Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Konsta είπε:

Είναι ο 4ος μήνας που πηγαίνω και στους 2 τελευταίους παίρνω και serpafar για να κάνω ωορρηξία... αλλά τον τελευταίο μήνα δεν έκανα ωορρηξία...μου ήρθε περίοδος σήμερα και από αύριο ξανά πάλι.έχω τα θεματάκια μου κι εγώ...

Ηθελα να σου πω αυτους τους 4 μήνες που πας έχεις παρατηρησει στο περιπου ποτε ερχεται;;;; Πχ απο την 15 εως 20 μερα;;; Ή οποτε να ναι ερχεται εντελως;;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπονννννν @Konstaκριμα ρε συ κ αλλες κοπελες εχουν τέτοια θεματα. Ελπιζω να φτιαξει κ να μη σου ξαναρθει για τον πιο γλυκο λογο!!!

@Annie4 μου στο θεμα για το 2019 εννοω την εγκυουλα. 

@Pagor προλαβες να βγαλεις φωτο; δν προλαβαινω να φτιαξω γτ θα παμε χωριο. Μου τρεχουν τα σαλια!

  • Μου αρέσει 3

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Ηθελα να σου πω αυτους τους 4 μήνες που πας έχεις παρατηρησει στο περιπου ποτε ερχεται;;;; Πχ απο την 15 εως 20 μερα;;; Ή οποτε να ναι ερχεται εντελως;;; 

Αν έχεις σταθερό κύκλο η ωορρηξία γίνεται 14 μέρες πριν σου έρθει περίοδος... εγώ έκανα ωορρηξία περίπου 16-19 μέρα με εξαίρεση τον τελευταίο μήνα. Εσύ έχεις παρατηρήσει τον κύκλο σου; Είναι σταθερός;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Konsta είπε:

Αν έχεις σταθερό κύκλο η ωορρηξία γίνεται 14 μέρες πριν σου έρθει περίοδος... εγώ έκανα ωορρηξία περίπου 16-19 μέρα με εξαίρεση τον τελευταίο μήνα. Εσύ έχεις παρατηρήσει τον κύκλο σου; Είναι σταθερός;

Αν παρεις λοιπον τεστάκια θα επικεντρωθεις σε αυτες τις ημερομηνιες... 16 με 19... να σου εγω να ξεκινας κ απο 14η και να φτανεις μεχρι 19η. Με ένα κουτι θα περνας 2 μήνες. Περιπου 28 ε ή και λιγοτερο αρα περιπου 15 ε το μηνα... επίσης υπαρχουν και τα στικς πιο οικονομικη λυση... αλλα για μενα λιιιγο πιο ζορικη... καποιες κοπελες τις βολευουν... εμενα μια χαρα ηταν ο κυκλος μου αλλα απο τοτε που αρχισα ελευθερες επαφες κ βιταμίνες περνάει κρίση.... να δούμε αν θα στρωσει...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Konsta είπε:

Θέλει υπομονή και αισιοδοξία... σκεφτόμουν μήπως έπαιρνα κι εγώ αυτά τα ηλεκτρονικά τεστακια να σταματούσα το πήγαινε έλα στο γιατρό... απλώς θα χρειαστώ πολλά τεστακια μέχρι να βρω την ωορρηξία!! 

Ναι το μέρα παρά μέρα το συστήνουν σε άτομα που έχουν θέμα με το σπέρμα αλλιώς βούρ κάθε μέρα!!! Εγώ θα σου πρότεινα να μην πάρεις τεστ και να συνεχίσεις με τον γιατρό σου!! Αφου δεν επιβαρύνεσαι και οικονομικά είναι το καλύτερο!! Βλέπει ακριβώς αν θα σκάσει πόσο είναι αν θα είναι καλή κλπ κλπ!! Συνεχισε με τον γιατρό σου καλύτερα!!! 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, Γεια σας! Πήγα στον γιατρό το Σάββατο για επανεξέταση μετά την απόξεση, με βρήκε Καλά, να ξεκουραστώ για 1 ακομη μηνα χωρίς αυτο να σημαίνει ότι δεν πρέπει να έχω ολοκληρωμένες επαφές. Την απόξεση την εκανα 19 Μαρτίου και τότε μου χε πει να ξαναξεκινησω προσπάθειες τον Ιούνιο ενώ τωρα μου τα αλλάζει. Θα τον ξαναρωτησω. Πάντως λεω να περιμένω ως τον ιουνιο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cupcake είπε:

Κορίτσια μου, Γεια σας! Πήγα στον γιατρό το Σάββατο για επανεξέταση μετά την απόξεση, με βρήκε Καλά, να ξεκουραστώ για 1 ακομη μηνα χωρίς αυτο να σημαίνει ότι δεν πρέπει να έχω ολοκληρωμένες επαφές. Την απόξεση την εκανα 19 Μαρτίου και τότε μου χε πει να ξαναξεκινησω προσπάθειες τον Ιούνιο ενώ τωρα μου τα αλλάζει. Θα τον ξαναρωτησω. Πάντως λεω να περιμένω ως τον ιουνιο

Γεια σου κοριτσάκι!!  Μάλλον θα είδε όλα πολύ καλά γι'αυτό σου τα άλλαξε!! Ακόμη καλύτερα για εσένα!!! Αλλά όποτε θέλεις μπορείς να ξεκινήσεις σιγά σιγά προσπάθειες!!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Annie4 είπε:

Μωρε το μικρουλακιιιιιιι....ετσι, να περνατε ομορφα. Εγω περιμενω μεθαυριο, θα δειξει!!! Κανενα συμπτωμα παντως, μονο πρησμενο στηθος και οι θηλες μου μια ειναι πρησμενες και μια οχι αρα δεν το κοβω

Θελω θετικο τεστακι ακουςςςς????? Στο ευχομαι κοριστι μου!!!!

@Moomin φυσικα και απο σενα περιμενω θετικο τεστ!!! 

Αντε βρε κοριτσιαααα.... Καντε την αρχη!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Γεια σου κοριτσάκι!!  Μάλλον θα είδε όλα πολύ καλά γι'αυτό σου τα άλλαξε!! Ακόμη καλύτερα για εσένα!!! Αλλά όποτε θέλεις μπορείς να ξεκινήσεις σιγά σιγά προσπάθειες!!

Kαλή μου αν σε είδε καλά και σου εδωσε το οκ πράξε όπως νιώθεις, να μην ανησυχείς για τίποτα. Αυτη τη φορα ολα θα είναι αλλιώς!

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Θελω θετικο τεστακι ακουςςςς????? Στο ευχομαι κοριστι μου!!!!

Το ακούωωωωω. Ευχομαι να σου κανω το χατίρι :-)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, Pagor είπε:

Κοριτσαρες μου βγήκε ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΌ!!!! μιλάω για το γεμιστο τσουρέκι του Λάμπρου Βακιαρου.... ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΌ....τρελάθηκε ο άντρας μου..  είναι τόοοοοοσο εύκολο...δεν είχα ξαναφτιάξει ποτέ γιατί έλεγα είναι δυσκολο...ούτε ζυμωμα ούτε τίποτα....

Μπράβο χρυσοχέρα μας!!!καλοφαγωτα!!και εγώ έφτιαξα την Κυριακή όμως δεν τα έχω δοκιμάσει λόγω νηστείας πάντως έγιναν αφρός!!!

Και του χρόνου με ένα μωράκι ή δύο όσα θέλει ο Θεός!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Moomin είπε:

Λοιπονννννν @Konstaκριμα ρε συ κ αλλες κοπελες εχουν τέτοια θεματα. Ελπιζω να φτιαξει κ να μη σου ξαναρθει για τον πιο γλυκο λογο!!!

@Annie4 μου στο θεμα για το 2019 εννοω την εγκυουλα. 

@Pagor προλαβες να βγαλεις φωτο; δν προλαβαινω να φτιαξω γτ θα παμε χωριο. Μου τρεχουν τα σαλια!

Ναι καλέ το έβγαλα φωτογραφία φυσικά....είναι τέλειο!!!!απλά δεν ξέρω πως να την ανεβάσω εδώ για να σας την δείξω...

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Cupcake είπε:

Κορίτσια μου, Γεια σας! Πήγα στον γιατρό το Σάββατο για επανεξέταση μετά την απόξεση, με βρήκε Καλά, να ξεκουραστώ για 1 ακομη μηνα χωρίς αυτο να σημαίνει ότι δεν πρέπει να έχω ολοκληρωμένες επαφές. Την απόξεση την εκανα 19 Μαρτίου και τότε μου χε πει να ξαναξεκινησω προσπάθειες τον Ιούνιο ενώ τωρα μου τα αλλάζει. Θα τον ξαναρωτησω. Πάντως λεω να περιμένω ως τον ιουνιο

Καλημερα !!! κ καλη υπομονη !!! Η αληθεια ειναι μετα την αποξεση θελει καποιο διαστημα η μητρα κ τ λ  οργανα να επανελθουν ο γιατρος εχει καλυτερη αποψη  στο αναπαραγωγικο σου συστημα βεβαια τα παντα μπορουν να συμβουν !! Για μενα καλο θα ειναι να περιμενεις να ηρεμησεις λιγο σωματικα κ ψυχολογικα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! 

Με το tiny pic την ανεβαζεις κ κανεις copy paste το λινκ για forums.

Παλι ξυπνησα με πονακιααα. Για να δουμε, ελπιζετε εσεις, ελπιζω κ γω αλλιως το ιδιο εργο εδω κ μηνες θα ξαναδω! Εκανα κ ομοιοκαταληξια χαχαχα.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...