Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

καλα ειμαι και εγω και ο μικρος απλα θελει λιγο χρονο να ξεπερασει ορισμενα θεματα που προεκηψαν,ελπιζω πως ο χρονος να μας βοηθησει!!!!

μια καλημερα και στα κοριτσακια που τωρα μπηκαν!!!ειχα και λιγη δουλεια για αυτο αργησα να απαντησω!!!!

εφακη μου ελπιζω να το ξεπερασει το αγορακι σου!!!!!ολα να πανε καλα!!!!!!!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εφακη μου ελπιζω να το ξεπερασει το αγορακι σου!!!!!ολα να πανε καλα!!!!!!!!!!!

με πολυ προσπαθεια και απο εμενα αλλα και απο το πατερα του θα φτιαξουν τα πραγματα που θα πανε!!!

θα γυρισει και για μενα ο τροχος:tongue::tongue::tongue:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

με πολυ προσπαθεια και απο εμενα αλλα και απο το πατερα του θα φτιαξουν τα πραγματα που θα πανε!!!

θα γυρισει και για μενα ο τροχος:tongue::tongue::tongue:

μακαρι, μακαρι!!!!!!!με πολυ αγαπη ολα θα τα ξεπερασει το αγγελουδι σας!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕΕΕΕΕΕ..ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΠΩ ΜΙΑ ΖΕΣΤΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΣΤΙς ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕς ΜΟΥ!

ΣΑς ΦΙΛΩ ΟΛΕς ΣΜΟΥΑΤςςςςς!;);)

ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΤΩΡΑ Κ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΣΧΟΛΑΕΙ Κ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΚΕΙ Κ ΣΗΜΕΡΑ..ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΜΕΧΡΙ Κ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑς!;)ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ!ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΑΠΟ ΤΗς 7ΠΑΡΑ Κ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ Κ ΜΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΜΕΧΡΗ ΤΗΣ 10 ΠΑΡΑ..ΝΤΟΙΝΓΚ!!!

ΑΚΟΥΣΤΕ Κ ΤΙ ΟΝΕΙΡΟ ΕΙΔΑ..ΣΑΝ ΣΤΑΡ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ Κ ΓΩ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΦΙΑΗ ΣΚΟΡΔΑ ΟΤΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΤΑΝ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ..ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΠΗΚΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ!:shock::shock:Κ ΤΗΝ ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΕΙΔΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑ Κ ΓΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ (ΕΛΕΟΣ)ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΑΣΗΜΟΥΣ ΟΠΟΤΕ Κ ΓΩ ΜΑΖΙ..Κ ΕΙΧΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ Κ ΜΑΙ ΤΕΕΛΙΑ ΜΕΡΑ Κ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΕΞΩ Κ ΠΕΡΗΜΕΝΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΕΓΩ Η ΚΟΛΙΤΗ ΤΗΣ!:tongue::tongue:ΧΑΧΑΧΑΧΑ Κ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ..ΑΥΤΑ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!

ΠΑΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ..ΑΠΛΩΣΑ ΤΑ ΠΛΗΝΤΥΡΙΑΚΙΑ ΜΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΝΑ ΝΤΥΘΩ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ..ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ ΣΑς ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ :(ΘΑ ΜΠΩ ΠΙΟ ΜΕΤΑ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΑ..

ΣΑς ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

(((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))):D:D:D


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕΕΕΕΕΕ..ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΠΩ ΜΙΑ ΖΕΣΤΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΣΤΙς ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕς ΜΟΥ!

ΣΑς ΦΙΛΩ ΟΛΕς ΣΜΟΥΑΤςςςςς!;);)

ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΤΩΡΑ Κ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΣΧΟΛΑΕΙ Κ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΚΕΙ Κ ΣΗΜΕΡΑ..ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΜΕΧΡΙ Κ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑς!;)ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ!ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΑΠΟ ΤΗς 7ΠΑΡΑ Κ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ Κ ΜΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΜΕΧΡΗ ΤΗΣ 10 ΠΑΡΑ..ΝΤΟΙΝΓΚ!!!

ΑΚΟΥΣΤΕ Κ ΤΙ ΟΝΕΙΡΟ ΕΙΔΑ..ΣΑΝ ΣΤΑΡ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ Κ ΓΩ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΦΙΑΗ ΣΚΟΡΔΑ ΟΤΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΤΑΝ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ..ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΠΗΚΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ!:shock::shock:Κ ΤΗΝ ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΕΙΔΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑ Κ ΓΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ (ΕΛΕΟΣ)ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΑΣΗΜΟΥΣ ΟΠΟΤΕ Κ ΓΩ ΜΑΖΙ..Κ ΕΙΧΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ Κ ΜΑΙ ΤΕΕΛΙΑ ΜΕΡΑ Κ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΕΞΩ Κ ΠΕΡΗΜΕΝΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΕΓΩ Η ΚΟΛΙΤΗ ΤΗΣ!:tongue::tongue:ΧΑΧΑΧΑΧΑ Κ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ..ΑΥΤΑ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!

ΠΑΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ..ΑΠΛΩΣΑ ΤΑ ΠΛΗΝΤΥΡΙΑΚΙΑ ΜΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΝΑ ΝΤΥΘΩ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ..ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ ΣΑς ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ :(ΘΑ ΜΠΩ ΠΙΟ ΜΕΤΑ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΑ..

ΣΑς ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

(((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))):D:D:D

χαχαχαχαχα καλημερα λενακι μου!!!!!!!!!πολυ πλακα το ονειρο!!!!!!!εισαι μια διασημη!!!!!!!!χαχαχαχαχα!!!!!καλα να περασετε με την μανουλιτσα σου!!!!!!!!!μμμμμμμαααααατςςςςςςςς!!!!!!!

((((((((((((((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχαχαχα καλημερα λενακι μου!!!!!!!!!πολυ πλακα το ονειρο!!!!!!!εισαι μια διασημη!!!!!!!!χαχαχαχαχα!!!!!καλα να περασετε με την μανουλιτσα σου!!!!!!!!!μμμμμμμαααααατςςςςςςςς!!!!!!!

((((((((((((((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ειδεσ ποπακη μουυ!μωλης τωρα γυρησα απο την κλινικη ολα καλα με την κολιτη μου την φαιη!εχετε χαιρετισματα:tongue::tongue:

τι κανεις ποπιτσακι μου?εισαι καλα?η ζουζουνα μας?

εγω κ σημερα το πρωι ειχα συσπασεισ ..το πρωι τις αισθανομαι πολυ εντονα ...μπορει να εχω κ την ημερα κ να μην τισ καταλαβαινω~ελπιζω να μην εξελιχθει σε τιποτα κακο!θα παρω την γιατρο τηλ να την ρωτησω!

ο ηλιος μπαινοβγαινει σημερα.παιζει κρυφτουλι αλλα καλυτερα σε σχεση με χθες δεν εχει τοσο κρυο!:cool:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

ειδεσ ποπακη μουυ!μωλης τωρα γυρησα απο την κλινικη ολα καλα με την κολιτη μου την φαιη!εχετε χαιρετισματα:tongue::tongue:

τι κανεις ποπιτσακι μου?εισαι καλα?η ζουζουνα μας?

εγω κ σημερα το πρωι ειχα συσπασεισ ..το πρωι τις αισθανομαι πολυ εντονα ...μπορει να εχω κ την ημερα κ να μην τισ καταλαβαινω~ελπιζω να μην εξελιχθει σε τιποτα κακο!θα παρω την γιατρο τηλ να την ρωτησω!

ο ηλιος μπαινοβγαινει σημερα.παιζει κρυφτουλι αλλα καλυτερα σε σχεση με χθες δεν εχει τοσο κρυο!:cool:

αντε να σας ζησει!!!!!!χαχαχαχαχα!!!!!!!

καλα ειμαι και η ζουζουνα μου σου στελνει φιλακια!!!!!!!!!

αχ ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο οι συσπασεις!!!!!δεν μπορω να καταλαβω πως ειναι, εσυ ξερεις και απο τον γιοκα σου!!!!!τα χαπακια τα περνεις που σου εδωσε ε?


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

αντε να σας ζησει!!!!!!χαχαχαχαχα!!!!!!!

καλα ειμαι και η ζουζουνα μου σου στελνει φιλακια!!!!!!!!!

αχ ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο οι συσπασεις!!!!!δεν μπορω να καταλαβω πως ειναι, εσυ ξερεις και απο τον γιοκα σου!!!!!τα χαπακια τα περνεις που σου εδωσε ε?

χαχαχαχαχχαχ ευχαρηστουμε πολυυυυ!;);):tongue:

αχ η γλυκουλιτσα μου την ευχαρηστω πολυκ της στελνω κ γω πολα πολα φιλακια!:D:D

κ γω ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο!ξερεις πως ειναι ποπακη μου σε καπια στιγμη πετρωνει η κοιλια γινεται πολυ σκληρη..την ακκουμπας κ το καταλαβαινεις κραταει μερικα δευτερολεπτα κ μετα φευγει κ χαλαρωνει!μερικες φορες εχει κ εναν απαλο πονο!:rolleyes:

θα την ρωτησω την γιατρο μου αυριο μαλον θα δω πως θα παει κ σημερα κ αν το εχω κ αυριο το πρωι θα την παρω μηπως μου αυξησει την δοση απο τα χαπια που παιρνω!:rolleyes:

πριν λιγο αισθανηθηκα πολυ εντονα το μωρακι μου~!ποσο χαιρομαι θεουλη μου..με ηρεμει πολυ οταν αισθανομαι εστω κ αυτες τις μικρες κινησεις σαν φτερουγισματα η σαν χαδακι μεσα στη κοιλια!ανυπομονω να το δωωωωω!:D:D:D


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχχαχ ευχαρηστουμε πολυυυυ!;);):tongue:

αχ η γλυκουλιτσα μου την ευχαρηστω πολυκ της στελνω κ γω πολα πολα φιλακια!:D:D

κ γω ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο!ξερεις πως ειναι ποπακη μου σε καπια στιγμη πετρωνει η κοιλια γινεται πολυ σκληρη..την ακκουμπας κ το καταλαβαινεις κραταει μερικα δευτερολεπτα κ μετα φευγει κ χαλαρωνει!μερικες φορες εχει κ εναν απαλο πονο!:rolleyes:

θα την ρωτησω την γιατρο μου αυριο μαλον θα δω πως θα παει κ σημερα κ αν το εχω κ αυριο το πρωι θα την παρω μηπως μου αυξησει την δοση απο τα χαπια που παιρνω!:rolleyes:

πριν λιγο αισθανηθηκα πολυ εντονα το μωρακι μου~!ποσο χαιρομαι θεουλη μου..με ηρεμει πολυ οταν αισθανομαι εστω κ αυτες τις μικρες κινησεις σαν φτερουγισματα η σαν χαδακι μεσα στη κοιλια!ανυπομονω να το δωωωωω!:D:D:D

μμμμμ καταλαβα περιπου πως ειναι!!!!αχ ναι τι ωραια που ειναι να το νοιωθουμε!!!!!!σαν να μας λεει, εδω ειμαι μανουλα και σ'αγαπω πολυ!!!!!!!!!;)ναι για δες και σημερα και παρε την τηλ.παιζει ρολο η κουραση?μηπως πρεπει να ξαπλωσεις?


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

μμμμμ καταλαβα περιπου πως ειναι!!!!αχ ναι τι ωραια που ειναι να το νοιωθουμε!!!!!!σαν να μας λεει, εδω ειμαι μανουλα και σ'αγαπω πολυ!!!!!!!!!;)ναι για δες και σημερα και παρε την τηλ.παιζει ρολο η κουραση?μηπως πρεπει να ξαπλωσεις?

ναι ειναι τελεια να το αισθανεσαι..πλησιαζει η ωρα για την μεγαλη κλωτσιτσα σου ποπακη μουυ!:tongue::tongue:εκει να δεις τι τελεια θα ειναι!;);)20 βδομαδων κ μετα θα αρχησεις να τις νιωθεις!;)εγω μπορει κ νωρητερα μακαριιιιιιιιιιιι!

ναι θα την παρω ποπακη μου να δω τι γινεται!;);)

παω να ξαπλωσω λιγακι γλυκουλιτσα μου θα ξαναμπω αργοτερα ναι!

σαγαπω πολυ ..καλη δουλειτσα να εχεις(((((((((((((((((((((())))))))))))))))))


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι ειναι τελεια να το αισθανεσαι..πλησιαζει η ωρα για την μεγαλη κλωτσιτσα σου ποπακη μουυ!:tongue::tongue:εκει να δεις τι τελεια θα ειναι!;);)20 βδομαδων κ μετα θα αρχησεις να τις νιωθεις!;)εγω μπορει κ νωρητερα μακαριιιιιιιιιιιι!

ναι θα την παρω ποπακη μου να δω τι γινεται!;);)

παω να ξαπλωσω λιγακι γλυκουλιτσα μου θα ξαναμπω αργοτερα ναι!

σαγαπω πολυ ..καλη δουλειτσα να εχεις(((((((((((((((((((((())))))))))))))))))

ανυπομονω!!!!!!!!!!!!!;)

ναι, ναι να ξαπλωσεις!!!!!!καλη ξεκουραση λενιω μου!!!!!χαδακια στο ζουζουνι σου στην κοιλιτσα και στον μικρουλι σου τον ομορφο!!!!!!!!!!!(((((((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου βγήκα απότομα ειχα επίσκεψη και μετά πέρασε η ώρα και έβαλα τα γεμιστά μου να ψήνονται!!!! μ' αρέσει πολύ αυτό το φαγητό!!!!

Λενιώ μου πάλι δε σε πρόλαβα:-( να πας να ξαπλώσεις γλυκούλα μου και να πάρεις και τη γιατρό σου τηλ. οκ;;; Φιλάκια πολλά και (((((((((((()))))))))))

Σήμερα θέλω να ζουπήξεις μπουτάκι από το ξανθομπουμπουκάκι μας!!!!

Τ' αποτελέσματα πότε θα βγούνε από τις εξετάσεις σου;;;;

Ποπακη μου εσύ στη δουλίτσα...έχεις πολύ σήμερα;;;;;

Link to comment
Share on other sites

με πολυ προσπαθεια και απο εμενα αλλα και απο το πατερα του θα φτιαξουν τα πραγματα που θα πανε!!!

θα γυρισει και για μενα ο τροχος:tongue::tongue::tongue:

Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!! εννοείται ότι θα γυρίσει στο χέρι του είναι!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα απο τον μουντο βολο! αχ χαλασε ο καιρος κ δω! ελπιζω πασχα να'χουμε καλο καιρο! πως ειστε κοριτσακια μ?

ματινακι συνονοματη χαιρομαι που ειδατε το μωρακι σας κ ειναι ολα καλα!πολλες εγκυουλες εδω μεσα κ μας δινετε μεγαλη χαρα να σας διαβαζουμε!:P

αχ ηθελα να γραψω κ αλλα ειχα παρει φορα κ μολις μπηκε ο αντρας μ-ουφ μ'εκοψε:mad: αντε παω κ θα σας ξαναρθω :tongue: ελπιζω να ειστε ολες καλα!

Link to comment
Share on other sites

kalhspera koritsaki m mpeika apla na sas pw oti egw apoxorw apo to forum epidh m kanei kako kai anxonome isws kapia allah stigmh na mpw kai na eimai kala mpeika kai sto allo na gnwrizete den exw me kaia tpt prosopika apla me enoxli pou ginete olo auto to mperdema kala tha htan na lithi h parexigisi kai ola na einai kala

sas euxaristw gia autous tous mhnes pou eimastan mazi na eiste kala kai elpizw kapia stigmh na mpw kai na eimai kaliera euxome se oles sas na apoktisete auto pou tosous mhnes legame oles me ena moraki sintoma me sinxorite alla einai adinaton allo na kathome sto kafe me enxoni toso poli pou m kanei kako me kapies kopeles tha ta leme kai sto face den klinw porta se kamia na to xereta apla einai diko m hema kathara na apoxorisw isws mpw kapia stigmh kai sas pw oti eimai egios kai perimenw kai egw to mwraki pou toso laxtaw na eiste oles kala sas euxaristw filia se oles :(:(:(:(

THA M LIPSETE ALLA ELPIZW NA TA LEME APO TO FACE FILIAAAAAAAAAA


 ένουμε με λαχτάρα την ολοκλήρωση της οικογένειάς μας...

 

θέλω ένα κήπο γεμάτο λουλούδια !!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...