Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

      • Καλή τύχη! 1

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ;;;ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΡΕΧΩΩΩΩΩΩΩΩ...


[URL="http://www.ticker.7910.org/eng"][IMG]http://www.ticker.7910.org/as1cEZA0g410010MDAwNDk5MWR8ODc1NjU0ZHxteSBiYWJ5.gif[/IMG][/URL]


[url=http://lilypie.com][IMG]http://lb1f.lilypie.com/W9Frp2.png[/IMG][/url
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλα μαρη που εισαι???πεσμου οτι εισαι Χαλκιδικη???

να βρισεις να βρισεις!!!!

ΕΛΕΟΣ ΟΜΩΣ!!!!!!!!!!!!!!!!και μετα φταις εσυ που τρελαινεσαι........:roll:

επισης ακουσα ΤΟ ΘΕΙΚΟ οταν εμαθε οτι ειναι εγκυος..τωρα που συνελαβα λεει δεν με νοιαζει ολα καλα θα πανε!!!!καλα ρε π...συμβολαιο εμ το θεο εχουν κανει????εγω χεζομαι πανω μου...δεν ξερω ο αντρας μου λεει να μην βρισω διοτι ειναι πολυ καλο παιδι ο ντρας της αλλα ΠΟΣΟ να κρατηθω??????:twisted::twisted:


2011.png
Link to comment
Share on other sites

επισης ακουσα ΤΟ ΘΕΙΚΟ οταν εμαθε οτι ειναι εγκυος..τωρα που συνελαβα λεει δεν με νοιαζει ολα καλα θα πανε!!!!καλα ρε π...συμβολαιο εμ το θεο εχουν κανει????εγω χεζομαι πανω μου...δεν ξερω ο αντρας μου λεει να μην βρισω διοτι ειναι πολυ καλο παιδι ο ντρας της αλλα ΠΟΣΟ να κρατηθω??????:twisted::twisted:

αυτες τις ιδιες αποριες ειχα και εγω αλλα δεν εχουν λυθει ακομα ....τωρα εαν καταφερεις εσυ να καταλαβεις πως ειναι τοσο σιγουρες πες μου και εμενα να ξερω γιατι οι περισσοτερες με εχουν αγανακτησει και συνεχιζουν να με αγανακτουν και τωρα!!!!:mad:

Αθηνα ειμαι αγαπη...αν ημουν Χαλκιδικη θα ερχομουν να σε δω!!!

Ενταξει την γλιτωσες γιατι ετσι που το ειπες εφαγα μια φλασια και θα τα ακουγες!!!χι χι :mrgreen:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

τωρα δε κλαιγεται διοτι ειναι ακριβες οι εξετασεις και γιατι να κανει καμπυλη ζαχαρου????λεω ρε συ επειδη τωρα εχεις νινι πρεπει να ξερει ακριβως ο γιατρος τι γινεται..εγω λεει ειμαι υγιεστατη και αυτα τα κανουν για να βγαζουν λεφτα!!!!δεν εξρω..κριμα!!!


2011.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τωρα δε κλαιγεται διοτι ειναι ακριβες οι εξετασεις και γιατι να κανει καμπυλη ζαχαρου????λεω ρε συ επειδη τωρα εχεις νινι πρεπει να ξερει ακριβως ο γιατρος τι γινεται..εγω λεει ειμαι υγιεστατη και αυτα τα κανουν για να βγαζουν λεφτα!!!!δεν εξρω..κριμα!!!

μπορεις σε παρακαλω να μην μας τα λες αυτα γιατι μας εχεις κανεις τουρμπο???:twisted::twisted::twisted::twisted:

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΛΕΜΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΙΣ ΠΝΙΞΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!:evil:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

μπορεις σε παρακαλω να μην μας τα λες αυτα γιατι μας εχεις κανεις τουρμπο???:twisted::twisted::twisted::twisted:

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΛΕΜΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΙΣ ΠΝΙΞΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!:evil:

ρε συ Χρυσα....εγω γενικα τα λεω χυμα αλλα τωρα επειδη ειναι ενα μωρο στην μεση λεω οκ...αλλα ΠΟΣΟ???γιατι λεει ολες κανουν εξετασεις με 300 ευρω και εγω πρεπει να δωσω 1600???πιθανη απαντηση...διοτι οι αλλες δουλευουν και δεν αφησαν την δουλεια να τρωνε τα λεφτα του αλλου που ως γνωστον μνπορει και αν τελειωσουν αρα εχουν ασφαλεια β)διοτι πρεπει να κανεις ΟΛΕΣ τις εξετασεις διοτι θεος δεν εισαι και γ)ΧΕΖΕ ΜΟΥΑ ρε κοπελιτσα μου που ολοι λεγαμε περιμενε αλλα εσυ ηθελες ντε και σωνει να μεινεις εγκυος!!!!αυτα..τα λεω σε σας διοτι πρεπει να το βουλωσω εκει!!!:mrgreen::mrgreen:ασε που εχει τον δικο μου γιατρο και μου τα εχει ΖΑΛΙΣΕΙ...χτες της ειπα αν δεν σου κανει επειδη ειναι και προσωπικο θεμα αυτο βρες καποιον αλλον....:cool::cool:


2011.png
Link to comment
Share on other sites

γεια τσουπρες μου τι κανετε???

εγω νυσταζω σας το ειπα????

εμμακι αυτη η κοπελα νομιζω ειναι πυροβολημενη ...συγνωμη δλδ αλλα την χτυπησε η ζεστη στο κεφαλι

οχι αγαπη!!ειναι απο αυτες που τα παιδια τα κανουν για αλλους λογους και λυπαμαι πολυ που το λεω εδω μεσα που ολες τα λατρευουμε!!!δυστυχως...αλλιως δεν εξηγειται η οικονομια στις εξετασεις ενω τα νυχια της τα φτιαχνει καθε εβδομαδα!!!και να σας πω κατι..εγω πριν ενα χρονο με τον αντρα μου βγαζαμε 5000 και τωρα με το ζορι βγαζουμε 800 ευρω!!εκοψα καθαριστριες μανικιουρ βολτες κτλ....τωρα ομως ειμαστε πιο αγαπημενοι απο ποτε και αν κανω μωρο θα βρουμε τροπο να κανουμε τα παντα να ειναι καλα!!!:evil::evil:


2011.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μηπως ειναι λιγο χαζη η κοπελα????

σημερα μου τα εχωσε το αφεντικο για μια μαλ@@ια που εγινε...σας ειπα θελω να περασει ο καιρος να μεινω σπιτακι μου...δεν εχω καθολου ορεξη για δουλεια


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

μηπως ειναι λιγο χαζη η κοπελα????

σημερα μου τα εχωσε το αφεντικο για μια μαλ@@ια που εγινε...σας ειπα θελω να περασει ο καιρος να μεινω σπιτακι μου...δεν εχω καθολου ορεξη για δουλεια

πες του αφεντικουλι μην αρχισω τα τρελα των ορμονων και σου κανω ανακαινιση εδω ναι???:tongue::tongue:


2011.png
Link to comment
Share on other sites

οχι αγαπη!!ειναι απο αυτες που τα παιδια τα κανουν για αλλους λογους και λυπαμαι πολυ που το λεω εδω μεσα που ολες τα λατρευουμε!!!δυστυχως...αλλιως δεν εξηγειται η οικονομια στις εξετασεις ενω τα νυχια της τα φτιαχνει καθε εβδομαδα!!!και να σας πω κατι..εγω πριν ενα χρονο με τον αντρα μου βγαζαμε 5000 και τωρα με το ζορι βγαζουμε 800 ευρω!!εκοψα καθαριστριες μανικιουρ βολτες κτλ....τωρα ομως ειμαστε πιο αγαπημενοι απο ποτε και αν κανω μωρο θα βρουμε τροπο να κανουμε τα παντα να ειναι καλα!!!:evil::evil:

καλα τα λες ,αλλα πολλες γυναικες δυστυχως ειναι σαν αυτη....


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

γεια τσουπρες μου τι κανετε???

εγω νυσταζω σας το ειπα????

εμμακι αυτη η κοπελα νομιζω ειναι πυροβολημενη ...συγνωμη δλδ αλλα την χτυπησε η ζεστη στο κεφαλι

γεια σου νυσταγμενο Ευτυχακι μου.

Δυστυχως πολυ φοβαμαι οτι στο δικο της σπιτι εχει συνεχεια καυσωνα!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ρε συ Χρυσα....εγω γενικα τα λεω χυμα αλλα τωρα επειδη ειναι ενα μωρο στην μεση λεω οκ...αλλα ΠΟΣΟ???γιατι λεει ολες κανουν εξετασεις με 300 ευρω και εγω πρεπει να δωσω 1600???πιθανη απαντηση...διοτι οι αλλες δουλευουν και δεν αφησαν την δουλεια να τρωνε τα λεφτα του αλλου που ως γνωστον μνπορει και αν τελειωσουν αρα εχουν ασφαλεια β)διοτι πρεπει να κανεις ΟΛΕΣ τις εξετασεις διοτι θεος δεν εισαι και γ)ΧΕΖΕ ΜΟΥΑ ρε κοπελιτσα μου που ολοι λεγαμε περιμενε αλλα εσυ ηθελες ντε και σωνει να μεινεις εγκυος!!!!αυτα..τα λεω σε σας διοτι πρεπει να το βουλωσω εκει!!!:mrgreen::mrgreen:ασε που εχει τον δικο μου γιατρο και μου τα εχει ΖΑΛΙΣΕΙ...χτες της ειπα αν δεν σου κανει επειδη ειναι και προσωπικο θεμα αυτο βρες καποιον αλλον....:cool::cool:

ναι βρε αγαπη μου ειναι ενα μωρο στη μεση συμφωνω ακριβως γιαυτον τον λογο πες τα πιο μαλακα απο οτι συνηθως αλλα οχι να μην τα πεις καθολου ποσο να αντεξεις βρε κοριτσι μου εγω δεν εχω μεγαλες αντοχες σε αυτα σκαω!!!!:roll::roll::roll:

ειδικα ετσι οπως ειναι και η ψυχολογια μας και φορτισμενη η καρδουλα σου δεν εισαι για να ακους τετοιες μλκειες


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

πες του αφεντικουλι μην αρχισω τα τρελα των ορμονων και σου κανω ανακαινιση εδω ναι???:tongue::tongue:

εφταιγα κι εγω λιγακι και δεν του πολυμιλησα,αν και τη μεγαλυτερη ευθυνη ειχε ο γιος του...εγω πρεπει να βγαλω τις προσφορα να παρω τιμες για τα υπολοιπα και δει αυτος και να συζητησουμε για τις τελικες τιμες...

εγω τα ειχα ολα ετοιμα εδω και 20 μερες(εκτος απο μια τιμη για ενα μηχανισμο που ηξερα ποσο εκανε αλλα δεν ημουνα σιγουρη)αλλα ο γιοκας του δεν εκατσε να τα τσεκαρει και να βγαλουμε τις τελικες τιμες και ηρθε ο πελατης και δεν ηταν ετοιμη η τελικη προσφορα μονο καθησε εκεινη τη στιγμη και τα ειδε και μετα τα ακουσα εγω καταλαβες


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...