Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Giouli36 είπε:

      Αχ κορίτσι μου το για πότε μεγάλωσαν ούτε που το καταλαβα και γω!!

      Εγώ συνελαβα φυσιολογικά μετά από 3 διεγερσεις και εξωσωματικες στις οποίες μετά βίας μου έμενε ένα έμβρυο για νσ μεταφέρω(τα καλά της επαρχίας και του δημοσίου νοσοκομείου). Στο τέλος μετά από την τρίτη τελευταία εξωσωματικη όταν έμεινα φυσιολογικά έγκυος και παλινδρομησε είπα θα κάνω μια προσπάθεια σε κέντρο της Αθήνας αλλά με πρόλαβε ο μικρός!!!!

      Οπότε δεν έχω κανένα έμβρυο και να σου πω την αλήθεια μου δε νομίζω ότι έχω τις ψυχικές αντοχές για να μπω πάλι σ'αυτη τη διαδικασία και εγώ και ο σύζυγος!!

      Όταν γεννήθηκε ο μικρός είχα πει σ'ευχαριστω Θεέ μου που μου έφερες τον μικρό, τώρα όσο περνάει ο καιρός σκέφτομαι ότι θέλω ένα αδερφάκι για τν μικρούλι για να μην είναι μόνος του μεγαλώνοντας, αλλά έχουμε πει αν  μας κάτσει φυσιολογικά, που το θεωρώ πολύ πολύ δύσκολο γιατί περνάει και ο καιρός και κοντεύω τα 40!!!

      Εν τω μεταξυ θυμάμαι ότι στην εγκυμοσυνη σου έκανες καθε μέρα εμετό και γενικά δεν πρέπει να πέρασες πολύ καλα!!Σου βγάζω τκ καπελο!!!Τι είμαστε εμείς οι μανάδες, τι περνάμε για να φέρουμε στη ζωή αυτά τα μικροσκοπικά πλασματακια σε πρώτη φάση!!Χαρά στο κουράγιο σου❤️!!

      Ναι έκανα εμετούς μέχρι την ημέρα που γέννησα,αλλά δεν πειράζει, τουλάχιστον δεν έπαθα υπερεμεση και δεν νοσηλεύτηκα🙂 Είχα πάθει και οξεία τενοντίτιδα στο ένα χέρι και ήπια στο άλλο, ήμουν με νάρθηκα τους τελευταίους 3μηνες,ήταν δύσκολο.Λογω των ορμονών και αυτό όπως μου είχε πει ο ορθοπεδικός🤷

      Αχ εχουμε και ίδια ηλικία βλέπω και εγώ 39 είμαι και είπα πως αν είναι να κανω κ άλλο μωράκι, τώρα είναι η στιγμή,γιατί με χαμηλή ΑΜΗ και γενικά με όχι καλή ανταπόκριση στα φάρμακα,δεν έχω και πολλά περιθώρια. Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια,σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να αποκτήσεις κ άλλο παιδάκι αν το θέλεις και να έχεις κάθε ευτυχία! Το αξίζεις 🥰Εφόσον έμεινες φυσιολογικά έγκυος μια φορά,γιατί όχι και μια δεύτερη?Όλα είναι πιθανά 

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

kalo bradi na exete kai isws kapia stigmh pou nioso kalitera na xanampw filia se oles kai stis egioules me enan pono kai sintoma ta kalitera erxonte kai gia tis alles kopeles

γεια σου τζινακι μου γλυκο, ευχομαι τα καλυτερα και συντομα

ελπιζω να ξαναμπεις συντομα

καλο πασχα και καλα να περνας:D:D:D


jOScp2.png

σ ευχαριστω παναγια μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ουφφφφφφφφφφφφφφφ!!!!!:(:(

κοριτσάκια μου γλυκά βλέπω ότι το θέμα έχει πάρει τρομερές διαστάσεις και πραγματικά είναι κρίμα να χαλιώσαστε για τέτοια πράγματα και μέρες ΑΓΙΕΣ ακόμα χειρότερα!!!

Εγώ δεν έχω ιδέα για e-mail και όλα τα σχετικά και δεν έχω ακούσει για τα υπόλοιπα κορίτσια το παραμικρό...Και ίσως είμαι η τελευταία που θέλετε να ακούσετε μιας και δεν είμαι στην παρέα σας συνέχεια...

Αλλα κοριτσάκια μου για να μην στεναχωριέστε ούτε κι εσείς αλλα ούτε και τα υπόλοιπα κορίτσια η μόνη λύση είναι να πείτε για την κοπέλα αυτή που έφερε αυτή την αναστάτωση..να τελείωνει αυτό το θέμα και να ενωθούμε όλες εφόσον όλες κάνουμε τον ίδιο αγώνα..

Εγώ θέλω να μπαίνω εδω μέσα, όπως πιστεύω και οι περισσότερες κοπέλες, να μοιράζομαι τις έννοιες μου, καλές η κακές που με δυσκολία λέω και αντιμέτωπίζω ίσως κάποιες καταστάσεις που μου συμβαίνουνε..Δεν θέλω να στεναχωριόμαστε για πράγματα που δεν έχουνε εκτός των άλλων σχέση με το καφέ μας και δεν αξίζουνε ...:(

Όλες να ενωθούμε για τον κοινό στόχο που έχουμε αυτό πρέπει κατα την γνώμη μου!!!

Σμουατς σε όλα τα κοριτσάκια...

συμφωνω απολυτα μαζι σου μαριλακι μου, με εχεις καλυψει εντελως

σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου τωρα που ξαναρχισατε προσπαθειες με το καλο, να ερθει συντομα ενα γερο μωρακι!!


jOScp2.png

σ ευχαριστω παναγια μου

Link to comment
Share on other sites

σοφακι μου , ελενακι μου, ποπακι μου, σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες και τα περαστικα που δωσατε για τον αντρουλη μου

σας αγαπω πολυ πολυ και εσας και ολες!!:D:D:D


jOScp2.png

σ ευχαριστω παναγια μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχουυυυυυυ..Τι ωραίο συνάισθημα!!!!:P

Απο δω και πέρα θα φουσκώνει η κοιλίτσα:tongue::tongue:

καλά είμαι Ποπάκι μου εγώ μέσα στην αισιοδοξία...Κάναμε φυσικά τώρα αν το θέλει ο Θεούλης έχει καλός αλλίως την επόμενη φορά..

Ήταν να περάσει ο πρώτος καιρός που δεν μπορούσα να κάνω προσπάθειες τώρα που επιτρέπεται δεν με πειράζει καθόλου είναι ωραία αυτή η αναμονή χιχι!!!

Φιλάκια στην κοιλίτσα σου σμουατςςςςςςςςςςςςςςςςς

Μαριλάκι μου πολύ χαίρομαι που σε διαβάζω αισιοδοξη και δυνατή!!!! πίστη και υπομονη καρδούλα μου και οι μεγάλες χαρές έρχονται!!!!!;););)

Link to comment
Share on other sites

παρουσα!!!!!!!!!καλημερα σοφακι μου!!!!!τι καλα!!!!Μεγαλη πεμπτη!!!!!!εισαι καλα????

χαχαχα πάντα παρούσα!!!!!! και πολύ χαίρομαι!!!!! τι κάνεις αγαπούλα;;; στενοχωρέθηκες ε;;;; μ' όλα αυτά....και το Λενιώ μας το ίδιο...

ελπίζω να τελείωσε και να προχωρήσουμε παρακάτω!!!!

Η πριγκήπισσα μας;;;; μεγάλωσε η κοιλίτσα ε;;;; τι ωραίο συναίσθημα!!!!!

πρεπει ν' αρχίσεις να παίρνεις ρουχάκια εγκυμοσύνης!!!!!!!

Τελευταία μέρα σήμερα και μετά ξεκούραση ε;;;; γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Καλά είμαι, θέλω να πάμε λαϊκή αλλά ο σπιτόγατος ο ζούζουνος δεν ξέρω αν θα μου κάνει τη χάρη!!!!

Link to comment
Share on other sites

kalo bradi na exete kai isws kapia stigmh pou nioso kalitera na xanampw filia se oles kai stis egioules me enan pono kai sintoma ta kalitera erxonte kai gia tis alles kopeles

tatasa m lipame gia ola uaa den thelw na stenaxoriese filia polla

Φιλάκια αγάπη, εδω είμαστε μην το ξεχνάς καλά;;;;;

(((((((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

σοφακι μου , ελενακι μου, ποπακι μου, σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες και τα περαστικα που δωσατε για τον αντρουλη μου

σας αγαπω πολυ πολυ και εσας και ολες!!:D:D:D

Αμοιβαία τα αισθήματα δεσποινάκι μου γλυκό!!!!! ελπίζω να σε πετύχω να τα πούμε λίγο;)

(((((((((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχαχα πάντα παρούσα!!!!!! και πολύ χαίρομαι!!!!! τι κάνεις αγαπούλα;;; στενοχωρέθηκες ε;;;; μ' όλα αυτά....και το Λενιώ μας το ίδιο...

ελπίζω να τελείωσε και να προχωρήσουμε παρακάτω!!!!

Η πριγκήπισσα μας;;;; μεγάλωσε η κοιλίτσα ε;;;; τι ωραίο συναίσθημα!!!!!

πρεπει ν' αρχίσεις να παίρνεις ρουχάκια εγκυμοσύνης!!!!!!!

Τελευταία μέρα σήμερα και μετά ξεκούραση ε;;;; γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Καλά είμαι, θέλω να πάμε λαϊκή αλλά ο σπιτόγατος ο ζούζουνος δεν ξέρω αν θα μου κάνει τη χάρη!!!!

σοφακι μου γλυκο!!!!!!!!!στεναχωρεθηκα ναι, ευτυχως που δημοσιευσες το μηνυμα να τελειωνουμε επιτελους, να εισαι καλα!!!!!!!αχ φουσκωνω και η πριγκηπισσα δινει το παρον της, μεγαλωνει!!!!!!!;)λαικη ε?τι να κανεις?αυγουλακια βαψατε?εμενα μου τα εβαψε πρωι πρωι η μανουλα!!!!!!;)αντε τελευταια μερα στην δουλεια!!!!!καλα το δωρο πρεπει να εχουν ξεχασει να μου το δωσουν, αντε πρεπει παλι να μιλησω και ντρεπομαι να το ζητιανευω!!!!!:(


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

σοφακι μου γλυκο!!!!!!!!!στεναχωρεθηκα ναι, ευτυχως που δημοσιευσες το μηνυμα να τελειωνουμε επιτελους, να εισαι καλα!!!!!!!αχ φουσκωνω και η πριγκηπισσα δινει το παρον της, μεγαλωνει!!!!!!!;)λαικη ε?τι να κανεις?αυγουλακια βαψατε?εμενα μου τα εβαψε πρωι πρωι η μανουλα!!!!!!;)αντε τελευταια μερα στην δουλεια!!!!!καλα το δωρο πρεπει να εχουν ξεχασει να μου το δωσουν, αντε πρεπει παλι να μιλησω και ντρεπομαι να το ζητιανευω!!!!!:(

ναι αγάπη αυτό δεν είχε τέλος!!!!

καλά έκανε η μανουλίτσα σου!!!!! κουράζεσαι ήδη αρκετά στη δουλειά!!!! άστην να σε περιποιηθεί!!!! το απολαμβάνει!!!!!

όχι ακόμα...δεν πήρα βαφή απέναντι μου εχω σούπερ και δεν το κουνάει ρούπι χωρίς κίνητρο. π.χ. παιχνίδι, πιο μετά παγωτό καταλαβαίνεις!!!!!

Ωχ!!!! πάλι δε σου δωσαν το δώρο;;;; α!!!! και η πόπη το δεξί μας χέρι και να ζητιανεύει!!!!! γκρρρρρρρρρρρρ

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααααααααααααα

ελατε να ενωθουμε ολες σε ενα καφε και οτι εγινε εγινε,αγιες μερες να τες περασουμε ενωμενες!!!!!

Καλημέρα εφάκη μου!!!!

Τι κάνεις;;; τελευταία μέρα στη δουλειά;;;;

Link to comment
Share on other sites

ναι αγάπη αυτό δεν είχε τέλος!!!!

καλά έκανε η μανουλίτσα σου!!!!! κουράζεσαι ήδη αρκετά στη δουλειά!!!! άστην να σε περιποιηθεί!!!! το απολαμβάνει!!!!!

όχι ακόμα...δεν πήρα βαφή απέναντι μου εχω σούπερ και δεν το κουνάει ρούπι χωρίς κίνητρο. π.χ. παιχνίδι, πιο μετά παγωτό καταλαβαίνεις!!!!!

Ωχ!!!! πάλι δε σου δωσαν το δώρο;;;; α!!!! και η πόπη το δεξί μας χέρι και να ζητιανεύει!!!!! γκρρρρρρρρρρρρ

ασ'τα!!!!!!τι να κανουμε!!!!!

θελει κινητρο ε?χαχαχαχαχα


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

ασ'τα!!!!!!τι να κανουμε!!!!!

θελει κινητρο ε?χαχαχαχαχα

μου το 'λεγαν και δεν το πιστευα ότι πρεπει να τάζεις...πάρε-δώσε και τώρα το ζω.... σήμερα περιμένει και δέμα με παιχνιδια από την γιαγιά του (την μανούλα μου) και μου λέει να πάμε λαική το απόγευμα μην τυχόν και έρθει ο κούριερ και δε μας βρει:D:D:tongue::tongue:

αχαχαχ να κλαιω ή να γελάω δεν ξέρω!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...