Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Nima21 είπε:

      Μολις διαβασα το μήνυμα σου ότι ψαχνεις και πραγματικα θυμώνω και στεναχωριέμαι ρε γμτ.. εγω φαντασου είχα ανοιξει την τελευταια γκοναλ για λιγες μοναδες και εκλαιγα την ενεση που θα πηγαινε απατη.. και ρωτουσα εδω επαρχία που μενω αν υπάρχει κοπελα που θα τη χρειαστει.. ευτυχως βρεθηκε μια κοπελα, οριακα ηταν μετα το άνοιγμα αλλα της ειπα να μιλήσει με τους γιατρους της πριν τη χρησιμοποιησει. . Ειναι τεραστιο κριμα να πετιεται  πανακριβο υλικο ενω αλλες γυναίκες το χρειαζονται.. ρωτα και σε φαρμακεια αν γνωριζουν καποια κοπελα που της περισσσευει .. εγω ετσι κατάφερα να τη δωσω γιατι μενω σε επαρχια

      Έτσι ακριβώς. Διαβάζω κ γω και απαντώ σε άλλες κοπέλες γιατί μου περίσσεψαν 600 απ' την τελευταία gonal, μην πάει χαμένη. Θέλω να βοηθήσω οποία κοπέλα μπορεί να χρειαστεί gonal πριν πάει χαμένη. 

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ξερεις ποιο θα ειναι το συμπερασμα αν μιλησω??οτι ζηλευω!!!και πραγματικα δεν εχω τετοιο αισθημα αλλα που να εξηγεις τωρα!!!ας κανει οτι θελει και οχι τιποτε αλλο θα το βαφτισουμε εμεις!!


2011.png
Link to comment
Share on other sites

ξερεις ποιο θα ειναι το συμπερασμα αν μιλησω??οτι ζηλευω!!!και πραγματικα δεν εχω τετοιο αισθημα αλλα που να εξηγεις τωρα!!!ας κανει οτι θελει και οχι τιποτε αλλο θα το βαφτισουμε εμεις!!

ε αστο μη λες τιποτα...καμια φορα λενε καλυτερα να μασας παρα να μιλας


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Δλδ τωρα εφακι μου τι θελει το boss να καβαλισω κανα μηχανακη και να την κανω προς τα κει?????????? ακου να σου βαλει φωνες εγω τι πρεπει να του βαλω που ακομα περιμενω ....... Κοριτσακια μου καλησπερα κι'ολας πωπω ολες εδω απο τα παλια ε??? Δεν ξερω αν με θυμαστε εγω σας θυμαμαι παντως ολες.....μακιααααα!!!!!!


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites

Δλδ τωρα εφακι μου τι θελει το boss να καβαλισω κανα μηχανακη και να την κανω προς τα κει?????????? ακου να σου βαλει φωνες εγω τι πρεπει να του βαλω που ακομα περιμενω ....... Κοριτσακια μου καλησπερα κι'ολας πωπω ολες εδω απο τα παλια ε??? Δεν ξερω αν με θυμαστε εγω σας θυμαμαι παντως ολες.....μακιααααα!!!!!!

που εισαι ρε γειτονισσα,αντε καιρος ηταν να μπεις να σε δουμε κι εδω λιγο...

καλα δεν σε πηρα ακομα....συγνωμη που θα το πω αλλα μηπως να πεις σε καποιον αλλο να σου τις φτιαξει???


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εφακι μου πηγαμε στο ΠΡΑΚΤΙΚΕΡ και της πειραμε και της περασε ο Γιωργος κι'ολας δεν πηγαινε αλλο και μια χαρα...και μετα κλαιγοντε που ανοιγουν τετια μεγαλα καταστηματα και δεν εχουν δουλεια και δεν τους υποστιριζει ο κοσμος....τεσπα......τι μου κανετε ο ζουζουνοςςςςςς τι κανει???? εγω ειμαι στην φαση περιοδου θελω να δω αυριο τι ροη θα εχω για να κανονισω το ραντεβου με τον ντοκ και ειμαι πολυ ενθουσιασμενη δεν ξερω γιατι εχω και μια αισιοδοξια σαν να μη συμβενει τηποτα τι να πω απο την ζεστη θα ειναι.


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites

Εφακι μου πηγαμε στο ΠΡΑΚΤΙΚΕΡ και της πειραμε και της περασε ο Γιωργος κι'ολας δεν πηγαινε αλλο και μια χαρα...και μετα κλαιγοντε που ανοιγουν τετια μεγαλα καταστηματα και δεν εχουν δουλεια και δεν τους υποστιριζει ο κοσμος....τεσπα......τι μου κανετε ο ζουζουνοςςςςςς τι κανει???? εγω ειμαι στην φαση περιοδου θελω να δω αυριο τι ροη θα εχω για να κανονισω το ραντεβου με τον ντοκ και ειμαι πολυ ενθουσιασμενη δεν ξερω γιατι εχω και μια αισιοδοξια σαν να μη συμβενει τηποτα τι να πω απο την ζεστη θα ειναι.

καλα κανατε κοριτσακι μου...κι εμεις θελουμε να παμε πρακτικερ να ριξουμε μια ματια....

καλα ειμαστε και ο ζουζουνος καλα ειναι

αντε να κλεισεις ραντεβου γιατι εχω αγωνια....να δω τι θα σου πει!!!!!


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Κι'εγω την εχω αυτη την αγωνια αντε να δουμε τι θα γινει...σε φιλω καλο μου παω να ετοιμασω μαμ ερχετε το αγορι μου :) ......τωρα που σας βρηκα εδω θα τριγιρυζω μακιαααααααααα!!!!!!


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites

Κι'εγω την εχω αυτη την αγωνια αντε να δουμε τι θα γινει...σε φιλω καλο μου παω να ετοιμασω μαμ ερχετε το αγορι μου :) ......τωρα που σας βρηκα εδω θα τριγιρυζω μακιαααααααααα!!!!!!

αντε να σε βλεπουμε πιο συχνα...καλη ορεξη


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

αααααααααααχ Ελινακι και εγω λιωνωωωωωωωωω που λιωνεις!!!!:roll::roll::roll:

να σου ζησει και παλι η κορακλα σου καλο μου το εχεις συνειδητοποιησει καθολου???

την κοιτας και παθαινεις ε???:roll::roll:

καθε ποση ωρα τρωει τωρα στην αρχη???την εχεις διπλα σου στο κρεββατι???:roll: τα ραμματα σε πονανε πολυ??:roll:

κρισακι απο την καισαρικη καταλαβα λιγα πραγματα.σηκωθικα αμεσως.ετσι κανω αλλα 10 παιδια.το μονο που με φρικαρε ηταν τα σωλινακια που ειχα το πρωτο βραδυ και ο καθετηρας.μου εφερναν τη μικρη και δεν μπορουσα να την παρω αγκαλια.κατα τα αλλα ειναι ξεχωριστη εμπειρια.ξαφνικα μου τραβηξαν το παραβαν και ειδα το μωρο να βγαινει απο μεσα μου.εβαλα τα κλαματα πριν τη βαλουν στην αγκαλια μου,τις πρωτες ωρες δεν τρωει μετα μεχρι να αρχισει να τρωει την ταιζεις οταν κλαιει(καθε 2-3 ωρες)γενικα τωρα δεν παιξει προγραμμα.την εχω διπλα μου σε καλαθουνα και το βραδυ τη χαζευω.τοσο γλυκο πλασματακι(και τοοοοσο σκατο που το βρισκει?)αυτα.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κρισακι απο την καισαρικη καταλαβα λιγα πραγματα.σηκωθικα αμεσως.ετσι κανω αλλα 10 παιδια.το μονο που με φρικαρε ηταν τα σωλινακια που ειχα το πρωτο βραδυ και ο καθετηρας.μου εφερναν τη μικρη και δεν μπορουσα να την παρω αγκαλια.κατα τα αλλα ειναι ξεχωριστη εμπειρια.ξαφνικα μου τραβηξαν το παραβαν και ειδα το μωρο να βγαινει απο μεσα μου.εβαλα τα κλαματα πριν τη βαλουν στην αγκαλια μου,τις πρωτες ωρες δεν τρωει μετα μεχρι να αρχισει να τρωει την ταιζεις οταν κλαιει(καθε 2-3 ωρες)γενικα τωρα δεν παιξει προγραμμα.την εχω διπλα μου σε καλαθουνα και το βραδυ τη χαζευω.τοσο γλυκο πλασματακι(και τοοοοσο σκατο που το βρισκει?)αυτα.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: ααααααααααχ ακουγεται υπεροχοοοοοο!!!!

και ερχομαι στο σημειο με το πολυ σκατο εκει που την εχεις διπλα σου το βραδυ πως την αλλαζεις???:roll::roll:δηλ ο αντρας σου διπλα κοιμαται και εσυ την αλλαζεις??πως???και μην πει καμια τιποτα για τις αποριες μου γιατι θα φαει ξυλο:rolleyes::rolleyes:

καλημερα..

Ελινακι και απο εδω να σου ζησει... το πιο υπεροχο συναισθημα του κοσμου...

Οι υπολοιπες τι κανετε? ετοιμαζομαστε για την βαπτιση και τρεχουμε...

ΚΟυμπαρουλαααααα καλημερουδια!!!!καλα ειμαστε καλα φουθκονουμε:mrgreen: εσεις αμα κρινω απο το τρεξιμο και την ζεστη ξεφουσκωνεται ε???:mrgreen::mrgreen:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια!τι κανετε;

στο τρεξιμο ολες ε;

εγω με τα δυο ζουζουνια τρεχω και δεν φτανω...

μια παρανια μηλαμε.

chrisaki κοντευεις ε;;;

μαχη μου τι κανει ο μικρουλης;


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια!τι κανετε;

στο τρεξιμο ολες ε;

εγω με τα δυο ζουζουνια τρεχω και δεν φτανω...

μια παρανια μηλαμε.

chrisaki κοντευεις ε;;;

μαχη μου τι κανει ο μικρουλης;

Ααααχ Ρενιβακι μου τι κανεις???ειναι δυο τα ζουζουνακια τωρα και διπλα ευτυχισμενη η μανουλα ε???:D:D

εγω κοντευω????εμενα μου φενεται πολυ μακρια ακομα:roll::roll::roll:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...