Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μου γλυκά χθες τα ξημερώματα ήρθαν στον κόσμο τα μωρά μου! Έφυγα απ' το σπίτι με πολλούς πόνους, πόνους γέννας μιας και τελικά η διαδικασία τοκετού είχε ξεκινήσει! Μέχρι να φτάσω στο νοσοκομείο είδα κι έπαθα! Δίπλα μου συνεχώς.ειχα το γιατρό μου τη μαία μου και τον άντρα μου!!!! 

Πριν λίγο ξύπνησα και είμαι ακόμα ζαβλακομενη... Θα σας τα πω κάποια άλλη φορά περισσότερες λεπτομεριες!! 

Το μόνο σίγουρο είναι ότι τα τουτουνακια.μου θα.μεινουν μέσα για 15 μέρες τουλάχιστον.! 

 

 

 

 

 

 

 

Να σας ζήσουν τα μικρά σας πλασματακια!!! Να είναι γερά και υγιή! 

Κορίτσια αλήθεια αγχώθηκα ,νομίζω ότι αύριο μεθαύριο θα γεννήσω κι εγώ! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ani!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πως ειστε ;;; 

@Τουτουνι περιμένουμε νέα σου!!

Καλημερα! Παλι τρομαξα να ξημερωσω...συνεχεια τουαλετα και πονος σε ολο το σωμα. Ηθελα να βγω να περπατησω, μενω μπροστα στη θαλασσα, αλλα εφτιαχνα λιγο την ντουλαπα και με ποναει λιγο η κοιλια μου. Η μικρη ολο τουμπες κανει..χαχαχα...

@Τουτουνι κοριτσακι τι γινεται;;;; Να περιμενουμε τα ευχαριστα;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μου γλυκά χθες τα ξημερώματα ήρθαν στον κόσμο τα μωρά μου! Έφυγα απ' το σπίτι με πολλούς πόνους, πόνους γέννας μιας και τελικά η διαδικασία τοκετού είχε ξεκινήσει! Μέχρι να φτάσω στο νοσοκομείο είδα κι έπαθα! Δίπλα μου συνεχώς.ειχα το γιατρό μου τη μαία μου και τον άντρα μου!!!! 

Πριν λίγο ξύπνησα και είμαι ακόμα ζαβλακομενη... Θα σας τα πω κάποια άλλη φορά περισσότερες λεπτομεριες!! 

Το μόνο σίγουρο είναι ότι τα τουτουνακια.μου θα.μεινουν μέσα για 15 μέρες τουλάχιστον.! 

 

 

 

 

 

 

 

Να σας ζήσουν!!! Γερα και καλότυχα να είναι και όπως επιθυμείτε να τα καμαρωσετε!!! Καλη ανάρρωση!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μου γλυκά χθες τα ξημερώματα ήρθαν στον κόσμο τα μωρά μου! Έφυγα απ' το σπίτι με πολλούς πόνους, πόνους γέννας μιας και τελικά η διαδικασία τοκετού είχε ξεκινήσει! Μέχρι να φτάσω στο νοσοκομείο είδα κι έπαθα! Δίπλα μου συνεχώς.ειχα το γιατρό μου τη μαία μου και τον άντρα μου!!!! 

Πριν λίγο ξύπνησα και είμαι ακόμα ζαβλακομενη... Θα σας τα πω κάποια άλλη φορά περισσότερες λεπτομεριες!! 

Το μόνο σίγουρο είναι ότι τα τουτουνακια.μου θα.μεινουν μέσα για 15 μέρες τουλάχιστον.! 

 

 

 

 

 

 

 

Μεγάλη συγκίνηση! Ήταν σίγουρο ότι θα γεννούσες!!!! Καλώς ήρθαν στον κόσμο τα μικράκια σας! Πάντα χαρές στο σπίτι σας και καλή ανατροφή!!!!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

δεν το ποστευω βρε τουτουνι! να σου ζησουν!!! παντα τυχερα!!! μια χαρα θα ειναι τα μωρακια κ θα εχεις κ χρονο να ετοιμαστεις!! δηλαδη εχθες που μιλουσαμε κ το εκλεισες αποτομα αυτο ηταν? κ το σκεφτηκα να σου πω την αληθεια λεω κατι θα εγινε!

Ναι Λίνα μου, τότε ήταν!!! Ποιος θα το πίστευε!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια και καλή χρονιά εύχομαι με υγεία!!! Με το καλό να μας έρθουν τα μωράκια μας!!! @Τουτουνιμου να σου ζήσουν τα μωράκια σου να είναι γερά και καλότυχα!!!

Έχω 3 κουτιά σφραγισμένα ενέσεις Gonal 900 που λήγουν 03/21. Αν ξέρετε καμία κοπέλα που ενδιαφέρεται ας μου στείλει inbox!!!

  • Μου αρέσει 1

1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Τουτουνισυγχαρητηρια κορίτσι μου!! Καλώς τα δέχτηκες τα μωράκια σου!! Τα διδυμακια της ομάδας μας βιάστηκαν να δουν τις μανουλες τους!! Ότι καλύτερο εύχομαι! Καλή ανάρρωση κορίτσι μου!

  • Μου αρέσει 1

Efh1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μου γλυκά χθες τα ξημερώματα ήρθαν στον κόσμο τα μωρά μου! Έφυγα απ' το σπίτι με πολλούς πόνους, πόνους γέννας μιας και τελικά η διαδικασία τοκετού είχε ξεκινήσει! Μέχρι να φτάσω στο νοσοκομείο είδα κι έπαθα! Δίπλα μου συνεχώς.ειχα το γιατρό μου τη μαία μου και τον άντρα μου!!!! 

Πριν λίγο ξύπνησα και είμαι ακόμα ζαβλακομενη... Θα σας τα πω κάποια άλλη φορά περισσότερες λεπτομεριες!! 

Το μόνο σίγουρο είναι ότι τα τουτουνακια.μου θα.μεινουν μέσα για 15 μέρες τουλάχιστον.! 

 

 

 

 

 

 

 

 @ΤουτουνιΜπραααααααααααβββοοοοοοοοοοοοο!!!!! Μεγάλη χαρά μας έδωσες!!!!!Να σου ζήσουν βρε κορίτσι μου!!!!!!! 
Μπράβο και στην ομαδάρα μας, έχει ξεκινήσει δυναμικά με τις διδυμομανούλες!!!! 

Αχχχχχχ θεεεεεελωωωωω και εγωωωωωω:wub:
 


KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες !!!
@Τουτουνι να σου ζήσουν τα μωράκια σου !!! 
 

  1. @Τουτουνι ΠΗΤ :22-29/01 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτήριο : Μητέρα. Γεννήσαμε !!! Πάλι βιαστικά μωράκια !!! 5/01/2021 
  2. @Katerina 11 ΠΗΤ 4/2 , κοριτσάκι , μαιευτήριο: Έλενα 
  3. @Mari@nna ΠΗΤ :5/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο :ιδιωτική κλινική επαρχίας
  4. @Renaki80 ΠΗΤ :6/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Μητέρα 
  5. @pharmacy ΠΗΤ : 6/2 ,κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό
  6. @Joka ΠΗΤ :9/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : μάλλον Λητώ 
  7. @Νινι2019 ΠΗΤ : 9/2 ,κοριτσάκι , Γερμανία
  8. @Paris.33 ΠΗΤ :10/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ 
  9. @chris79 ΠΗΤ:11/2 ,διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ) , Μαιευτήριο : Λητώ Γεννήσαμε !!! βιαστικά μωράκια !!!! 25/12/2020 
  10. @Andri23 ΠΗΤ : 11/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ιασώ
  11. @Geo Jo ΠΗΤ :11-16/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο: Μητέρα 
  12. papaki@ ΠΗΤ :13/2, διδυμάκια (κοριτσάκια ), Μαιευτηριο : Ιπποκράτειο  
  13. Σοφκα7 ΠΗΤ 13-17/2, αγοράκι, Μαιευτηριο : Διαβαλκανικό 
  14. @Mariachi ΠΗΤ :14/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό 
  15. @Hope.2019 ΠΗΤ :16/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ρέα
  16.   @Sofi8 ΠΗΤ 17/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Αρεταίειο 
  17. @mommytobe ΠΗΤ :18/2, αγοράκι
  18. @efinikolaou  ΠΗΤ :24/2 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτηριο : Ιασώ
  19. @kateV ΠΗΤ: 26/2 , κοριτσάκι , Μαιευτηριο : Διαβαλκανικό
  20. @ Ρια new mum ΠΗΤ :27/2 , αγοράκι, μαιευτήριο : Γενεσις 
  21. @ladybag  20 ΠΗΤ:27/2, αγοράκι, Μαιευτηριο : Ιασώ 
  22. @renula ΠΗΤ : 27/2, Μαιευτηριο : Μητέρα 
  23. @Vasiliki10 ΠΗΤ : 1/3, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ 
  24. @BettySt ΠΗΤ :2/3 ,κοριτσάκι , Μαιευτήριο : δημόσιο νος. Κρήτης
  25. @Nephele78 , ΠΗΤ : 5/3 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι )
  26. @Ani!! ΠΗΤ :14/3 , κοριτσάκι ,Μαιευτήριο : Έλενα
  27. @Geonutr-mama ΠΗΤ : , αγοράκι , Μαιευτήριο : Σπιτι 

  

Με το καλό να υποδεχτούμε όλες τα θαυματακια μας !!! 


S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Τουτουνι κοριτσάκι μου να σου ζήσουν τα ζουζούνια σου! Με το καλό να τα πάρετε σπίτι σας... Θα μείνουν εκεί να δυναμώσουν δύο εβδομάδες και θα τα χαρείτε μετά σπίτι όλη την ώρα θα τα γεμίζεις φιλιά!

Κορίτσια πόσο συγκινούμαι που κοντεύουμε όλες , σαν ψέματα μου φαίνεται! Πρέπει να κλείσω και εγώ τη βαλίτσα γιατί αγχώθηκα τώρα μην έχω κανένα ξαφνικό χαχαχα!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

@Τουτουνι κοριτσάκι μου να σου ζήσουν τα ζουζούνια σου! Με το καλό να τα πάρετε σπίτι σας... Θα μείνουν εκεί να δυναμώσουν δύο εβδομάδες και θα τα χαρείτε μετά σπίτι όλη την ώρα θα τα γεμίζεις φιλιά!

Κορίτσια πόσο συγκινούμαι που κοντεύουμε όλες , σαν ψέματα μου φαίνεται! Πρέπει να κλείσω και εγώ τη βαλίτσα γιατί αγχώθηκα τώρα μην έχω κανένα ξαφνικό χαχαχα!

χαχα κ εγω γιατι ακομα απλα την εχω αδεια και με κοιταει κ την κοιταω.. 

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

χαχα κ εγω γιατι ακομα απλα την εχω αδεια και με κοιταει κ την κοιταω.. 

Χαχαχα εγώ τα έχω απλώσει εδώ και εκεί όλα και πρέπει να μπουν μέσα! Μην γίνει τίποτα και τρέχει ο άντρας μου να τα βάλει όπως όπως! 

Κορίτσια έχετε γίνει ευσυγκίνητες ή μόνο εγώ κλαίω όπου βρεθώ και σταθώ! Έβλεπα χθες κάτι βιντεάκια για το πώς κάνουμε μπανάκι το μωρό και μετα κάτι άλλα περί θηλασμού και έκλαιγα χαχαχα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

Χαχαχα εγώ τα έχω απλώσει εδώ και εκεί όλα και πρέπει να μπουν μέσα! Μην γίνει τίποτα και τρέχει ο άντρας μου να τα βάλει όπως όπως! 

χαχαχαχ εγω τα εχω σε 2 σπιτια ακομα χειροτερα..μου τα πλενει η μαμα μου γιατι εγω δεν μπορω λογω της καταστασης μου.. Οποτε εχουμε 1 βαλιτσα αδεια..pampers.. και 1 φουρνια απο ρουχαλακια που ειναι αποθηκευμενα κατω απο το κρεβατι κ δεν μπορω να το σηκωσω εννοειται.. α κ τις νυχτικιες που θελουν πλυσιμο..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariachi είπε:

Καλημέρα σε όλες !!!
@Τουτουνι να σου ζήσουν τα μωράκια σου !!! 
 

  1. @Τουτουνι ΠΗΤ :22-29/01 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτήριο : Μητέρα. Γεννήσαμε !!! Πάλι βιαστικά μωράκια !!! 5/01/2021 
  2. @Katerina 11 ΠΗΤ 4/2 , κοριτσάκι , μαιευτήριο: Έλενα 
  3. @Mari@nna ΠΗΤ :5/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο :ιδιωτική κλινική επαρχίας
  4. @Renaki80 ΠΗΤ :6/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Μητέρα 
  5. @pharmacy ΠΗΤ : 6/2 ,κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό
  6. @Joka ΠΗΤ :9/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : μάλλον Λητώ 
  7. @Νινι2019 ΠΗΤ : 9/2 ,κοριτσάκι , Γερμανία
  8. @Paris.33 ΠΗΤ :10/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ 
  9. @chris79 ΠΗΤ:11/2 ,διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ) , Μαιευτήριο : Λητώ Γεννήσαμε !!! βιαστικά μωράκια !!!! 25/12/2020 
  10. @Andri23 ΠΗΤ : 11/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ιασώ
  11. @Geo Jo ΠΗΤ :11-16/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο: Μητέρα 
  12. papaki@ ΠΗΤ :13/2, διδυμάκια (κοριτσάκια ), Μαιευτηριο : Ιπποκράτειο  
  13. Σοφκα7 ΠΗΤ 13-17/2, αγοράκι, Μαιευτηριο : Διαβαλκανικό 
  14. @Mariachi ΠΗΤ :14/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό 
  15. @Hope.2019 ΠΗΤ :16/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ρέα
  16.   @Sofi8 ΠΗΤ 17/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Αρεταίειο 
  17. @mommytobe ΠΗΤ :18/2, αγοράκι
  18. @efinikolaou  ΠΗΤ :24/2 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτηριο : Ιασώ
  19. @kateV ΠΗΤ: 26/2 , κοριτσάκι , Μαιευτηριο : Διαβαλκανικό
  20. @ Ρια new mum ΠΗΤ :27/2 , αγοράκι, μαιευτήριο : Γενεσις 
  21. @ladybag  20 ΠΗΤ:27/2, αγοράκι, Μαιευτηριο : Ιασώ 
  22. @renula ΠΗΤ : 27/2, Μαιευτηριο : Μητέρα 
  23. @Vasiliki10 ΠΗΤ : 1/3, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ 
  24. @BettySt ΠΗΤ :2/3 ,κοριτσάκι , Μαιευτήριο : δημόσιο νος. Κρήτης
  25. @Nephele78 , ΠΗΤ : 5/3 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι )
  26. @Ani!! ΠΗΤ :14/3 , κοριτσάκι ,Μαιευτήριο : Έλενα
  27. @Geonutr-mama ΠΗΤ : , αγοράκι , Μαιευτήριο : Σπιτι 

  

Με το καλό να υποδεχτούμε όλες τα θαυματακια μας !!! 

Μπορεις να αλλαξεις το ονομα μου στην 11η σειρα;; Εφτιαξα νεο λογαριασμο καθως εχασα τους κωδικους...Georgia Jo το νεο μου ονομα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...