Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Σπερματεγχυση με κλομιφαινη


Alinaz

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • konik

    konik 207 δημοσιεύσεις

  • nina21

    nina21 154 δημοσιεύσεις

  • evaki23

    evaki23 91 δημοσιεύσεις

  • Eva92

    Eva92 54 δημοσιεύσεις

Just now, nina21 είπε:

κοριτσι μου πως ειστε?

Ευτυχώς Καλά!!ο καλός μου μόνο έντονο βήχα!αλλά έπεσε ο πυρετός..

Διάβαζα τι είπε η Μπόμπα...έχω ακριβώς το ίδιο θέμα... Πώς είστε εσεις;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, evaki23 είπε:

Ευτυχώς Καλά!!ο καλός μου μόνο έντονο βήχα!αλλά έπεσε ο πυρετός..

Διάβαζα τι είπε η Μπόμπα...έχω ακριβώς το ίδιο θέμα... Πώς είστε εσεις;

Καλέ εγώ έμεινα ξάγρυπνη όλη τη νύχτα να την δώ...με μανταλακια κρατούσα τα βλέφαρά μου.....Εγώ είμαι αυτό ακριβώς που είπε ότι δεν μπορώ να το αντέξω άλλο ψυχολογικά.....ταυτίστηκα.....Χαίρομαι που είστε καλά κορίτσι μου......

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, evaki23 είπε:

Ευτυχώς Καλά!!ο καλός μου μόνο έντονο βήχα!αλλά έπεσε ο πυρετός..

Διάβαζα τι είπε η Μπόμπα...έχω ακριβώς το ίδιο θέμα... Πώς είστε εσεις;

πολυ χαιρομαι που ειστε καλα! εγω περιμενω να αδιαθετησω...κανονικα σημερα αλλα δεν βλεπω φως προς το παρον...οταν την θες την καταραμενη δεν ερχεται!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

πολυ χαιρομαι που ειστε καλα! εγω περιμενω να αδιαθετησω...κανονικα σημερα αλλα δεν βλεπω φως προς το παρον...οταν την θες την καταραμενη δεν ερχεται!

Μιλάμε είναι αδιανόητο αυτό το πράγμα να παρακαλάς να έρθει και να καθυστερεί.......Μην αγχώνεσαι και την καθυστερείς κι άλλο.....Ξεκινάς σύντομα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nina21 είπε:

πολυ χαιρομαι που ειστε καλα! εγω περιμενω να αδιαθετησω...κανονικα σημερα αλλα δεν βλεπω φως προς το παρον...οταν την θες την καταραμενη δεν ερχεται!

Θα σου έρθει προσπάθησε να χαλαρώσεις γιατί για αυτο δεν έρχεται!!

Just now, nina21 είπε:

πολυ χαιρομαι που ειστε καλα! εγω περιμενω να αδιαθετησω...κανονικα σημερα αλλα δεν βλεπω φως προς το παρον...οταν την θες την καταραμενη δεν ερχεται!

Εγώ κοιμήθηκα χθες αλλά σήμερα διάβασα αποσπάσματα....Εχω ακριβώς το ίδιο...οπότε μονόδρομος η εξωσωματική❤

Link to comment
Share on other sites

Just now, evaki23 είπε:

Θα σου έρθει προσπάθησε να χαλαρώσεις γιατί για αυτο δεν έρχεται!!

Εγώ κοιμήθηκα χθες αλλά σήμερα διάβασα αποσπάσματα....Εχω ακριβώς το ίδιο...οπότε μονόδρομος η εξωσωματική❤

 

Just now, konik είπε:

Μιλάμε είναι αδιανόητο αυτό το πράγμα να παρακαλάς να έρθει και να καθυστερεί.......Μην αγχώνεσαι και την καθυστερείς κι άλλο.....Ξεκινάς σύντομα....

μα δεν το χωραει το κεφαλι μου αυτο! Ηρεμη ειμαι αφου βγηκε αρνητικο το covid test ολα καλα! ισως και με τον ιο και τον πυρετο ταλαιπωρηθηκα και για αυτο δεν ηρθε σημερα...φανταζομαι ομως μεσα στο σκ θα κανει την εμφανιση της! εγω δεν την ειδα την συνεντευξη...παντως εκει που μ ηταν τελειως αδιαφορη τωρα την συμπαθησα πολυ! Ηταν η μονη που ειχε την δυναμη να το παραδεχτει! ολες οι υπολοιπες δεν το παραδεχτηκε καμια τους που κανει μπαμ απο μακρια οτι εκαναν εξωσωματικη πχ Μπαλατσινου...

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

 

μα δεν το χωραει το κεφαλι μου αυτο! Ηρεμη ειμαι αφου βγηκε αρνητικο το covid test ολα καλα! ισως και με τον ιο και τον πυρετο ταλαιπωρηθηκα και για αυτο δεν ηρθε σημερα...φανταζομαι ομως μεσα στο σκ θα κανει την εμφανιση της! εγω δεν την ειδα την συνεντευξη...παντως εκει που μ ηταν τελειως αδιαφορη τωρα την συμπαθησα πολυ! Ηταν η μονη που ειχε την δυναμη να το παραδεχτει! ολες οι υπολοιπες δεν το παραδεχτηκε καμια τους που κανει μπαμ απο μακρια οτι εκαναν εξωσωματικη πχ Μπαλατσινου...

Καλά αν δεν έκανε η Μπαλατσινού εξωσωματική με δανεικά ωάρια κιόλας οι γιατροί θα πρέπει να σκίσουν τα πτυχία τους.... Μπραβο της που το παραδέχθηκε....είχα τα κοτσια η κοπέλα... ωραια συνέντευξη ήταν βάλε να την δεις κάποια στιγμή...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Καλά αν δεν έκανε η Μπαλατσινού εξωσωματική με δανεικά ωάρια κιόλας οι γιατροί θα πρέπει να σκίσουν τα πτυχία τους.... Μπραβο της που το παραδέχθηκε....είχα τα κοτσια η κοπέλα... ωραια συνέντευξη ήταν βάλε να την δεις κάποια στιγμή...

θα την δω αυριο το πρωι! πραγματικα κ η μπαλατσινου και η μενεγακη πιστευω σιγουρα εχουν κανει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, konik είπε:

Καλά αν δεν έκανε η Μπαλατσινού εξωσωματική με δανεικά ωάρια κιόλας οι γιατροί θα πρέπει να σκίσουν τα πτυχία τους.... Μπραβο της που το παραδέχθηκε....είχα τα κοτσια η κοπέλα... ωραια συνέντευξη ήταν βάλε να την δεις κάποια στιγμή...

Ο Γυναικολόγος μου είναι σίγουρος ότι έγινε με δανεικά!!χαχαχα 

Εγώ αρνητικό τετσ οπότε περιμένω την καταραμένη να έρθει!

19 ώρες πρίν, nina21 είπε:

θα την δω αυριο το πρωι! πραγματικα κ η μπαλατσινου και η μενεγακη πιστευω σιγουρα εχουν κανει!

Για την Μενεγάκη δεν ξέρω...εεε δεν ήταν και τόσο μεγάλη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, evaki23 είπε:

Ο Γυναικολόγος μου είναι σίγουρος ότι έγινε με δανεικά!!χαχαχα 

Εγώ αρνητικό τετσ οπότε περιμένω την καταραμένη να έρθει!

Για την Μενεγάκη δεν ξέρω...εεε δεν ήταν και τόσο μεγάλη!

Και εμένα ο δικός για την Μπαλατσινού είναι σίγουρος.....δεν πειράζει κοπέλα μου τον άλλον μήνα...θα πάτε για σπερματέγχυση τελικά????εγώ δεν περιμένω στις 20.....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nina21 είπε:

Κοριτσια τι κανετε? εγω ακομη αναμενω!

Ακόμα???? Μα τη ρουφιάνα σου κάνει παιχνίδια.....εγώ εδώ χαλαρά δεν την αναμένω 20 του μήνα.....πόσες μέρες σε έχει αργήσει????

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Ακόμα???? Μα τη ρουφιάνα σου κάνει παιχνίδια.....εγώ εδώ χαλαρά δεν την αναμένω 20 του μήνα.....πόσες μέρες σε έχει αργήσει????

με την σημερινη 3! και δεν εχω και κανενα σημαδι οτι ειναι στο δρομο! τα νευρα μ στα καγγελα! μακαρι να μας κανεις εσυ την αρχη!! <3

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

με την σημερινη 3! και δεν εχω και κανενα σημαδι οτι ειναι στο δρομο! τα νευρα μ στα καγγελα! μακαρι να μας κανεις εσυ την αρχη!! <3

Κοίτα να δεις τώρα έτσι είναι φοβερό αυτό το πράγμα.....που θα πάει αύριο μεθαύριο πιστεύω να έρθει......σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου μέχρι να φτάσω στην ημέρα της εξωσωματικής θα το παλεύω ❤️❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...