Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Σπερματεγχυση με κλομιφαινη


Alinaz

Recommended Posts

Just now, nina21 είπε:

εαν μου ερθει ποτε η περιοδος θα ξεκινησω!! εχουν αρχισει και σπανε τα νευρα μου! :@ 

οχι!!! πρωτη φορα μ καθυστερει τοσο! ειμαι στα προθυρα να σκοτωσω ανθρωπο! απο την παρασκευη περιμενω!

Βάλε θερμοφορα, ρόφημα με κανέλα,ζεστό μπάνιο και επαφή.. αυτά βοηθάνε να κατέβει φυσικά! Σου στέλνουμε τη θετική μας ενέργεια.. η άτιμη όταν την θες δεν έρχεται!!

Just now, konik είπε:

Αμάν πια με αυτές τις επιτροπές.....Μέχρι τότε μην χάνεις την πίστη σου πας γερά για την σπερματέγχυση....πότε έχειε επόμενο υπέρηχο να δεις ωοθυλάκια???

Just now, konik είπε:

Αμάν πια με αυτές τις επιτροπές.....Μέχρι τότε μην χάνεις την πίστη σου πας γερά για την σπερματέγχυση....πότε έχειε επόμενο υπέρηχο να δεις ωοθυλάκια???

Πραγματικά.. σκέτη ταλαιπωρία.. αλλά ρε κορίτσια.. ας χρησιμοποιήσουμε κάπου και την ασφάλεια μας.. όλα τα πληρώνουμε ως τώρα.. εκτός απ' τις εξετάσεις δεν έχει καλύψει τίποτα άλλο.. στη λαπαροσκόπηση όλα τα πλήρωσα.. αν ήθελα να την κάνω σε δημόσιο αναμονή 1 χρόνο είχε.. τραγική η κατάσταση στην χώρα μας!!

Just now, Sofia-Lilian είπε:

Βάλε θερμοφορα, ρόφημα με κανέλα,ζεστό μπάνιο και επαφή.. αυτά βοηθάνε να κατέβει φυσικά! Σου στέλνουμε τη θετική μας ενέργεια.. η άτιμη όταν την θες δεν έρχεται!!

Πραγματικά.. σκέτη ταλαιπωρία.. αλλά ρε κορίτσια.. ας χρησιμοποιήσουμε κάπου και την ασφάλεια μας.. όλα τα πληρώνουμε ως τώρα.. εκτός απ' τις εξετάσεις δεν έχει καλύψει τίποτα άλλο.. στη λαπαροσκόπηση όλα τα πλήρωσα.. αν ήθελα να την κάνω σε δημόσιο αναμονή 1 χρόνο είχε.. τραγική η κατάσταση στην χώρα μας!!

Εγώ σήμερα κάνω τη δεύτερη ένεση και έχω υπέρηχο Παρασκευή! Ως τότε θα κάνω μια ένεση τη μέρα! Φοβάμαι λιγάκι μην κάνω υπερδιέγερση λόγω των ποκ! Έχει συμβεί σε καμία?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • konik

    konik 207 δημοσιεύσεις

  • nina21

    nina21 154 δημοσιεύσεις

  • evaki23

    evaki23 91 δημοσιεύσεις

  • Eva92

    Eva92 54 δημοσιεύσεις

Just now, konik είπε:

Εντάξει φίλη μου και εγώ θα σκότωνα στην θέση σου μα είναι δυνατόν ρε παιδάκι μου??? τόσες μέρες.........

για πότε σου έδωσαν ραντεβού??? σε ποια επιτροπή είσαι???

 

μα πραγματικα ποτε ξανα τετοιο πραγμα! κ κανενα σημαδι οτι ειναι στο δρομο περα απο κατι χαζα πονακια! μα εαν δεν ειχαμε τοσο σοβαρο προβλημα θα ειχα και ελπιδες....πφφφ θα σκασω!!! 

Just now, Sofia-Lilian είπε:

Βάλε θερμοφορα, ρόφημα με κανέλα,ζεστό μπάνιο και επαφή.. αυτά βοηθάνε να κατέβει φυσικά! Σου στέλνουμε τη θετική μας ενέργεια.. η άτιμη όταν την θες δεν έρχεται!!

 

ολα τα εχω κανει κανει και αυτη αφαντη!!!θα βαλω τα κλαματα αληθεια!

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

μα πραγματικα ποτε ξανα τετοιο πραγμα! κ κανενα σημαδι οτι ειναι στο δρομο περα απο κατι χαζα πονακια! μα εαν δεν ειχαμε τοσο σοβαρο προβλημα θα ειχα και ελπιδες....πφφφ θα σκασω!!! 

ολα τα εχω κανει κανει και αυτη αφαντη!!!θα βαλω τα κλαματα αληθεια!

τώρα επειδή γίνονται και θαύματα δεν έχεις να κάνεις ένα τέστ????

Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

τώρα επειδή γίνονται και θαύματα δεν έχεις να κάνεις ένα τέστ????

τι θαυματα μωρε?!? να βρεθουν σπερματοζωαρια εκει που δεν υπαρχουν.... θελω να κλαιω ολη μερα νομιζω! κ ο εχω και τον αντρα μ να ρωταει τι εχεις και τι εχεις....

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

τι θαυματα μωρε?!? να βρεθουν σπερματοζωαρια εκει που δεν υπαρχουν.... θελω να κλαιω ολη μερα νομιζω! κ ο εχω και τον αντρα μ να ρωταει τι εχεις και τι εχεις....

Μπορεί να βρέθηκε ένα και να έκανε την δουλίτσα του....τι να κάνουν και αυτοί οι άντρες μας ρε κορίτσι μου τα έχουν δει όλα με εμάς....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, konik είπε:

Μπορεί να βρέθηκε ένα και ένα έκανε την δουλίτσα του....τι να κάνουν και αυτοί οι άντρες μας ρε κορίτσι μου τα έχουν δει όλα με εμάς....

πραγματικα ρε παιδι μ και αυτοι πως αντεχουν! δεν νομιζω μωρε και δεν θελω να μπαινω στην διαδικασια να ελπιζω....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , nina21 είπε:

πραγματικα ρε παιδι μ και αυτοι πως αντεχουν! δεν νομιζω μωρε και δεν θελω να μπαινω στην διαδικασια να ελπιζω....

Νομίζω ότι όταν μείνουμε έγκυες πρέπει να ηρεμήσουμε γιατί φοβάμαι ότι θα μας διώξουν.....άστο ναι περίμενε χαλάρωσε θα έρθει....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Νομίζω ότι όταν μείνουμε έγκυες πρέπει να ηρεμήσουμε γιατί φοβάμαι ότι θα μας διώξουν.....άστο ναι περίμενε χαλάρωσε θα έρθει....

ναι αυτο θα κανω και μονο εαν φτασει τελος της βδομαδας και δεν θα κανω τεστ...για πρωτη φορα στη ζωη μ :Ο καλα κανουμε και κανουμε χαμουλι! εχουμε η μια παρεα την αλλη!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , nina21 είπε:

ναι αυτο θα κανω και μονο εαν φτασει τελος της βδομαδας και δεν θα κανω τεστ...για πρωτη φορα στη ζωη μ :Ο καλα κανουμε και κανουμε χαμουλι! εχουμε η μια παρεα την αλλη!

 

Just now, Sofia-Lilian είπε:
πρίν από 27 λεπτά , nina21 είπε:

ναι αυτο θα κανω και μονο εαν φτασει τελος της βδομαδας και δεν θα κανω τεστ...για πρωτη φορα στη ζωη μ :Ο καλα κανουμε και κανουμε χαμουλι! εχουμε η μια παρεα την αλλη!

 

Read more  

Θα ρθει μωρέ..μην αγχώνεσαι!! Αλλά μην βγάζεις απ' το μυαλό σου ότι μπορεί και να μην χρειαστεί να κάνεις σπερματεγχυση!! Μπορεί να γίνει το θαύμα!! 

Γενικά συνηθίζει να καθυστερεί??

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofia-Lilian είπε:

Θα ρθει μωρέ..μην αγχώνεσαι!! Αλλά μην βγάζεις απ' το μυαλό σου ότι μπορεί και να μην χρειαστεί να κάνεις σπερματεγχυση!! Μπορεί να γίνει το θαύμα!! 

Γενικά συνηθίζει να καθυστερεί??

Δυστυχως στην δικη μας περιπτωση το θαυμα ειναι να μην ταλαιπωρηθουμε πολυ με σπερματεγχυσεις κλπ...δεν υπαρχουν καθολου σπερματοζωαρια! ειναι πρωτη φορα π καθυστερει τοσο....κ ακομη κ τ σημαδια οτι πλησιαζει αγνοουνται!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nina21 είπε:

Δυστυχως στην δικη μας περιπτωση το θαυμα ειναι να μην ταλαιπωρηθουμε πολυ με σπερματεγχυσεις κλπ...δεν υπαρχουν καθολου σπερματοζωαρια! ειναι πρωτη φορα π καθυστερει τοσο....κ ακομη κ τ σημαδια οτι πλησιαζει αγνοουνται!

Βρε κορίτσι μου.. χωρίς να θέλω να σου δώσω ψεύτικες ελπίδες.. αλλά αυτά τα κλάματα.. τα ψιλοπονακια που είπες..μπορεί να ναι συμπτώματα.. 1 σπερματοζωάριο είναι αρκετό! 

Μετά μπορεί να παίζει καμια κυστουλα και να αργεί..  πόσες μέρες καθυστέρηση μετράς?? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofia-Lilian είπε:

Βρε κορίτσι μου.. χωρίς να θέλω να σου δώσω ψεύτικες ελπίδες.. αλλά αυτά τα κλάματα.. τα ψιλοπονακια που είπες..μπορεί να ναι συμπτώματα.. 1 σπερματοζωάριο είναι αρκετό! 

Μετά μπορεί να παίζει καμια κυστουλα και να αργεί..  πόσες μέρες καθυστέρηση μετράς?? 

5... δεν υπάρχει ελπίδα... θα περιμένω μέχρι την Παρασκευή κ μετά θα πάρω τον γιατρό! Από τ νεύρα κ την στεναχώρια θέλω να τ σπάσω όλα! Μα έλεος δηλαδή όλα στραβά.......πφφφφ

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

5... δεν υπάρχει ελπίδα... θα περιμένω μέχρι την Παρασκευή κ μετά θα πάρω τον γιατρό! Από τ νεύρα κ την στεναχώρια θέλω να τ σπάσω όλα! Μα έλεος δηλαδή όλα στραβά.......πφφφφ

Λοιπόν ψυχραιμία το καλό πράγμα αργεί να γίνει..... αυτό να σκέφτεσαι..... ο οργανισμός σου έπαθε σοκ από τον ιό, μην σκέφτεσαι κάτι κακό.... αύριο, μεθαύριο θα έρθει θα το δεις...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Λοιπόν ψυχραιμία το καλό πράγμα αργεί να γίνει..... αυτό να σκέφτεσαι..... ο οργανισμός σου έπαθε σοκ από τον ιό, μην σκέφτεσαι κάτι κακό.... αύριο, μεθαύριο θα έρθει θα το δεις...

Πραγματικά έχω πελαγώσει... από τ μια νευριάζω... από την άλλη ανησυχώ! Πάλι καλά π είστε κ σείς κ έχω κάπου να τ πω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

Πραγματικά έχω πελαγώσει... από τ μια νευριάζω... από την άλλη ανησυχώ! Πάλι καλά π είστε κ σείς κ έχω κάπου να τ πω...

Σκέψου κορίτσι μου.. ότι έχουμε και αυτούς τους καημένους τους άντρες μας..που οι καημένοι δεν δείχνουν ότι αγχώνονται για να μάστε εμείς καλά!! Σκέψου πως αισθάνεται και αυτός που σε βλέπει έτσι.. προσευχησου να πάνε όλα καλά.. και θα δεις .. σύντομα θα γίνεις μια όμορφη μανούλα!! Έχουμε χάσει χρόνια.. τώρα θα κολλήσεις στις 5 μέρες?? Εμένα με βοηθάει να σκέφτομαι ότι δεν έχω εξαντλήσει κάθε πιθανότητα..ότι υπάρχει και ένα ακόμα βήμα παραπέρα!! Οπότε έχω εναλλακτική ακόμη και αν δεν πάνε όλα όπως τα υπολογίζουμε!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...