Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts

κοριτσακια μου τι κανετε???

παπακι σε σκεφτομουνα....αντε εισαι στις μερες σου ε?????με το καλο κοριτσακι μου

αθηνουλα,ελπιδακι,ελινακι τι κανουν τα μπεμπακια σας??????

ζουμπουλιαααααα..ουουουουου


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα!!!!!!!

Τι κανετε καλε? ολα καλα?

ΕΛΙΝΑΚΙ μου πως ειναι οι πρωτες μερες στο σπιτι με το μωρο?

προλαβαινεις να κανεις πιπι? η ειναι ησυχη?

Καλημερα Μπουμπουκα μου εμεις ειμαστε μια χαρα εσεις τι κανετε???

εμενα παντως ακομη με τρεχει οταν τον πιασει η μουρμουρα του!!:mrgreen:


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

τι κανετε σκατουλες μου???

Μαρη Παπιιιιιιιιιιιιιιιι???τι να τα λεμε μαρη τωρα αφου γεννας καλε!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αντε κανα δυο μερες κρατα το μεσα να σε δουμε:rolleyes:

Συμπεθερουλααααααααα αναποδα το παμε εσυ πρωτα εδω εγω μετα εδω και πρωτα στο αλλο:-D:-D:-D παρτο αλλιως.....!!!!!!!


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Μπουμπουκα μου εμεις ειμαστε μια χαρα εσεις τι κανετε???

εμενα παντως ακομη με τρεχει οταν τον πιασει η μουρμουρα του!!:mrgreen:

οριστε οριστε τετοια γραφεις και την ξυπνησες την νυφη σου αρχισε το ματσς:mrgreen::mrgreen::mrgreen:παρε ενα φουξακι για αντιπηνα:cool:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...ΠΝΙΓΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:twisted:


[URL="http://www.ticker.7910.org/eng"][IMG]http://www.ticker.7910.org/as1cEZA0g410010MDAwNDk5MWR8ODc1NjU0ZHxteSBiYWJ5.gif[/IMG][/URL]


[url=http://lilypie.com][IMG]http://lb1f.lilypie.com/W9Frp2.png[/IMG][/url
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!!

λοιπον εμεις πηγαμε στο γιατρο,ο μπεμπης μας εφτασε περιπου τα 1340 γρ...ο πλακουντας απ'οτι ειπε ο γιατρος ειναι grade 2 προς 3,οποτε απο βδομαδα θα κανουμε ενεσουλες κορτιζονης να ετοιμασουμε το μικρουλη γιατι μπορει να χρειαστει να τον βγαλουμε νωριτερα αν δουμε οτι σταματαει να παιρνει βαρος....παντως ο γιατρος ειπε θα το αφησουμε οσο περισσοτερο γινεται...

οσο για μενα πηρα μονο 1,5 κιλο αυτο το μηνα...οποτε ειμαι +11,5...ααα και μου ειπε οτι μπορω ενα παγωτακι ποτε ποτε...

πηγαμε και πηραμε και τα υπολοιπα πραγματακια του μπεμπη...και τα δικα μου για τη βαλιτσα(νυχτικακια εσωρουχακια)...τωρα μενει μονο η κουνια και το καροτσι....

αυτα τα νεα μας...ααα,την αλλη βδομαδα θα παμε για να ντοπλερ..θα με παρουν τηλ να μου πουν ποτε εχω ραντεβου


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!!

λοιπον εμεις πηγαμε στο γιατρο,ο μπεμπης μας εφτασε περιπου τα 1340 γρ...ο πλακουντας απ'οτι ειπε ο γιατρος ειναι grade 2 προς 3,οποτε απο βδομαδα θα κανουμε ενεσουλες κορτιζονης να ετοιμασουμε το μικρουλη γιατι μπορει να χρειαστει να τον βγαλουμε νωριτερα αν δουμε οτι σταματαει να παιρνει βαρος....παντως ο γιατρος ειπε θα το αφησουμε οσο περισσοτερο γινεται...

οσο για μενα πηρα μονο 1,5 κιλο αυτο το μηνα...οποτε ειμαι +11,5...ααα και μου ειπε οτι μπορω ενα παγωτακι ποτε ποτε...

πηγαμε και πηραμε και τα υπολοιπα πραγματακια του μπεμπη...και τα δικα μου για τη βαλιτσα(νυχτικακια εσωρουχακια)...τωρα μενει μονο η κουνια και το καροτσι....

αυτα τα νεα μας...ααα,την αλλη βδομαδα θα παμε για να ντοπλερ..θα με παρουν τηλ να μου πουν ποτε εχω ραντεβου

Καλη μου Ευτυχω....δεν ξερω τι σημαινει αυτο με τον πλακουντα αλλα ευχομαι ολα μα ολα να πανε παρα πολυ καλα!!!!!!!!!

Απο την στιγμη που ειναι ολα υπο ελεγχο να εισαι οσο μπορεις χαλαρη.

αντε πηρες και λιγα κιλακια βλεπω ε???φτου φτου!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αη μαρη τελειωνε και με την κουνια και το καροτσι τι το παιδευεις???:tongue::tongue::tongue:

φιλακια πολλα πολλα σε ολες να εχετε ενα υπεροχο ΣΚ!!!:D


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλη μου Ευτυχω....δεν ξερω τι σημαινει αυτο με τον πλακουντα αλλα ευχομαι ολα μα ολα να πανε παρα πολυ καλα!!!!!!!!!

Απο την στιγμη που ειναι ολα υπο ελεγχο να εισαι οσο μπορεις χαλαρη.

αντε πηρες και λιγα κιλακια βλεπω ε???φτου φτου!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αη μαρη τελειωνε και με την κουνια και το καροτσι τι το παιδευεις???:tongue::tongue::tongue:

φιλακια πολλα πολλα σε ολες να εχετε ενα υπεροχο ΣΚ!!!:D

κρισακι μου δεν ειναι κατι υπερβολικα κακο απλα αν σταματησει το μωρακι να παιρνει βαρος θα χρειαστει να γεννησω νωριτερα...μπορει ομως να μην χρειαστει αυτο θα το δουμε στην πορεια....εεε 11,5 κιλα δεν ειναι και λιγα,εχω και 2 μηνες σχεδον μπροστα μου...ολο και κατι ακομα θα παρω....

οσο για την κουνια την εχουμε κλεισει και περιμενω να μου στειλει η μαμα μου τα λεφτα για να την παρουμε και να μου δωσει ο κουνιαδος μου τα λεφτα για το καροτσακι(θα το παρω απο ιντερνετ)...

εσυ κρισακι τι κανεις????το μπουμπουκακι σου????


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Αχ Χαπακι μου..εμενα μου θυμιζεις τωρα ...αααααααχχχχχχχχχ..

οταν ετοιμαζα τα ρουχαλακια μου για το μαιευτηριο κ τα ρουχαλακια του μπεμπη κ την ειχα ετοιμη για ανα πασα στιγμη στο δωματιο του..!

Αντε καλο υπολοιπο στα ψωνια σας!

Κ προσεχε με τα κιλακια..γιατι με τ 8ο κ 9ο...ανεβενουν πολυυυυυυυυυυυυυ!!!!!

Με τον πλακουντα καλα; γιατι μεγαλωσε ετσι απο τωρα;

ολα καλα θα πανε..ομως κ ο μπεμπακος σου θα ειναι σουπερ μωρακι ..για φαγωματακι! :D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Αχ Χαπακι μου..εμενα μου θυμιζεις τωρα ...αααααααχχχχχχχχχ..

οταν ετοιμαζα τα ρουχαλακια μου για το μαιευτηριο κ τα ρουχαλακια του μπεμπη κ την ειχα ετοιμη για ανα πασα στιγμη στο δωματιο του..!

Αντε καλο υπολοιπο στα ψωνια σας!

Κ προσεχε με τα κιλακια..γιατι με τ 8ο κ 9ο...ανεβενουν πολυυυυυυυυυυυυυ!!!!!

Με τον πλακουντα καλα; γιατι μεγαλωσε ετσι απο τωρα;

ολα καλα θα πανε..ομως κ ο μπεμπακος σου θα ειναι σουπερ μωρακι ..για φαγωματακι! :D

κι εγω θα ετοιμασω σιγα -σιγα τα πραγματακια της βαλιτσας...

ειναι οργανικο δεν υπαρχει λογος που προκαλει προωρη γηρανση...θα δω και στο ντοπλερ,λογικα εκει θα μο πουνε ακριβως σε πιο grade ειναι


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...