Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Συγχαρητήρια ❤️🥰Με το καλό μια γλυκιά εγκυμοσύνη και να γεμίσει η αγκαλιά σου μωράκια 🥰🥰🥰

      Ευχαριστω πολύ κοπέλα  μου αμήν !!! Εύχομαι και σε σενα γρήγορη εμβρυομεταφορα με θετικά αποτελέσματα !!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου !

      • Ευχαριστώ 1

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts

10 ώρες πρίν, Emylia είπε:

Πω πω μεγάλη ταλαιπωρία 

Καλημέρα κορίτσια Χρόνια πολλά με υγεία!!!!

@Emylia μου υπομονή , είσαι από τους άτυχους της περιόδου!Κάνε το θαύμα σου την ημέρα των Χριστουγέννων  :-D!!!

@Elenhkon τίποτα ακόμα???Παρασκευή πας γυναικολόγο ε??


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, EugenJen είπε:

Καλημέρα κορίτσια Χρόνια πολλά με υγεία!!!!

@Emylia μου υπομονή , είσαι από τους άτυχους της περιόδου!Κάνε το θαύμα σου την ημέρα των Χριστουγέννων  :-D!!!

@Elenhkon τίποτα ακόμα???Παρασκευή πας γυναικολόγο ε??

Τίποτα!!! Τη Δευτέρα έχω ραντεβού! Τη παρασκευή μου είχε πει να κάνω χοριακη. Αλλά σιγά μην κάνω.

Πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό....Τι να πω...

Χρόνια πολλά σε όλες!! Καλές γιορτές να έχουμε!!!

Just now, Elenhkon είπε:

Τίποτα!!! Τη Δευτέρα έχω ραντεβού! Τη παρασκευή μου είχε πει να κάνω χοριακη. Αλλά σιγά μην κάνω.

Πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό....Τι να πω...

Χρόνια πολλά σε όλες!! Καλές γιορτές να έχουμε!!!

Μόλις μου ήρθε κοριτσια!! Επιτέλους!!! 

Οπότε μέχρι την Δευτέρα θα μου εχει τελειωσει για να πάω και στην γυναικολόγο για το ετήσιο τσεκ απ. 

Για να δούμε τι θα δούμε.....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλά Χριστούγεννα με αγιοβασιλακια στις κοιλιές μας......άντε βρε ελενη μου και είχα αγχωθεί...Αιμιλία μου και εγώ χθες είχα ωορρηξία..λετε να τα πιάσαμε τα καλικάντζαρακια Μας???

  • Μου αρέσει 2

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Fofi29 είπε:

Κορίτσια μου καλά Χριστούγεννα με αγιοβασιλακια στις κοιλιές μας......άντε βρε ελενη μου και είχα αγχωθεί...Αιμιλία μου και εγώ χθες είχα ωορρηξία..λετε να τα πιάσαμε τα καλικάντζαρακια Μας???

Μακάρι κορίτσια μου!! Να είναι χριστουγεννιάτικα μπεμπακια!! Σας το εύχομαι!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια χρόνια πολλά!’ελενη επιτέλους φαντάζομαι θα πηρες χαρά πρώτη φορά που ήρθε η περίοδος!!

αντε να δούμε αυτό το μήνα τι θα γίνει αν και γω νομίζω κάνω ωορηξια απτήν άλλη μου μεριά αν και δε τη νιώθω αυτό το μήνα!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, vals είπε:

καλημερα κ απο μενα!!!χρονια πολλα σε ολες!!:-D με υγεια!!!και το καινουργιο ετος με πολλα πολλα μπεμπακια!!!!!

 

8 ώρες πρίν, vals είπε:

καλημερα κ απο μενα!!!χρονια πολλα σε ολες!!:-D με υγεια!!!και το καινουργιο ετος με πολλα πολλα μπεμπακια!!!!!

Γεια σας κορίτσια!! Χρόνια πολλά σε όλες και από εμένα!! Ότι επιθυμείτε και με ένα μπεμπακι την νέα χρονιά σε όλες μας!!

Να περνάτε τέλεια εύχομαι!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!! Χρόνια πολλα κορίτσια!!!πως τα περάσατε;;ξεκουραστηκατε;πως πάνε οι αναμονες;;Νομίζω είμαι η πρώτη στην αναμονή , περιμένω την επόμενη Παρασκευή...

  • Μου αρέσει 3

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!

άντε fofi29 μακάρι να είσαι η πρώτη που θα μας πει τα ευχάριστα!!εμένα δεν με βλέπω ήδη έχω πονάκια. πρήξιμο κλπ κλπ!!

@Elenhkon σήμερα έχεις γιατρό ε?? Πες μας τα νεα!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...κορίτσια σήκωσα βάρος χθες ελπίζω να μην έλα να καμμία ζημιά αλλά δεν είχα άλλη λύση...μακάρι.. να κολλήσω και εσάς μετά.. Χαχα...Ελέν η μου να μας πεις τι σου είπε...

  • Μου αρέσει 2

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Χρόνια πολλά με υγεία σε όλες και ότι επιθυμείτε! 

Ναι σήμερα το απόγευμα θα πάω στη γυναικολόγο και θα σας στείλω να σας πω τα νέα μου!!

Άντε εύχομαι να έχουμε ευχάριστα με τη νέα χρονιά από τα κορίτσια που δεν περιμένουν περίοδο και να ακολουθήσουμε οι υπόλοιπες με το καλό!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...