Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts

κοριτσακια μου τι κανετε???

παπακι σε σκεφτομουνα....αντε εισαι στις μερες σου ε?????με το καλο κοριτσακι μου

αθηνουλα,ελπιδακι,ελινακι τι κανουν τα μπεμπακια σας??????

ζουμπουλιαααααα..ουουουουου

Happy μου τι κάνεις?Τι κάνει ο μπέμπαρος σου?Αντε κοντεύεις και εσύ!..Πως τα πάς με την ζέστη?Εγώ έχω φρικάρει αυτή την εβδομάδα!Σου επιτρέπει τουλάχιστον ο γιατρός σου να κάνεις κανένα μπανάκι?Μια χαρά είσαι στα κιλά σου!Και εγώ έχω πάρει 16 στο σύνολο εκ των οποίων, τον 8ο και 9ο μήνα δεν πήρα πάνω απο 1, άν και λένε ότι τότε τα παίρνεις τα περισσότερα!Ετοιμα όλα τα πραγματάκια του ε?Μπράβο κοριτσάκι μου άντε με το καλό!..:P


6b98f09093.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

τι κανετε σκατουλες μου???

Μαρη Παπιιιιιιιιιιιιιιιι???τι να τα λεμε μαρη τωρα αφου γεννας καλε!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αντε κανα δυο μερες κρατα το μεσα να σε δουμε:rolleyes:

Συμπεθερουλααααααααα αναποδα το παμε εσυ πρωτα εδω εγω μετα εδω και πρωτα στο αλλο:-D:-D:-D παρτο αλλιως.....!!!!!!!

Γλυκό μου Κρισάκι πως είσαι?Τι κάνει το ζουζούνι σου?Δεν θυμάμαι άν μου είχες πεί το φύλο!...

Ο δικός μου τίποτα ακόμα....την έχει καταβρεί εκεί μέσα!Χαζός είναι να βγεί με αυτή την ζέστη?...Ελπίζω όμως μέχρι την Παρασκευή να μας την κάνει την χάρη.Για να δούμε!...Αυτές οι τελευταίες μέρες είναι λίγο περίεργες!..


6b98f09093.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα τσουπρίτσες μου όμορφες που γυρνοβολάτε (και μερικές γεννοβολάτε κιόλας!).......:tongue::tongue::tongue::tongue:

Παπάκιιιιιιιιιι, καλέ σε σκεφτόμουν πριν 2-3 μέρες κι έλεγα πως χάθηκες κι ότι μάλλον θα γέννησες γι'αυτό!!!.....Με το καλό κοριτσάκι μου να έρθει το μωράκι σου!!!

Σας έχασα κοριτσαρες μου, αυτές τις μέρες, είμαι καλά όμως....τρέχω :D:rolleyes::roll:!!!!!....Όλα πάνε καλά....!!!Φιλάκια, ίσως μπω το βράδυ, αν πετύχω καμιά σας!!

Nadimoraki μουτι κάνεις?Δεν γεννήσαμε όπως κατάλαβες ακόμα!..Αναμονή!Σκεφτόμουν ότι είναι καλύτερα να αλλάξει και το ζώδιο απο Δευτέρα!χι χι

Εσύ τι νέα?...:P


6b98f09093.png
Link to comment
Share on other sites

Ελπιδούλα μου, τι κάνει η κοράκλα σου?...Ζουζουνεύει,ζουζουνεύει?Σίγουρα έχει γίνει μια φοβερή κυρία τώρα και σε τρελαίνει έτσι?...χα χα

Εμείς αναμονή,αναμονή!...Ετσι κάνουν οι άνδρες παιδί μου....θα βγεί όταν θέλει αυτός!Ελπίζω πρίν σκάσω!..χι χι


6b98f09093.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσάκια μου, χαίρομαι πολύ που τα ξαναείπαμε και που είσαστε καλά εσείς και ζουζούνια σας!..Πάω για περπάτημα τώρα, γιατί χρειάζεται 1 ώρα καθημερινά!Θα τα ξαναπούμε,φιλάκια πολλά!!!


6b98f09093.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Happy μου τι κάνεις?Τι κάνει ο μπέμπαρος σου?Αντε κοντεύεις και εσύ!..Πως τα πάς με την ζέστη?Εγώ έχω φρικάρει αυτή την εβδομάδα!Σου επιτρέπει τουλάχιστον ο γιατρός σου να κάνεις κανένα μπανάκι?Μια χαρά είσαι στα κιλά σου!Και εγώ έχω πάρει 16 στο σύνολο εκ των οποίων, τον 8ο και 9ο μήνα δεν πήρα πάνω απο 1, άν και λένε ότι τότε τα παίρνεις τα περισσότερα!Ετοιμα όλα τα πραγματάκια του ε?Μπράβο κοριτσάκι μου άντε με το καλό!..:P

καλα ειμαστε κοριτσακι μου..κι εγω με τη ζεστη εχω φρικαρει και δεν την παλευω καθολου,ευτυχως βεβαια ο γιατρος μου ειπε οσα περισσοτερα μπανια μπορω να κανω..οσο για τα κιλα και εμενα μου ελεγαν οτι μετα τον 6ο θα παιρνω 4 -5 κιλα το μηνα,αλλα φαντασου εγω 6ο -7ο πηρα μονο 1,5 κιλο...ελπιζω μεχρι να γεννησω να μην ξεπερασω τα 15...για να μπορω να τα χασω κιολας μετα...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσάκια μου, χαίρομαι πολύ που τα ξαναείπαμε και που είσαστε καλά εσείς και ζουζούνια σας!..Πάω για περπάτημα τώρα, γιατί χρειάζεται 1 ώρα καθημερινά!Θα τα ξαναπούμε,φιλάκια πολλά!!!

κι εγω εχω ξεκινησει λιγο αλλα οχι καθημερινα..οποτε εχω παρεουλα παω...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

κι εγω εχω ξεκινησει λιγο αλλα οχι καθημερινα..οποτε εχω παρεουλα παω...

Happy μου χαίρομαι που είσαι καλά εσύ και ο ζουζούνος σου!Είσαι τυχερή που σε αφήνει να κάνεις μπανάκια γιατί τουλάχιστον έτσι θα δροσίζεσε κάπως!Εμένα επειδή είμαι προς το τέλος δεν με αφήνει φυσικά και μου φαίνεται πολύ περίεργο που είναι τέλος Ιουνίου και δεν έχω βρέξει ούτε τα πόδια μου!..Τι να κάνω όμως!...Εσύ πότε έχεις ΠΗΤ? Μέσα στον Αύγουστο μάλλον!..Αντε κοντεύεις και εσύ!...:P


6b98f09093.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Happy μου χαίρομαι που είσαι καλά εσύ και ο ζουζούνος σου!Είσαι τυχερή που σε αφήνει να κάνεις μπανάκια γιατί τουλάχιστον έτσι θα δροσίζεσε κάπως!Εμένα επειδή είμαι προς το τέλος δεν με αφήνει φυσικά και μου φαίνεται πολύ περίεργο που είναι τέλος Ιουνίου και δεν έχω βρέξει ούτε τα πόδια μου!..Τι να κάνω όμως!...Εσύ πότε έχεις ΠΗΤ? Μέσα στον Αύγουστο μάλλον!..Αντε κοντεύεις και εσύ!...:P

25/8 εχω πητ...αλλα υπαρχει και μια περιπτωση να γεννησω και νωριτερα...εξαρταται απο το ποσο θα αντεξει ο πλακουντας και μεχρι ποτε θα παιρνει γραμμαριακια ο μπεμπης...ελπιζω ομως να μην χρειαστει και να ερθει φυσιολογικα και αφου μπω στον 9ο


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Aθηνούλα μου τι κάνεις?'Οσο μεγαλώνει ο μπεμπάκος σου τόσο καλύτερος θα γίνεται ε?Ακόμα ξυπνάει τα βράδια?Ποιος τον πιάνει τώρα!....

Εγώ ακόμα εδώ,....τούμπανο!Προσπαθούμε μπάς και γεννήσω φυσιολογικά!Αν είχα επιλέξει την καισαρική θα τον είχα εδώ και 10 μέρες περίπου!Τώρα όμως περιμένουμε και περπατάμε!...

Παππακι μου εμεις ειμαστε μια χαρα!!εσεις καλε ακομη??αααααα πολυ ζορικο ειναι το νινι σου!!:mrgreen:ασε θα παθεις πλακα καθε μερα κανει και κατι διαφορετικο μου ερχεται να τον φαω δεν μπορεις να φανταστεις ποσο κρατιεμαι!!!

οσι πλεον δεν ξυπναει τα βραδια θα κοιμηθει 22:00-24:00 το βραδυ και θα ξυπνησει 8 η 9 το πρωι!!!αλλα ολη μερα να 3ωρο ειναι ξυπνιος και υπαρχει και πιθανοτητα να μην κοιμηθει και καθολου!!!

δεν πειραζει κοριτσακι μου ας το παλεψεις μεχρι τελευταια στιγμη!!!εγω λεω ναι στην καισαρικη μονο σε μεγαλη αναγκη αλλιως ειμαι υπερ του φυσιολογικου τοκετου!!!:-D:grin:

25/8 εχω πητ...αλλα υπαρχει και μια περιπτωση να γεννησω και νωριτερα...εξαρταται απο το ποσο θα αντεξει ο πλακουντας και μεχρι ποτε θα παιρνει γραμμαριακια ο μπεμπης...ελπιζω ομως να μην χρειαστει και να ερθει φυσιολογικα και αφου μπω στον 9ο

Ολα καλα θα πανε Χαπακι μου μην στεναχωριεσαι!!!ετοιμασες τα πραγματακια σου??


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!!τα κοριτσια ξενυχτανε μονα η δυο δυοοοοοοοο!!!ετσι ειμαι κι εγωωωωωω!!!ετσι κανω κι εγωωωωωω!!! δεν κοιμαμαι τωρα πια τα βραδυα!!!!!ωπαααααααα!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?εμεις καλα....διανυκτερευουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 

Link to comment
Share on other sites

Αθηνουλα μου σε ξετρελλαινει ο ζουζουνος σου ε???

εμεις τα εχουμε ψωνισει σχεδον ολα,αλλα θελουν πλυσιμο....ααα και πρεπει να μας δωσουν τα λεφτα για να παρουμε το κρεββατακι μας και το καροτσακι μας(αυτα θα μας τα κανουν δωρο,να δω ομως ποτε θα τα παρουμε)

λεω οταν σταματησω απο τη δουλεια να βαλω μπροστα να πλενω τα ρουχαλακια μας και να ετοιμασω τη βαλιτσα για μιαιευτηριο....


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...