Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet είπε:

      Άσε τα χω παίξει σ λέω! Εν τω μεταξύ πρώτη φορά κάνω τεστ πριν τη χοριακη!Είχα κάνει δύο τεστ αφού είχα μείνει έγκυος,γιατί φοβόμουν ότι έχω αποβάλλει 🤷Ειδικά στο δεύτερο ήμουν και τριών μηνών.Θα κάνω τη Δευτέρα τεστ και αν πάλι βγει αρνητικό,εκεί θα αρχίσω να χάνω όντως τις ελπίδες μου..

      μέχρι τρίτη-τετάρτη  δώσε περιθώριο ! μετά για να μην σου λέω χαζομάρες και γω θα λέγαμε ότι δεν ! βέβαια ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός, έχουμε δει χοριακη να βγουν την τελευταία μέρα θετικη!!  απλώς εγώ δεν ειμαι αυτής της γραμμής γιατί ειμαι ανυπόμονη και προτιμώ να φαω το άκυρο  μ παρά να ελπιζω για τη μια στις τόσες πιθανότητες! το πολύ πολύ να πάρεις μια τεράστια χαρά στη χοριακη σ που δεν την περίμενες 

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Κορίτσια ναι γέννησε,σήμερα ή χθες(δεν θυμάμαι)βγήκε απ το νοσοκομείο, ο μικρός είναι καλά στην υγεία του και παραμένει στη θερμοκοιτίδα.γεννηθηκε 1800 αν θυμάμαι καλά, μας το είχε αναφέρει στην ομάδα στο viber.

  • Μου αρέσει 4

NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Popaki2011 είπε:

Κορίτσια ναι γέννησε,σήμερα ή χθες(δεν θυμάμαι)βγήκε απ το νοσοκομείο, ο μικρός είναι καλά στην υγεία του και παραμένει στη θερμοκοιτίδα.γεννηθηκε 1800 αν θυμάμαι καλά, μας το είχε αναφέρει στην ομάδα στο viber.

Τι λετε βρε κορίτσια;; Θα τρελαθω!! Πώς το μάθατε;; Να της ζήσει της κοπέλας!!! Γερός και τυχερός να είναι!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι αγάπες μου γέννησα!τραγική εμπειρία στο σύνολο .η δυσκολότερη της ζωής μου αλλά τελείωσε !ενώ ήταν να βγω με εξιτήριο μετά από 5 μέρες νοσηλεία με συσπάσεις με επιασαν πόνοι γέννας .βασανίστηκα αρκετές ώρες γιατί είχα κάνει αργά αντιπηκτικη ένεση και έπρεπε να περάσουν λίγες ώρες και πάλι για ολική νάρκωση γιατί για επισκληριδειο έπρεπε να περάσουν και άλλες ..τσιριζα φώναζα και κάποια στιγμή λυτρώθηκα!κοιμόμουν οπότε το μωρό το είδα την μεθεπόμενη μέρα !πολλλλυυυυυ ταλαιπωρία γενικά !το μωρό μεταφέρθηκε Παπαγεωργίου και θα μείνει σύνολο τρεις βδομάδες με ένα μήνα ...είναι μαχητής παλεύει και ανυπομονώ να τον πάρω σπίτι !

  • Μου αρέσει 11

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 7/1/2021 at 8:36 ΠΜ, elpida2019 είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα. Τα ίδια αρκετή φαγούρα. Τελικά επειδή ανησυχώ και για χολοστάση κύησης. Βέβαια εκεί λένεότι η φαγούρα είναι στα άκρα και στα πέλματα θα τον πάρω τηλέφωνο σήμερα μόλις πάει στο ιατρείο του. Έχεις δίκαιο είναι άλλες 5 μέρες μέχρι το ραντεβού δεν πρέπει να περιμένω .

Καλημέρα. Ευχαριστώ.Θα μιλήσω με το γιατρό. Η αλήθεια ότι προχθές είχα χρησιμοποιήσει άλλο αφρόλουτρο από αυτό που βάζω συνήθως αλλά μόνο μία φορά μετά δεν το ξανάβαλα. 

Ελπιδακι πώς πάει είσαι καλά;

5 ώρες πρίν, Evoulini24 είπε:

Τι λετε βρε κορίτσια;; Θα τρελαθω!! Πώς το μάθατε;; Να της ζήσει της κοπέλας!!! Γερός και τυχερός να είναι!!!

Καλέ αφού έχουμε ομάδα στο βαιμπερ.οποια θέλει δίνει το κινητο της στην @Aria konsta σε πμ και κάνει join.αλλιως θα προσπαθούμε να μεταφέρουμε εδώ τα νεα.

Καλημέρες!


AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Pepi88 είπε:

Ναι αγάπες μου γέννησα!τραγική εμπειρία στο σύνολο .η δυσκολότερη της ζωής μου αλλά τελείωσε !ενώ ήταν να βγω με εξιτήριο μετά από 5 μέρες νοσηλεία με συσπάσεις με επιασαν πόνοι γέννας .βασανίστηκα αρκετές ώρες γιατί είχα κάνει αργά αντιπηκτικη ένεση και έπρεπε να περάσουν λίγες ώρες και πάλι για ολική νάρκωση γιατί για επισκληριδειο έπρεπε να περάσουν και άλλες ..τσιριζα φώναζα και κάποια στιγμή λυτρώθηκα!κοιμόμουν οπότε το μωρό το είδα την μεθεπόμενη μέρα !πολλλλυυυυυ ταλαιπωρία γενικά !το μωρό μεταφέρθηκε Παπαγεωργίου και θα μείνει σύνολο τρεις βδομάδες με ένα μήνα ...είναι μαχητής παλεύει και ανυπομονώ να τον πάρω σπίτι !

Αγαπη μου να σου ζήσει!!!!! Με το καλό να τον κρατήσεις στην αγκαλιά σου!! Όλα καλά θα πάνε με το παιδάκι σου!! Είναι δυνατός όπως η μαμά του!! Υπομονη μόνο λίγο θέλει όπως έκανες και στην εγκυμοσύνη και θα περάσουν γρήγορα οι μέρες που θα φέρετε το παιδάκι σας σπίτι! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 56 λεπτά , Mighty86 είπε:

Ελπιδακι πώς πάει είσαι καλά;

Καλέ αφού έχουμε ομάδα στο βαιμπερ.οποια θέλει δίνει το κινητο της στην @Aria konsta σε πμ και κάνει join.αλλιως θα προσπαθούμε να μεταφέρουμε εδώ τα νεα.

Καλημέρες!

Άντε είναι αδικοοοο!! Χάνουμε κι εμείς τα νέα...δεν ξεκινήσαμε την ομάδα στο Viber, αλλά εδώ... τελοσπαντων!! Καλημέρα!! 

6 ώρες πρίν, Pepi88 είπε:

Ναι αγάπες μου γέννησα!τραγική εμπειρία στο σύνολο .η δυσκολότερη της ζωής μου αλλά τελείωσε !ενώ ήταν να βγω με εξιτήριο μετά από 5 μέρες νοσηλεία με συσπάσεις με επιασαν πόνοι γέννας .βασανίστηκα αρκετές ώρες γιατί είχα κάνει αργά αντιπηκτικη ένεση και έπρεπε να περάσουν λίγες ώρες και πάλι για ολική νάρκωση γιατί για επισκληριδειο έπρεπε να περάσουν και άλλες ..τσιριζα φώναζα και κάποια στιγμή λυτρώθηκα!κοιμόμουν οπότε το μωρό το είδα την μεθεπόμενη μέρα !πολλλλυυυυυ ταλαιπωρία γενικά !το μωρό μεταφέρθηκε Παπαγεωργίου και θα μείνει σύνολο τρεις βδομάδες με ένα μήνα ...είναι μαχητής παλεύει και ανυπομονώ να τον πάρω σπίτι !

Να σας ζήσει, Πέπη μου!!! Εννοείται πως είναι μαχητής... σύντομα να πάρεις το αγοράκι σου στο σπίτι!!! Και να είναι το πιο γερό και τυχερό παιδάκι του κόσμου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evoulini24 είπε:

Άντε είναι αδικοοοο!! Χάνουμε κι εμείς τα νέα...δεν ξεκινήσαμε την ομάδα στο Viber, αλλά εδώ... τελοσπαντων!! Καλημέρα!! 

εγώ γράφω κ στα δύο πάντως αλλά παρέλειψα να αναφέρω η αλήθεια είναι την πέπη. μλκια


AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty86 είπε:

εγώ γράφω κ στα δύο πάντως αλλά παρέλειψα να αναφέρω η αλήθεια είναι την πέπη. μλκια

Τελοσπαντων εγώ διαφωνώ με αυτό που έγινε, γιατί φύγατε οι περισσότερες και στο τέλος θα φύγουμε και οι υπόλοιπες... αλλά καθεμία ας κάνει ο,τι νομίζει! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evoulini24 είπε:

Τελοσπαντων εγώ διαφωνώ με αυτό που έγινε, γιατί φύγατε οι περισσότερες και στο τέλος θα φύγουμε και οι υπόλοιπες... αλλά καθεμία ας κάνει ο,τι νομίζει! 

Μα όχι είναι πολύ πιο σημαντικό το phorum για εμένα πάντως. λόγω του οτι από εδώ ξεκίνησα κ από πριν με την εξωσωματική. κ επίσης όλες οι κοπέλες συμμετέχουν κ εδώ κανονικότατα. στο viber είναι πιο εύκολο να βάζουμε φώτο από ρούχα που αγοράζουμε κτλ. για υπερήχους κ τέτοια εδώ μιλάμε. αλλά καλά κάνεις κ το λες αφού σε ενοχλεί γιατί δεν πρέπει να γίνει σε καμιά περίπτωση αυτό που λες.


AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty86 είπε:

Μα όχι είναι πολύ πιο σημαντικό το phorum για εμένα πάντως. λόγω του οτι από εδώ ξεκίνησα κ από πριν με την εξωσωματική. κ επίσης όλες οι κοπέλες συμμετέχουν κ εδώ κανονικότατα. στο viber είναι πιο εύκολο να βάζουμε φώτο από ρούχα που αγοράζουμε κτλ. για υπερήχους κ τέτοια εδώ μιλάμε. αλλά καλά κάνεις κ το λες αφού σε ενοχλεί γιατί δεν πρέπει να γίνει σε καμιά περίπτωση αυτό που λες.

Δεν είναι έτσι πάντως, γιατί τώρα γράφουμε και δεν υπάρχει η ίδια συμμετοχή με πριν! Είναι λιγότερα τα σχόλια κλπ...

Εμένα δε με ενδιαφέρει το unboxing κλπ αλλά να που χάνουμε και διάφορα άλλα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 ώρες πρίν, Popaki2011 είπε:

Εσένα τι σου είπαν για τα 1100?συγγνώμη αν το έχεις ξαναπει,αλλά ξεχνάω εεε....

Σ έμενα δυστυχώς υπάρχει αιτία, οι αιματολιμνες που έχω στον πλακούντα κ καλύπτουν το 20% προφανώς δημιουργούν θέμα τροφοδοσίας. Θα τον παρακολουθούμε να βλέπουμε ότι είναι σταθερος τουλάχιστον ο ρυθμός ανάπτυξης, κι ας είναι στα κατώτερα φυσιολογικά. 

11 ώρες πρίν, Mighty86 είπε:

Στο δύο είμαι δεν είμαι στο 1 δυστυχώς.

Οκ! Κ πααλι πάντως λογικό μου φαίνεται. Κοίταξα τους υπερηχους που είχα στον μεγάλο και 34 εβδ ήμουν κ εγώ grade 2 κ γεννησα 39 και 5. Όλα καλά θα πάνε, θα τ δεις

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, vivi.nik. είπε:

Σ έμενα δυστυχώς υπάρχει αιτία, οι αιματολιμνες που έχω στον πλακούντα κ καλύπτουν το 20% προφανώς δημιουργούν θέμα τροφοδοσίας. Θα τον παρακολουθούμε να βλέπουμε ότι είναι σταθερος τουλάχιστον ο ρυθμός ανάπτυξης, κι ας είναι στα κατώτερα φυσιολογικά. 

1100 σε ποια εβδομάδα; Σου είπε πιθανό βάρος γέννησης;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evoulini24 είπε:

1100 σε ποια εβδομάδα; Σου είπε πιθανό βάρος γέννησης;

29 και 6 ήμουν προχθές που πήγα. Δεν μου είπε πιθανό βάρος γέννησης, γιατί δνε ξέρω και αν θα φτάσουμε μέχρι το τέλος μ αυτήν την ιστορία, αλλά δεν με αγχώνει τόσο αυτό, με στεναχωρεί το να μην τρέφεται σωστά. Αύξησα πρωτεΐνη φουλ και θα δούμε σε 2 βδομάδες πάλι. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, vivi.nik. είπε:

29 και 6 ήμουν προχθές που πήγα. Δεν μου είπε πιθανό βάρος γέννησης, γιατί δνε ξέρω και αν θα φτάσουμε μέχρι το τέλος μ αυτήν την ιστορία, αλλά δεν με αγχώνει τόσο αυτό, με στεναχωρεί το να μην τρέφεται σωστά. Αύξησα πρωτεΐνη φουλ και θα δούμε σε 2 βδομάδες πάλι. 

Υπομονή, κορίτσι μου! Όλα θα πάνε καλά!! Έχεις υπολογίσει πόσα γραμμάρια παίρνει την εβδομάδα; Γιατί δε μου φαίνεται και πολύ χαμηλά...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! 

Μαθηματα ανωδυνου ξεκιναω 26/1, κ περιμενω κ τα πράγματα της μπεμπας, κ τα παραγγειλα!! Αναρωτιεμαι.. Θα προλαβω να τα παραλαβω; ακομη περιμενω απο Δεκεμβριο. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...