Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Γιατροί και εξωσωματικη ☆


Recommended Posts

Ανοίγω αυτό το θέμα μιας κ τώρα θ αρχίσω από τον άλλο μήνα να ψάχνω γιατρό για εξωσωματική. 

Σε αυτό το θέμα μπορείτε  να γράψετε τους γιατρούς που μείνατε με την πρώτη εξωσωματική κ τους γιατρούς του όποιους μείνατε με την 2 η 3 φορά. 

Για να δούμε πάνω κάτω τα ποσοστά επιτυχίας. 

Ευχαριστώ 


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα, απευθύνθηκα στο Κέντρο Εξωσωματικής Αθηνών, έμεινα έγκυος με την πρώτη προσπάθεια και ο μικρός μου αυτή τη στιγμή κοιμάται δίπλα μου. Όλα πήγαν εξαιρετικά καλά, έμεινα πολύ ευχαριστημένη από όλους και τους ευγνωμονώ καθημερινά. Σου εύχομαι καλή επιτυχία!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τσιτσινα είπε:

Καλησπέρα, απευθύνθηκα στο Κέντρο Εξωσωματικής Αθηνών, έμεινα έγκυος με την πρώτη προσπάθεια και ο μικρός μου αυτή τη στιγμή κοιμάται δίπλα μου. Όλα πήγαν εξαιρετικά καλά, έμεινα πολύ ευχαριστημένη από όλους και τους ευγνωμονώ καθημερινά. Σου εύχομαι καλή επιτυχία!

Να σου ζήσει κορίτσι να έχει όλα τα καλά με υγεία. 

@Rafaelatarzan τι κάνεις κορίτσι? Εγώ έχω ακουστά τον Αθανασίου τον ξέρει καμία?


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Flo flo είπε:

Να σου ζήσει κορίτσι να έχει όλα τα καλά με υγεία. 

@Rafaelatarzan τι κάνεις κορίτσι? Εγώ έχω ακουστά τον Αθανασίου τον ξέρει καμία?

Όχι δυστυχώς δεν τον ξέρω.καλα ειμαι εσυ???? λαμπαροσκοπηση έκανες???? η ακομα???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

Όχι δυστυχώς δεν τον ξέρω.καλα ειμαι εσυ???? λαμπαροσκοπηση έκανες???? η ακομα???

Έκανα λαπαροσκόπηση οι σάλπιγγες ήταν κατεστραμμένες με φουλ φλεγμονή κ με συμφησεις.Δεν είχα ενδομητρίωση. Όλα αυτά από χρόνια λοίμωξη. Τώρα επόμενο βήμα αυτόν τον μήνα ψάχνω για εξωσωματικο. Ώστε τέλος Απριλίου ν αρχίσω 

12 ώρες πρίν, Τσιτσινα είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! Ο Αθανασίου είναι ο εξωσωματικος μου στο Κέντρο Εξωσωματικής Αθηνών. Εξαιρετικός άνθρωπος και γιατρός.

Ναι μου έχουν πει τα καλύτερα γι αυτόν. Ώστε έμεινες με την πρώτη σε αυτον σμπραβοοοοοο.Σ έβαλε στην αρχή να κάνεις όλες τις εξετάσεις? Όπως Κυστική ινώδη, θρομβωφιλιας κτλ?


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είχα κάνει την έρευνά μου λόγω δουλειάς και κατέληξα εκεί. Είναι οργανωμένο Κέντρο με εξαιρετικό επιτελείο. Έκανα όλες τις απαραίτητες εξετάσεις εκεί και με καθοδήγησαν σωστά σε κάθε βήμα. Ήμουν τυχερή και είχα αποτέλεσμα με την πρώτη προσπάθεια. Κάνε την έρευνά σου κι εσύ, κάθε γιατρός είναι θέμα χημείας, προσωπικά εκτίμησα πως ο γιατρός είναι χαμηλών τόνων και "μιλά" με τη δουλειά του.

Link to comment
Share on other sites

Το ποστ σου είναι λίγο λάθος εάν μου επιτρέπεις ..

Τι με πια φορά πέτυχε η κάθε μία είναι παράμετρος ηλικίας κ θέμα;τος που είχε.

Εγω επισκέφτηκα 2

Ατοναντουση έμεινα 2/3 φορές κ η μία σε δίδυμα...παλλινδρομησαν για άλλους λόγους που δε σχετιΖονται με την επιτυχία της εξωσωματικής;τιμής.

Στον Τζεφερακο έκανα 3/3 .Στην πρώτη απέκτησα την κόρη μου στη δεύτερη είχα παλλινδρομη 9 βδομάδα κ αύριο θα ξέρω υπερηχογραφικά που είναι η τρίτη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 είπε:

Το ποστ σου είναι λίγο λάθος εάν μου επιτρέπεις ..

Τι με πια φορά πέτυχε η κάθε μία είναι παράμετρος ηλικίας κ θέμα;τος που είχε.

Εγω επισκέφτηκα 2

Ατοναντουση έμεινα 2/3 φορές κ η μία σε δίδυμα...παλλινδρομησαν για άλλους λόγους που δε σχετιΖονται με την επιτυχία της εξωσωματικής;τιμής.

Στον Τζεφερακο έκανα 3/3 .Στην πρώτη απέκτησα την κόρη μου στη δεύτερη είχα παλλινδρομη 9 βδομάδα κ αύριο θα ξέρω υπερηχογραφικά που είναι η τρίτη.

Κοριτσι σου ευχομαι καλα αποτελεσματα το πιο βασικο .

Γράφω γιατροί κ εξωσωματική το οποίο σημαίνει να γράψουμε κ αποτυχίες κ επιτυχίες με ότι συνεπάγεται...

 


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Flo flo είπε:

Κοριτσι σου ευχομαι καλα αποτελεσματα το πιο βασικο .

Γράφω γιατροί κ εξωσωματική το οποίο σημαίνει να γράψουμε κ αποτυχίες κ επιτυχίες με ότι συνεπάγεται...

 

Aπλα κορίτσι μου επειδή βρέθηκα στην ίδια θέση ψάχνοντας είναι λάθος συλλογισμός κατά εμέ...το καλύτερο είναι να πεις ποιος λόγος σε δέρνει στην εξωσωματική την ηλικία σου κ να δεις ποιες πέτυχαν με το ίδιο προφίλ .πχ εγώ ως ανεξήγητη έχω πλήρη άγνοια από σπέρμα η ωάρια με θέμα ....επίσης κατά τη γνώμη μου παίζει μεγάλο ρόλο το εμβριολογικο κ ο γιατρός εγώ αυτό διδάχτηκα τόσα χρόνια..καλή κ ευλογημένη αρχη εύχομαι από καρδιάς..έλα στο καφέ εξωσωματικής εκεί θα δεις πολλά...η επιτυχία είναι συνεξαρτηση κ άλλων παραγόντων κ ειδικοτητων

Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 είπε:

Aπλα κορίτσι μου επειδή βρέθηκα στην ίδια θέση ψάχνοντας είναι λάθος συλλογισμός κατά εμέ...το καλύτερο είναι να πεις ποιος λόγος σε δέρνει στην εξωσωματική την ηλικία σου κ να δεις ποιες πέτυχαν με το ίδιο προφίλ .πχ εγώ ως ανεξήγητη έχω πλήρη άγνοια από σπέρμα η ωάρια με θέμα ....επίσης κατά τη γνώμη μου παίζει μεγάλο ρόλο το εμβριολογικο κ ο γιατρός εγώ αυτό διδάχτηκα τόσα χρόνια..καλή κ ευλογημένη αρχη εύχομαι από καρδιάς..έλα στο καφέ εξωσωματικής εκεί θα δεις πολλά...η επιτυχία είναι συνεξαρτηση κ άλλων παραγόντων κ ειδικοτητων

Εγώ την Πέμπτη αφαιρεσα τις σάλπιγγες οι οποίες ήταν υδροσαλπιγγες σε πολύ κακη κατάσταση με συμφησεις. Τα υπόλοιπα είναι οκ κ ωοθηκες κτλ .και το σπερμα είναι μια χαρά. 

Τώρα σε 2 βδομάδες θα αρχίσω να επισκέπτομαι εξωσωματικο γι αυτό. 


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Flo flo είπε:

Εγώ την Πέμπτη αφαιρεσα τις σάλπιγγες οι οποίες ήταν υδροσαλπιγγες σε πολύ κακη κατάσταση με συμφησεις. Τα υπόλοιπα είναι οκ κ ωοθηκες κτλ .και το σπερμα είναι μια χαρά. 

Τώρα σε 2 βδομάδες θα αρχίσω να επισκέπτομαι εξωσωματικο γι αυτό. 

Εσύ λοιπόν θεωρείσαι μια εύκολη περίπτωση εάν το θέμα είναι μόνιμοι σάλπιγγες τις οποίες φυσικά δε χρειάζεται η εξωσωματική...έχω δύο φίλες που πέτυχαν σαν κι εσένα με τη μια.Η μια στον Μαντούδη δίδυμα κ η άλλη στον Μαστρομηνα Για αυτό σου είπα παίζει ρόλο..πχχ υπάρχουν γιατροί σούπερ στους φυσικούς κύκλους κτλ

Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 είπε:

Εσύ λοιπόν θεωρείσαι μια εύκολη περίπτωση εάν το θέμα είναι μόνιμοι σάλπιγγες τις οποίες φυσικά δε χρειάζεται η εξωσωματική...έχω δύο φίλες που πέτυχαν σαν κι εσένα με τη μια.Η μια στον Μαντούδη δίδυμα κ η άλλη στον Μαστρομηνα Για αυτό σου είπα παίζει ρόλο..πχχ υπάρχουν γιατροί σούπερ στους φυσικούς κύκλους κτλ

Μακάρι κορίτσι αν κ δεν έχω ιδέα από εξωσωματική. Ούτε τι εννοείς φυσικό κύκλο θα πρέπει να τα ψάξω όλα να μάθω. Τα ωάρια μου δεν τα έχω ψάξει ποτέ να δω την ποιότητα. Αλλά ξέρω ότι η ΑΜΗ μου βγαίνει πολύ καλή κ ότι κάνω ωορηξια. 

Πάντως τα δίδυμα δεν τα γλυτώνω Ε? Χαχαχαχ


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Flo flo είπε:

Μακάρι κορίτσι αν κ δεν έχω ιδέα από εξωσωματική. Ούτε τι εννοείς φυσικό κύκλο θα πρέπει να τα ψάξω όλα να μάθω. Τα ωάρια μου δεν τα έχω ψάξει ποτέ να δω την ποιότητα. Αλλά ξέρω ότι η ΑΜΗ μου βγαίνει πολύ καλή κ ότι κάνω ωορηξια. 

Πάντως τα δίδυμα δεν τα γλυτώνω Ε? Χαχαχαχ

Aυτο δεν το ξέρεις..εγώ ένα έχω ...μπες στην ομάδα εξωσωματικη εδώ κ θα σε βοηθήσουν όλα τα κοριτσια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...