Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ούτε Σαλοσπίρ. Τίποτα μου λέει ο γυναικολόγος πως δεν χρειάζομαι.. γενικα βλέπω συχνά και καφετιά και ο γυναικολόγος υποστηρίζει πως με μια ενδεχόμενη αντιπηκτική που δεν χρειάζομαι και θα πάρω προληπτικά μπορεί να επιδεινώσει αυτό το θέμα και να έχω καμία αιμορραγία. Όποτε θα το αναφέρω αύριο κ αυτό το δεδομένο στην αιματολόγο. Εσυ στην πρώτη εγκυμοσύνη γιατί ξεκίνησες στην αυχενική; Είδαν κάτι; Έκανες κάποιες εξετάσεις; Κι εγω 37 είμαι. 
      μια χαρά θα είναι η χοριακη σου καλε! Πήγαινε με χαρά και θάρρος να την κανεις μεθαύριο!! 

      εγώ όταν ειχα καφετιά μου  τα έκοβε όλα πάντως ! και αντιπηκτικές και σάλοσπιρ! ισχύει αυτό που σ λέει ! δλδ σκεψου τις μισές  μέρες της εβδομάδας ! 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Hope.2019 είπε:

Μακάρι να περάσει γιατί έχω στεναχωρηθεί πολύ.

Την πείρα Online από το easypharmacy. Είναι στο Ελληνικό αν είσαι από Αττική είτε το παραγγελνεις με αποστολή με κουριερ ή αν είσαι από Αθήνα βάζεις παραλαβή από το κατάστημα. Με την μέση μην ανησυχείς θα περάσει μάλλον είναι από το ρεύμα πιστεύω κι εγώ.

Καλά εγώ έχω από την αρχή της εγκυμοσύνης πρόβλημα και με δυσκολεύει κυριώς στην ανάσκελη στάση , μαγκώνει. 

Από χθες εχω κ ενα βάρος χαμηλά...Αυτα μονο.. Γενικη ουρων εχεις κανει;

Θα κάνω την άλλη βδομάδα μαζί με άλλες εξετάσεις. Βέβαια εγώ είμαι αρκετά καλύτερα. Σταμάτησα και τα υπόθετα και τώρα βάζω μόνο μία αλοιφή...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Hope.2019 είπε:

Μακάρι να περάσει γιατί έχω στεναχωρηθεί πολύ.

Την πείρα Online από το easypharmacy. Είναι στο Ελληνικό αν είσαι από Αττική είτε το παραγγελνεις με αποστολή με κουριερ ή αν είσαι από Αθήνα βάζεις παραλαβή από το κατάστημα. Με την μέση μην ανησυχείς θα περάσει μάλλον είναι από το ρεύμα πιστεύω κι εγώ.

Καλά εγώ έχω από την αρχή της εγκυμοσύνης πρόβλημα και με δυσκολεύει κυριώς στην ανάσκελη στάση , μαγκώνει. 

Από χθες εχω κ ενα βάρος χαμηλά...Αυτα μονο.. Γενικη ουρων εχεις κανει;

όχι από θράκη είμαι οπότε θα τα δω ονλινε..βρήκα τώρα μια σελίδα αλλά έχει εξαντληθεί...σ ευχαριστώ πάρα πολύ:)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo Jo είπε:

Θα κάνω την άλλη βδομάδα μαζί με άλλες εξετάσεις. Βέβαια εγώ είμαι αρκετά καλύτερα. Σταμάτησα και τα υπόθετα και τώρα βάζω μόνο μία αλοιφή...

Ε αφού είσαι καλύτερα τότε ήταν καμμία κολπίτιδα... Αφού είχες και φαγουρα.... Γιατι κι εμένα στην αρχή δεν έδειξε κατι η ούρων και μετά από 3 μέρες χειροτέρεψε και έδειξε. Αλλά εγώ δεν είχα φαγούρα. Συνήθως οι μύκητες κανουν φαγούρα...Αντε να μας περάσουν γιατι είναι πολύ ενοχλητικό. 

Πάντως με καθυσήχασε να μην ανησυχώ ο γιατρός αφού το θεραπεύουμε τώρα και η αντιβίωση δεν πειράζει.

Just now, mommytobe είπε:

όχι από θράκη είμαι οπότε θα τα δω ονλινε..βρήκα τώρα μια σελίδα αλλά έχει εξαντληθεί...σ ευχαριστώ πάρα πολύ:)

Βαλε frezyderm prevenstria cream 150ml + 100ml δωρο αναζήτηση στο Google Μήπως βγάλει τίποτα. Ααα ή στο skroutz

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

Ε αφού είσαι καλύτερα τότε ήταν καμμία κολπίτιδα... Αφού είχες και φαγουρα.... Γιατι κι εμένα στην αρχή δεν έδειξε κατι η ούρων και μετά από 3 μέρες χειροτέρεψε και έδειξε. Αλλά εγώ δεν είχα φαγούρα. Συνήθως οι μύκητες κανουν φαγούρα...Αντε να μας περάσουν γιατι είναι πολύ ενοχλητικό. 

Πάντως με καθυσήχασε να μην ανησυχώ ο γιατρός αφού το θεραπεύουμε τώρα και η αντιβίωση δεν πειράζει.

Βαλε frezyderm prevenstria cream 150ml + 100ml δωρο αναζήτηση στο Google Μήπως βγάλει τίποτα. Ααα ή στο skroutz

από τα 15 σιτε που μπήκα μόνο σε ένα το βρήκα, σ όλα τ άλλα ήταν εξαντλημένο...που πολύ λογικό το βρίσκω

Link to comment
Share on other sites

Just now, mommytobe είπε:

από τα 15 σιτε που μπήκα μόνο σε ένα το βρήκα, σ όλα τ άλλα ήταν εξαντλημένο...που πολύ λογικό το βρίσκω

Ναι είναι καλή προσφορά. Εγώ το έχω πάρει εδώ και ένα μήνα!

Στις θηλές κορίτσια έχετε θέμα με τσούξιμο; Εγώ πολύ εδώ και δύο μήνες. 


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Hope.2019 είπε:

Ναι είναι καλή προσφορά. Εγώ το έχω πάρει εδώ και ένα μήνα!

Στις θηλές κορίτσια έχετε θέμα με τσούξιμο; Εγώ πολύ εδώ και δύο μήνες. 

στην αρχή είχα, τώρα μια στο τόσο...κάψιμο πιο πολύ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

Εγώ δεν είχα στην αρχή αλλά έχω από τον 3μήνα και μετά. 

δεν νομίζω να είναι κάτι που πρέπει να μας ανησυχεί..ίσα ίσα πολύ φυσιολογικό μου φαίνεται αφού και οι μαστοί μας ετοιμάζονται για το μέτα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Ani!! είπε:

Καλημερα κοριτσια! πως τα πατε με την κακοκαιρια;;; και κυριως οσες ειναι εκτος Αττικης;;; εμεις στην Καλλιθεα απλα εχουμε συννεφια και δροσια! 

Με το αμυγδαλελαιο οντως ισχυουν τα παραπανω που ειπατε; γιατι προσπαθω πως και πως να αποφυγω τον προωρο τοκετο.. για 10 ευρω να ξαναπρω το bio oil αν ειναι που μυριζει και τελεια!

Κορίτσια καλημέρα!!! Εδώ στην Κεφαλονιά με την κακοκαιρία γίνεται χαμός!!! Εδώ που είμαι εγώ ακόμα και το σπίτι των σκύλων που είναι φτιαγμένο με χοντρά ξύλα και λαμαρίνες ξυλωσε..φυσικά τα σκυλιά μου τα εχω μέσα στο σπίτι...αλλά βρε και φυσάει από χθες!!! Χαμός!

  • Λυπημένη/-ος 3

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε όλες ! 
@Τουτουνι σε σκεφτόμουν γτ θυμόμουν ότι είσαι στην Κεφαλονιά .  Πανικός Ε; Να προσέχετε κορίτσι μου .
ειναι καμία αλλά κοπέλα σε εκείνες τις περιοχές; 


S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mariachi είπε:

καλημερα σε όλες ! 
@Τουτουνι σε σκεφτόμουν γτ θυμόμουν ότι είσαι στην Κεφαλονιά .  Πανικός Ε; Να προσέχετε κορίτσι μου .
ειναι καμία αλλά κοπέλα σε εκείνες τις περιοχές; 

είμαστε κλεισμένοι μέσα! Και να θέλαμε δεν μπορούμε να ξεμυτησουμε!  Από χθες το βράδυ δεν λέει να σταματήσει τη βροχή!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

είμαστε κλεισμένοι μέσα! Και να θέλαμε δεν μπορούμε να ξεμυτησουμε!  Από χθες το βράδυ δεν λέει να σταματήσει τη βροχή!

πω πω δεν θέλω ούτε να φανταστώ τι γίνεται εκεί....σε μας πότε θα βρέξει? δεν αντέχω άλλο με την ζέστη..και σήμερα που έχει συννεφιά πάλι ζέστη έχει, να δροσίσει επιτέλους λίγο...

Link to comment
Share on other sites

Just now, mommytobe είπε:

καλημερα κοριτσαρες....τι να πω? εγω μεταφερω τα λεγομενα του γιατρου...θα ξεκινησω μαλλον και εγω αυτη της φρεζυδερμ που μου προτεινε ο γιατρος.. @Hope.2019  ειχα δει και εγω αυτην την προσφορα αλλα δεν την βρισκω, εσυ τα πηρες απο ονλινε φαρμακειο? μηπως μπορεις να μου πεις την σελιδα? αφου ξεκινησες αντιβιωση να δεις που θα σου περασει γρηγορα και ολα θα πανε καλα..μην φοβασαι κοριστι μου..

εγω εχω πονους απο χθες το βραδυ στην μεση και μιλησα με τον γιατρο μου ειπε να παρω ντεπον πρωι και βραδυ να δω πως θα παει γιατι θεωρει οτι ειναι μυικο, εγω πλι πιστευω ειναι απο ρευμα και την πατησα μεσα στον υπνο που κοιμωμαστε με ανοιχτα παραυθυρα..

 

λοιπον αγορασα το bio oil παλι με 40% εκπτωση απο τα hondos center. Δηλαδη πηρα την μικρη συσκευασια 60ml στα 7,20€

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στις μανούλες.Εχω στεναχωρηθεί πολύ,απ οτι φαίνεται πάμε πάλι για καραντίνα,εδώ Αθήνα.

Ανησυχώ πάρα πολύ για το επόμενο διάστημα.Για μας ιδίως τις ευπαθείς ομάδες θα ειναι πολυ δυσκολα τα πράγματα.Κι έχουμε μπροστά μας ολόκληρο το χειμώνα αυτή τη φορά.:sad:

 


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Καλησπέρα στις μανούλες.Εχω στεναχωρηθεί πολύ,απ οτι φαίνεται πάμε πάλι για καραντίνα,εδώ Αθήνα.

Ανησυχώ πάρα πολύ για το επόμενο διάστημα.Για μας ιδίως τις ευπαθείς ομάδες θα ειναι πολυ δυσκολα τα πράγματα.Κι έχουμε μπροστά μας ολόκληρο το χειμώνα αυτή τη φορά.:sad:

 

Ακουσες κατι νεοτερο;;; κριμα να εχουμε παλι τα ιδια... θα ταλαιπωρηθουμε ολοι μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...