Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μην σκέφτεσαι έτσι …. Δεν κάνει καλό σε σενα και το μωράκι !!!! Εγώ δεν ξέρω εάν θα κάνω πριν τη Παρασκευή…φλερτάρω με τη σκέψη να κάνω αύριο … αλλά φοβαμαι …

      Αυριο σε ποια μέρα θα είσαι? Καλύτερα να μην κάνεις  πριν την έβδομη πάντως

Σχέση με τα πεθερικα μας!!!?


anemoni1989

Recommended Posts

3 ώρες πρίν, maria2022 είπε:

Ο λόγος που θέλω να μάθω είναι γιατί θέλω να έχω την αντίδραση γενικά σε βίντεο όλους ώστε το παιδί να το έχει σαν ανάμνηση αργότερα και με βάση την συμπεριφορά ίσως καταλάβει πολλά στο μέλλον. 

Σχετικά με το βαφτιστηρι κυρίως με ενοχλεί το ότι πιστεύουν πως μόνο εκείνοι είναι οι σωστοί. Και πως εμείς ήμαστε λάθος. Και το ότι κρίνω είναι καθαρά γιατί νιώθω πως μας θεωρούν χαζούς και λένε ακόμα και ψέματα μέσα στην μούρη μας (εξού που είχα αναφέρει πιο πάνω πως έχουν γίνει πολλά). Γνώμη μου αλλά ένα παιδί δεν μεγαλώνει σωστά μόνο με βόλτα στον ίδιο πάρκο 24/7, ταβέρνες στις οποίες το παιδί δεν κάθεται καθόλου ήρεμο (δεν μπορώ να ξέρω τον λόγο) και παιχνίδια με μονοευρα. Τα παιδιά ειδικά στην ηλικία των 2-4 θέλουν και κάτι να τους ανοίξουν το μυαλό να δουν και άλλα πράγματα. Γενικώς αλληλεπίδραση. Μπορεί να είμαι λάθος. Αλλά αυτό πιστεύω. 

το παιδι θα καταλαβει μεγαλωνοντας ετσι κ αλλιως

κανε βιντεο  με τους υπολοιπους που λογικα θα χαρουνε κιολας

ο,τι κ να πιστευει καθε οικογενεια,ξερει τι ειναι καλυτερο για το δικο της παιδι,εφοσον δ ειναι κτ επικινδυνο φυσικα

ασχετα με το αν συμφωνω με οσα θελεις εσυ η οχι,που μια χαρα λογικα τα λες,τα ψεμματα ειναι το μονο που θα με ενοχλουσε.ομως το παιδι ειναι μικρο,κ αναγκαστικα θα εχεις επαφη μαζι του με τους γονεις του

μια χαρα ειναι το παρκο που παει το 3χρ,στην τελικη αυτο τους βολευει.παρε κ κανενα παιχνιδακι που θεωρεις καλο για την ηλικια του,κ αρκει

η αλληλεπιδραση συμφωνω ειναι σημαντικη,κ να πατε στην παιδικη κ πραγματικα να παιξεις μαζι του,αλλα κ να βρισκει παρεες με αλλα παιδακια

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 676
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 21/2/2019 at 9:33 ΜΜ, anemoni1989 είπε:

Πωωωωω για γέλια και για κλαμματα η τυπισσα!!! Νομίζω καπου εχει πάρει το μάτι μου το τοτε θεμα που ειχες ανοίξει.. Συγγνωμη ποσο χρονών ειναι??? 

Το όνομα της δεν ξέρω αν περιμενει να το ακουσει, γτ ειχε πει στον άντρα μου οταν μαθαμε οτι ειναι κοριτσι να βγάλουμε της μαμας μου αν είναι... Προφανως φοβάται μη βγει αγοράκι τ 2ο και δε θελω να βγάλω τον πεθερο μου... Το γελοία της ολης υποθεσης είναι οτι εγω δε θελω να βγάλω τς γονεις μου διότι πολύ απλα θεωρώ γελοία αυτη την παραδοση!!! 

Κορίτσια....καλημέρα καταρχήν... Πάντα υπάρχουν χειρότερα να ξέρετε. Εγώ ήμουν έγγυος και έχανα το παιδί μου με αιμορραγίες καθημερινές κ όταν με αντίκρισε η πεθερά μου λέει....πόσο χρονών είσαι ε; Ε δεν θα είσαι 40 σαν τον γιό μου; Στην ηλικία σου δεν τα κρατάτε τα παιδιά... Όταν τα είπα στον άντρα μου η απάντηση του ήταν... Καλά που δεν ήμουν μπροστά γιατί δεν ξέρω τι θα έκανα... Κατά τα άλλα την βλέπει κάθε μέρα μιας κ η δουλειά του είναι κάτω από το σπίτι του... Αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε όλες....

 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...