Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

Δόντια κ εγκυμοσυνη


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλά κ όμορφα καλησπέρα. Είμαι στην 21η εβδομάδα εγκυμοσύνης κ έχω πρόβλημα με τα δοντάκια μου. Ένας ξεφνικος πόνος σε τραπεζίτη κ μόλις τον κοίταξα ήταν μαύρος. Περιμένω να πάω στον οδοντίατρο, υποψιάζεται τα χάπια σιδήρου που παίρνω, τα τζινοτραντιφερον.παιρνω 4 την ημέρα. Έχει καμία σας ανάλογη εμπειρία; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Βαλια Ασλαματζιδη είπε:

Κορίτσια μου καλά κ όμορφα καλησπέρα. Είμαι στην 21η εβδομάδα εγκυμοσύνης κ έχω πρόβλημα με τα δοντάκια μου. Ένας ξεφνικος πόνος σε τραπεζίτη κ μόλις τον κοίταξα ήταν μαύρος. Περιμένω να πάω στον οδοντίατρο, υποψιάζεται τα χάπια σιδήρου που παίρνω, τα τζινοτραντιφερον.παιρνω 4 την ημέρα. Έχει καμία σας ανάλογη εμπειρία;

Κοίτα γενικά επηρεάζονται τα δόντια μας για να μην πω καμια πιο βαριά λέξη αλλά δεν έχω ακούσει κάτι τέτοιο. Πολύ σίδηρο δεν παίρνεις? Δε σε φουσκώνει?Και εγώ έχω γενικά χαμηλό αιματοκρίτη και πάντα παίρνω 1 

  • Μου αρέσει 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, katerina04 είπε:

Κοίτα γενικά επηρεάζονται τα δόντια μας για να μην πω καμια πιο βαριά λέξη αλλά δεν έχω ακούσει κάτι τέτοιο. Πολύ σίδηρο δεν παίρνεις? Δε σε φουσκώνει?Και εγώ έχω γενικά χαμηλό αιματοκρίτη και πάντα παίρνω 1 

Εγώ είχα κομπλέ αιματοκρίτη στο 39 φαντάσου, κ κατά την 10η εβδομάδα με ξεκίνησε ο γιατρός με το σίδηρο. Τώρα είμαι 6 μηνών κ ο αιματοκρίτη έχεις πέσει στο 36. Δεν ξέρω αν παίρνω πολλά η όχι πάω βάση του γιατρού μου. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...