Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Έχουμε ανοίξει ομάδα με τη vivi οποια θελει να μου στειλει τον αριθμό της να την προσθέσω αμέσως. 

Just now, Popaki2011 είπε:

Κι εγώ μέσα!

Στείλε μου αριθμό να σε προσθέσω. 

  • Μου αρέσει 3

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Rina-Katerina εγω στην εγκυμοσύνη έμαθα ότι έχω 0 αρνητικό και. Μάλιστα την έκανα δύο φορές γτ πιστςυα ότι ήταν λάθος γτ ούτε η μάνα μου το θυμόταν καν.. Τεσπα έχω κάνει δύο φορές την εξεταση στην αρχή και τώρα και βγήκε αρνητική.. Στη περίπτωση θετικης θα έκανα κάποια ένεση.. Και αν χρειαστεί θα την κάνω τη γεννα αν το μωρό έχει ομάδα 0 θετικό.. Άσχετο αν είναι περίεργη η περίπτωση σου αφου βγαίνεις θετική δε σου ανέφεραν για αυτή την ένεση? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, giwta_86 είπε:

@Rina-Katerina εγω στην εγκυμοσύνη έμαθα ότι έχω 0 αρνητικό και. Μάλιστα την έκανα δύο φορές γτ πιστςυα ότι ήταν λάθος γτ ούτε η μάνα μου το θυμόταν καν.. Τεσπα έχω κάνει δύο φορές την εξεταση στην αρχή και τώρα και βγήκε αρνητική.. Στη περίπτωση θετικης θα έκανα κάποια ένεση.. Και αν χρειαστεί θα την κάνω τη γεννα αν το μωρό έχει ομάδα 0 θετικό.. Άσχετο αν είναι περίεργη η περίπτωση σου αφου βγαίνεις θετική δε σου ανέφεραν για αυτή την ένεση? 

αυτο ακριβως ειχε κανει κι η φιλη μου στο πρωτο της παιδι και το ιδιο και τωρα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Aria konsta είπε:

Σε εχω προσθέσει.. ειναι πολυ ωραία! 

Κι εγώ, θα σου στείλω μνμ ευθύς αμέσως! 

Just now, giwta_86 είπε:

@Rina-Katerina εγω στην εγκυμοσύνη έμαθα ότι έχω 0 αρνητικό και. Μάλιστα την έκανα δύο φορές γτ πιστςυα ότι ήταν λάθος γτ ούτε η μάνα μου το θυμόταν καν.. Τεσπα έχω κάνει δύο φορές την εξεταση στην αρχή και τώρα και βγήκε αρνητική.. Στη περίπτωση θετικης θα έκανα κάποια ένεση.. Και αν χρειαστεί θα την κάνω τη γεννα αν το μωρό έχει ομάδα 0 θετικό.. Άσχετο αν είναι περίεργη η περίπτωση σου αφου βγαίνεις θετική δε σου ανέφεραν για αυτή την ένεση? 

Οχι ακομη κάνεις δεν μου έχει πει κάτι.. Ο γιατρός δεν απαντά, του έστειλα παλι μνμ και πήρα και τον εμβρυολογο τηλέφωνο αλλά μου είπε ότι δεν μπορεί να μου απαντήσει αυτός, να περιμένω τον γυναικολόγο... 

Μακαρι να είναι απλά μια ένεση το θέμα, πλέον έχω συνηθίσει τα τσιμπήματα, ας μου κάνουν όσες ενέσεις θέλουν. 

Just now, vivi.nik. είπε:

αυτο ακριβως ειχε κανει κι η φιλη μου στο πρωτο της παιδι και το ιδιο και τωρα...

Μακαρι να μου πουν και μενα ότι είναι απλά να γίνει μια ένεση και τέλος, να ηρεμισω επιτέλους! 


LJRHp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Aria konsta είπε:

Σε εχω προσθέσει.. ειναι πολυ ωραία! 

Α και εγώ θέλω σου στέλνω και τον δικό μου !

@Rina-Katerina μην πανικοβάλλεσαι γλυκιά μου..ότι και να είναι υπάρχει η ένεση ..εγώ που έχω αρνητικό ρέζους την έκανα προχθές στο ιατρείο την πρώτη δόση !τίποτα δεν ήταν !

 

  • Μου αρέσει 4

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Pepi88 είπε:

Α και εγώ θέλω σου στέλνω και τον δικό μου !

@Rina-Katerina μην πανικοβάλλεσαι γλυκιά μου..ότι και να είναι υπάρχει η ένεση ..εγώ που έχω αρνητικό ρέζους την έκανα προχθές στο ιατρείο την πρώτη δόση !τίποτα δεν ήταν !

 

Σε ευχαριστώ αγάπη μου! Τώρα παίρνω τον γιατρό τηλέφωνο να μιλήσουμε, μου έστειλε χθες ο άνθρωπος, ειχε απανωτά χειρουργεία και τοκετούς και δεν πρόλαβε /αμέλησε να με πάρει αλλά μου είπε να μην ανησυχώ 

  • Μου αρέσει 3

LJRHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα!! Ευχομαι του χρονου τετοια μερα να μοιραζόμαστε φωτος με τα μπουμπουκακια μας, να μαστε ολες υγιεις, να χει φυγει αυτος ο κορωνοιος κ να χουμε ενα 2021 γεματο μονο χαρες! @Aria konsta κ γω θελω να με προσθεσετε στη συνομιλία, σου χω στειλει pm. Σας φιλω μαρτομανουλες! 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!! Καλά Χριστούγεννα να έχουμε!! Υγεία, αγάπη ευτηχια και όλα να πάνε καλά να πάρουμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας!! Εύχομαι του χρόνου να είναι τα πράγματα καλύτερα να τα γιορτάσουμε όπως πρέπει με τα παιδάκια μας!! 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Καλά Χριστούγεννα να έχουμε!! Υγεία, αγάπη ευτηχια και όλα να πάνε καλά να πάρουμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας!! Εύχομαι του χρόνου να είναι τα πράγματα καλύτερα να τα γιορτάσουμε όπως πρέπει με τα παιδάκια μας!! 

Χρόνια πολλά κοριτσάκι μου, καλα Χριστούγεννα να έχουμε με υγεία πάνω από όλα και πολλά πολλά χαμόγελα.. με το καλο να έρθουν στην ζωή μας τα θαυματακια μας και να μας αξιωσει ο θεος του χρόνου ολοι μαζί αγκαλιά να γιορτάσουμε τη θεία γέννηση! 

  • Μου αρέσει 6

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά, κορίτσια!!! Καλές γιορτές με υγεία και αγάπη να έχουμε!!! Να μας πάνε όλα τέλεια μέχρι το τέλος και του χρόνου να κάνουμε μαγικά Χριστούγεννα αγκαλιά με τα μωράκια μας!!!

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...