Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, Annie4 είπε:

Τα τελειωσες; πετυχαν; θελω να κανω κι εγω

Είμαι στην δεύτερη φορά που τα έβαλα να φουσκώσουν....να σου πω μόνο ότι 10 λεπτά δουλειά θες....μπες να δεις συνταγή...απλά φουσκώνει μια φορά και αφού το ανοίξεις βάλεις την λιωμένη σοκολάτα και το πλέξεις πανευκολα το ξαναβαζεις για όλη μια ώρα για φούσκωμα...έχει και βίντεο στο Star.gr...από την πρωινή εκπομπή των Κου-Κου....εκεί το είδα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Κοριτσαρες μου καλη Μ βδομαδα!!!!!  Τι κανετε??? Εχουμε κανενα νεο απο τα κοριτσια που περιμενουμε τωρα για θετικι τεστακι???? Εμεις γυρισαμε σημερα απο την θεσσαλονικη παλι στο χωριο... Ενταξει ηταν υπεροχα.. Μπηκαμε τελικα στο γηπεδο και ηταν το κατι μοναδικο!!!!!! Η μικρη μας ελλειψε εννοειται.... ανυπομονούσα να φτασουμε σημερα να την δω..μολις μας ειδε χαμογελαγε και ηρθε τρεχοντας στην αγκαλια μας.   

Μωρε το μικρουλακιιιιιιι....ετσι, να περνατε ομορφα. Εγω περιμενω μεθαυριο, θα δειξει!!! Κανενα συμπτωμα παντως, μονο πρησμενο στηθος και οι θηλες μου μια ειναι πρησμενες και μια οχι αρα δεν το κοβω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Μωρε το μικρουλακιιιιιιι....ετσι, να περνατε ομορφα. Εγω περιμενω μεθαυριο, θα δειξει!!! Κανενα συμπτωμα παντως, μονο πρησμενο στηθος και οι θηλες μου μια ειναι πρησμενες και μια οχι αρα δεν το κοβω

Σταμάτα εσυ σε παρακολουθώ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Μωρε το μικρουλακιιιιιιι....ετσι, να περνατε ομορφα. Εγω περιμενω μεθαυριο, θα δειξει!!! Κανενα συμπτωμα παντως, μονο πρησμενο στηθος και οι θηλες μου μια ειναι πρησμενες και μια οχι αρα δεν το κοβω

Δεν είναι απαραίτητο να έχεις κάποιο σύμπτωμα κοριτσάκι μου...και το στήθος αρχίζουν τα έντονα συμπτώματα μετά την 4-5 εβδομάδα...ακόμα είναι τα αρχικά....αραααααα....μακαρι σου εύχομαι....άντε ρε κορίτσια μου κάντε κανένα παιδάκι γιατί εμένα με βλέπω χοντρή και χωρίς παιδι...εεεε με τόσο σοκολάτα σίγουρα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια εγω ειμαι ασχετη με τετοια γλυκα. Αφηστε που πρεπει να προσεχουμε λιγο τη διατροφη μας με τον αντρα μου. Ειναι στα ορια, αλλα στο τσακ. 

Απο συμπτωματα τπτ ιδιαιτερο σαν να ερχεται αλλα ελπιζω. Θελω να κανω κ τεστακι πριν με προλαβει η σιχαμενη!


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Moomin είπε:

Αχ κοριτσια εγω ειμαι ασχετη με τετοια γλυκα. Αφηστε που πρεπει να προσεχουμε λιγο τη διατροφη μας με τον αντρα μου. Ειναι στα ορια, αλλα στο τσακ. 

Απο συμπτωματα τπτ ιδιαιτερο σαν να ερχεται αλλα ελπιζω. Θελω να κανω κ τεστακι πριν με προλαβει η σιχαμενη!

Να κάνεις! Το Σάββατο!!! Δεν θα έχει έρθει... θα δεις....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Αχ κοριτσια εγω ειμαι ασχετη με τετοια γλυκα. Αφηστε που πρεπει να προσεχουμε λιγο τη διατροφη μας με τον αντρα μου. Ειναι στα ορια, αλλα στο τσακ. 

Απο συμπτωματα τπτ ιδιαιτερο σαν να ερχεται αλλα ελπιζω. Θελω να κανω κ τεστακι πριν με προλαβει η σιχαμενη!

Σιγά να μην πονάω και να κάνω και τεστ...έτσι θα το άφηνα...θα είχα που θα είχα νεύρα ....όσο για το τσουρέκι καλέ και εγώ πρώτη φορά κάνω...απλά την συνταγή ακολουθείς σιγά το πράγμα...πανευκολο σας λέω..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Δεν είναι απαραίτητο να έχεις κάποιο σύμπτωμα κοριτσάκι μου...και το στήθος αρχίζουν τα έντονα συμπτώματα μετά την 4-5 εβδομάδα...ακόμα είναι τα αρχικά....αραααααα....μακαρι σου εύχομαι....άντε ρε κορίτσια μου κάντε κανένα παιδάκι γιατί εμένα με βλέπω χοντρή και χωρίς παιδι...εεεε με τόσο σοκολάτα σίγουρα...

Ζηλεύωωωω!!!!!! Μας κολάζεις!!!!!! Είπαμε κορίτσι μου εσύ έχεις να περιμένεις το Σεπτέμβρη!!! Κ ωστόσω κάνετε τις προσπάθειές σας χαλαρά κ όμορφα!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Είμαι στην δεύτερη φορά που τα έβαλα να φουσκώσουν....να σου πω μόνο ότι 10 λεπτά δουλειά θες....μπες να δεις συνταγή...απλά φουσκώνει μια φορά και αφού το ανοίξεις βάλεις την λιωμένη σοκολάτα και το πλέξεις πανευκολα το ξαναβαζεις για όλη μια ώρα για φούσκωμα...έχει και βίντεο στο Σταρ...από την πρωινή εκπομπή των Κου-Κου....εκεί το είδα...

Το βρήκα!!! Ελπίζω να προλάβω να το κανω κι εγω :-)

Just now, Eva_Lou είπε:

Σταμάτα εσυ σε παρακολουθώ

Ααααχαχαχαχααχαχαχαχααχαχα.

Αυτο δεν το σκεφτηκα...

Just now, Pagor είπε:

Δεν είναι απαραίτητο να έχεις κάποιο σύμπτωμα κοριτσάκι μου...και το στήθος αρχίζουν τα έντονα συμπτώματα μετά την 4-5 εβδομάδα...ακόμα είναι τα αρχικά....αραααααα....μακαρι σου εύχομαι....άντε ρε κορίτσια μου κάντε κανένα παιδάκι γιατί εμένα με βλέπω χοντρή και χωρίς παιδι...εεεε με τόσο σοκολάτα σίγουρα...

Χαχαχααχαχαχα

Μακαρι να σου κανω το χατιρι, οχι τιποτα αλλο, μην απογοητευτει κι η @Eva_Lou

Just now, Moomin είπε:

Αχ κοριτσια εγω ειμαι ασχετη με τετοια γλυκα. Αφηστε που πρεπει να προσεχουμε λιγο τη διατροφη μας με τον αντρα μου. Ειναι στα ορια, αλλα στο τσακ. 

Απο συμπτωματα τπτ ιδιαιτερο σαν να ερχεται αλλα ελπιζω. Θελω να κανω κ τεστακι πριν με προλαβει η σιχαμενη!

Kι εγω, μα γιατι το θελουμε αυτο; δεν μας καταλαβαινω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Το βρήκα!!! Ελπίζω να προλάβω να το κανω κι εγω :-)

Ααααχαχαχαχααχαχαχαχααχαχα.

Αυτο δεν το σκεφτηκα...

Εεεεεμμμμμμ..... που πας ξυπόλητη στα αγκάθια;;; Λοιπόν θέλω 2 θετικά τεστάκια... δεν ξέρω πως θα το κάνετε... θα το κάνετε... να φύγετε απο εδώ... να πάτε αλλού... να ακολουθήσουμε κ οι υπόλοιπες..... 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Eva_Lou είπε:

Εεεεεμμμμμμ..... που πας ξυπόλητη στα αγκάθια;;; Λοιπόν θέλω 2 θετικά τεστάκια... δεν ξέρω πως θα το κάνετε... θα το κάνετε... να φύγετε απο εδώ... να πάτε αλλού... να ακολουθήσουμε κ οι υπόλοιπες..... 

Μακάρι μακαρι μακαρι. Αλλα πού ξερεις; Μπορει εσυ να μας αφησεις πρωτη...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Μακάρι μακαρι μακαρι. Αλλα πού ξερεις; Μπορει εσυ να μας αφησεις πρωτη...

Εγώ αργώ.... θα σας διώξω και μετά θα κλείσω την πόρτα.... θα σας ακολουθήσω βεβαία αλλά πρέπει να φεύγουμε από εδώ... σαν πολλές να μαζευτήκαμε!!!! :) δεν ξέρω γιατί αλλά έχω πολύ καλό προαίσθημα για εσάς πακέτο!!! Μαζί!!! Χριστέ μου ας γίνει το θαύμα για όλες μας!!!! Πότε κάνεις τεστάκι; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Εγώ αργώ.... θα σας διώξω και μετά θα κλείσω την πόρτα.... θα σας ακολουθήσω βεβαία αλλά πρέπει να φεύγουμε από εδώ... σαν πολλές να μαζευτήκαμε!!!! :) δεν ξέρω γιατί αλλά έχω πολύ καλό προαίσθημα για εσάς πακέτο!!! Μαζί!!! Χριστέ μου ας γίνει το θαύμα για όλες μας!!!! Πότε κάνεις τεστάκι; 

Κορίτσι μου τί θετική ενέργεια εκπέμπεις! Πέμπτη θα κάνω αγάπη μου, αν δεν ερθει Τεταρτη. Αλλά οι θηλές μου δεν είναι πρησμένες πια, ηταν μονο για λιγο. Αρα λογικα....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Κορίτσι μου τί θετική ενέργεια εκπέμπεις! Πέμπτη θα κάνω αγάπη μου, αν δεν ερθει Τεταρτη. Αλλά οι θηλές μου δεν είναι πρησμένες πια, ηταν μονο για λιγο. Αρα λογικα....

Ευχαριστώ γλυκούλα μου... από εσάς παίρνω τη θετική ενέργεια!!! Στην πραγματική μου ζωή δεν είμαι τόσο χαζοχαρούμενη χαχαχαχα!!!! Πλακα κάνω!!!!! Τα λεω γιατι τα εννοω... δεν μου αρεσει να ελπίζει καμία κοπέλα σε κάτι που είναι αβάσιμο απλά 3 μήνες είχα συμπτώματα... τον προηγούμενο αν θυμάσαι μόνο μαιευτήριο δεν είχα κλείσει... κ κατάλαβα πως όπως είπε κ η @Pagor και άλλα κοριτσάκια εδώ τα συμπτώματα κατά την ταπεινή μου γνώμη είναι παράλογο να ξεκινούν τοοοοοσο νωρίς... δεν λέω κάποιες κοπέλες μπορεί να τα έχουν νιώσει αλλά σίγουρα δεν είναι ο κανονας... αλλα η εξαίρεση.... ακόμα κ η καθυστέρηση πολλες φορές μπορεί να είναι συμπτωματική εντελώς... οπότε μόνο τεστ και χοριακή!!!! Αυτά μονο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Ευχαριστώ γλυκούλα μου... από εσάς παίρνω τη θετική ενέργεια!!! Στην πραγματική μου ζωή δεν είμαι τόσο χαζοχαρούμενη χαχαχαχα!!!! Πλακα κάνω!!!!! Τα λεω γιατι τα εννοω... δεν μου αρεσει να ελπίζει καμία κοπέλα σε κάτι που είναι αβάσιμο απλά 3 μήνες είχα συμπτώματα... τον προηγούμενο αν θυμάσαι μόνο μαιευτήριο δεν είχα κλείσει... κ κατάλαβα πως όπως είπε κ η @Pagor και άλλα κοριτσάκια εδώ τα συμπτώματα κατά την ταπεινή μου γνώμη είναι παράλογο να ξεκινούν τοοοοοσο νωρίς... δεν λέω κάποιες κοπέλες μπορεί να τα έχουν νιώσει αλλά σίγουρα δεν είναι ο κανονας... αλλα η εξαίρεση.... ακόμα κ η καθυστέρηση πολλες φορές μπορεί να είναι συμπτωματική εντελώς... οπότε μόνο τεστ και χοριακή!!!! Αυτά μονο!!!!

Έχεις απόλυτο δίκιο!!! Εύχομαι να σε βγάλω αληθινή, έίτε εγώ είτε η @Moomin που είναι η πιο κοντινή σε αναμονή. Αλλά ειλικρινά πιστεύω βαθιά πως σύντομα εδώ μέσα θα ερθει θαυματάκι!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...