Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ χθες δ ήμουν καλα κάθισα σπιτι  είχα τραβήγματα στις ωοθήκες  …. Ναι εκεί 4 εβδομάδων κ κάτι ήμαστε … σήμερα τα τραβήγματα έρχονται κ φεύγουν …παίρνω για θρομβοφιλια παίρνω προγεστερονη μόνο κολπικά φολικο οξυ βιταμίνη d και από μόνη μ παίρνω μαγνήσιο γενικά εγώ το έχω χαμηλό και παθαίνω Ονείρωξη όλη την ώρα σα να κάνει συσπάσεις η μητρα ρε γαμωτο και έτσι πήρα μαγνήσιο .. εαυ το δοσολογία μαγνήσιο παίρνεις ;;; 

      Εμένα στο ίντερνετ με βγάζει 4 εβδομάδων και 5 ημερών.

      Παίρνω cyclacur άσπρα, προγεστερονη και με utrogestan και με vasclor, filicine, salospir, βιταμίνη D, προβιοτικα, κορτιζόνη (την θέλει η αιματολογος). Και τώρα ξεκίνησα και μαγνήσιο solumag Forte 243,4 MG. Μου είπαν να προσέχω πολυ τις ιώσεις που ακομα υπαρχουν γιατί δε θέλουμε να ανεβάσει πυρετό ο οργανισμός. Άρα σε μέρη με πολυ κόσμο φοράω μάσκα και με κοίτανε κάπως...😄 λέω ότι είχα γρίπη...

      • Μου αρέσει 1

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts

Just now, Elenhkon είπε:

Ότι καλύτερο σου εύχομαι πραγματικά και  θα έρθει και το δεύτερο με το καλό σύντομα και θα σας κανει την έκπληξη!

 σ ευχαριστω πολυ!!! και σε σενα ευχομαι τα καλυτερα!!!αχ φανταζεσαι του χρονου να σκασω με 2δυμα????χαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, EugenJen είπε:

@Vals εγώ είμαι 32 και οι τριγύρω μου. μου φέρονται λες και είμαι 50!!!αλλά δεν αγχώνομαι, έχω ζήσει από πολύ δικό μου πρόσωπο τι θα πεί να προσπαθείς χωρίς αποτελέσματα , με προβλήματα γυναικολογικά και εγκυμοσύνες που έληξαν άσχημα και γιαυτό τον λόγο συμφωνώ μαζί σου, όταν είναι να έρθει θα έρθει!!εννοείται τις ημέρες που πλησιάζει η περίοδος με πιάνει άγχος αλλά  γενικά κάνω τα πάντα για να το αποβάλλω και να το διασκεδάσω αυτό το διάστημα της προσμονής!!

Εσύ έχεις παιδάκι ή πας για το πρώτο και έσυ??

Μη δίνεις σημασία στο τι λένε οι υπόλοιποι πάντα θα έχουν κάτι να πουν. Και μη τους δίνεις και καμιά αναφορά σε τίποτα. Μόνο εσύ και ο άντρας σου. Εύχομαι σύντομα όλες να λέμε μία  μία τα ευχάριστα και μετά να συζητάμε όλες μαζί για τις εγκυμοσύνες μας.

Just now, vals είπε:

 σ ευχαριστω πολυ!!! και σε σενα ευχομαι τα καλυτερα!!!αχ φανταζεσαι του χρονου να σκασω με 2δυμα????χαχαχαχα 

Τέλειο!!! Στο εύχομαι ολόψυχα! Τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenhkon είπε:

Χαχαχα!!!Έχω ακούσει πολλές ιστορίες !! Που ακόμα και η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά!!!

ειμαι ετοιμη για ολα...αλλωστε στην εξωσωματικη υπαρχει αυτη η πιθανοτητα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@vals@Elenhkon Ναι καλέ δεν με επηρεάζουν καθόλου γιατί ήταν δική μας επιλογή να το καθυστερήσουμε, απλά σκέφτομαι τι αντίκτυπο θα μπορούσε να έχει αυτό σε κάποια κοπέλα με προβλημα ...Γιαυτό όπως λέτε και εσείς πουθενά και σε κανένα!!Γιαυτό άλλωστε τα λέμε και μεταξύ μας εδώ γιατι αλληλοκαταλαβαινόμαστε!!

Εγω σου τα εύχομαι τα δίδυμα και ας σε τρελάνουν!!θα είναι γλυκιά η τρέλα!!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

@vals@Elenhkon Ναι καλέ δεν με επηρεάζουν καθόλου γιατί ήταν δική μας επιλογή να το καθυστερήσουμε, απλά σκέφτομαι τι αντίκτυπο θα μπορούσε να έχει αυτό σε κάποια κοπέλα με προβλημα ...Γιαυτό όπως λέτε και εσείς πουθενά και σε κανένα!!Γιαυτό άλλωστε τα λέμε και μεταξύ μας εδώ γιατι αλληλοκαταλαβαινόμαστε!!

Εγω σου τα εύχομαι τα δίδυμα και ας σε τρελάνουν!!θα είναι γλυκιά η τρέλα!!

και με τον ταρζαν που εχω ηδη τι θα κανω???γι αυτο σου λεω δαφνι!!!!!!χαχααχ

οσα θελουν ας ερθουν...αλλα να ερθουν εεεεε

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου εύχομαι σε όλες τα καλύτερα και από τον καινούργιο χρόνο να ανεβαίνουμε ζυγαριάς όλες....Εγώ για ακόμη μια φορά τώρα στις γόνιμες έχω φοβερές ημικρανίες.. Και για ακόμη μια φορά χθες που ήρθα σε επαφή μετά από λίγα λεπτά μου ερχόταν αναγούλα.. Μήπως δεν δέχεται ο οργανισμός μου το σπερμα???Γιατί να συμβαίνει Αυτό???και αυτοί οι πονοκέφαλοι είναι δράμα...

  • Μου αρέσει 2

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Κορίτσια μου εύχομαι σε όλες τα καλύτερα και από τον καινούργιο χρόνο να ανεβαίνουμε ζυγαριάς όλες....Εγώ για ακόμη μια φορά τώρα στις γόνιμες έχω φοβερές ημικρανίες.. Και για ακόμη μια φορά χθες που ήρθα σε επαφή μετά από λίγα λεπτά μου ερχόταν αναγούλα.. Μήπως δεν δέχεται ο οργανισμός μου το σπερμα???Γιατί να συμβαίνει Αυτό???και αυτοί οι πονοκέφαλοι είναι δράμα...

Τις ημικρανίες τις είχες παντα στην ωορρηξία? Δεν παίρνεις ένα τηλεφωνάκι τον γιατρό σου να του πεις για την αναγούλα? το έχεις προσέξει οτι γίνεται στην επαφη??


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Κορίτσια μου εύχομαι σε όλες τα καλύτερα και από τον καινούργιο χρόνο να ανεβαίνουμε ζυγαριάς όλες....Εγώ για ακόμη μια φορά τώρα στις γόνιμες έχω φοβερές ημικρανίες.. Και για ακόμη μια φορά χθες που ήρθα σε επαφή μετά από λίγα λεπτά μου ερχόταν αναγούλα.. Μήπως δεν δέχεται ο οργανισμός μου το σπερμα???Γιατί να συμβαίνει Αυτό???και αυτοί οι πονοκέφαλοι είναι δράμα...

Κ εγώ έχω ημικρανίες...σε καταλαβαίνω...η καθεμία έχει τα δικά της...τις ανάγκες δεν τις είχες πριν τις ελεύθερες επαφές δηλ; 

 

Just now, Elenhkon είπε:

Κ εγώ έχω ημικρανίες...σε καταλαβαίνω...η καθεμία έχει τα δικά της...τις ανάγκες δεν τις είχες πριν τις ελεύθερες επαφές δηλ; 

 

Τις αναγουλες ήθελα να πω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν το έχω ξανακούσει αυτό!Οι ημικρανίες δεν είναι περίεργο το έχω ακούσει να συμβαίνει αλλά οι αναγούλες ιδέα δεν έχω!Οι αναγούλες σου άρχισαν με τις ελεύθερες επαφές?λεω μήπως μια στο τόσο είναι ψυχολογικο!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι να πω..Έχω διαβάσει στο ίντερνετ ότι κάποιες φορές αντιδρά ο οργανισμός.βεβαια δεν το έχω συζητήσει με τον γιατρό αν ισχύει κάτι τέτοιο.. πάντως οι ημικρανίες δεν παλευονται..


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...