Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

ποπάκη μου μπάχαλο γίναμε!!!!

να φτιάξει ο καιρός να χετε ήλιο:D:D:D μία μέρα και απόψε για δουλειά;;;

ναι σημερα και αυριο και τελος!!!!!!!;)

ποπακη μου γλυκο πως εισαι καλημερουδια!κ γω στεναχωρεθηκα!

μακαρι να εχουμε καλο καιρο το πασχα!

θα εχουμε!!!!!!!πολυ ηλιο λενε!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

λενιω μου καλες απαντησεις να εχουμε, που θα εχουμε βεβαιως βεβαιως!!!!!!;)τυροπιτακια ε?μιαμ μιαμ!!!!!!

σοφακι μου τι ωραια που φτιαχνετε κουλουρακια!!!!!!!!

ευχαρηστω πολυ ποπακη μου!

παω να ξεκηνησω τα τυροπιτακια κ επανερχομαι δεν θελουν κ πολυ!;);)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι σημερα και αυριο και τελος!!!!!!!;)

θα εχουμε!!!!!!!πολυ ηλιο λενε!!!!!

τι καλα αλη μια μερουλα κ τελος μετα ξεκουραση κ πολυ φαι !:tongue::tongue:

τι καλα να εχουμε πολυ ηλιο κ ζεστουλα!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βγαίνω και γω να συμαζευτώ μας πήρε το μεσημέρι:tongue:

θα στείλω εννοείται κουλουράκια!!!!;)

Φιλάκια και αγκαλίτσες πολλες!!!!!

"Σοφακι".... (Απανταω σε μηνυμα σου στο αλλο τοπικ. )Δεν ειχα καμια εγνοια αγαπητη και ουτε ειπα να με ρωτησεις για το αν θα μπεις να γραφεις στο τοπικ ή οχι..... Μια προταση εκανα προς ολες αλλα μαλλον ποσος σας ενδιαφερει που εχετε αναμεσα σας ενα φιδι κωλοβο.... Δικη σας αποφαση,δικο σας το προβλημα.Με γεια μου και χαρα μου που φευγω,με γεια σας και χαρα σας που συνεχιζετε να τρεφετε αυτη τη σκαρτη που διεδωσε αυτες τις π.........νιες.Τι να πω πια! Μετα σας φταινε οι αλλες που εφυγαν και οχι αυτη...Πες μου το φιλο σου να σου πω ποιος εισαι.Αντε γεια σου και καλα μυαλα.


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΔΙΠΛΗ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ!!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕΙΣ ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΟΜΙΛΕΙ!!! ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΘΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ!!ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΝΕ!!!ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ!ΓΕΙΑ ΣΟΥ!

ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΕ ΣΤΗΡΙΞΑΜΕ ΣΕ ΟΛΑ!ΜΗΝ ΓΙΝΕΙΣ ΑΧΑΡΙΣΤΗ!!!

ΑΥΤΑ!!ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ!!

Πατε καλα;;;;;Ποιος σας απαγορευσε να μπαινετε και να γραφετε;;;Απο αυτα που ειπατε σε μενα και στις αλλες φαινεται οτι γραφετε ο,τι σας κατεβει στο μυαλο ή μαλλον τα γραφετε οπως σας βολευει!!!! Ηταν μια προταση καθαρα δικη μου με βαση τα οσα σκεφτομαι εγω και με βαση το πως τα κρινω εγω τα πραγματα.Απλα στη θεση σας δεν θα μπορουσα να μιλαω σα να μην τρεχει τιποτα απο δω και περα γιατι καλες-καλες ολες, αλλα τα γεγονοτα και τα πεπραγμενα αλλα πραγματα δειχνουν..... Οι καλες κοπελες δε θαβουν αλλους...και μια απο σας το εκανε αυτο οπως ολα δειχνουν!Ε,λοιπον συνεχιστε ετσι μεχρι να γινετε παλι μπαχαλο!Με γεια σας.

Αχαριστη δε γινομαι αρκει να μην ειναι υποκριτικο το δηθεν ενδιαφερον που δειχνουν μερικες...Δεν αναφερομαι συγκεκριμενα σε καποια γιατι δεν ξερω ποια το εκανε.Για μενα ομως ειστε ολες το ιδιο πιθανες στο να το εχετε κανει.Δε σας ξερω και απο χθες εδω που τα λεμε!

Αυτα ειχα να πω κι εγω,οφειλω να υπερασπιστω τον εαυτο μου και την αποφαση μου.Γι αυτο και απαντω στα σχολια σας.


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στις όμορφες!!!!!

Πεταλουδίτσα σου εύχομαι και σένα ότι επθυμείς με ένα μωράκι και όλα καλά!!!! Εγώ θα συνεχισω να γράφω και να συνομιλώ με τις φιλες μου!!!! Αν δεν θέλεις μην μπαίνεις!!!! επιλογή σου και δικαίωμα σου!!!!

Θα το ξαναπω γιατι κι εσυ 2 φορες το εγραψες (ΚΑΙ ΣΤΑ 2 ΤΟΠΙΚ) μην τυχον και δεν το δω!!!!

Λοιπον, φυσικα και φευγω,φυσικα και ειναι δικαιωμα μου να επιλεγω το με ποιους θα λεω τα προσωπικα μου και φυσικα ειναι επιλογη μου το να γυριζω την πλατη σε μια ομαδα ατομων που δειχνουν να μην ξερουν τι τους γινεται.Γιατι ουσιαστικα αυτο παραδεχτηκατε με το να καλυπτετε ή με το να μη σας νοιαζει ποια σ....φα τα ειπε αυτα....Ελεος! Ντροπη πια!


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θα το ξαναπω γιατι κι εσυ 2 φορες το εγραψες (ΚΑΙ ΣΤΑ 2 ΤΟΠΙΚ) μην τυχον και δεν το δω!!!!

Λοιπον, φυσικα και φευγω,φυσικα και ειναι δικαιωμα μου να επιλεγω το με ποιους θα λεω τα προσωπικα μου και φυσικα ειναι επιλογη μου το να γυριζω την πλατη σε μια ομαδα ατομων που δειχνουν να μην ξερουν τι τους γινεται.Γιατι ουσιαστικα αυτο παραδεχτηκατε με το να καλυπτετε ή με το να μη σας νοιαζει ποια σ....φα τα ειπε αυτα....Ελεος! Ντροπη πια!

Για κοίταξε τα δικά σου μνμ πρώτα!!!! ποιος τα έγραφε δύο φορές!!!! Α!!! και αυτό για το πες μου το "φίλο" σου μην είσαι τόσο σίγουρη......, εγώ τις ξέρω τις φίλες μου εσύ όμως;;;;;

Σταματώ εδώ δε μ' ενδιαφέρει να το συνεχίσω έχω πιο σημαντικά θέματα ν' ασχοληθώ.

Γεια χαρά!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πατε καλα;;;;;Ποιος σας απαγορευσε να μπαινετε και να γραφετε;;;Απο αυτα που ειπατε σε μενα και στις αλλες φαινεται οτι γραφετε ο,τι σας κατεβει στο μυαλο ή μαλλον τα γραφετε οπως σας βολευει!!!! Ηταν μια προταση καθαρα δικη μου με βαση τα οσα σκεφτομαι εγω και με βαση το πως τα κρινω εγω τα πραγματα.Απλα στη θεση σας δεν θα μπορουσα να μιλαω σα να μην τρεχει τιποτα απο δω και περα γιατι καλες-καλες ολες, αλλα τα γεγονοτα και τα πεπραγμενα αλλα πραγματα δειχνουν..... Οι καλες κοπελες δε θαβουν αλλους...και μια απο σας το εκανε αυτο οπως ολα δειχνουν!Ε,λοιπον συνεχιστε ετσι μεχρι να γινετε παλι μπαχαλο!Με γεια σας.

Αχαριστη δε γινομαι αρκει να μην ειναι υποκριτικο το δηθεν ενδιαφερον που δειχνουν μερικες...Δεν αναφερομαι συγκεκριμενα σε καποια γιατι δεν ξερω ποια το εκανε.Για μενα ομως ειστε ολες το ιδιο πιθανες στο να το εχετε κανει.Δε σας ξερω και απο χθες εδω που τα λεμε!

Αυτα ειχα να πω κι εγω,οφειλω να υπερασπιστω τον εαυτο μου και την αποφαση μου.Γι αυτο και απαντω στα σχολια σας.

ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΣΕ ΔΙΟΡΙΣΕ ΚΡΙΤΗ ΟΜΩΣ ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ ΕΔΩ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ''ΚΑΛΟ'' ΝΑ ΠΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΛΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΤΗΣ ΓΝΩΜΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΥΠΟΣΤΕΙΣ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ!ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!

ΚΑΜΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ''ΕΜΑΣ'' ΔΕΝ ΕΘΑΨΕ ΚΑΜΜΙΑ!!ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΙΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΗΛ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΧΕΔΟΝ!ΠΟΛΛΕΣ ΒΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΠΕΥΔΟΥΝ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ!!ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΟΣΟ ΒΛΗΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ!!!

ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΥΠΟΚΡΙΝΟΜΑΣΤΑΝ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ ΠΛΕΟΝ!!!

ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ...ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΕΓΚΥΕΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...

GOODBYE!!!!!


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πεταλουδα δεν εχω λογια ...τοσο καιρο δηλαδη αυτο εβλεπες στη παρεα μας..δεν μπορω να καταλαβω..κ φυσικα εχεις το δικαωμα να κανεις οτι θελεις κ να πιστεψεις οτι θελεις αλλα στην παρεα μας δεν εχουμε θαψιμο κ υποκρισιες..πιστεψε οτι θελεις αλα μαθε ολη την ιστορια κ μετα κρινε!τελος@

πηγαινε αλου αφου το θες κ να τελειωνουμε επιτελους με αυτο το θεμααααααααααααααα!κ αγιες μερες θα μπορουσες να μην βριζεις..σεβασου καπια πραγματα!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

πεταλουδα δεν εχω λογια ...τοσο καιρο δηλαδη αυτο εβλεπες στη παρεα μας..δεν μπορω να καταλαβω..κ φυσικα εχεις το δικαωμα να κανεις οτι θελεις κ να πιστεψεις οτι θελεις αλλα στην παρεα μας δεν εχουμε θαψιμο κ υποκρισιες..πιστεψε οτι θελεις αλα μαθε ολη την ιστορια κ μετα κρινε!τελος@

πηγαινε αλου αφου το θες κ να τελειωνουμε επιτελους με αυτο το θεμααααααααααααααα!κ αγιες μερες θα μπορουσες να μην βριζεις..σεβασου καπια πραγματα!

Ασχολιαστο.............


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΕΓΚΥΕΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...

GOODBYE!!!!!

Και εγω εχω το δικο μου προβλημα αν το παμε ετσι! Σας ενοιαξε;; Το ψευτικο ενδιαφερον φανηκε απο το οτι περιμενεις τατασα το "ευχαριστω"!!!! Το μονο "ευχαριστω" που ισως σας ελεγα θα ηταν για το οτι δεν με θαψατε κι εμενα!

Και φυσικα πιστευω οτι αναμεσα σας υπαρχουν υποκριτριες,γιατι να μην το πιστευω μετα απο ολα αυτα;;;;;

Τελος λοιπον και πολυ ασχοληθηκα και πολλα σας εκμηστηρευτηκα!


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

kalhspera se oles mpeika kai eida ti egine proton exw parei apofasi na figw apo to forum gia prosopikous m logous den exei na kanei me auto to thema pou anixtike edw kai dio meres exw akousei arkea gia tis (palies) alla den xerw ean einai alithia merika atoma exw kai egw to xarisma ean thelete na to pw etsi na mporw na dw ean m kanoyne h den m kanoune kai aexw apofasi pws thelw na milaw mazi tous h oxi den exei na kanei me kamia prosopika pantos h kopelia pou to eipe kalo einai ean exei a@@@a as bgei na to pei oti nai egw to eipa kai telos to panigiraki edw kai telos ti na pw ean den ta exei malon kimate isixa to bradi kai xoris tipsis pou ginane ola auta kai iparxoune kai egioules mesa sto topik kai kopels pou prospathoune kai vlepoune ti ginete kai exone kai tis agonies tous lipon den pernw kamias thn meria apla lew na xekatharistoun ta pragmata kai na lithoune oles oi parexigisi ha ta pw kai sta dio topik na mhn nomizoune oti krivome alios ta lew edw kai alios apo ekei xekatharizw thn thesh m gia na mhn iparxoune parexigisis eidh me kapies kopeles milaw sto thl kai tha sinexisw na milaw kai na mathenw kai nea sas exw perasei kala mazi sas exw perasei kai tis agonies m mazi sas alla to oti feugw den exei na kanei me auta pou ginane autes tis meres to lew kai to xanalew giati mporei na ipothei kati tetio kai den tha to ithela kai ean exei kapia aporia kapia kopela mporei na me brei kai na tis exigisw tous logous pou apoxorw !!!!!!

loipon ayta eina na pw asa afinw kai sas euxome kalo pasxa kai sas euxome mesa apo thn kardia m na erthei sintoma ena mpempaki pou toso poli to thelete oles sas na eiste kala !!!!!!! filia


 ένουμε με λαχτάρα την ολοκλήρωση της οικογένειάς μας...

 

θέλω ένα κήπο γεμάτο λουλούδια !!!! 

Link to comment
Share on other sites

πεταλουδα νομιζω πως δεν υπαρχει τοσο σοβαρος λογος για τετοια συμπερηφορα, η ιστορια πηρε μεγαλο μακρος και λυπαμαι πολυ για τις τοσες κουβεντες που ειπωθηκαν!!!!!!!!απλα θελω να σου πω καλη τυχη και καθε ευτυχια στην ζωη σου!!!!!!και να ξερεις πως ολες οι κοπελες που μιλουσες τοσο καιρο εδω μεσα ειναι αληθινες και το δεσιμο που εχουμε δεν μπορει καμια να το σπιλωσει!!!!!!γεια σου!!!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...