Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Neverstop είπε:

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

      Το πάρκο δεν είναι για πολλές ώρες-μερες  λόγο στρώματος κυρίως δεν είναι Κ ότι πιο κατάλληλο για συνεχή χρήση για πιο υγιηνο υποτίθετε . Μετά μόνο του αν δεν μπορείς συγκοιμιση. Αλλά μην σε ανχωνει πλέον στους 7 μήνες το παιδί στριφογυρναει μόνο του φωνάζει πιο δυνατά οπότε ξυπνάς Κ επίσης πλέον δεν χρειάζετε Κ να το ρευετε κτλ. 

      • Μου αρέσει 1

S.o.s


Elena00

Recommended Posts

Γεια σας.. πρωτη φορα γραφω εδω και θα ηθελα την γνωμη σας... εχω καθηστερηση 6 μερες... με τον συντροφο μου δεν περνουμε προφυλαξη αλλα δεν τελειωνει μεσα... χθες και σημερα ειχα καφε υγρα στο σκουπισμα καθως και πονο χαμηλα στην κοιλια και πονοκεφαλο εδω και κατι μερες..υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Elena00 είπε:

Γεια σας.. πρωτη φορα γραφω εδω και θα ηθελα την γνωμη σας... εχω καθηστερηση 6 μερες... με τον συντροφο μου δεν περνουμε προφυλαξη αλλα δεν τελειωνει μεσα... χθες και σημερα ειχα καφε υγρα στο σκουπισμα καθως και πονο χαμηλα στην κοιλια και πονοκεφαλο εδω και κατι μερες..υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης;

Αγαπημενη φανταζομαι οτι εχεις ακουσει πως η διακοπτομενη επαφη δεν ειναι μεθοδος προφυλαξης επισης ειμαι 6 μηνων εγκυος με την ιδια ακριβως μεθοδο!δεν κανεις μια βολτα απτο φαρμακειο της γειτονιας η αιμοτολογικη εξετ.β χοριακη!

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά υπάρχει η περίπτωση της εγκυμοσύνης αλλά υπάρχει περίπτωση να καθυστερήσει και από το άγχος σου οπότε πήγαινε να κάνεις ένα τεστακι να σου λύσει την απορία σου!! Αν δεις αρνητικό να ξεαγχωθεις!! Τι ηλικία έχεις? Μήπως υπάρχει κάποια κυστουλα?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Elena00 είπε:

Γεια σας.. πρωτη φορα γραφω εδω και θα ηθελα την γνωμη σας... εχω καθηστερηση 6 μερες... με τον συντροφο μου δεν περνουμε προφυλαξη αλλα δεν τελειωνει μεσα... χθες και σημερα ειχα καφε υγρα στο σκουπισμα καθως και πονο χαμηλα στην κοιλια και πονοκεφαλο εδω και κατι μερες..υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης;

Συμφωνώ με την άλλη κοπέλα, εγώ είμαι 8ο μηνών έγκυος με την συγκεκριμένη μέθοδο αντισύλληψης... Καλύτερα να χρησιμοποιείται προφυλακτικό εκτός κ αν έχετε συζητήσει ότι σε τέτοια περίπτωση θα το θέλατε..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και παλι...οχι αν ερθει ειναι καλοδεχουμενο...αλλα επειδη μου φανηκαν λιγο περιεργα αυτα τα υγρα γιατι οταν μου ερχετε η περιοδος μου ερχετε κανονικα οχι καφε..ειμαι 25 χρονων εχω εξεταστει δεν υπαρχει καποια κυστη..σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας..

6 ώρες πρίν, happysmile είπε:

Αγαπημενη φανταζομαι οτι εχεις ακουσει πως η διακοπτομενη επαφη δεν ειναι μεθοδος προφυλαξης επισης ειμαι 6 μηνων εγκυος με την ιδια ακριβως μεθοδο!δεν κανεις μια βολτα απτο φαρμακειο της γειτονιας η αιμοτολογικη εξετ.β χοριακη!

Ναι ξερω ειμαι ενημερομενη...σου ευχομαι τα καλυτερα και με το καλο...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κάνε ένα τεστακι κορίτσι μου να δεις να μην έχεις άγχος και καθυστερεί από αυτό!!!( Εγώ όταν είχα μια κύστουλα είχα καφέ γι'αυτό στο είπα βέβαια έφυγε μόνη της στον επόμενο κύκλο!!) 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Κάνε ένα τεστακι κορίτσι μου να δεις να μην έχεις άγχος και καθυστερεί από αυτό!!!( Εγώ όταν είχα μια κύστουλα είχα καφέ γι'αυτό στο είπα βέβαια έφυγε μόνη της στον επόμενο κύκλο!!) 

Ναι αυριο θα παω να παρω και θα το κανω...κοριτσια θελω να σας ρωτησω και κατι αλλο μηπως ξερει καμια απο εσας..εχω μια φιλη πηγε εκανε την εξεταση ρουτινα στην γυναικολογο και της ειπε οτι εχει ενα σπυρακι στο τραχηλο της μητρας..της εδωσε καποια υποθετα και ενδοκολπικο να πλενετε..εχει τυχει καμια απο εσας που το εχει περασει αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elena00 είπε:

Ναι αυριο θα παω να παρω και θα το κανω...κοριτσια θελω να σας ρωτησω και κατι αλλο μηπως ξερει καμια απο εσας..εχω μια φιλη πηγε εκανε την εξεταση ρουτινα στην γυναικολογο και της ειπε οτι εχει ενα σπυρακι στο τραχηλο της μητρας..της εδωσε καποια υποθετα και ενδοκολπικο να πλενετε..εχει τυχει καμια απο εσας που το εχει περασει αυτο;

Σε εμένα δεν έχει τυχει!!! Η κολλητή μου όμως είχε κονδυλώματα που απλά της είχε δώσει μια κρέμα να την βάζει!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Σε εμένα δεν έχει τυχει!!! Η κολλητή μου όμως είχε κονδυλώματα που απλά της είχε δώσει μια κρέμα να την βάζει!! 

Η γυναικολογος δεν της ειπε ειναι κονδυλωματα..απλα της εδωσε αυτα τα φαρμακα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elena00 είπε:

Η γυναικολογος δεν της ειπε ειναι κονδυλωματα..απλα της εδωσε αυτα τα φαρμακα

Δεν θα είναι κάτι μωρέ αφού και η  γυναικολόγος της την καθυσυχαζει! Απλά θα την παρακολούθησει πάλι λογικά μετα την φαρμακευτική αγωγή!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...