Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Θελουμε να γίνουμε γονείς αλλά δεν έρχεται...


Recommended Posts

On 1/6/2020 at 4:33 ΜΜ, Sofaki_88 είπε:

Καλησπέρα @Ariap και σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν.. είδα κάπου το θέμα σας και ειπα να μοιραστώ την ιστορία μου για να πάρετε κουράγιο και φυσικά να σας πω όπως πολλοί οτι σίγουρα θα κάνετε όλες το παιδάκι σας!!! Εγω 31 και ο αντρας μου 45. Εμεις προσπαθούσαμε 2 χρόνια. στον 1ο χρόνο άκαρπων προσπαθειών, έκανα όλες τις ορμονολογές. Καλός θυροειδής αλλά η ΑΜΗ μου στα τάρταρα, χάλια τεστοστερονες, προλακτινη, όλα στο πάτωμα. συν οτι όλα έδειχναν οτι σε 5 το πολυ χρόνια μπαίνω κλιμακτήριο. Του αντρα μου ακόμα χειρότερες...ολα στα τάρταρα. δεν το βαλαμε κάτω! εννοείτε έχω κλάψει άπειρες φορές και έχω πέσει και ξανασηκωθεί αλλα δεν το άφησα! εμένα η γιατρός μου ήταν κάθετη, να μην χάσω χρόνο με σπερματέγχυση να παω απ'ευθειας για εξωσωματική αν βιάζομαι.. ωστόσο μου είπε να χαλαρώσω να κάνω σεξ μερα παρα μερα απο την τελευταια μερα περιόδου και ίσως έρθει ποτέ δεν ξερεις... εκανα σαλπιγγογραφια φυσικά και οι σαλπιγγες ήταν διαβατές, ευτυχώς. επίσης έκανα την ανώδυνη με τον αφρό και δεν κατάλαβα σχεδον τιποτα. πήγαμε σε εναν φοβερο ουρολόγο, έδωσε 3μηνη θεραπεία στον αντρα μου. πήγαμε στο κέντρο εξωσωματικής να συζητήσουμε και μου έδωσαν και μένα 3μηνη θεραπεία για την ενίσχυση των ωαριών. πάνω που ετοιμάζαμε τον φάκελο της εξωσωματικής τον Φεβρουάριο έρχετε ο Κορωνοϊός και μας τα χαλάει όλα... 1η φορά είπα θα αφήσω το θέμα εξωσωματική για το καλοκαίρι..το πήρα απόφαση και το άφησα. το θέμα παιδί δεν το άφησα, συνεχίσαμε τις επαφές μας χαλαρά.. Τέλη Μαρτιου ενας μηνας γεματος αρνητικά τεστ ωορρηξιας και εγω τελικά με καθυστέρηση 4 μέρες.. 2 συνεχόμενα θετικά τεστ! απο το πουθενα! Τώρα είμαι στον 4ο μήνα και θέλω να σας πω να κυνηγήσετε αυτό που πραγματικά θέλετε! ζητήστε εξετάσεις απο τους γιατρούς σας, ζητήστε βοήθεια.. τίποτα δεν είναι ντροπή ούτε κάποια εγωιστική ανάγκη να κάνετε παιδί! το θέλετε όπως όλοι μας, μην το αφήσετε στην τύχη του... αν είναι όλα καλά χαλαρώνεις πιο πολύ και έρχετε.. αν δεν είναι παιρνεις βοήθεια και πάλι έρχετε! σας στέλνω όοοολη μου την θετική ενέργεια, όπως πολλές κοπέλες απο εδω μέσα είχαν δώσει σε μένα πριν χρόνια και τα κατάφερα!

Αλήθεια δεν ξέρεις ποσό πολύ χάρηκα με το μήνυμα σου και τη δίκη σου εμπειρία η οποία μπορεί να ήταν στενάχωρη στην αρχή αλλά κατέληξε με το θαύμα!! Μου έδωσες δύναμη πολύ!!!!!!!!! Με κανείς να νιώθω πως όλα θα πάνε καλά!!! Θα ζητήσω από την ενδοκρινολόγο μου να κάνω Προλακτινη γιατί τις υπόλοιπες ορμονολογικές τις έχω κάνει κ βγήκαν καλές. Ευχαριστώ για τις συμβουλές!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια,συμπάσχω γιατί το πέρασα και το ξαναπερναω γιατί θα ήθελα δεύτερο παιδάκι!δεν θα σας πω να μην αγχώνεστε γιατί εγώ είχα πάθει κρίση πανικού απ' το στρες!εγώ δεν είχα θεμα,είχε όμως ο σύζυγος χάλια σπέρμα,κάναμε επέμβαση κιρσοκήλης και μετά από έναν χρόνο πιάσαμε την κορακλα μας!ήμουν στα τάρταρα 3χρονια όμως!μέχρι σήμερα κάνω τεστ ωορρηξίας να φανταστείτε που η κόρη μου κοντεύει 5ετων.μονο από θαύμα θα ξαναπιάσω φυσικά!(είχα δύο αποβολές,ευτυχώς σε αρχικό στάδιο πριν από 2χρονια).

Η συμβουλή μου είναι να επιλέξετε καλούς και υποστηρικτικούς γιατρούς και αν δεν την παλευετε,να δοκιμάστε και αλλη μέθοδο!

Είμαι σίγουρη ότι μητέρες θα γίνετε ολες!!αυτό είναι δεδομένο κατά τη γνώμη μου!!καλή τύχη λοιπόν!!

  • Ευχαριστώ 1

ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ariap said:

Αλήθεια δεν ξέρεις ποσό πολύ χάρηκα με το μήνυμα σου και τη δίκη σου εμπειρία η οποία μπορεί να ήταν στενάχωρη στην αρχή αλλά κατέληξε με το θαύμα!! Μου έδωσες δύναμη πολύ!!!!!!!!! Με κανείς να νιώθω πως όλα θα πάνε καλά!!! Θα ζητήσω από την ενδοκρινολόγο μου να κάνω Προλακτινη γιατί τις υπόλοιπες ορμονολογικές τις έχω κάνει κ βγήκαν καλές. Ευχαριστώ για τις συμβουλές!!!!

Nα μην απογοητεύεσαι καθόλου, να ζείς την κάθε στιγμή με τον αγαπημένο σου! :) ξέρω πως έιναι και εγω έκλαιγα κάθε φορά που ερχόταν η περίοδος.. ελπίζω πραγματικά να σου έδωσα λίγη δυναμη! να σαι δυνατή και να ξέρεις πως στο τέλος σίγουρα όοοολα θα πάνε καλά! σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου σύντομα να ζήσεις το θαυματάκι σου!!!


kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 2/6/2020 at 9:04 ΜΜ, Sofaki_88 είπε:

Nα μην απογοητεύεσαι καθόλου, να ζείς την κάθε στιγμή με τον αγαπημένο σου! :) ξέρω πως έιναι και εγω έκλαιγα κάθε φορά που ερχόταν η περίοδος.. ελπίζω πραγματικά να σου έδωσα λίγη δυναμη! να σαι δυνατή και να ξέρεις πως στο τέλος σίγουρα όοοολα θα πάνε καλά! σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου σύντομα να ζήσεις το θαυματάκι σου!!!

Μου έδωσε αλήθεια πολύ δύναμη κ πολύ θετική ενέργεια ότι θα έρθει!!!! Να είσαι καλά κοπέλα μου!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 6/1/2020 at 4:33 PM, Sofaki_88 said:

Καλησπέρα @Ariap και σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν.. είδα κάπου το θέμα σας και ειπα να μοιραστώ την ιστορία μου για να πάρετε κουράγιο και φυσικά να σας πω όπως πολλοί οτι σίγουρα θα κάνετε όλες το παιδάκι σας!!! Εγω 31 και ο αντρας μου 45. Εμεις προσπαθούσαμε 2 χρόνια. στον 1ο χρόνο άκαρπων προσπαθειών, έκανα όλες τις ορμονολογές. Καλός θυροειδής αλλά η ΑΜΗ μου στα τάρταρα, χάλια τεστοστερονες, προλακτινη, όλα στο πάτωμα. συν οτι όλα έδειχναν οτι σε 5 το πολυ χρόνια μπαίνω κλιμακτήριο. Του αντρα μου ακόμα χειρότερες...ολα στα τάρταρα. δεν το βαλαμε κάτω! εννοείτε έχω κλάψει άπειρες φορές και έχω πέσει και ξανασηκωθεί αλλα δεν το άφησα! εμένα η γιατρός μου ήταν κάθετη, να μην χάσω χρόνο με σπερματέγχυση να παω απ'ευθειας για εξωσωματική αν βιάζομαι.. ωστόσο μου είπε να χαλαρώσω να κάνω σεξ μερα παρα μερα απο την τελευταια μερα περιόδου και ίσως έρθει ποτέ δεν ξερεις... εκανα σαλπιγγογραφια φυσικά και οι σαλπιγγες ήταν διαβατές, ευτυχώς. επίσης έκανα την ανώδυνη με τον αφρό και δεν κατάλαβα σχεδον τιποτα. πήγαμε σε εναν φοβερο ουρολόγο, έδωσε 3μηνη θεραπεία στον αντρα μου. πήγαμε στο κέντρο εξωσωματικής να συζητήσουμε και μου έδωσαν και μένα 3μηνη θεραπεία για την ενίσχυση των ωαριών. πάνω που ετοιμάζαμε τον φάκελο της εξωσωματικής τον Φεβρουάριο έρχετε ο Κορωνοϊός και μας τα χαλάει όλα... 1η φορά είπα θα αφήσω το θέμα εξωσωματική για το καλοκαίρι..το πήρα απόφαση και το άφησα. το θέμα παιδί δεν το άφησα, συνεχίσαμε τις επαφές μας χαλαρά.. Τέλη Μαρτιου ενας μηνας γεματος αρνητικά τεστ ωορρηξιας και εγω τελικά με καθυστέρηση 4 μέρες.. 2 συνεχόμενα θετικά τεστ! απο το πουθενα! Τώρα είμαι στον 4ο μήνα και θέλω να σας πω να κυνηγήσετε αυτό που πραγματικά θέλετε! ζητήστε εξετάσεις απο τους γιατρούς σας, ζητήστε βοήθεια.. τίποτα δεν είναι ντροπή ούτε κάποια εγωιστική ανάγκη να κάνετε παιδί! το θέλετε όπως όλοι μας, μην το αφήσετε στην τύχη του... αν είναι όλα καλά χαλαρώνεις πιο πολύ και έρχετε.. αν δεν είναι παιρνεις βοήθεια και πάλι έρχετε! σας στέλνω όοοολη μου την θετική ενέργεια, όπως πολλές κοπέλες απο εδω μέσα είχαν δώσει σε μένα πριν χρόνια και τα κατάφερα!

Με το καλο σου ευχομαι το μπεμπακι σας!! Ποσο πολυ χαιρομαι οταν διαβαζω τετοια αισιοδοξα μνματα!! Να σε ρωτησω τι θεραπεια εκανες για ενιχυση των ωαριων ? και εμεις μια απ τα ιδια παιδευομαστε εδω και 3 χρονια πλεον :(

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

14 hours ago, hope1 said:

Με το καλο σου ευχομαι το μπεμπακι σας!! Ποσο πολυ χαιρομαι οταν διαβαζω τετοια αισιοδοξα μνματα!! Να σε ρωτησω τι θεραπεια εκανες για ενιχυση των ωαριων ? και εμεις μια απ τα ιδια παιδευομαστε εδω και 3 χρονια πλεον :(

@hope1 Καλη σου ημέρα, σ'ευχαριστώ πολύ! :)εγω είχα πάει σε κέντρο εξωσωματικής και μου έδωσαν μια 3μηνη θεραπεία με ova-max & fertilmax τα οποία μου κόστισαν κοντά στα 90 ευρω το κάθε κουτί απο ιδιωτική εταιρία φαρμάκων. μου έδωσαν το ανάλογο για την δική μου περίπτωση και για να με προετοιμάσουν αν αρχίζαμε απο Μάρτιο εξωσωματική. το μισο μπουκαλάκι απο το κάθε ένα μου έμεινε τελικά γιατί έμαθα οτι είμαι έγκυος. αν ζητήσεις απο την γιατρό σου ή επισκεφθείς κάποιο κέντρο εξωσωματικής για να σε συμβουλεύσουν σίγουρα θα σε καθοδηγήσουν..εύχομαι μόνο τα καλύτερα και να έρθει σύντομα στην ζωή σας ενα μωράκι!

  • Μου αρέσει 1

kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κοριτσια γραφω για να σας πω να μην αποηοητευεστε γτ περασα πολυυυυ δυσκολα και τελικα ηρθε μονο του στην καραντινα!μην ασχολειστε ολη μερα με αυτο κ θα ερθει!εκανα προσπαθ εξωσωμ κ δ γινοταν τιποτα κ λεω τελος θα παω με δωρεα ωαριων (καθοτι υπηρχε ενα θεμα σε μια ορμονη αμη για οσες γνωριζουν παρολο που ημουν 32 οταν το.μαθαμε τωρα 34)οι γιατροι να μου λενε θα μεινεις με δικα σου μην πας με ξενα ωαρια εγω ειχα κουραστει τοσο ψυχολ κ σωματικα που δ ακουγα τπτ παω σε κεντρο ψαχναμε την δοτρια ερχεται η καραντινα κλεινουν ολα τα κεντρα στενοχωρια εγω που παει παλι πισω η διαδικασια και αργω κ αλλο κ λεω οσο διαρκεσει αυτο ασχολησου με κατι αλλο δ εχεις επιλογη κ πλακωνομαι στην γυμναστικη κ ξεκινησα παλι τα αγγλικα μου και μενω εγκυος για πρωτη φορα στην ζωη μου!!!!ουτε εγω δ το πιστευα.ειμαι στον 4 μηνα πανε ολα καλα κ οπως αποδειχτηκε ποιο πολυ ηταν το αγχος παρα η ορμονη μ το θεμα.ηρεμηστε ασχοληθειτε με κατι αλλο κ θα ερθει πιστεψε με.σας το λεω εγω που οταν μ ελεγαν τετοια ελεγα ναι καλα......αποκλειεται να μεινω αμα ηταν θα χα μεινει τοσο καιρο μαλλον ειμαι απο τις γυναικες που δ θα κανουν ποτε δικο τους παιδι κ ακομα δ το πιστευω οτι μεσα μ εχω ενα μωρο απο δικο μου  dna κ στο  timming  που ηρθε.καντε υπομονη ξεχαστειτε με κατι αλλο κ θυμηθειτε με κτι θα ερθει μια μερα που θα λετε εμεινα εγκυος τον μηνα που δ εκανα τιποτα το παραπανω.

  • Μου αρέσει 8
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εμείς προσπαθούμε 1 χρόνο και κάτι μήνες και όταν ερχεται η περίοδος μου πάω να τρελάθώ κάθε φορά! Ο αντρας μου δεν αγχώνεται αλλά εγώ δεν αντέχω άλλο.Προσπαθώ να τον πείσω να πάμε σε κάποιον ειδικό αλλά αυτος εμπιστευεται τον γυναικολόγο μου που μας λέει ότι όλα είναι καλά.Νομίζω ότι πρέπει να το ψάξουμε πιο σοβαρά....να δω πως θα τον πείσω..

Link to comment
Share on other sites

Just now, VASIOULA είπε:

Εμείς προσπαθούμε 1 χρόνο και κάτι μήνες και όταν ερχεται η περίοδος μου πάω να τρελάθώ κάθε φορά! Ο αντρας μου δεν αγχώνεται αλλά εγώ δεν αντέχω άλλο.Προσπαθώ να τον πείσω να πάμε σε κάποιον ειδικό αλλά αυτος εμπιστευεται τον γυναικολόγο μου που μας λέει ότι όλα είναι καλά.Νομίζω ότι πρέπει να το ψάξουμε πιο σοβαρά....να δω πως θα τον πείσω..

μπορεις vα αλλαξεις γυvαικολογο vα ξεκιvησεις εξετασεις μοvη σου κ σιγα σιγα θα πειστει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 5/8/2020 at 12:38 ΠΜ, VASIOULA είπε:

Ολο το σόι του εχει πάει σ'αυτον…. να δω... αν θα δεχτει να με δει άλλος. Μένουμε Θεσσαλονίκη έχεις να μου προτείνεις κάποιον;

Kαι επειδη παει το σοι του πρεπει να πας κ εσυ αν δεν σου κανει;;ο γυναικολ ειναι δικο σ θεμα

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα σε όλες! Ήθελα κι εγώ να μοιραστώ την ιστορία μου, γιατί έχω βιώσει την απογοήτευση, τη διαψευση, τα κλάματα σε κάθε περίοδο, ακόμα και αισθήματα ενοχής όταν είχα αρχίσει τις προσπάθειες να μείνω έγκυος, περνούσαν οι μήνες κι εκείνο δεν ερχόταν. Επειδή ήμουν 36 (τώρα 37) όταν ξεκινήσαμε με τον σύντροφο μου (εκείνος 34 τότε) χαλαρά τις προσπάθειες κ είχα ήδη άγχος με την ηλικία μου, μετά από 2 μήνες περίπου άρχισα να το ψάχνω πιο συστηματικά (γιατί είχα άστατο κύκλο το τελευταίο διάστημα) κ να ρωτώ τον γυναικολόγο μου. Άλλαξα αρκετούς γιατρούς γιατί κανείς δεν μου έδινε ικανοποιητικες απαντήσεις σε αυτή την αστάθεια (μάλιστα ενώ οι υπέρηχοι έδειχναν την ύπαρξη πολυποδων θεωρούσαν ότι αυτοί δεν είναι τόσο μεγάλοι ώστε να δημιουργούν πρόβλημα στη σύλληψη), ώσπου μετά από σύσταση επισκέφτηκα έναν εξαιρετικό γυναικολόγο που μου βρήκε πολυκυστικες κ επέμεινε να αφαιρέσω τους πολύποδες, ενώ ταυτόχρονα ξεκίνησα τον περασμένο Σεπτέμβρη θεραπεία με glucophage για να βελτιωθεί η ποιότητα της ωορρηξίας μου. Παράλληλα, άρχισα διατροφή κ ξανά ξεκίνησα γυμναστική, μετά από παρότρυνση του, άρχισα δηλαδή να κάνω πράγματα για μένα που με έκαναν να νιώθω καλά. Τον Οκτώβρη εκανα την αφαίρεση κ κατά την υστεροσκοπηση διαπιστώθηκε φλεγμονή στη μήτρα που δεν φαινόταν σε κανένα υπέρηχο. Ακολούθησα αγωγή με αντιβιωσεις για κάνα μήνα. Η συμβουλή του γιατρού ήταν να περιμένω 8 μήνες περίπου με στοχευμενες επαφες (μετα από τεστ ωορρηξίας) και ύστερα να αρχίσουμε να κανουμε εξετάσεις. Αλλά δεν χρειάστηκε γιατί τον περασμένο Δεκέμβρη έμεινα έγκυος, τώρα είμαι στον 8ο μηνα κ ανυπομονώ να γνωρίσω τη μικρή μου. Ακόμα δεν το έχω πιστέψει ότι πραγματικά συμβαίνει αυτό που τόσο είχα θελήσει... Αυτό που θέλω να πω είναι πως χρειάζεται πάντα να συμβουλευομαστε τον γιατρό μας κι αφού αποκλείσουμε όλους τους ιατρικους λόγους, να εστιάζουμε σε εμάς. Να φροντίσουμε τους εαυτούς μας, να φτιάξουμε ένα γερό κ υγιές σώμα, να εχουμε καλή διάθεση κ αυτοπεποίθηση κ το μωράκι θα έρθει όταν οι γονείς θα βρίσκονται στα καλύτερά τους. Τουλάχιστον αυτό συνέβη σε μένα. Κ κυρίως να μην εγκαταλειπετε το όνειρο σας! Όταν εμφανίζεται η καταραμένη περίοδος, να σκέφτεστε ότι ταυτόχρονα ξεκινάει ένας νέος κύκλος κι αυτός μπορεί να είναι εκείνος που θα δημιουργήσει τη ζωουλα μέσα σας!

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Suzukaki είπε:

Kαι επειδη παει το σοι του πρεπει να πας κ εσυ αν δεν σου κανει;;ο γυναικολ ειναι δικο σ θεμα

Τον έπεισα ...θα πάμε στο embryolab,...να κάνουμε εξετάσεις...τί βλέπει ο άλλος μόνο με τον υπέρηχο;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

 καλησπερα και απο εμενα!!!ειμαι 35 χεονων και πριν εναν χεονο ξεκινησαμε με τον συντροφο μου να κανουμε ελευθερα για να αποκτησουμε και εμεις την οικογενεια μας..δυστυχως περνουσαν οι μηνες και δν γινοταν τπτ,μετα απο επισκεψη μου στην γυναικολογο μου βλεπουμε οτι υπαρχουν πολυποδες στο ενδομητριο.προχωρησαμε σε αφαιρεση να ειμαστε σιγουροι  οτι δεν ενοχλουν...καναμε και ολες τις εξετασεις και εγω και εκεινος και ολα τελεια!η σαλπιγγες και αυτες το ιδιο...ειμαι στον 2ο μηνα προσπαθειας μετα απο παρακολουθηση της οωρρηξιας με την γιατρο μου για πιο στοχευμενες προσπαθειες...περιμενα πριν υ μερες περιοδο και τπτ...εβγαλα τις δυο μερες λιγο ιχνος καφε και μετα τπτ οποτε και σημερα το πρωι αποφασισα να κανω τεστ εγκυμοσυνης...δυστυχως αρνητικο και αυτο....:( απογοητευμενη και χωρις περιοδο και χωρις εγκυμοσυνη περιμενω να περασουν οι μερες να δω τι γινεται...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...