Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Σπερματεγχυση με κλομιφαινη


Alinaz

Recommended Posts

Just now, Sofia-Lilian είπε:

Σκέψου κορίτσι μου.. ότι έχουμε και αυτούς τους καημένους τους άντρες μας..που οι καημένοι δεν δείχνουν ότι αγχώνονται για να μάστε εμείς καλά!! Σκέψου πως αισθάνεται και αυτός που σε βλέπει έτσι.. προσευχησου να πάνε όλα καλά.. και θα δεις .. σύντομα θα γίνεις μια όμορφη μανούλα!! Έχουμε χάσει χρόνια.. τώρα θα κολλήσεις στις 5 μέρες?? Εμένα με βοηθάει να σκέφτομαι ότι δεν έχω εξαντλήσει κάθε πιθανότητα..ότι υπάρχει και ένα ακόμα βήμα παραπέρα!! Οπότε έχω εναλλακτική ακόμη και αν δεν πάνε όλα όπως τα υπολογίζουμε!! 

Μ αρέσει πολύ η θετική σ ενέργεια! Εγώ τ έχω πει κ τ λέω συνέχεια τον θαυμάζω τον άντρα μ για την δύναμη π δείχνει! Είναι ήρωας π δεν τον πήρε στιγμή κάτω! Κορίτσια μ σας καληνυχτίζω! Θα τ πούμε αύριο εύχομαι με καλύτερα νέα! Καλό βράδυ σε όλες!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • konik

    konik 207 δημοσιεύσεις

  • nina21

    nina21 154 δημοσιεύσεις

  • evaki23

    evaki23 91 δημοσιεύσεις

  • Eva92

    Eva92 54 δημοσιεύσεις

πρίν από 19 λεπτά , nina21 είπε:

Μ αρέσει πολύ η θετική σ ενέργεια! Εγώ τ έχω πει κ τ λέω συνέχεια τον θαυμάζω τον άντρα μ για την δύναμη π δείχνει! Είναι ήρωας π δεν τον πήρε στιγμή κάτω! Κορίτσια μ σας καληνυχτίζω! Θα τ πούμε αύριο εύχομαι με καλύτερα νέα! Καλό βράδυ σε όλες!

Περιμένουμε καλά νέα από εσένα αύριο!! Καλό βράδυ κορίτσια!!!

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, nina21 είπε:

Πραγματικά έχω πελαγώσει... από τ μια νευριάζω... από την άλλη ανησυχώ! Πάλι καλά π είστε κ σείς κ έχω κάπου να τ πω...

Σε νιωθω περιμενω περιοδο να κανωφυσικο κυκλο αν καθυστερησει θα χασω τον κυκλο λογω πασχα.

Tios:περπατημα ζεστο μπανιο ο θεος βοηθος

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Neverislate είπε:

Σε νιωθω περιμενω περιοδο να κανωφυσικο κυκλο αν καθυστερησει θα χασω τον κυκλο λογω πασχα.

Tios:περπατημα ζεστο μπανιο ο θεος βοηθος

Καλημέρα κορίτσια..... Έχουμε ακόμα μέχρι το Πάσχα θα προλάβετε θα δείτε όλα καλά θα πάνε......να εύχεστε μόνο να είναι η τυχερή σας φορά....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , konik είπε:

Καλημέρα κορίτσια..... Έχουμε ακόμα μέχρι το Πάσχα θα προλάβετε θα δείτε όλα καλά θα πάνε......να εύχεστε μόνο να είναι η τυχερή σας φορά....

καλημέρα <3 εγω τπτ νεοτερο και εχω αρχισει κ ανησυχω και αγχωνομαι οτι κ μεις δεν θα προλαβουμε λογω πασχα... πφφφ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nina21 είπε:

χαζοπονακια...οχι κατι ιδιαιτερο 

Βγάλτο λίγο από το μυαλό σου (όσο γίνεται) και αν δεν έρθει μέχρι Παρασκευή εγώ λέω να πάρεις τον γιατρό σου ένα τηλέφωνο....

Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Βγάλτο λίγο από το μυαλό σου (όσο γίνεται) και αν δεν έρθει μέχρι Παρασκευή εγώ λέω να πάρεις τον γιατρό σου ένα τηλέφωνο....

κ γω αυτο λεω να κανω... εσεις πως ειστε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nina21 είπε:

κ γω αυτο λεω να κανω... εσεις πως ειστε?

Καλά κορίτσι μου.. σταθερά βαδίζουμε με τις ενέσεις!! Λέω χθες στο γιατρό μου.. υπάρχει περίπτωση να έχουμε υπερδιέγερση?? Μου λέει ο σνικ χώρισε με την Ηλιάνα!! Λέω γιατρέ σας ρωτάω κάτι.. μου λέει και εγώ σου απαντάω. .ασχολησου με τον σνικ και μην σκέφτεσαι τίποτα!! Χαχαχα τι να κάνει και αυτός..?.έχει σηκώσει τα χέρια ψηλά μαζί μας! Πλέον με τόσα που έχουμε περάσει ξέρουμε πιο πολλά και απ' τους ίδιους!!

Προσπαθεί να με ξεαγχωσει.. αλλά... 

Just now, konik είπε:

καλά μώρε εμείς ηρεμία σε αναμονή περιόδου μέχρι Δευτέρα, Τρίτη...... 

Εσύ @konik τι θα κάνεις αυτόν τον κύκλο?? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofia-Lilian είπε:

Καλά κορίτσι μου.. σταθερά βαδίζουμε με τις ενέσεις!! Λέω χθες στο γιατρό μου.. υπάρχει περίπτωση να έχουμε υπερδιέγερση?? Μου λέει ο σνικ χώρισε με την Ηλιάνα!! Λέω γιατρέ σας ρωτάω κάτι.. μου λέει και εγώ σου απαντάω. .ασχολησου με τον σνικ και μην σκέφτεσαι τίποτα!! Χαχαχα τι να κάνει και αυτός..?.έχει σηκώσει τα χέρια ψηλά μαζί μας! Πλέον με τόσα που έχουμε περάσει ξέρουμε πιο πολλά και απ' τους ίδιους!!

Προσπαθεί να με ξεαγχωσει.. αλλά... 

τα ίδιες ερωτήσεις κάνω και εγώ στον γιατρό μου και συνήθως μου απαντάει σταμάτα να διαβάζεις τόσο για το θέμα ασχολήσου με την δουλειά σου......και συτοί στα πρόθυρα να μας διώξουν είναι πιστεύω....Πότε έχεις υπέρηχο ξανά ???πως πάνε τα ωοθυλάκια???

Just now, Sofia-Lilian είπε:

Καλά κορίτσι μου.. σταθερά βαδίζουμε με τις ενέσεις!! Λέω χθες στο γιατρό μου.. υπάρχει περίπτωση να έχουμε υπερδιέγερση?? Μου λέει ο σνικ χώρισε με την Ηλιάνα!! Λέω γιατρέ σας ρωτάω κάτι.. μου λέει και εγώ σου απαντάω. .ασχολησου με τον σνικ και μην σκέφτεσαι τίποτα!! Χαχαχα τι να κάνει και αυτός..?.έχει σηκώσει τα χέρια ψηλά μαζί μας! Πλέον με τόσα που έχουμε περάσει ξέρουμε πιο πολλά και απ' τους ίδιους!!

Προσπαθεί να με ξεαγχωσει.. αλλά... 

Εσύ @konik τι θα κάνεις αυτόν τον κύκλο?? 

Δυστυχώς και αυτόν και τον άλλον κύκλο λόγω εορτών δεν θα κάνω απολύτως τίποτα...θα προσπαθούμε μόνο φυσιολογικά και καλώς εχόντων 15 Μαίου θα ξεκινήσω εξωσωματική...

Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

τα ίδιες ερωτήσεις κάνω και εγώ στον γιατρό μου και συνήθως μου απαντάει σταμάτα να διαβάζεις τόσο για το θέμα ασχολήσου με την δουλειά σου......και συτοί στα πρόθυρα να μας διώξουν είναι πιστεύω....Πότε έχεις υπέρηχο ξανά ???πως πάνε τα ωοθυλάκια???

Δυστυχώς και αυτόν και τον άλλον κύκλο λόγω εορτών δεν θα κάνω απολύτως τίποτα...θα προσπαθούμε μόνο φυσιολογικά και καλώς εχόντων 15 Μαίου θα ξεκινήσω εξωσωματική...

Δεν τα χουμε δει καθόλου.. Παρασκευή έχω 1ο υπέρηχο! Σήμερα είμαι 5η μέρα περιόδου.. μέχρι Παρασκευή μια ένεση μου είπε.. κάνουμε υπέρηχο..και ανάλογα συνεχίζουμε τις ενέσεις ή σταματάμε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofia-Lilian είπε:

Δεν τα χουμε δει καθόλου.. Παρασκευή έχω 1ο υπέρηχο! Σήμερα είμαι 5η μέρα περιόδου.. μέχρι Παρασκευή μια ένεση μου είπε.. κάνουμε υπέρηχο..και ανάλογα συνεχίζουμε τις ενέσεις ή σταματάμε!

Ωραία κορίτσι μου άντε όλα καλά να πάνε σου εύχομαι.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...