Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 39 λεπτά , Kiddo είπε:

      Όχι γιατί και στο ψυγείο μικρότερη θερμοκρασία των 25 είναι..!

      Ο δικός μου ο γιατρός τουλάχιστον για τις κλειστές ληγμένες μου είχε πει ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν μέχρι και 2-3 μήνες μετά χωρίς φόβο.. για τις ανοιχτές λόγω του ότι έχουν πάρει αέρα αλλοιώνεται η ουσία οπότε και μπορεί να χρησιμοποιηθεί μάξιμουμ μέχρι και ένα μήνα μετά άντε 2-3 μέρες δηλαδή παραπάνω από τις 28 που λένε στις οδηγίες αλλά ως εκεί.. μου είχε πει τουλάχιστον να μην την χρησιμοποιήσω αν είναι περισσότερο διάστημα ανοιχτή.. 

      Το ιδανικότερο είναι να ρωτήσεις το δικό σου γιατρό και ότι σου πει..!

      Με το καλό η αυχενική σας να είναι όλα καλά!!

      Να μην σε αγχωνει, τα συμπτώματα υποχωρούν μπαίνοντας στο δεύτερο τρίμηνο είναι απόλυτα φυσιολογικό! Τη προγεστερόνη σιγά σιγά θα στην σταματήσει τελείως γιατί πλέον αναλαμβάνει ο πλακούντας τα μωράκια.. μη σε φοβίζει, δεν είναι από αυτό! Τα συμπτώματα σχετίζονται με την χοριακη η οποία πλέον μειώνεται και σταθεροποιείται όπου και θα συνεχίσει στα ίδια επίπεδα στην υπόλοιπη διάρκεια της κύησης.. εξού και η υποχώρηση των έντονων συμπτωμάτων..!

      Για το οτιδήποτε όμως και αν σε ανησυχεί να μην διστάζεις να στέλνεις στον γιατρό σου, δουλειά του είναι και εσύ πρέπει να νοιώθεις ασφάλεια με ότι διαφορετικό και αν αισθάνεσαι ιδίως με διδυμακια..!

      Σε ευχαριστώ πολύ! 

      πρίν από 7 λεπτά , anast. είπε:

      Τα συμπτώματα συνήθως έρχονται και φεύγουν και κάποια στιγμή σταματούν..Εμένα για παράδειγμα από την 10η εβδομάδα είχαν σταματήσει. 

      Σ ευχαριστώ πολύ!!

      • Μου αρέσει 2

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια και καλο πασχα να εχουμε.διαβαζω τωρα και 2,3 μερες ολο αυτο που γινετε και ελεγα να μη παρω θεση,αλλα δεν μπορω θα σκασω.πρωτον θελω να ξεκαθαρησω τη δικη μου θεση γιατι μου περνανε διαφορα απο το μυαλο μια και ειμαι παλια και γνωρηζω και τα "αλλα"κοριτσια.ειδα οτι και τα 2 καφε ψαχνουν το "φιδι"και μια που για προσοπηκους καθαρα λογους{ τα κοριτσια που μιλαμε στο τηλ.ξερουν καλα ποιο ειναι}δεν μπενω, δεν θελω να νωμηζετε οτι ξερω κατι παραπανω απο εσας.απο εκει και περα ειναι δικαιωμα της καθε μιας να πηστευει η οχι αυτα που της ειπανε.και μια που εγω οπως σας ειπα και πιο πανω ξερω και τα αλλα κοριτσια μου ειναι δυσκολα να διαλεξω η εσας{που εισασταν διπλα μου στην προσπαθεια μου και βημα βημα προχωρουσαμε μαζι.μου σταθηκατε σε οτι και αν περνουσα και σας ευχαριστω πολυ γι'αυτο..}η της παλιες φιλεναδες που με αυτες ξεκινησα τα πρωτα μου βηματα???μου ειναι πραγματικα δυκολο,και γι"αυτο αποχωρω!!!ελπηζω μια μερα να μπω και να βρω μια μεγαλη και ενομενη παρεια με ιδιους στοχους...στελνω τα φιλια μου και την αγαπη μου σε οσες με στυρηξαν και με πηστεψαν.καλο πασχα σε ολους!!!!!

Την καλυτερη δουλεια θα κανεις Νασσουλινι μου..Μην αναλωνεσαι στο να διαβαζεις και να σπαταλας τον χρονο σου!Κρατα γερα και προχωρα πιο κοντα στο ονειρο σου...Ολο αυτο το "μπαχαλο", ειναι το τελευταιο που χρειαζεσαι!!!

Μονο μια χαρη..Να μπαινεις που και που να μου λες τα νεα σου!!!

Φιλια και σου στελνω πολυ θετικη ενεργεια!


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μεχρι να πει καποια ποια ειναι του λογου της δεν πρεπει καμια ξανα να μπει στο φορουμ και να συνομιλει σαν να μην τρεχει κατι!Ντροπη πια!Γιατι την καλυπτει οποια ξερει κατι;;;;Τι φοβαται;Εχει να κερδισει κατι;;;;; Ειναι υποπτο αυτο για μενα....Να εχουμε και λιγο το θαρρος της γνωμης μας.Αφου λοιπον ειναι κακοηθιες τα οσα ειπε πρεπει να ξεμπροστιαστει γιατι σας το λεω οτι θα το ξανακανει και θα σας-μας κανει μπαχαλο...Αυτο θα γινει!Ειναι αυτος και ενας απο τους λογους που αποσυρομαι εκτος απο τα προσωπικα μου...

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΔΙΠΛΗ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ!!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕΙΣ ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΟΜΙΛΕΙ!!! ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΘΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ!!ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΝΕ!!!ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ!ΓΕΙΑ ΣΟΥ!

ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΕ ΣΤΗΡΙΞΑΜΕ ΣΕ ΟΛΑ!ΜΗΝ ΓΙΝΕΙΣ ΑΧΑΡΙΣΤΗ!!!

ΑΥΤΑ!!ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ!!


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!!!!!

με εχει πιασει το κεφαλι μου να διαβαζω τι χαμος γινεται και τι μπερδεμα!!!!!ελεος!!!!ας σταματησουν ολα γιατι στεναχωριομαστε αδικα!!!!!!ας μπει μια τελεια!!!!!:(


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααα!λοιπον τελειωσε το θεμα δεν ξανααναφερουμε τιποτα εδω μεσα ενταξει!ασ συνεχισουμε οπως κ πριν!

λιγο δυσκολο τωρα που χαλστηκαμε ετσι αλα ασ μην το συνεχισουμε!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στις όμορφες!!!!!

Πονοκεφάλιασα ουφφφφφφφφφφφφφ

Τι κάνετε;;;;

Τζινάκι μου να σου ευχηθώ τα καλυτερα, σύντομα διπλήηηηηηηηηη, να μπεις και να μας ανακοινώσεις τα πιο τέλεια νέα!!!!!

Νασσάκι μου όπως νιώθεις!!!! εύχομαι όλα καλά!!!! Ότι επιθυμείς σύντομα!!!!

Πεταλουδίτσα σου εύχομαι και σένα ότι επθυμείς με ένα μωράκι και όλα καλά!!!! Εγώ θα συνεχισω να γράφω και να συνομιλώ με τις φιλες μου!!!! Αν δεν θέλεις μην μπαίνεις!!!! επιλογή σου και δικαίωμα σου!!!!

Λενιώ μου!!!! αγαπούλα μου ο ξανθομπουμπούκος μας;;;; το κιντεράκι μας-πορτοκαλάκι μας το γλυκό;;;;;

Ποπάκη μου ζαλίστηκες ε;;;; δεν απορώ!!!! η πριγκήπισσα μας;;;

Νατασούλα μου το λουλουδάκι μας;;;;

Ο καιρός πως είναι;;;; εδώ ο ήλιος λάμπειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα αγαπες μου τι κανετε?εμεις καναμε την εξεταση και αφου στειλατε ολη την θετικη σας ενεργεια και την αγαπη σας πηγαν ολα κατ ευχην!!! τιποτα δεν εχει ο καλος μου, ΜΟΝΟ ΑΓΧΟΣ!!! μπαινω σε κατι ακυρες τελειως ωρες αλλα λογο αδειας του αντρουλη μουτρυγυρναμε :D:D:D, σημερα ειχε γενεθλια και ο μπεμπουλης που θα βαφτισουμε σε λιγες μερες εγινε 1χρονων και ημασταν εκει απο το απογευμα!!αλλα δεν σας ξεχνω ερχομαι τρεχωντας στον υπολογιστη για να μαθω τα νεα σας φιλεναδουλες μου!!

πως ειστε ?οι εγκυουλες μας καλα?ποπακι μου η νεραιδουλα σου καλα?ελενακι μου το πορτοκαλακι σου ?ματινακι μου το σπορακι σου?

σοφακι μου, νατασακι μου, ρανιακι μου,εφακη μου καλα, ματινακι25 μου καλα?

καλη μου εφουλα ευχομαι οπως και εσυ λες πολυ σωστα να ξεπεραστει γρηγορα οτι και αν ειναι και εννοειται οτι θα γυρισει ο τροχος καλη μου, παντα γυρναει!!

κανενα νεο απο το ελερινακι ε? αχ ας δωσει ο καλος θεουλης να ειναι ολα καλα!!

το ρουλακι μας και η γιαννα μας που ειναι?

ελενακι-πεταλουδακι και τζινακι μου ευχομαι να πανε ολα μα ολα καλα, αν το να αποχωρησετε θα σας κανει να νιωσετε καλυτερα θα το καταλαβουμε ολες και θα το δεχτουμε, και ας με στεναχωρι..οποτε νιωσατε την αναγκη για το οτιδηποτε θα ειμαστε εδω..

ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ο θεος και η παναγιτσα να σας βοηθησουν και να σας κανουν γρηγορα μανουλες, και εσας και ολες μας ..θα μου λειψετε πολυ και οι 2 :(:(:(

φιλια πολλα και να θυμαστε πως τα καλυτερα ερχονται

(((((((((((((((((()))))))))))))))))

καλο βραδυ καρδουλες μου σας αγαπω πολυ ολες

((()))

ελενακι αν βγει το ονειρο αληθινο θα σε βαλω να κοιμασαι ολη μερα να μαθαινεις το μελλον μας ;);););)

Νενάκι μου όλα καλά αγάπη μου!!!! είδες;;;; ουφφφφφφφφφφ πάει και αυτό αλλά το πολύ άγχος δεν κάνει καλό!!!!

Σ' αγαπώ πολύ πολύ

((((((((((((((((((((())))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στις όμορφες!!!!!

Πονοκεφάλιασα ουφφφφφφφφφφφφφ

Τι κάνετε;;;;

Τζινάκι μου να σου ευχηθώ τα καλυτερα, σύντομα διπλήηηηηηηηηη, να μπεις και να μας ανακοινώσεις τα πιο τέλεια νέα!!!!!

Νασσάκι μου όπως νιώθεις!!!! εύχομαι όλα καλά!!!! Ότι επιθυμείς σύντομα!!!!

Πεταλουδίτσα σου εύχομαι και σένα ότι επθυμείς με ένα μωράκι και όλα καλά!!!! Εγώ θα συνεχισω να γράφω και να συνομιλώ με τις φιλες μου!!!! Αν δεν θέλεις μην μπαίνεις!!!! επιλογή σου και δικαίωμα σου!!!!

Λενιώ μου!!!! αγαπούλα μου ο ξανθομπουμπούκος μας;;;; το κιντεράκι μας-πορτοκαλάκι μας το γλυκό;;;;;

Ποπάκη μου ζαλίστηκες ε;;;; δεν απορώ!!!! η πριγκήπισσα μας;;;

Νατασούλα μου το λουλουδάκι μας;;;;

Ο καιρός πως είναι;;;; εδώ ο ήλιος λάμπειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!

καλημερα σοφακη μου καλο!κ μεις ηλιο εχουμεεεε!

καλα ειναι ο σκατουλης μου τον πηρα μαζι μου σημερα πηγα να δωσω αιμα κ αουρα αυριο θα ειναι ετοιμες μεριεκς απο αυτες κ σημερα θα παρω κ τα αποτελεσματα απο το μικροβιολογικο!εσυ πως εισαι?;);)ο μικρουλης σου?!

θελω να κανω κατι τυροπιτακια που ειδα στον μαμαλακη χθες ευκολη συνταγη!;)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια και καλο πασχα να εχουμε.διαβαζω τωρα και 2,3 μερες ολο αυτο που γινετε και ελεγα να μη παρω θεση,αλλα δεν μπορω θα σκασω.πρωτον θελω να ξεκαθαρησω τη δικη μου θεση γιατι μου περνανε διαφορα απο το μυαλο μια και ειμαι παλια και γνωρηζω και τα "αλλα"κοριτσια.ειδα οτι και τα 2 καφε ψαχνουν το "φιδι"και μια που για προσοπηκους καθαρα λογους{ τα κοριτσια που μιλαμε στο τηλ.ξερουν καλα ποιο ειναι}δεν μπενω, δεν θελω να νωμηζετε οτι ξερω κατι παραπανω απο εσας.απο εκει και περα ειναι δικαιωμα της καθε μιας να πηστευει η οχι αυτα που της ειπανε.και μια που εγω οπως σας ειπα και πιο πανω ξερω και τα αλλα κοριτσια μου ειναι δυσκολα να διαλεξω η εσας{που εισασταν διπλα μου στην προσπαθεια μου και βημα βημα προχωρουσαμε μαζι.μου σταθηκατε σε οτι και αν περνουσα και σας ευχαριστω πολυ γι'αυτο..}η της παλιες φιλεναδες που με αυτες ξεκινησα τα πρωτα μου βηματα???μου ειναι πραγματικα δυκολο,και γι"αυτο αποχωρω!!!ελπηζω μια μερα να μπω και να βρω μια μεγαλη και ενομενη παρεια με ιδιους στοχους...στελνω τα φιλια μου και την αγαπη μου σε οσες με στυρηξαν και με πηστεψαν.καλο πασχα σε ολους!!!!!

Νασσουλινι μου μας ελειψες..ευχομαι να εισαι καλα κ να κανεις αυτο που νιωθεις..καλο πασχα αγαπουλα μου!

(((((((((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))σαγαπαμε πολυ!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσακια μου πολυ εχω στεναχωρεθει για το ολο θεμα!!!!!δεν θελω να μαλωνουμε!!!!!!!:(

νενακι μου τι καλα που ειναι ο αντρουλης μια χαρουλα, το αγχος μας τρωει καθημερινα!!!!!!!!

σοφακι μου καλημερα!!!!!!!!!!!εδω ο καιρος μια συννεφια μια ηλιος!!!!!!απο αυριο ομως νομιζω θα εχει ηλιο μεχρι το πασχα!!!!!!!τι καλα!!!!!

λενιω μου και νατασσακι μου ελατε να πιουμε καφεδακι!!!!!!!!;)


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σοφακη μου καλο!κ μεις ηλιο εχουμεεεε!

καλα ειναι ο σκατουλης μου τον πηρα μαζι μου σημερα πηγα να δωσω αιμα κ αουρα αυριο θα ειναι ετοιμες μεριεκς απο αυτες κ σημερα θα παρω κ τα αποτελεσματα απο το μικροβιολογικο!εσυ πως εισαι?;);)ο μικρουλης σου?!

θελω να κανω κατι τυροπιτακια που ειδα στον μαμαλακη χθες ευκολη συνταγη!;)

όλα καλά θα είναι λενιώ μου!!!! ο αντρούλης σου θα τα πάρει το μεσημέρι;;;

καλά είμαι, εμείς (μαμά και υιός) θα φτιάξουμε κουλουράκια!!!! σε διάφορα σχηματάκια!!!!! ελεφαντάκι, ιπποποταμάκι, αστεράκι κ.α. τρελαίνεται!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα αγαπες μου τι κανετε?εμεις καναμε την εξεταση και αφου στειλατε ολη την θετικη σας ενεργεια και την αγαπη σας πηγαν ολα κατ ευχην!!! τιποτα δεν εχει ο καλος μου, ΜΟΝΟ ΑΓΧΟΣ!!! μπαινω σε κατι ακυρες τελειως ωρες αλλα λογο αδειας του αντρουλη μουτρυγυρναμε :D:D:D, σημερα ειχε γενεθλια και ο μπεμπουλης που θα βαφτισουμε σε λιγες μερες εγινε 1χρονων και ημασταν εκει απο το απογευμα!!αλλα δεν σας ξεχνω ερχομαι τρεχωντας στον υπολογιστη για να μαθω τα νεα σας φιλεναδουλες μου!!

πως ειστε ?οι εγκυουλες μας καλα?ποπακι μου η νεραιδουλα σου καλα?ελενακι μου το πορτοκαλακι σου ?ματινακι μου το σπορακι σου?

σοφακι μου, νατασακι μου, ρανιακι μου,εφακη μου καλα, ματινακι25 μου καλα?

καλη μου εφουλα ευχομαι οπως και εσυ λες πολυ σωστα να ξεπεραστει γρηγορα οτι και αν ειναι και εννοειται οτι θα γυρισει ο τροχος καλη μου, παντα γυρναει!!

κανενα νεο απο το ελερινακι ε? αχ ας δωσει ο καλος θεουλης να ειναι ολα καλα!!

το ρουλακι μας και η γιαννα μας που ειναι?

ελενακι-πεταλουδακι και τζινακι μου ευχομαι να πανε ολα μα ολα καλα, αν το να αποχωρησετε θα σας κανει να νιωσετε καλυτερα θα το καταλαβουμε ολες και θα το δεχτουμε, και ας με στεναχωρι..οποτε νιωσατε την αναγκη για το οτιδηποτε θα ειμαστε εδω..

ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ο θεος και η παναγιτσα να σας βοηθησουν και να σας κανουν γρηγορα μανουλες, και εσας και ολες μας ..θα μου λειψετε πολυ και οι 2 :(:(:(

φιλια πολλα και να θυμαστε πως τα καλυτερα ερχονται

(((((((((((((((((()))))))))))))))))

καλο βραδυ καρδουλες μου σας αγαπω πολυ ολες

((()))

ελενακι αν βγει το ονειρο αληθινο θα σε βαλω να κοιμασαι ολη μερα να μαθαινεις το μελλον μας ;);););)

Ννεακι μου δοξα το θεο ολα καλα!αυτο το ανχος φταιει για ολα!

χαχαχαχα λες να βγει το ονειρο!:tongue::tongue:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

όλα καλά θα είναι λενιώ μου!!!! ο αντρούλης σου θα τα πάρει το μεσημέρι;;;

καλά είμαι, εμείς (μαμά και υιός) θα φτιάξουμε κουλουράκια!!!! σε διάφορα σχηματάκια!!!!! ελεφαντάκι, ιπποποταμάκι, αστεράκι κ.α. τρελαίνεται!!!!!

ναι θα περασει ο ανταρς μου να τα παρει!

αχ τι ωραια που θα κανετε κουλουρακιαα!να του δωσεις πολα φιλακια!

κ γω θα παω να ξεκηνησω τα τυροπιτακια μου!;);)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσακια μου πολυ εχω στεναχωρεθει για το ολο θεμα!!!!!δεν θελω να μαλωνουμε!!!!!!!:(

νενακι μου τι καλα που ειναι ο αντρουλης μια χαρουλα, το αγχος μας τρωει καθημερινα!!!!!!!!

σοφακι μου καλημερα!!!!!!!!!!!εδω ο καιρος μια συννεφια μια ηλιος!!!!!!απο αυριο ομως νομιζω θα εχει ηλιο μεχρι το πασχα!!!!!!!τι καλα!!!!!

λενιω μου και νατασσακι μου ελατε να πιουμε καφεδακι!!!!!!!!;)

ποπάκη μου μπάχαλο γίναμε!!!!

να φτιάξει ο καιρός να χετε ήλιο:D:D:D μία μέρα και απόψε για δουλειά;;;

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσακια μου πολυ εχω στεναχωρεθει για το ολο θεμα!!!!!δεν θελω να μαλωνουμε!!!!!!!:(

νενακι μου τι καλα που ειναι ο αντρουλης μια χαρουλα, το αγχος μας τρωει καθημερινα!!!!!!!!

σοφακι μου καλημερα!!!!!!!!!!!εδω ο καιρος μια συννεφια μια ηλιος!!!!!!απο αυριο ομως νομιζω θα εχει ηλιο μεχρι το πασχα!!!!!!!τι καλα!!!!!

λενιω μου και νατασσακι μου ελατε να πιουμε καφεδακι!!!!!!!!;)

ποπακη μου γλυκο πως εισαι καλημερουδια!κ γω στεναχωρεθηκα!

μακαρι να εχουμε καλο καιρο το πασχα!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...