Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια λίγο βγήκαμε έξω και πήγαμε να τρακαρουμε την ώρα εκείνη η γυναίκα μου φώναξε γιατί τρόμαξε δεν χτυπήσαμε απλά από τον φόβο της πόνεσε η κοιλιά της. Τώρα κάθετ και σκάει ότι θα έκανε κακό στο έμβρυο. Μπορεί να γίνει τόσο εύκολα κακό;;

      Οχι δε παθαίνει κάτι. Μη στεναχωριεστε! 🙏Αλλιώς καμια γυναικα που έχει αλλα παιδιά ή που δουλεύει ενώ είναι έγκυος δε θα κρατούσε παιδι. Και θα σκύψουμε και θα περπατήσουμε και δουλειές θα κάνουμε και θα στεναχωρεθουμε και θα τρομάξουμε. Όλα στο στη σωστή αναλογία αλλά όλα θα συμβούν.

      πρίν από 29 λεπτά , linaa είπε:

      Κανονικά διπλασιασμό θέλεις. Η χοριακη σταματάει να διπλασιάζεται μετά τις 10.000

      Σε ευχαριστώ!

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ποπαρα μουουουουυουουουουουουουου......η πριγκιπισσουλα μας τι κανει???????

ρανιουκο μου εσυυυυυυυυ!!!!!!!!!καλα ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!σου στελνει φιλακια!!!!!!!!

ΠΑΩ ΠΑΩ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΑΡΓΗΣΑ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ!!!!!!!!!!!

((((((((((((((((((()))))))))))))

ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΑΝΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στο καλο νατασσουλι μου, δεν θα ειναι τιποτα, μην ανησυχεις!!!!!!!!!φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))))))))))))

ποπιτσάκι μου τι κάνεις;;;; η ζουζουνίτσα μας;;;; κάνει βολτίτσες;;;;

για βρείτε χρωματάκι εσύ και η Ρανιούκο μας!!! το επιβάλλει το καινούργιο μας καφέ!!!!;);)

σοφακι μου, κολυμπαει!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα!!!!!!αχ δεν ξερω τι χρωμα να βαλω, το ροζ μου αρεσει!!!!!!!!γιατι αραγε?????:rolleyes:

ποπακη μουυυυυυυυυυ αγκαλιτσααααααα((((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))

παω κοριτσακια μου για μπανακι κουρατηκα σημερα..τι να πειτε κ σεις που δουλευετε το λεω κ νιωθω καπως..εμ καθομαι σπιτι εμ κουραζομαι!

σας αγαπω πολυ αν εχω αντοχη θα μπω κ λιγο πιο αργα α΄λιως αυριο στο πρωινο μας καφεδακο!

σας αγαπω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ!

((((((((((((((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))))))))))));););)

οτι και να κανουμε κουραζομαστε, ετσι ειναι!!!!!δηλ.εσυ που δεν δουλευεις κουραζεσαι λιγοτερο?τι λες καλε?????????καλο μπανακι και καλη ξεκουραση λενιω μου!!!!!!!!!!!((((((((((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

λενιω και σοφακι μακια πολλαααααααααααααααααα

σας αγαπωωωωωωωωωωωωωωωωω...

παω κι εγωωωωωωωω...

((((((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))))))

ουυυυυυυυυυυυυυ σου πάει το κόκκινο!!!! :D:D:D

και γω σας αγαπώωωωωωωωωωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

πάω να ετοιμάσω την ζυμούλα μου για πίτσα!!!!

αν δε σας προλάβω

να έχετε ένα όμορφο βράδυ!!!!!!

φιλάκια πολλά και ((((((((((((((())))))))))))))) πολλές

λενιω και σοφακι μακια πολλαααααααααααααααααα

σας αγαπωωωωωωωωωωωωωωωωω...

παω κι εγωωωωωωωω...

((((((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))))))

φιλακια πολλα ζουζουνες μου!!!!!!!!!!!!!σας αγαπω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σοφακι μου, κολυμπαει!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα!!!!!!αχ δεν ξερω τι χρωμα να βαλω, το ροζ μου αρεσει!!!!!!!!γιατι αραγε?????:rolleyes:

δε ξέρω γιατί;;;;;; σου πάει όμως άστο μην το αλλάξεις καλά;;;;

Χαδάκια στην κοιλουμπίτσα σου!!!!! φιλάκια πολλά

(((((((((((((((((()))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε βρε φιλεναδουλες μου, το καψατε ειδα παλι ε??και πολυ καλα κανατε!!;););).εγω ημουν στην εκκλησια και ετσι δεν μπορεσα να μπω μετα πηγα και σε μια φιλη, και ετσι περασε η ωρα!

αυριο θα παμε να για την εξεταση του αντρουλη μου, για το στομαχι του και εχω ενα αγχος :roll::roll::roll::?:???::?!! μακαρι να μην δειξει κατι η γαστροσκοπηση..

ρανιουκο μου καρδουλα τι ηταν και αυτο?ευτυχως ο θεος σας φυλαξε αγαπη, χαιρομαι πολυ που ειστε καλα, τελικα εχεις δικαιο καθε εμποδιο σε καλο.να πας καλη μου φιλεναδιτσα να αναψες κερακι στην εκκλησια!

ποπακι μου βαλε ροζ, ειναι το μονο που σου παει ;);););)

σοφακι μου καλο μου?αρρωστησες παλι?περαστικα καλη μου

νατασακι μου, αμαν βρε καρδουλα μου με την παλιοσυνδεση

ελενακι μου ολα καλα?

λοιπον θα τα πουμε αυριο μολις μπορεσω θα μπω!!

καλο βραδυ και μια υπεροχη μερα να ξημερωσει!!

σας αγαπω ολες πολυ, φιλια!


jOScp2.png

σ ευχαριστω παναγια μου

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλεναδιτσες μου!!!!!!!!!τι κανετε???????Μεγαλη τριτη σημερα!!!!!!!νενακι μου ολα καλα θα πανε με τον αντρουλη σου και το στομαχακι του!!!!!!!!!!!!τα υπολοιπα κοριτσουδια???????????μμμμμμμμμμμμμμμμααααααααααααατςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλεναδιτσες μου!!!!!!!!!τι κανετε???????Μεγαλη τριτη σημερα!!!!!!!νενακι μου ολα καλα θα πανε με τον αντρουλη σου και το στομαχακι του!!!!!!!!!!!!τα υπολοιπα κοριτσουδια???????????μμμμμμμμμμμμμμμμααααααααααααατςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!

καλημερα ποπη μου!!!τι κανεις ??μεγαλωνει η κοιλιτσα???

ερχετε το πασχα κοντευει......

:tongue::tongue::tongue::tongue:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ποπη μου!!!τι κανεις ??μεγαλωνει η κοιλιτσα???

ερχετε το πασχα κοντευει......

:tongue::tongue::tongue::tongue:

ναι ναι εφακη μου ερχεται!!!!!!!να μας κανει και καλο καιρο!!!!!!!

μεγαλωνει η κοιλιτσα και με στενευουν τα κολαν στο λαστιχο, αντε να ερθει το καλοκαιρακι να φοραω φουστανακι να ειμαι free!!!!!!!!!!

εσυ ολα καλα?????


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!!! Τι κάνετε σήμερα;;; όλο και κοντεύουν οι μέρες για το Πάσχα!!!! πολύ γρήγορα μου φαίνεται φέτος!!!!!

Νενάκι μου όλα θα πάνε καλά με την εξετασούλα, μακάρι να μην είναι κάτι σοβαρό αγκαλίτσα σφιχτή ((((((((((((((((((((νενάκι))))))))))))))))))))))))))))

Ποπάκη μου τι κάνεις;;;; Μεγαλώνει η κοιλίτσα, αφού μεγαλώνει και η πριγκήπισσα;);););;;; πήρες ρουχάκια εγκυμοσύνης, τα βαράνε και αυτά αλύπητα, με τα φορεματάκια θα είσαι μια χαρά!!!!

Εφάκη τι κάνεις;;; με το μικρό σου ελπίζω όλα καλά να είναι τώρα!!!

Λενιώ, νενάκι, νατασούλα, ματινάκι, ρανιάκι ((((((((((((((((((()))))))))))))))))))

Το ελερινάκι μας σκέφτομαι πολύ αυτές τις μέρες και ανησυχώ!!!!!

Το ρουλάκι που χάθηκε;;;;

Το Λενιώ μας σήμερα θα πήγαινε στο ΙΚΑ;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!! Τι κάνετε σήμερα;;; όλο και κοντεύουν οι μέρες για το Πάσχα!!!! πολύ γρήγορα μου φαίνεται φέτος!!!!!

Νενάκι μου όλα θα πάνε καλά με την εξετασούλα, μακάρι να μην είναι κάτι σοβαρό αγκαλίτσα σφιχτή ((((((((((((((((((((νενάκι))))))))))))))))))))))))))))

Ποπάκη μου τι κάνεις;;;; Μεγαλώνει η κοιλίτσα, αφού μεγαλώνει και η πριγκήπισσα;);););;;; πήρες ρουχάκια εγκυμοσύνης, τα βαράνε και αυτά αλύπητα, με τα φορεματάκια θα είσαι μια χαρά!!!!

Εφάκη τι κάνεις;;; με το μικρό σου ελπίζω όλα καλά να είναι τώρα!!!

Λενιώ, νενάκι, νατασούλα, ματινάκι, ρανιάκι ((((((((((((((((((()))))))))))))))))))

Το ελερινάκι μας σκέφτομαι πολύ αυτές τις μέρες και ανησυχώ!!!!!

Το ρουλάκι που χάθηκε;;;;

Το Λενιώ μας σήμερα θα πήγαινε στο ΙΚΑ;;;

καλημερα σοφακι μου, ολο ξεχναω να βαζω χρωμα;), που θα παει θα το συνηθισω!!!!!!!εισαι καλα?τι λεει σημερα το προγραμμα?εχω παρει ενα παντελονακι πολυ ανετο αλλα πρεπει να το φοραω με μπαλαρινουλες κι εγω κρυωνω ακομα φοραω μποτες, λιγο υπομονη, θα ανοιξει ο καιρος!!!!!!το ελερινακι ευχομαι να ειναι καλα!!!!!και το ρουλακι θα γυρναει ευτυχισμενο με το σπορακι στην κοιλιτσα!!!!!!!!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σοφακι μου, ολο ξεχναω να βαζω χρωμα;), που θα παει θα το συνηθισω!!!!!!!εισαι καλα?τι λεει σημερα το προγραμμα?εχω παρει ενα παντελονακι πολυ ανετο αλλα πρεπει να το φοραω με μπαλαρινουλες κι εγω κρυωνω ακομα φοραω μποτες, λιγο υπομονη, θα ανοιξει ο καιρος!!!!!!το ελερινακι ευχομαι να ειναι καλα!!!!!και το ρουλακι θα γυρναει ευτυχισμενο με το σπορακι στην κοιλιτσα!!!!!!!!!!!!

ξέρω και γω ακόμα το συνηθίζω, μ' αρέσει πολύ όμως;)!!!! πως σου πάει το ροζ μούρλια είναι!!!!

ναι έχει κρύο ακόμα καλά κάνεις τα ποδαράκια πρεπει να είναι ζεστά!!!! λίγη υπομονή τι θα κάνει ακόμα;;;;;λίγα πράγματα ελπίζω σήμερα πάει να ανοιξει λίγο!!!! ο ήλιος προσπαθεί να βγει!!!! μακάρι να είναι όλα καλά με το ελερινάκι μας!!!! το ρουλάκι θα είναι στα σύννεφα ε;;; γι' αυτό μάλλον δε μπηκε ακόμα κάνει βολτίτσες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα ειμαι και εγω και ο μικρος απλα θελει λιγο χρονο να ξεπερασει ορισμενα θεματα που προεκηψαν,ελπιζω πως ο χρονος να μας βοηθησει!!!!

μια καλημερα και στα κοριτσακια που τωρα μπηκαν!!!ειχα και λιγη δουλεια για αυτο αργησα να απαντησω!!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

ξέρω και γω ακόμα το συνηθίζω, μ' αρέσει πολύ όμως;)!!!! πως σου πάει το ροζ μούρλια είναι!!!!

ναι έχει κρύο ακόμα καλά κάνεις τα ποδαράκια πρεπει να είναι ζεστά!!!! λίγη υπομονή τι θα κάνει ακόμα;;;;;λίγα πράγματα ελπίζω σήμερα πάει να ανοιξει λίγο!!!! ο ήλιος προσπαθεί να βγει!!!! μακάρι να είναι όλα καλά με το ελερινάκι μας!!!! το ρουλάκι θα είναι στα σύννεφα ε;;; γι' αυτό μάλλον δε μπηκε ακόμα κάνει βολτίτσες!!!!!

τρελαινομαι που γραφουμε ολες σχεδον με χρωμα!!!!!φτιαχνει την διαθεση πολυ!!!!!!!σημερα φτιαχνει νοστιμα τσουρεκακια η μαμα μου, θα τα φαω ετοιμα φετος!!!!!τι ωραια!!!!!στην εκκλησια μου αρεσει πολυ την Μεγαλη Πεμπτη με την σταυρωση που περιφερουν τον σταυρο στα σκοτεινα, ειναι πολυ συγκηνητικο!!!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...