Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Eflenew είπε:

      Και οι 2 Τετάρτη είμαστε! Εύχομαι να έχουμε διπλασιασμους!!! Καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος και τις σκέψεις που έχετε. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή και την προσευχή μας. 

      Είναι η 8η εμβρυομεταφορά μου! Μακάρι να έχω διπλασιασμο την Τετάρτη. 17η ε? Πέρασες πολλά και συ...έχεις άλλο παιδάκι? Εγώ όχι.

      Σε ποιο κέντρο είσαι;;

Σπερματεγχυση με κλομιφαινη


Alinaz

Recommended Posts

Just now, konik είπε:

Άντε καλά αποτελέσματα...εμένα μόλις τελείωσε την πέμπτη πάω παλι για σαλπιγγογραφία γιατί την χρειάζεται η επιτροπή και έκανα και εξέταση ΑΜΗ, περιμένω μέσα στην βδομάδα να μου πουν το ραντεβού με την επιτροπή....οπότε αυτό τον μήνα θα προσπαθήσουμε μόνοι μας....

σε ποια επιτροπη ανοικεις? ποσο ηταν η αμη? καλη? λεω και εγω να παρω τηλ για επιτροπη...να τα εχω καβατζα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • konik

    konik 207 δημοσιεύσεις

  • nina21

    nina21 154 δημοσιεύσεις

  • evaki23

    evaki23 91 δημοσιεύσεις

  • Eva92

    Eva92 54 δημοσιεύσεις

Just now, nina21 είπε:

σε ποια επιτροπη ανοικεις? ποσο ηταν η αμη? καλη? λεω και εγω να παρω τηλ για επιτροπη...να τα εχω καβατζα

Κοίτα η ΑΜΗ για την ηλικία μου είναι λίγο χαμηλή 1,67 και στεναχωρήθηκα να σου πω την αλήθεια....εγώ περνάω από Μαρούσι γι αυτό αργώ....

Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Κοίτα η ΑΜΗ για την ηλικία μου είναι λίγο χαμηλή 1,67 και στεναχωρήθηκα να σου πω την αλήθεια....εγώ περνάω από Μαρούσι γι αυτό αργώ....

θυμισε μου ποσο εισαι; νομιζω δεν εχουμε μεγαλη διαφορα...εμενα τον δεκεμβρη που εκανα ηταν 2,58

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nina21 είπε:

ενταξει νομιζω δεν θα σε επηρεασει η τιμη π εχει...θα σου δημιουργουσε προβλημμα εαν καθυστερουσες

Ναι και ο γιατρός αυτό μου είπε απλά θα χρειαστώ άλλο πρωτόκολλο από αυτό που υπολόγιζε....δεν βαριέσαι ας πάνε όλα καλά και ας φάω όσες ενέσεις πρέπει.....απλά λίγο όταν είδα την τιμή έπεσα....

Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Ναι και ο γιατρός αυτό μου είπε απλά θα χρειαστώ άλλο πρωτόκολλο από αυτό που υπολόγιζε....δεν βαριέσαι ας πάνε όλα καλά και ας φάω όσες ενέσεις πρέπει.....απλά λίγο όταν είδα την τιμή έπεσα....

ενταξει ναι λογικο μου φαινεται...αλλα μην σε ριχνει! δες το απο την θετικη πλευρα, οτι το προλαβες και ολα θα πανε καλα! <3

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

ενταξει ναι λογικο μου φαινεται...αλλα μην σε ριχνει! δες το απο την θετικη πλευρα, οτι το προλαβες και ολα θα πανε καλα! <3

το πρόλαβα???? αυτό με τρώει....πφφφφ δύσκολη μέρα η σημερινή....

Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

το πρόλαβα???? αυτό με τρώει....πφφφφ δύσκολη μέρα η σημερινή....

εεε με αυτη την τιμη σιγουρα το προλαβες! εδω μεσα βλεπουμε κοπελες με 0,κατι και τα καταφερνουν! μην σκεφτεσα απαισοδοξα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

εεε με αυτη την τιμη σιγουρα το προλαβες! εδω μεσα βλεπουμε κοπελες με 0,κατι και τα καταφερνουν! μην σκεφτεσα απαισοδοξα!!

δίκιο έχεις ....θα το δω αλλιώς....ενημέρωσε όταν έχει αρνητικό μοριακό να παρακολουθώ την προσπάθεια σου... μου δίνει κουράγιο....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, konik είπε:

δίκιο έχεις ....θα το δω αλλιώς....ενημέρωσε όταν έχει αρνητικό μοριακό να παρακολουθώ την προσπάθεια σου... μου δίνει κουράγιο....

χαχα το ακουσα και αυτο...οτι δινω εγω κουραγιο σε καποιον σε αυτο το θεμα που ολα μου φαινονται βουνο! θα σε ενημερωσω παντως <3 λογικα δευτερα τριτη θα παω 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, konik είπε:

δίκιο έχεις ....θα το δω αλλιώς....ενημέρωσε όταν έχει αρνητικό μοριακό να παρακολουθώ την προσπάθεια σου... μου δίνει κουράγιο....

Κορίτσι μου....μην σε ρίχνει....εχω δει ανθρωπους με πιο χαμηλη ΑΜΗ από την δική σου και ολα πήγαν καλα.

Σαλπιγγογραφία δεν είχες κάνει?

12 ώρες πρίν, nina21 είπε:

χαχα το ακουσα και αυτο...οτι δινω εγω κουραγιο σε καποιον σε αυτο το θεμα που ολα μου φαινονται βουνο! θα σε ενημερωσω παντως <3 λογικα δευτερα τριτη θα παω 

Αντε να έρθει και το αρνητικό αποτελεσμα να προχωρήσεις και εσύ με τις διαδικασίες!!σου έυχομαι τα καλύτερα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, evaki23 είπε:

Κορίτσι μου....μην σε ρίχνει....εχω δει ανθρωπους με πιο χαμηλη ΑΜΗ από την δική σου και ολα πήγαν καλα.

Σαλπιγγογραφία δεν είχες κάνει?

Αντε να έρθει και το αρνητικό αποτελεσμα να προχωρήσεις και εσύ με τις διαδικασίες!!σου έυχομαι τα καλύτερα

Είχα κάνει υπερηχοσαλπιγγογραφια....αλλά αυτή δεν την δέχονται στην επιτροπή θέλουν την κλασσική... οπότε θα κάνω αύριο για να είμαι έτοιμη.....και ο γιατρός θετικός είναι αλλά με έπιασε πλάκωμα.....εσύ πως τα πας???? Τι θα κάνεις??? Έχεις κάνει και εσύ ΑΜΗ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, konik είπε:

Είχα κάνει υπερηχοσαλπιγγογραφια....αλλά αυτή δεν την δέχονται στην επιτροπή θέλουν την κλασσική... οπότε θα κάνω αύριο για να είμαι έτοιμη.....και ο γιατρός θετικός είναι αλλά με έπιασε πλάκωμα.....εσύ πως τα πας???? Τι θα κάνεις??? Έχεις κάνει και εσύ ΑΜΗ?

ναι είχα κάνει ΑΜΗ νομιζω 2,80 ή κάπου εκεί αλλά αυτη αλλάζει γενικα.....ωχ και εγω μάλλον αυτη την υπερηχοσαλπιγγογραφια έχω κάνει....την άλλη που θα την κάνεις? εγω αναμένω την άλλη εβδομαδα να έρθει η περίοδος.....μετά ακόμη δεν έχω σκεφτει....αλλά και εγω προς τα εσένα κλείνω αλλα λίγο πιο μετα

Link to comment
Share on other sites

Just now, evaki23 είπε:

ναι είχα κάνει ΑΜΗ νομιζω 2,80 ή κάπου εκεί αλλά αυτη αλλάζει γενικα.....ωχ και εγω μάλλον αυτη την υπερηχοσαλπιγγογραφια έχω κάνει....την άλλη που θα την κάνεις? εγω αναμένω την άλλη εβδομαδα να έρθει η περίοδος.....μετά ακόμη δεν έχω σκεφτει....αλλά και εγω προς τα εσένα κλείνω αλλα λίγο πιο μετα

μια χαρά ΑΜΗ έχεις εσύ είσαι σούπερ.....έκλεισα στο μητέρα...ήδη φοβάμαι για τον πόνο αλλά τι να κάνω δεν έχω επιλογή...κάτσε μπορεί και να μην έρθει και να είναι όλα καλά....εμένα κάθε μήνας νομίζω με βαραίνει πλέον ψυχολογικά οπότε δεν αντέχω άλλο την αναμονή και πλέον ένας σημαντικός λόγος είναι και η ΑΜΗ...δεν θέλω να καθυστερήσω άλλο κοντεύω δύο χρόνια προσπαθειών....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...