Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts

Ολα καλα θα ειναι..ναι στη εξεταση αυτη θα σας δειξει ποσο ειναι!

καλα ειμαστε..μωλις ξυπνησει το αγορακι μου. κ ειναι ωρα να αφει τωρα σε λιγο....γαλαγαλαγαλαγαλαγαλααααααααααααα..χαχααχα

Χαπακι εχεις φεις; να σε κανω φιλεναδιτσα;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ολα καλα θα ειναι..ναι στη εξεταση αυτη θα σας δειξει ποσο ειναι!

καλα ειμαστε..μωλις ξυπνησει το αγορακι μου. κ ειναι ωρα να αφει τωρα σε λιγο....γαλαγαλαγαλαγαλαγαλααααααααααααα..χαχααχα

Χαπακι εχεις φεις; να σε κανω φιλεναδιτσα;

ναι σου στελνω πμ


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!!

λοιπον εμεις πηγαμε στο γιατρο,ο μπεμπης μας εφτασε περιπου τα 1340 γρ...ο πλακουντας απ'οτι ειπε ο γιατρος ειναι grade 2 προς 3,οποτε απο βδομαδα θα κανουμε ενεσουλες κορτιζονης να ετοιμασουμε το μικρουλη γιατι μπορει να χρειαστει να τον βγαλουμε νωριτερα αν δουμε οτι σταματαει να παιρνει βαρος....παντως ο γιατρος ειπε θα το αφησουμε οσο περισσοτερο γινεται...

οσο για μενα πηρα μονο 1,5 κιλο αυτο το μηνα...οποτε ειμαι +11,5...ααα και μου ειπε οτι μπορω ενα παγωτακι ποτε ποτε...

πηγαμε και πηραμε και τα υπολοιπα πραγματακια του μπεμπη...και τα δικα μου για τη βαλιτσα(νυχτικακια εσωρουχακια)...τωρα μενει μονο η κουνια και το καροτσι....

αυτα τα νεα μας...ααα,την αλλη βδομαδα θα παμε για να ντοπλερ..θα με παρουν τηλ να μου πουν ποτε εχω ραντεβου

Α ρε Χαπακι τι μου θυμισες τωρα!!!:mrgreen:

ευχαριστες στιγμες να κανω βαλιτσα να ετοιμασω τα ρουχαλακια του αααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ τι ωραια που ητανε!!!:-D:grin::-D

τωρα βεβαια εινα ακομη ποιο ωραια γιατι μου γελαει μου κανει αγκουουουουου και πρρρρρρρρρρρρρρρρρ με το στομα του και γεμιζουμε σαλια!!!:-D:grin:

Χαπακι επειδη εκανα και εγω ενεσεις κορτιζονης θα σου προτεινα ν αμην φας καθολου αλατι για να μην πρηστεις περισσοτερο εμενα τουλαχιστον αυτο μου ειχανε πει και στο φαρμακειο αλλα και ο ντοκτορ!!!ολα καλα θα πανε εσυ μονο να προσεχεις εντατσει???

Φιλακια


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

οριστε οριστε τετοια γραφεις και την ξυπνησες την νυφη σου αρχισε το ματσς:mrgreen::mrgreen::mrgreen:παρε ενα φουξακι για αντιπηνα:cool:

:-D:-D:-D:-D:-D

καλημεραααααααα!!!οταν εχω χρονο για μπιρι μπιρι λειπετε:evil: κι εγω θα παω να φαω ενα παγωτο.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και οταν μπορουμε εμεις λειπεις εσυ!!!!χαχαχαχαχαχα καποια στιγμη θα συναντηθουμε!!:-D:grin::-D


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

τι κανετε σκατουλες μου???

Μαρη Παπιιιιιιιιιιιιιιιι???τι να τα λεμε μαρη τωρα αφου γεννας καλε!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αντε κανα δυο μερες κρατα το μεσα να σε δουμε:rolleyes:

Συμπεθερουλααααααααα αναποδα το παμε εσυ πρωτα εδω εγω μετα εδω και πρωτα στο αλλο:-D:-D:-D παρτο αλλιως.....!!!!!!!

Καλα μιλαμε συντονισμος μηδεν σημερα!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!!!!

Τι κανετε καλε? ολα καλα?

ΕΛΙΝΑΚΙ μου πως ειναι οι πρωτες μερες στο σπιτι με το μωρο?

προλαβαινεις να κανεις πιπι? η ειναι ησυχη?

μαρή τί μου κότσαρεσ τον γαμπρό μου πρώτη μούρη??????? :-D :-D

θα ζηλέψουν οι υπόλοιπεσ κοριτσομάνεσ και θα μου τον φάνε για μάζεψέ τον σε παρακαλώ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

Α ρε Χαπακι τι μου θυμισες τωρα!!!:mrgreen:

ευχαριστες στιγμες να κανω βαλιτσα να ετοιμασω τα ρουχαλακια του αααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ τι ωραια που ητανε!!!:-D:grin::-D

τωρα βεβαια εινα ακομη ποιο ωραια γιατι μου γελαει μου κανει αγκουουουουου και πρρρρρρρρρρρρρρρρρ με το στομα του και γεμιζουμε σαλια!!!:-D:grin:

Χαπακι επειδη εκανα και εγω ενεσεις κορτιζονης θα σου προτεινα ν αμην φας καθολου αλατι για να μην πρηστεις περισσοτερο εμενα τουλαχιστον αυτο μου ειχανε πει και στο φαρμακειο αλλα και ο ντοκτορ!!!ολα καλα θα πανε εσυ μονο να προσεχεις εντατσει???

Φιλακια

ξέρεισ τί έκανε η δικιά μου σήμερα το απόγευμα?

έπιασε ένα πάνινο ζωάκι τησ το πήγε από το ένα χέρι στο άλλο και τελικά το έβαλε στο στόμα :-D :-D :-D :-D :-D

το σκατούλι σήμερα το πρωί δεν ξανακοιμήθηκε - κάθησε στην κούνια τησ και άνοιξε κουβεντολόι με τα παπάκια στισ πάντεσ

πήγαινα από πάνω και τησ έλεγα αυστηρά 'νάνι' και το σκατόπαιδο μου γέλαγε

να χαρώ εγώ αυστηρότητα :mrgreen::mrgreen:


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

κι εγω θα ετοιμασω σιγα -σιγα τα πραγματακια της βαλιτσας...

ειναι οργανικο δεν υπαρχει λογος που προκαλει προωρη γηρανση...θα δω και στο ντοπλερ,λογικα εκει θα μο πουνε ακριβως σε πιο grade ειναι

κι εγώ είχα πρόωρη γήρανση - δεν μου έδωσε τίποτα γι αυτό και μου είπε οτι μπορεί να οφείλεται στο κάπνισμα

κατά την διάρκεια τησ εγκυμοσύνησ δεν κάπνιζα αλλά πριν την εγκυμοσύνη ουουουουουου μπόλικο κιόλασ :roll:


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: ααααααααααχ ακουγεται υπεροχοοοοοο!!!!

και ερχομαι στο σημειο με το πολυ σκατο εκει που την εχεις διπλα σου το βραδυ πως την αλλαζεις???:roll::roll:δηλ ο αντρας σου διπλα κοιμαται και εσυ την αλλαζεις??πως???και μην πει καμια τιποτα για τις αποριες μου γιατι θα φαει ξυλο:rolleyes::rolleyes:

σου θυμίζει τίποτα το σκατό στον τοίχο??? :lol::lol::lol:

Κρισακι μου θα περασει τοσο γρηγορα ο καιρος και θα νοσταλγεις τις μερες τις εγκυμοσυνης σου...

εγώ τισ νοσταλγώ ήδη - να μην σου πώ οτι τισ νοστάλγησα από τισ πρώτεσ μέρεσ (αλλά ήθελα και την μικρή στην αγκαλιά - και την πίττα δηλαδή και τον σκύλο χορτάτο:mrgreen::mrgreen:)

Καλημέρα γλυκά μου κοριτσάκια!Τι κάνετε εγκυούλες και μή?Το ξέρω ότι χαθήκαμε αλλά δεν γινόταν αλλιώς γιατί απο τότε που σταμάτησα την δουλειά λόγω της κύησης δεν είχα πρόσβαση στο internet.Δυστυχώς!....Επιτέλους όμως βάλαμε και στο σπίτι και έτσι θα επανορθώσω!..Πείτε μου τα νέα σας!....Μου λείψατε!....Τι κάνουν τα ζουζούνια σας?....:P

:shock::shock::shock::shock: καλέ? καλέ εσύ γεννάσ!!!!!!


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα τσουπρίτσες μου όμορφες που γυρνοβολάτε (και μερικές γεννοβολάτε κιόλας!).......:tongue::tongue::tongue::tongue:

Παπάκιιιιιιιιιι, καλέ σε σκεφτόμουν πριν 2-3 μέρες κι έλεγα πως χάθηκες κι ότι μάλλον θα γέννησες γι'αυτό!!!.....Με το καλό κοριτσάκι μου να έρθει το μωράκι σου!!!

Σας έχασα κοριτσαρες μου, αυτές τις μέρες, είμαι καλά όμως....τρέχω :D:rolleyes::roll:!!!!!....Όλα πάνε καλά....!!!Φιλάκια, ίσως μπω το βράδυ, αν πετύχω καμιά σας!!


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

:D:D:D:D:D:D:D Παπακι μου ακομη να γεννησης??μια χαρα εινια ο δικος μου μεγαλωνει!!!

εσυ ποτε με το καλο???φιλακια

Aθηνούλα μου τι κάνεις?'Οσο μεγαλώνει ο μπεμπάκος σου τόσο καλύτερος θα γίνεται ε?Ακόμα ξυπνάει τα βράδια?Ποιος τον πιάνει τώρα!....

Εγώ ακόμα εδώ,....τούμπανο!Προσπαθούμε μπάς και γεννήσω φυσιολογικά!Αν είχα επιλέξει την καισαρική θα τον είχα εδώ και 10 μέρες περίπου!Τώρα όμως περιμένουμε και περπατάμε!...


6b98f09093.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...