει...Οσο για αργοτερα που λες,γενικα ειμαι πολυ ψυχραιμη,ιδιως την ωρα που πρεπει.Ισως λογω επαγγέλματος...Κ σημερα ημουν πολυ ψυχραιμη...η μανα μου ειχε γυρισει απο την αλλη κ εκλαιγε....χαχαχα....Γελαω γιατι εχει μεγαλωσει τρια παιδια...Αλλα αν θυμηθώ απο ψυχραιμια χαλια ηταν παντα....

Τέλειος ο μπεμπάκος! Κι εμείς το πήραμε το πόσιμο την πρώτη δόση. Όλα καλά!

11 hours ago, Penny... said:

κοριτσια μου την Τεταρτη μπαινω για χειρουργειο χολης λαπαροσκοπικα ευχηθητε μου καλη τυχη !!!!

Με το καλό! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να αναρρώσεις σύντομα!

Εμένα μάλλον έχει βλέννα στα κακά της. Το έπαθε από όταν ξεκινήσαμε το σίδηρο και δεν το είχα καταλάβει γιατί αλλάξανε σύσταση και χρώμα και συχνότητα και νόμιζα ήταν από το σίδηρο. Θα πάρω τη Δευτέρα τον παιδίατρο και θα δούμε.

  • Ευχαριστώ 2

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Clue είπε:

Καλημέρα!

Κρίμα για τη μπεμπούλα αλλά ευτυχώς δεν χρειάστηκε να μείνετε βραδυ. Τελείωσε κιόλας ήδη οπότε μια χαρά! Με το καλό να βγάλετε τα ράμματα και να πάτε σπίτι σας!

Τέλειος ο μπεμπάκος! Κι εμείς το πήραμε το πόσιμο την πρώτη δόση. Όλα καλά!

Με το καλό! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να αναρρώσεις σύντομα!

Εμένα μάλλον έχει βλέννα στα κακά της. Το έπαθε από όταν ξεκινήσαμε το σίδηρο και δεν το είχα καταλάβει γιατί αλλάξανε σύσταση και χρώμα και συχνότητα και νόμιζα ήταν από το σίδηρο. Θα πάρω τη Δευτέρα τον παιδίατρο και θα δούμε.

Κ εμασ χαλια οι κενωσεισ..κ βλεπω πολλςσ φορεσ βλεννα..μεχριβκ κουκιδεσ αιμα ειχα δει..

Ο γιατροσ αταραχοσ..

Αμα δεν εχεια αλλο συμπτωμα μην ανησυχεισ..

Συζητα το κ με τον παιδιατρο...

18 ώρες πρίν, Dwro είπε:

   

Κοριτσι μου καλη αναρρωση στον μικρουλη σου χαιρομαι που ολα πηγαν καλα.Περαστικα σας συντομα.

Εμεις αγαπη δεν το καναμε λογω πονων που εχουμε στην κοιλια η παιδογαστρεντερολογος ειπε οχι να μην γινει καθολου γιατο δεν θα το σηκωσει το μωρο.

Καλη επιτυχια κοριτσι μου να εισαι ηρεμη ολα καλα θα πανε

@Dwro η καρανικα ε? Ουτε εμασ μασ αφησε να παρουμε στην μεγαλη μου κορη τισ υπολοιπεσ δοσεισ..

Καλα εκανε..εμασ μασ ειχε ξςτιναξει τοτε..ενω πηγαινε καλα..ξανα εντονουσ κολικουσ..ξανα αιμα στα κακα..κ πηραμε κ προβιοτικα μπασ κ ηρεμησουμε..αλλα τιποτα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/1/2020 at 5:15 ΜΜ, Penny... είπε:

κοριτσια μου την Τεταρτη μπαινω για χειρουργειο χολης λαπαροσκοπικα ευχηθητε μου καλη τυχη !!!!

Ομορφιά μου όλα καλά θα πάνε καλή τύχη σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου ❤️

22 ώρες πρίν, Dwro είπε:

   

Κοριτσι μου καλη αναρρωση στον μικρουλη σου χαιρομαι που ολα πηγαν καλα.Περαστικα σας συντομα.

Εμεις αγαπη δεν το καναμε λογω πονων που εχουμε στην κοιλια η παιδογαστρεντερολογος ειπε οχι να μην γινει καθολου γιατο δεν θα το σηκωσει το μωρο.

Καλη επιτυχια κοριτσι μου να εισαι ηρεμη ολα καλα θα πανε

 

12 ώρες πρίν, Clue είπε:

Καλημέρα!

Κρίμα για τη μπεμπούλα αλλά ευτυχώς δεν χρειάστηκε να μείνετε βραδυ. Τελείωσε κιόλας ήδη οπότε μια χαρά! Με το καλό να βγάλετε τα ράμματα και να πάτε σπίτι σας!

Τέλειος ο μπεμπάκος! Κι εμείς το πήραμε το πόσιμο την πρώτη δόση. Όλα καλά!

Με το καλό! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να αναρρώσεις σύντομα!

Εμένα μάλλον έχει βλέννα στα κακά της. Το έπαθε από όταν ξεκινήσαμε το σίδηρο και δεν το είχα καταλάβει γιατί αλλάξανε σύσταση και χρώμα και συχνότητα και νόμιζα ήταν από το σίδηρο. Θα πάρω τη Δευτέρα τον παιδίατρο και θα δούμε.

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου ❤️❤️❤️


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, tzeni82 είπε:

Κ εμασ χαλια οι κενωσεισ..κ βλεπω πολλςσ φορεσ βλεννα..μεχριβκ κουκιδεσ αιμα ειχα δει..

Ο γιατροσ αταραχοσ..

Αμα δεν εχεια αλλο συμπτωμα μην ανησυχεισ..

Συζητα το κ με τον παιδιατρο...

@Dwro η καρανικα ε? Ουτε εμασ μασ αφησε να παρουμε στην μεγαλη μου κορη τισ υπολοιπεσ δοσεισ..

Καλα εκανε..εμασ μασ ειχε ξςτιναξει τοτε..ενω πηγαινε καλα..ξανα εντονουσ κολικουσ..ξανα αιμα στα κακα..κ πηραμε κ προβιοτικα μπασ κ ηρεμησουμε..αλλα τιποτα..

Οχι μακρια απο Καρανικα δεν ξαναπατησα παμε σε αλλη.Αυτο μου ειπε παντως οτι θα τον διαλυσει το συστημα το ποσιμο τωρα στο 3ο εμβολιο θα το συζητησω και με τον παιδιατρο γιατι εκεινος ειχε πει να το κανουμε αλλα αργοτερα.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σας...Οσες κανατε καισαρικη ,σας τρωει η τομη; Είναι λιγο κοκκινη κ με τρωει... Είναι φυσιολογικό;Ειπα να ρωτησω εσας πρωτα μην ενοχλω το γιατρό προς το παρόν...


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 29 λεπτά , winspert είπε:

Κοριτσια γεια σας...Οσες κανατε καισαρικη ,σας τρωει η τομη; Είναι λιγο κοκκινη κ με τρωει... Είναι φυσιολογικό;Ειπα να ρωτησω εσας πρωτα μην ενοχλω το γιατρό προς το παρόν...

Εμενα δε με τρωει ουτε ειναι κοκκινη. Τσιμπηματα μονο νιωθω καποιες φορες. Μπορει και να ειναι φυσιολογικο γιατι καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος αλλα καλο ειναι να επικοινωνησεις με το γιατρο σου για να εισαι σιγουρη. Σου εχει δωσει να βαζεις τιποτα πανω? Εγω βαζω μια αλοιφη και μου εχει πει να συνεχισω να την βαζω μεχρι να τελειωσει.

  • Ευχαριστώ 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, winspert είπε:

Κοριτσια γεια σας...Οσες κανατε καισαρικη ,σας τρωει η τομη; Είναι λιγο κοκκινη κ με τρωει... Είναι φυσιολογικό;Ειπα να ρωτησω εσας πρωτα μην ενοχλω το γιατρό προς το παρόν...

Γεια σου κοριτσι μου οχι εμενα ειναι κοκκινη αλλα δεν με ξυνει καθολου.Καλυτερα να κανεις μια ερωτηση δεν χανεις κατι

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, winspert είπε:

Κοριτσια γεια σας...Οσες κανατε καισαρικη ,σας τρωει η τομη; Είναι λιγο κοκκινη κ με τρωει... Είναι φυσιολογικό;Ειπα να ρωτησω εσας πρωτα μην ενοχλω το γιατρό προς το παρόν...

Που και που με πιάνει και μένα φαγούρα αλλά λίγα πράγματα! Εμένα όταν είχα σαραντίσει έβγαζε υγρό, πήρα το γιατρό τηλ και μου είχε πει να βάλω πούλβο. Αν είναι έντονη η φαγούρα και συνεχίσει καν'του ένα τηλ.

Κόκκινη είναι ακόμα και 'μένα, με τον καιρό θα ασπρίσει λένε..

  • Ευχαριστώ 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny... είπε:

 

Κορίτσια βγήκα απο το χειρουργείο όλα καλά 17 πέτρες μου έβγαλαν

Καλη αναρρωση κοριτσακι μου! Τοσες πολλες ε! Ελπιζω να μη πονας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...