Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια παίζει να πήρα 2 φορες τα βραδινά μ χάπια! δλδ αντί για 1 σίδηρο πήρα 2 και αντί για 2 μαγνήσια πήρα 4!  δεν είμαι σίγουρη βέβαια μάλλον οχι αλλά δεν παίρνω κ όρκο ! δεν νομίζω βέβαια να προκαλέσει πρόβλημα αλλά για καλό κ για κακό!

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

@Pagor θεϊκο το τσουρεκι σου!!! Μπραβοοοο, καλοφαγωτο!

Just now, MELINASP είπε:

με το καλο να ερθει γρηγορα τοτε ευχομαι με μια γερη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Ευχομαι να ερθει ενα μωρακι κ για σενα γρηγορα χωρις αλλη ταλαιπωρια. Εχω διαβασει την ιστορια σου κ σε θυμαμαι απο παλιοτερα που σας διαβαζα. Του χρονου τετοιες μερες να χεις το μωρακι σου αγκαλιτσα :x

Με τις φωτο οντως θελει προσοχη 8)

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Moomin είπε:

@Pagor θεϊκο το τσουρεκι σου!!! Μπραβοοοο, καλοφαγωτο!

Ευχομαι να ερθει ενα μωρακι κ για σενα γρηγορα χωρις αλλη ταλαιπωρια. Εχω διαβασει την ιστορια σου κ σε θυμαμαι απο παλιοτερα που σας διαβαζα. Του χρονου τετοιες μερες να χεις το μωρακι σου αγκαλιτσα :x

Με τις φωτο οντως θελει προσοχη 8)

σε ευχαριστώ πολύ κοριτσακι μου να εισαι καλα και σε εσενα ευχομαι το ιδιο αν δεν εχεις παιδακι! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MELINASP είπε:

σε ευχαριστώ πολύ κοριτσακι μου να εισαι καλα και σε εσενα ευχομαι το ιδιο αν δεν εχεις παιδακι! 

Σε ευχαριστω, οχι δεν εχω.. Ειμαι στην αναμονή. Μαζι με την @Annie4 κ βλεπουμε.....


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Έχεις δίκιο βασικά...γιατί οντως πολύ περίεργοι υπάρχουν...δίκιο έχετε...και εμένα με τρομάζει να σας πω λίγο αυτό ...άρα ας το ξεχάσουμε αυτό .. χαχαχαχαχα

Αχ μακαρι να βρουμε καποιον αλλον τροπο και να μπορουμε να μοιραστουμε τις φωτο μας να γνωριστουμε καλυτερα....

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Αχ μακαρι να βρουμε καποιον αλλον τροπο και να μπορουμε να μοιραστουμε τις φωτο μας να γνωριστουμε καλυτερα....

Εσυ πως τα περνας; εμεις φευγουμε μεθαυριο για το χωριο του αντρα μου στα πεθερικουλια κ ψηνομαι για τεστακι. Μαλλον θα το κανω Μ.Παρασκευη γτ θελει να παμε να κάνουμε δουλειες εκει, τουλαχιστον να ξερω. Θα μαι στην 26η μερα με θετικοτατο ωορρηξιας τη 12η θα δειξει πιστευω. 

Μπορουμε αν εχετε facebook να ανταλλαξουμε προφιλ μεσω προσωπ μηνυματων αλλα προτεινω μετα το Πασχα. Γτ κ γω σε λιγες μερες δν θα χω χρονο να μπαινω κ στην Κων/πολη υπαρχουν χρεωσεις.

  • Μου αρέσει 2

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Εσυ πως τα περνας; εμεις φευγουμε μεθαυριο για το χωριο του αντρα μου στα πεθερικουλια κ ψηνομαι για τεστακι. Μαλλον θα το κανω Μ.Παρασκευη γτ θελει να παμε να κάνουμε δουλειες εκει, τουλαχιστον να ξερω. Θα μαι στην 26η μερα με θετικοτατο ωορρηξιας τη 12η θα δειξει πιστευω. 

Μπορουμε αν εχετε facebook να ανταλλαξουμε προφιλ μεσω προσωπ μηνυματων αλλα προτεινω μετα το Πασχα. Γτ κ γω σε λιγες μερες δν θα χω χρονο να μπαινω κ στην Κων/πολη υπαρχουν χρεωσεις.

Εμεις μια χαρα περναμε ωραια απλα εχει λιγο γκρινια σημερα η μικρη.. Εχει λιγο πυρετο μαλλον απο τα δοντια της ειναι... 

Αχ ωραια... που ειναι το χωριο?? Να κανεις κοριτσαρα μου το τεστ και να δει ++++++!!!!!!!

Εγω δεν εχω fb... :sad:


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, κορίτσια! Διαβάζω πολύ καιρό το forum,μόλις τώρα όμως έγινα μέλος και θα ήταν χαρά μου να με βάλετε στην παρέα σας! Είμαι 29 χρονων και προσπαθούμε με τον άντρα μου για παιδάκι εδώ και δύο μήνες. Στις 1 Μαιου ΔΕΝ περιμένω την ακατανομαστη! Μακάρι να μου φέρετε γούρι!

  • Μου αρέσει 6

q7O9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ntina Ntinaki είπε:

Γεια σας, κορίτσια! Διαβάζω πολύ καιρό το forum,μόλις τώρα όμως έγινα μέλος και θα ήταν χαρά μου να με βάλετε στην παρέα σας! Είμαι 29 χρονων και προσπαθούμε με τον άντρα μου για παιδάκι εδώ και δύο μήνες. Στις 1 Μα

Καλώς ήρθες στην παρέα μας κοριτσάκι....!! Θα τα καταφέρουμε όλες που θα πάει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Bloumblou είπε:

Καλώς ήρθες στην παρέα μας κοριτσάκι....!! Θα τα καταφέρουμε όλες που θα πάει!

Ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα! Με το καλό όλες να γίνουμε εγκυουλες σύντομα!


q7O9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπεραααα! Πως είστε? Καλεεεε πόσα γράψατε?  Εγώ ήμουν στο τρέξιμο. ..Σήμερα πάλι δουλεύω απόγευμα. .χτες 2 γύρισα σπιτακι! 

Γράψατε παααααααρα πολλά!  

Pagor μου φαίνεται πεντανοστιμο! 

Εμενα τα νέα μου είναι ότι νιώθω φαγουρά και αύριο θα πάω στην κυτταρολογο να δώσω δείγμα να δούμε τι τρέχει. .Πάει και αυτός ο μήνας λογικά :-(

Άντε να δούμε θετικά τεστάκιααααα από τις κοπέλες! 

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Εμεις μια χαρα περναμε ωραια απλα εχει λιγο γκρινια σημερα η μικρη.. Εχει λιγο πυρετο μαλλον απο τα δοντια της ειναι... 

Αχ ωραια... που ειναι το χωριο?? Να κανεις κοριτσαρα μου το τεστ και να δει ++++++!!!!!!!

Εγω δεν εχω fb... :sad:

Κατερίνα μου ουτε εγώ έχω φεις χεχε το εκλεισα ...Και στο βαιμπερ γίνεται  ...Γίνεται μία ομαδική συζήτηση 

Just now, Ntina Ntinaki είπε:

Γεια σας, κορίτσια! Διαβάζω πολύ καιρό το forum,μόλις τώρα όμως έγινα μέλος και θα ήταν χαρά μου να με βάλετε στην παρέα σας! Είμαι 29 χρονων και προσπαθούμε με τον άντρα μου για παιδάκι εδώ και δύο μήνες. Στις 1 Μαιου ΔΕΝ περιμένω την ακατανομαστη! Μακάρι να μου φέρετε γούρι!

Με το καλό σου εύχομαι κορίτσι μου! 


sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ntina Ntinaki είπε:

Γεια σας, κορίτσια! Διαβάζω πολύ καιρό το forum,μόλις τώρα όμως έγινα μέλος και θα ήταν χαρά μου να με βάλετε στην παρέα σας! Είμαι 29 χρονων και προσπαθούμε με τον άντρα μου για παιδάκι εδώ και δύο μήνες. Στις 1 Μαιου ΔΕΝ περιμένω την ακατανομαστη! Μακάρι να μου φέρετε γούρι!

Γεια σου και απο μενα... Τελειαααα ελπιζω συντομα να εχει ωραια νεα να μας πεις!!!!

Just now, Eva_Lou είπε:

Κοριτσάρες καλημέρα!!! Σήμερα δουλεύω τελευταία μέρα!!! Μετά άδεια!!!! Κορίτσια και με βαιμπερ κ με μεσεντζερ μπορουμε!!!!! Γιουπιιιι!!!! Εγω θελω πολυ!!!!! Ειμαι μεσα!!!!

Και εγω ψηνομαι!!!! Για πειτε με ποιον τροπο θελετε?


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Pagor είπε:

kohtt.jpg

Τα καταφερααααααα...σας ευχαριστώ κοριτσάκια μου όμορφα!!!

Γιατι μας το κανεις αυτο εεεεε???? χαχαχα τελειοοοοοοοοο !!! καλοφαγοτο <3

2 ώρες πρίν, MELINASP είπε:

κοριτσια μου καλημερα! ευχομαι και εγω με τη σειρα μου το 2020 να μας φερει ενα μωρακι επιτελους! 

το ιστορικο μου 2017 φυσιολογικη συλληψη παλλινδρομη. 2018 φυσιολογικη συλλυψη παλι πα΄λλινδρομη. ψαχτηκαμε βρηκαμε ενα προβλημα στο σπερμα 2% μονο φυσιολογικες μοργες και κατατμιση σπερματος και προχωρησαμε σε εξωσωματικη. 2019 μαρτιος 1η εμβρυομεταφορα εμεινα εγκυος σε διδυμακια αλλα δυστυχως τα εχασα ειχα αποκολληση. 

ευχομαι το 2020 να ειναι η χρονια μας! μπηκα να σας γνωρισω και δεν μπορω να μη ντο σχολιασω τι τσουρεκαρα ειναι αυτη παναγια μου ????? θελω συνταγη @Pagor :)

Καλημερα κοριτσακι μου καλως ηρθες στην παρεα μας !!!!! Ολα θα πανε τελεια !!! κ ολα γινονται για καποιο λογο... Ηθελα να σε ρωτησω αν εχεις κανει την εξεταση της θρομβοφιλιας ευθυνεται για αποβολες κ παλινδρομες...

Κοριτσια κ εγω θα ηθελα να μοιραστουμε φωτος αλλα συμφωνω πως δεν θα ηθελα να με δει κοσμος που δεν μιλαω... αν βρειτε τροπο πειτε μου !!!! θα βαλω την πιο ωραια που εχω δλδ μια με καμια 500 φιλτρα ε ειμαστε κ καποιας ηλικιας :-P !!!!

Just now, Ntina Ntinaki είπε:

Γεια σας, κορίτσια! Διαβάζω πολύ καιρό το forum,μόλις τώρα όμως έγινα μέλος και θα ήταν χαρά μου να με βάλετε στην παρέα σας! Είμαι 29 χρονων και προσπαθούμε με τον άντρα μου για παιδάκι εδώ και δύο μήνες. Στις 1 Μαιου ΔΕΝ περιμένω την ακατανομαστη! Μακάρι να μου φέρετε γούρι!

Καλως ηρθες κοριτσακι μου κ εσυ στην παρεα μας !!! Ευχομαι να κανεις να ξαναδεις περιοδο 9 μηνες !!!!!!!

πρίν από 41 λεπτά , Moomin είπε:

Εσυ πως τα περνας; εμεις φευγουμε μεθαυριο για το χωριο του αντρα μου στα πεθερικουλια κ ψηνομαι για τεστακι. Μαλλον θα το κανω Μ.Παρασκευη γτ θελει να παμε να κάνουμε δουλειες εκει, τουλαχιστον να ξερω. Θα μαι στην 26η μερα με θετικοτατο ωορρηξιας τη 12η θα δειξει πιστευω. 

Μπορουμε αν εχετε facebook να ανταλλαξουμε προφιλ μεσω προσωπ μηνυματων αλλα προτεινω μετα το Πασχα. Γτ κ γω σε λιγες μερες δν θα χω χρονο να μπαινω κ στην Κων/πολη υπαρχουν χρεωσεις.

@Moomin στην Κωνσταντινουπολη εχει παντου wifi !!! ειναι πολυ ομορφη πολη κ να πας ΟΠΩΣΔΉΠΟΤΕ μια βολτα στην Ασιατικη πλευρα !!! εκει ειναι ακομα πιο πολιτισμενα κ να παρεις ηλιοσπορο αααααστο...τελειος !!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, maria_kltha είπε:

Γιατι μας το κανεις αυτο εεεεε???? χαχαχα τελειοοοοοοοοο !!! καλοφαγοτο <3

Καλημερα κοριτσακι μου καλως ηρθες στην παρεα μας !!!!! Ολα θα πανε τελεια !!! κ ολα γινονται για καποιο λογο... Ηθελα να σε ρωτησω αν εχεις κανει την εξεταση της θρομβοφιλιας ευθυνεται για αποβολες κ παλινδρομες...

Κοριτσια κ εγω θα ηθελα να μοιραστουμε φωτος αλλα συμφωνω πως δεν θα ηθελα να με δει κοσμος που δεν μιλαω... αν βρειτε τροπο πειτε μου !!!! θα βαλω την πιο ωραια που εχω δλδ μια με καμια 500 φιλτρα ε ειμαστε κ καποιας ηλικιας :-P !!!!

Καλως ηρθες κοριτσακι μου κ εσυ στην παρεα μας !!! Ευχομαι να κανεις να ξαναδεις περιοδο 9 μηνες !!!!!!!

@moomin στην Κωνσταντινουπολη εχει παντου wifi !!! ειναι πολυ ομορφη πολη κ να πας ΟΠΩΣΔΉΠΟΤΕ μια βολτα στην Ασιατικη πλευρα !!! εκει ειναι ακομα πιο πολιτισμενα κ να παρεις ηλιοσπορο αααααστο...τελειος !!!!

Καλημερα και καλώς σας βρήκα ναι έχω κάνει πλήρη έλεγχο και δεν έχω. το μόνο που βρήκαμε ήταν η κακή μορφολογία σπέρματος και κατάτμηση. όλα τα άλλα ήταν καλά. πιστεύω ότι όντως τώρα με τα δίδυμα ειμασταν άτυχοι. εύχομαι την επόμενη να μην είμαστε. :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...