Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Antonia_ είπε:

      Αύριο έχω ραντεβού για υπέρηχο ! Κ δεν ξέρω φοβάμαι μη Μ πει πάλι δεν είναι καλό κλπ. Έχω κ ένα κρύωμα τύπου λίγο μπούκωμα κ λαιμό. Δεν έχω πυρετό ή κάτι άλλο.

      Εσύ;;

      Όλα καλά θα είναι θα δεις 🙏🏼 μέχρι την έτ θα έχει περασει και αν όχι από όσο ξέρω δεν ενοχλεί πουθενά αν δεν έχεις πυρετό !!!

      εγω έκανα υπέρηχο το Σάββατο το ενδομήτριο είναι τέλειο απλώς ήμουν οριακά στην οιστραδιολη και έκανα σήμερα επαναληπτικές αίματος να δούμε αν είναι όλα καλά θα προχωρήσουμε !!

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts

Κρισακι μου φουσκωνεις φουσκωνεις? ασε... ζεστη και ο μπομπιρας θελει βολτες...

καλα μην φανταστεις σαν ενα τοσα δα κεκακι χωρις πολυ βανιλια για φουσκωμα αλλα τωρα τουλαχιστον φενεται ξεκαθαρα και με καταλαβαινουνε:mrgreen::mrgreen::mrgreen:γιουπιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!

αμ την τον περασες κυρια μου χαζο τον μπεμπουλη να μην θελει βολτες???εεεεε????μπραβο μπεμπη εμπενε!!!!!!!!:D:D:D


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσακια μου....

μαχουλα ετοιμαζεσαι πυρετωδως για να κανετε το μπλουμ...

κρισακι αρχισε να φαινεται η κοιλιτσα????εβαλες κανενα κιλο ????

peniba μου τι κανεις σε τρεχουν τα ζουζουνια


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου....

μαχουλα ετοιμαζεσαι πυρετωδως για να κανετε το μπλουμ...

κρισακι αρχισε να φαινεται η κοιλιτσα????εβαλες κανενα κιλο ????

peniba μου τι κανεις σε τρεχουν τα ζουζουνια

ναιαιαιαιαια......καλημερα Ευτυχω μου καλα ειστε???

βαλαμε βαλαμε 3 και ανεβαινουμε:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκια από τα παλιάαααααα!!!!:D:D:D

Τι κάνετε κούκλες?Πώς είστε?Πώς τα περνάτε?

Εμείς φουσκώνουμε και χοντραίνουμε...ακούς κρισάκι?Ακου 3 κιλά!!:rolleyes:!Αν είχες έναν άσο πριν το 3 θα μασταν στα ίδια....:mrgreen:

Συμπεθεράκι μην αγχώνεσαι καρδούλα μου!2 μερούλες μείνανε και θα δεις το αγοράκι σου!:D

Χάρηκα πολύ με Ελίνα και Μάρα και πάω τώρα να ευχηθώ στο Μαρουλάκι!:D

Φιλιά,καλά να περνάτε με τα μωράκια σας οι μανούλες,καλά να περνάτε με τις κοιλίτσες σας οι εγκυούλες και σύντομα να χουμε τα ευχάριστα από τα υπόλοιπα κοριτσάκια!Συμβουλή...βάλτε το αιρ κοντίσιον κατά τις επαφές γιατί αλλιώς δεν λέει και γίνετε αυτοκόλλητοι!:cool:


as1cHgcVM3D1230NTk4MDVifDAwMDE3NTVkfGNvbWUgdG8gbWFtYSEhIQ.gif

363122t20zgo6mme.gifyou see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'" 444387eg9c8e9djb.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου τι μου κανετε?????????

Εχω χαθει κι εγω με την δουλεια!!!!:(

Κατα τα αλλα φουσκωνω(σχετικα) και η μπουμπουδενια μου με εχει ταραξει στις κλωτσιες!!!

Δεν κοιμαμαι τωρα πια τα βραδια...

σβηνω στο sex and the sity τις μπουμπους μου τα σημαδια.....:mrgreen::mrgreen::mrgreen:χαχαχαχαα!!

Και μ αρεσει που μου λενε ολες....κοιμησου τωρα που μπορεις,γιατι μετααααα.........

μαλλον το βλασταρι μου εχει ξεκινησει τα καψονια απο τωρα!!!!:rolleyes:

Πειτε μου νεααααα.....

Ελινακι μου,συγκινηθηκα με την περιγραφη σου.....κλαψ(το εχω και το κλαμμα στο τσεπακι,οπως λεει και ο αντρας μου):mrgreen:


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: ααααααααααχ ακουγεται υπεροχοοοοοο!!!!

και ερχομαι στο σημειο με το πολυ σκατο εκει που την εχεις διπλα σου το βραδυ πως την αλλαζεις???:roll::roll:δηλ ο αντρας σου διπλα κοιμαται και εσυ την αλλαζεις??πως???και μην πει καμια τιποτα για τις αποριες μου γιατι θα φαει ξυλο:rolleyes::rolleyes:

οχι στο κρεβατι ρε κρισακι!!!!!!στην αλαξιερα την αλλαζω.στο κρεβατι δε βολευει.ασε που την αλλαζει και ο ανδρας μου.ευτυχως!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ..ΕΛΙΝΑΚΙ ΦΡΕΣΚΟΜΑΝΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ;;:D:DΤΡΕΧΕΙΣ;:roll:


[URL="http://www.ticker.7910.org/eng"][IMG]http://www.ticker.7910.org/as1cEZA0g410010MDAwNDk5MWR8ODc1NjU0ZHxteSBiYWJ5.gif[/IMG][/URL]


[url=http://lilypie.com][IMG]http://lb1f.lilypie.com/W9Frp2.png[/IMG][/url
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γλυκά μου κοριτσάκια!Τι κάνετε εγκυούλες και μή?Το ξέρω ότι χαθήκαμε αλλά δεν γινόταν αλλιώς γιατί απο τότε που σταμάτησα την δουλειά λόγω της κύησης δεν είχα πρόσβαση στο internet.Δυστυχώς!....Επιτέλους όμως βάλαμε και στο σπίτι και έτσι θα επανορθώσω!..Πείτε μου τα νέα σας!....Μου λείψατε!....Τι κάνουν τα ζουζούνια σας?....:P


6b98f09093.png
Link to comment
Share on other sites

κρισακι απο την καισαρικη καταλαβα λιγα πραγματα.σηκωθικα αμεσως.ετσι κανω αλλα 10 παιδια.το μονο που με φρικαρε ηταν τα σωλινακια που ειχα το πρωτο βραδυ και ο καθετηρας.μου εφερναν τη μικρη και δεν μπορουσα να την παρω αγκαλια.κατα τα αλλα ειναι ξεχωριστη εμπειρια.ξαφνικα μου τραβηξαν το παραβαν και ειδα το μωρο να βγαινει απο μεσα μου.εβαλα τα κλαματα πριν τη βαλουν στην αγκαλια μου,τις πρωτες ωρες δεν τρωει μετα μεχρι να αρχισει να τρωει την ταιζεις οταν κλαιει(καθε 2-3 ωρες)γενικα τωρα δεν παιξει προγραμμα.την εχω διπλα μου σε καλαθουνα και το βραδυ τη χαζευω.τοσο γλυκο πλασματακι(και τοοοοσο σκατο που το βρισκει?)αυτα.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

έτσι έτσι :-D:-D:-D:-D:-D:-D

καλημερα!!!!!ειναι καμια εδω?θελω να επικοινωνισω με καποιον που να μην θελει αλλαγμα και ταισμα!!!!!οβερ!!!!!!!!!!!!

παααααααααααααλιά!!!!!! :-D:-D:-D:-D

γεια σασ οι υπόλοιπεσ

ήθελα να πειράξω την καινούργια μανούλα μασ :mrgreen::tongue:


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γλυκά μου κοριτσάκια!Τι κάνετε εγκυούλες και μή?Το ξέρω ότι χαθήκαμε αλλά δεν γινόταν αλλιώς γιατί απο τότε που σταμάτησα την δουλειά λόγω της κύησης δεν είχα πρόσβαση στο internet.Δυστυχώς!....Επιτέλους όμως βάλαμε και στο σπίτι και έτσι θα επανορθώσω!..Πείτε μου τα νέα σας!....Μου λείψατε!....Τι κάνουν τα ζουζούνια σας?....:P

:D:D:D:D:D:D:D Παπακι μου ακομη να γεννησης??μια χαρα εινια ο δικος μου μεγαλωνει!!!

εσυ ποτε με το καλο???φιλακια


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...